• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lucijeta
Ano to som pocula,ze sica sa tvoria vajicka ale znizuje sliznicu...dobra blbost nie? :unamused:
1. nov 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta
@terulilinka ahoj holky, já jsem přesně týden po IUI a sliznici jsem včera měla 9. Doktorka říkala že je krásná a k tomu jsem byla 20DC. Jinak od neděle beru ultroš a to 2-0-2.
2. nov 2012 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka je mi to moc líto, drž se a vzhůru do dalšího boje :wink: U mě to taky nevidím moc nadějně, pořád mě pobolívá břicho jak před ms :frowning2: takže to vidím bídně :frowning2:
2. nov 2012 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica @2lil aoj holky, přeju ať vám dnes ta krev dopadne lépe jak mě a můžu se tu konečně dočíst i nějaké pozitivní zprávy :dizzy_face:
2. nov 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ahoj moja tak ja to už nám za sebou....okolo obeda by som sa mala dozvedieť výsledok ktorý už dávno viem, ale aspoň sa my to potvrdí na 100%....pekný deň želám.....:slight_smile:
2. nov 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica já jsem byla ráda, že jsem tam šla s tím, že už jsem věděla na čem jsem, jinak by mě to asi sebralo..
takhle jsem z tama odcházela s úsměvem na tváři, protože ten můj dr. je děsně fajn, říkal, že není vyloučené ani to že se zadaří doma a pokud jo, tak že bude rád když mu o tom pak řeknu že se povedlo i bez jejich pomoci :slight_smile:

včera jsme si doma na jeho radu promluvili a jsme domluvení, že po novém roce bych si zašla na tu lapárku a pak zkusíme 2.IUI
2. nov 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobre ranko dievcata.....tak uz dufam ze pride konecne nejaka pozitivna sprava..... :wink: lebo nie je mozne aby to bolo takto.....

@rojica
Velmi drzim palceky.....ja som stale v ocakavani ...nebudem ani testovat,nech mi to povedia kompetentni...
No ako vidim ze vacsinou sa to prva iui nepodarilo ,tak si nerobim nadeje....
2. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta
Presne tak,ono sa to moze kludne podarit same :slight_smile:
2. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica držím palečky, aby to dopadlo dobře :wink:
2. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte podarilo sa vam na prvy krat iui a kedy ste sa testovali ja som 9dni po iui a neviem ci mi to ukaze
2. nov 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24
urcite sa to niekomu podarilo na prvykrat...ja som tiez teraz prvykrat 12 den...ale nebudem sa testovat....
dievcatam to ukazalo az taky 14 az 15 den, ale to uz budes aj po odbere krvi...
a kam chodis?
drzim palceky nech to vyjde...
2. nov 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe do GF test je negativny uvidine stredu pri odbere moze to byt ovplyvnene aj utrogestanom si myslim
2. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24
ja tak isto z GF....myslim, ze si sa skoro testovala....ako vravim, dievcatam to ukazalo neskor....takze to moze byt este dobre :wink:
2. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a ako sa citis mne je dost na prd mam tlaky v bruchu
2. nov 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24
presne tak isto....bolia ma prsia, tlaky a navrete podbrusko...pochodz v bruchu a este som sa vyhadzala ako keby som mala 16 :wink: strasne vriedky...
a ty?
2. nov 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe napodobne aj fajcit mi prestalo chutit neviem volaco sa deje bodaj by sa to podarilo na 1 krat a chodis do prace?
2. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta moja ja som si ešte aj ráno skúsila urobiť test aby som si bola na istom na vyšlo tak ako som čakala....tak som išla s takým kľudom na krv..lebo som vedela že ako dopadne.... :slight_smile:
2. nov 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no nikdy nevieš moja je tu zopár babeniek ktorým sa to podarilo....neboj moja ja som to zastavila aj keď je to dosť smutné, ale čo už taký je život....a vy už pôjdete len s pozitívnymi testíkmi..... :wink:
2. nov 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 ďakujem za palčeky ale nedopadlo..... :slight_smile: ...ideme do druhého kola..... :wink:
2. nov 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica je mi to líto, ale teď hlavu vzhůru a s optimismem do druhého kola, které snad bude šťastnější:slight_smile:
2. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no dúfam, že dvojka bude moja šťastná..... :slight_smile:
2. nov 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hm...ty máš tie pocity pravdivé, tak si ich nastimuluj na pozitívne výsledky :slight_smile: prajem veľa veľa štastia. Ja som 2 deň po IUI oddychujem ako môžem :slight_smile: teším sa
2. nov 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 tak len pekne oddychuj aby sa tam bábo malo fajn.....moc moc ti to prajem.... :slight_smile:
2. nov 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ďakujem aj ja vám prajem aby sa to podarilo už na 2 krát a nemuseli ste behať znovu, už iba tešiť sa :slight_smile:
2. nov 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 normálne sa divím, že som to tak v pohode zobrala.... :wink: ...myslela som si že to bude horšie...... :unamused:..
2. nov 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24
jasne chodim....ja som bola len jeden den doma po zakroku a uz som v normalnom rezime :slight_smile:
a ty si doma?
2. nov 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rojica, moja zlata....je mi to velmi luto....ale urcite sa to do vianoc podari...budem velmi na teba mysliet....
2. nov 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tiež by som to chcela tak brať ako ty .... daj návod... ale ešte nemáš výsledky krvi nie?
2. nov 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
a ty ako? cakas po 14?
2. nov 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe už nemám načo čakať :( aj včera negatívny test aj dnes :( .... po 14tej to snáď pochopí už aj manžel ... zatiaľ to berie s humorom..vraj ak nič tak to pôjdeme reklamovať že zle odvedená práca .... :( .... hmm snaží sa ...ale mne je hrozne :((((
2. nov 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok