IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ruda
20. feb 2009
zuzi skvělé, držím palec!!budeme mít podobný termín porodu ju??? 😉 prolomit to musíme všechny.. jovi, je to moc moc líto,hlavu vzhůru jedeme dál a příště je šance zase o něco větší...uvidíš, bude líp
zubajda
20. feb 2009
guccciii... páčko, krásný víkend... 🙂
zuzulik
20. feb 2009
ruda: jo,jo, jo 😃 x-) 😃 beru, všemi deseti x-)
zubajda
20. feb 2009
já chciiii taky s vámi rodiiiiit 😃
zuzulik
20. feb 2009
Ty budes rodit pred nam 😉 , driv to budes mit za sebou x-)
zubajda
20. feb 2009
nenenene.... já budu přenášet a čekat na vás... 😃
zuzulik
20. feb 2009
no jo no, rodis s nama 😃 😃 x-)
zubajda
20. feb 2009
huráááááááááááááá 😃 😃 😃....
smilkycz
20. feb 2009
Jovi: nevěš hlavu, přeji hodně štěstí na příštím pokuse, koukám že chodíš taky tam co já,mě ale 1. IUI čeká až v březnu 😉 A Zuzulíkovi, která na tom byla dneska, držím pěsti pro štěstí ať to vyjde a za pár dní máš 2 // Všem ostatním, držte se a nezvdávejte to. Poradíte mi, jak se k vám přidat do tabulky? :-N Hezký víkend
zubajda
20. feb 2009
smilky...ahojky... no tak, že zkopíruješ poslední tabulku do tvého příspěvku a připíšeš se tam 🙂 😉
smilkycz
20. feb 2009
Zubajda: díky, v pondělí to udělám, teď už nestíhám
zuzulik
20. feb 2009
smilky: tohle je ta tabulka, hezky si ji okopiruj , vloz do okenka "Tvoje odpoved" a dopis se do ni 😉
a dekuji za palecky !!!! x-)

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 22.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neúspěšné
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
zuzulik
20. feb 2009
loucim se holcicky moje x-)
hezky vikend Vam vsem 😃 x-) 😃 a snazilkujte !!!!
zubajda
20. feb 2009
ahojik zuzuliiiik.. krásný víkendíiíík 😉
helenky
20. feb 2009
jovi, to je mi líto, cítila jsem se taky mizerně a taky mě trošku sťala depka a pesimismus, ale to se poddá, uvidíš a zase se nadechneš a jede se dál.... dělala jsi si test? mně doktor říkal testovat, i když přijde mrcha....
j.cien
20. feb 2009
Ahoj holky,prosim poradte mi.Je mozne,abych mela 9.den cyklu bez stimulace 1 folikl vel18mm a pak na dalsim vajecniku 4 dalsi mensi foliky a neslo pritom o syndrom PCO?Dnes jsem totiz byla u sveho gyn. a on mi rikal,ze to je jen "folikulova rezerva " a ze to svedci o fungujicich vajecnicich a ze to rozhodne nenin priznak PCO!

Jsem z toho jelen,pn rikal,ze pri PCO vypada povrch vajecniku "jinak" a ze on to na UTZ pozna.Ja tam videla jen cerne diry-to jsou asi ty rezervni foliky...
V pondeli jdu do CAR merit foliky pred IUI,to budu 11den a jsem teda zvedava,co mi reknou.
Beztak to mam PCO i kdyz muj gyndař říká,ze ne...
zubajda
20. feb 2009
j.cien... ano, to je uplne normální..... já to takhle mívám také....a ani gyndař a ani v CARu mi o PCO neříkali.... kdyby jsi měla PCO, tak se ti nevytvoří dominantní folikul.... !.... tak nesejčkuj ženská jedna ... 😉
j.cien
20. feb 2009
DIKY Zubi,ja jsem uz z toho magor,holky u nas na diskusi z Fertimedu se shoduji na tom,ze to neni normalni,ze v nestimulovanem cyklu je jen 1 folik a zadne dalsi nejsou videt,to pry je jedine pri PCO..
helenky
20. feb 2009
to víš, že to tak může být..hlavně, že máš nějaký dominantní, to je lepší než 10 malých k ničemu...hlavně aby ti dozrál, prasknul a našla ho ta mrška s ocáskem..PCOnePCO 🙂
zubajda
20. feb 2009
j.cien....klííídek...!!!... mně tam vždycky našel nějaký dominantní a pár malých... 😉
j.cien
20. feb 2009
Jsem na nervy,ze se kolotoc rozbehl...10let se snazime,furt nic...stale jsem to odkladala,pak jsem byla nemocna se srdcem,tak jsem to vsechno musela nechat plavat a ted jsem se rozhodla,ze TED anebo NIKDY a jdu poprve na IUI a nejspise pak na IVF...nasetrili jsme 50tis,snad to bude zatim stacit...je mi 33,nemame uz cas.
ruda
20. feb 2009
j.cien ahojky, tak za prvé se uklidni, cítím z tebe sresík a to je proti tobě, všechno je absolutně faj, já jsem před iui a mám dominantní a zbytek malých folikulů a bys viděla, jak mě dr. pochválil jak reaguju a jak mu pozitivně svítily oči, to je právě dobře, ten, co je velký, z toho bude mimi a ti malý by dorosli příště, kdyby to neklaplo, nestresuj, nevěš hlavu a raduj se , že reaguješ, budu natebe myslet a držet hlavu, čekáš tak dlouho, já 2,5 a taky jsem pořád čekala na zázrak, to smíření se sím kolotočem není příjemné,ale apk se ti uleví, že se konečně NĚCO děje, tak hlavu vzhůru a peněz ani tolik nemám, prostě to klapne a basta a ty si za zbytek koupíš krásnou výbavičku ju? ZUZI, ZUBI, jasan, budeme rodit jak na běžícím páse, ještě kvůli nám budou muset otevřít porodnice navíc..u nás se před lety zrušila 😃 tak na // zdar
j.cien
20. feb 2009
Holky jste zlate!
Ja mam nekdy 100chuti se jit zahrabat...strasne si preju videt aspon jednou na testu //
ruda
20. feb 2009
neboj, i á, dočkáme se , hlavu vzhůru, //ještě není výhra,ale krůček k ní, ale i ten 100%uzlíček štěstí budeme všechny chovat, chce to trpělivost a neklesat na mysli kočeny...
j.cien
20. feb 2009
Ja vim,ale nikdy jsem //nevidela,takze pro mne je to sen...vim,ze to samo jeste nic neznamena,je to dlouhy boj,ale to je aspon sance na to,ho vyhrat!Prala bych to vsem,kteri o to skutecne stoji!!!
ruda
20. feb 2009
taky si to moc přeju, jedinkrát jsem měla po půlhodině slabounky stín,ale ne dedukci viděl to i manža, doufala jsem, že zesílí, pořád mi taky bylo zle/ to byla sugesce/ a pak místo // mrcha jedna červená, o to je pak to zklamání horší, s emocemi je to jako na houpačce, z hrůzou jdeme v inkriminovanou dobu na WC a jen stresíky...ale ubránit se taky neumím...velká naděje, zklamání, naděje, zklamání...až mám pocit, že to nikdy neskončí...ale dočkáme se, to vím...
suzanna
20. feb 2009
j.cien ja te take muzu uklidnit,ze je to normalni pri 1 IUI mi delali UTZ a 8 den cyklu bylo na kazde strane asi 8 foliku a z toho pak dozravali dva vpravo a nakonec 16 den uz byl jen jeden dominantni 🙂 vse v prirozenem cykle.
suzanna
20. feb 2009
ruda ja mela ted to same porad jsem litala na Wc s e stresem,ale stejne to nepomohlo ms dorazila tak ci tak.Slibila jsem si ,ze tohle treti IUI nebudu ani merit a budu se snazit byt v pohode,ale jestli to pujde nevim....
beruska81
20. feb 2009
Ahoj hnojařky, před chvíli jsme dorazili z CARu, dělali mi reinseminaci, doktorka říkala, že folik už žádný není, tak je asi těsně po ovulaci, píchli mi pregnyl a udělali IUI, dostala jsem utroš 3xdenně, říkala radši zavádět než polykat. No a když se nezadaří, tak příští měsíc 17DC na kontrolu, udělají se nějaké testy a v dubnu vlítnem na IVF.Mějte se holky, o víkendu tady skoro nebudu, zítra jdem na čtyřícítku a v neděli oslavujeme od malého narozeniny. 🙂
latunka
21. feb 2009
Čau hnojařky 😃 Tak já jsem ode dneška máma - přívezli jsme si naší malou chlupatou berušku Barušku,nakonec jsme se rozhodli neříkat jí Bezinka,ale pěkně Barborka,aby měla taky svůj svátek. A zrovna se probudila,tak vám nic nenapíšu a běžíme ven dělat loužičku 🙂 Tak všem držim palce na všechno a snad někdy dojdu na pokec 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli