• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
zuzi skvělé, držím palec!!budeme mít podobný termín porodu ju??? :wink: prolomit to musíme všechny.. jovi, je to moc moc líto,hlavu vzhůru jedeme dál a příště je šance zase o něco větší...uvidíš, bude líp
20. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guccciii... páčko, krásný víkend... :slight_smile:
20. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: jo,jo, jo :grinning: :dizzy_face: :grinning: beru, všemi deseti :dizzy_face:
20. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chciiii taky s vámi rodiiiiit :grinning:
20. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty budes rodit pred nam :wink: , driv to budes mit za sebou :dizzy_face:
20. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenenene.... já budu přenášet a čekat na vás... :grinning:
20. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo no, rodis s nama :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:....
20. feb 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jovi: nevěš hlavu, přeji hodně štěstí na příštím pokuse, koukám že chodíš taky tam co já,mě ale 1. IUI čeká až v březnu :wink: A Zuzulíkovi, která na tom byla dneska, držím pěsti pro štěstí ať to vyjde a za pár dní máš 2 // Všem ostatním, držte se a nezvdávejte to. Poradíte mi, jak se k vám přidat do tabulky? :sweat_smile: Hezký víkend
20. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky...ahojky... no tak, že zkopíruješ poslední tabulku do tvého příspěvku a připíšeš se tam :slight_smile: :wink:
20. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajda: díky, v pondělí to udělám, teď už nestíhám
20. feb 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: tohle je ta tabulka, hezky si ji okopiruj , vloz do okenka "Tvoje odpoved" a dopis se do ni :wink:
a dekuji za palecky !!!! :dizzy_face:

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 22.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neúspěšné
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
20. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loucim se holcicky moje :dizzy_face:
hezky vikend Vam vsem :grinning: :dizzy_face: :grinning: a snazilkujte !!!!
20. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik zuzuliiiik.. krásný víkendíiíík :wink:
20. feb 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi, to je mi líto, cítila jsem se taky mizerně a taky mě trošku sťala depka a pesimismus, ale to se poddá, uvidíš a zase se nadechneš a jede se dál.... dělala jsi si test? mně doktor říkal testovat, i když přijde mrcha....
20. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,prosim poradte mi.Je mozne,abych mela 9.den cyklu bez stimulace 1 folikl vel18mm a pak na dalsim vajecniku 4 dalsi mensi foliky a neslo pritom o syndrom PCO?Dnes jsem totiz byla u sveho gyn. a on mi rikal,ze to je jen "folikulova rezerva " a ze to svedci o fungujicich vajecnicich a ze to rozhodne nenin priznak PCO!

Jsem z toho jelen,pn rikal,ze pri PCO vypada povrch vajecniku "jinak" a ze on to na UTZ pozna.Ja tam videla jen cerne diry-to jsou asi ty rezervni foliky...
V pondeli jdu do CAR merit foliky pred IUI,to budu 11den a jsem teda zvedava,co mi reknou.
Beztak to mam PCO i kdyz muj gyndař říká,ze ne...
20. feb 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien... ano, to je uplne normální..... já to takhle mívám také....a ani gyndař a ani v CARu mi o PCO neříkali.... kdyby jsi měla PCO, tak se ti nevytvoří dominantní folikul.... !.... tak nesejčkuj ženská jedna ... :wink:
20. feb 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DIKY Zubi,ja jsem uz z toho magor,holky u nas na diskusi z Fertimedu se shoduji na tom,ze to neni normalni,ze v nestimulovanem cyklu je jen 1 folik a zadne dalsi nejsou videt,to pry je jedine pri PCO..
20. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to víš, že to tak může být..hlavně, že máš nějaký dominantní, to je lepší než 10 malých k ničemu...hlavně aby ti dozrál, prasknul a našla ho ta mrška s ocáskem..PCOnePCO :slight_smile:
20. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien....klííídek...!!!... mně tam vždycky našel nějaký dominantní a pár malých... :wink:
20. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem na nervy,ze se kolotoc rozbehl...10let se snazime,furt nic...stale jsem to odkladala,pak jsem byla nemocna se srdcem,tak jsem to vsechno musela nechat plavat a ted jsem se rozhodla,ze TED anebo NIKDY a jdu poprve na IUI a nejspise pak na IVF...nasetrili jsme 50tis,snad to bude zatim stacit...je mi 33,nemame uz cas.
20. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien ahojky, tak za prvé se uklidni, cítím z tebe sresík a to je proti tobě, všechno je absolutně faj, já jsem před iui a mám dominantní a zbytek malých folikulů a bys viděla, jak mě dr. pochválil jak reaguju a jak mu pozitivně svítily oči, to je právě dobře, ten, co je velký, z toho bude mimi a ti malý by dorosli příště, kdyby to neklaplo, nestresuj, nevěš hlavu a raduj se , že reaguješ, budu natebe myslet a držet hlavu, čekáš tak dlouho, já 2,5 a taky jsem pořád čekala na zázrak, to smíření se sím kolotočem není příjemné,ale apk se ti uleví, že se konečně NĚCO děje, tak hlavu vzhůru a peněz ani tolik nemám, prostě to klapne a basta a ty si za zbytek koupíš krásnou výbavičku ju? ZUZI, ZUBI, jasan, budeme rodit jak na běžícím páse, ještě kvůli nám budou muset otevřít porodnice navíc..u nás se před lety zrušila :grinning: tak na // zdar
20. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jste zlate!
Ja mam nekdy 100chuti se jit zahrabat...strasne si preju videt aspon jednou na testu //
20. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, i á, dočkáme se , hlavu vzhůru, //ještě není výhra,ale krůček k ní, ale i ten 100%uzlíček štěstí budeme všechny chovat, chce to trpělivost a neklesat na mysli kočeny...
20. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vim,ale nikdy jsem //nevidela,takze pro mne je to sen...vim,ze to samo jeste nic neznamena,je to dlouhy boj,ale to je aspon sance na to,ho vyhrat!Prala bych to vsem,kteri o to skutecne stoji!!!
20. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky si to moc přeju, jedinkrát jsem měla po půlhodině slabounky stín,ale ne dedukci viděl to i manža, doufala jsem, že zesílí, pořád mi taky bylo zle/ to byla sugesce/ a pak místo // mrcha jedna červená, o to je pak to zklamání horší, s emocemi je to jako na houpačce, z hrůzou jdeme v inkriminovanou dobu na WC a jen stresíky...ale ubránit se taky neumím...velká naděje, zklamání, naděje, zklamání...až mám pocit, že to nikdy neskončí...ale dočkáme se, to vím...
20. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien ja te take muzu uklidnit,ze je to normalni pri 1 IUI mi delali UTZ a 8 den cyklu bylo na kazde strane asi 8 foliku a z toho pak dozravali dva vpravo a nakonec 16 den uz byl jen jeden dominantni :slight_smile: vse v prirozenem cykle.
20. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda ja mela ted to same porad jsem litala na Wc s e stresem,ale stejne to nepomohlo ms dorazila tak ci tak.Slibila jsem si ,ze tohle treti IUI nebudu ani merit a budu se snazit byt v pohode,ale jestli to pujde nevim....
20. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hnojařky, před chvíli jsme dorazili z CARu, dělali mi reinseminaci, doktorka říkala, že folik už žádný není, tak je asi těsně po ovulaci, píchli mi pregnyl a udělali IUI, dostala jsem utroš 3xdenně, říkala radši zavádět než polykat. No a když se nezadaří, tak příští měsíc 17DC na kontrolu, udělají se nějaké testy a v dubnu vlítnem na IVF.Mějte se holky, o víkendu tady skoro nebudu, zítra jdem na čtyřícítku a v neděli oslavujeme od malého narozeniny. :slight_smile:
20. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau hnojařky :grinning: Tak já jsem ode dneška máma - přívezli jsme si naší malou chlupatou berušku Barušku,nakonec jsme se rozhodli neříkat jí Bezinka,ale pěkně Barborka,aby měla taky svůj svátek. A zrovna se probudila,tak vám nic nenapíšu a běžíme ven dělat loužičku :slight_smile: Tak všem držim palce na všechno a snad někdy dojdu na pokec :wink:
21. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok