• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
:slight_smile:
@kalista32
u nas sme sa pokusali asi 10 mesiacov...u mna je vsetko ok....a u muza spermie na znamku 2...tak neviem, kde je problem....
preto sme skusili IUI prvykrat...ja mam o 2 tyzdne 33...tiez nie malo :slight_smile:
ja davam muzovi prave selezin...je lacnejsi a vraj zlozenie ako profertil...hej ten je drahy, poznam...a pije MACA...skvela vec....
2. nov 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aáááá žienky má niektorá z vás skúsenosť s IUI od darcu ??????
2. nov 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32
je tu jedna kocka....
a preco chcete darcu?....ved ma nejake spermie nie?....na IVF to staci, nie?
2. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 ahoj ja som podstúpila IUI od darcu, ale my sme spolu už o tom písali..... :slight_smile:
2. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 ani jeden rychly plavec by sa nenasiel na ICSI? :sweat_smile:
2. nov 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak určitééé
2. nov 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no z mojich 30 vajíčok sa nám podarilo nájsť 9 plavcov na 9 em. :slight_smile: a do ET ktorý sa konal na 3 deň od odberu vydržali horko ťaško 2 a aj tie nam odletely do nebíčka :frowning2: :frowning2: :frowning2:.
2. nov 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ako sa máš ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
2. nov 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32
je mi to luto....ale urcite sa to zlepsi....skuste brat tie lieky....urcite zvysia sancu....nevzdavaj sa :wink:
2. nov 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no to sa poradíme s MUDr. ale moja polovička je za darcu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.lebo pri IVF mi nabehoval ohss tak by bol račej keby som postúpila aspoň IUI :wink: :wink: :wink:.
2. nov 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe môj chlap užíval ten spomínaný profetril a to zlepšenie si dáva načas :frowning2: :frowning2: :frowning2:.
2. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32
budem drzat palce nech sa to zlepsi....urcite to bude ok.... :wink:
2. nov 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 ahojky, tak já hlasím, negativ potvrzený i z krve :frowning2: 2. IVF mi doktorka dovolí až v únoru. :frowning2: Tělo se prý teď musí dostat do normálu. Takže nás teď čekají genetické a imunologické testy.
2. nov 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe asi ste trpezlivejší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nás už tlačí čas :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime ja som si tiež dala dostatočnú pauzu 16 mesiacov 7.11. idem sa poradiť a pôjdem na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. nov 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 tak držím palečky, ať to tentokrát klapne!! :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime každý pokus nám dáva každej šancu veľa šťastia aj TEBE :wink: :wink: :wink: :slight_smile: .
2. nov 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista32 děkuju moc!!! :slight_smile:
2. nov 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32
Kazda raz budeme mat babatko....ja mam kamosku so stvrtkou jedneho vajecnika a muz nie uplne super spermie...a ked to vzdala tak otehotnela uplne prirodzene :wink:
Zazraky sa deju :wink:
2. nov 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe to máš pravdu moja zázraky sa dejú pánboško nás len testuje a potom roby zázraky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
2. nov 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 ahoj, my sme mali 3x IUI s darcom, ale bez uspechu. No ja si myslim ze to nacasovanie nebolo optimalne - a to je zaklad uspechu. Nie je to jednoduche, pretoze nie sme stroje a kazda reagujeme inak, preto je uspesnost IUI vseobecne nizka.
2. nov 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle
Uplne s tebou suhlasim....stastie treba skusat....
2. nov 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle súhlasím s tebou je to tak ja sa o darcovstvo pokúsim prvý krát uvidím čo mi navrhne moja MUDr. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: netreba strácať nádej panboško nás na začiatku skúša a on vie, že každá z nás si to zaslúži :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: .
2. nov 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 @lusipe jaaaaaaaj dievcence, len mna skusa uz nejak moc :frowning2: ....uz by fakt stacilo!!!!!!!
Ja som sa dnes dozvedela krutu spravu - ze nase 3.IVF nevyslo, no aj napriek tomu som si dohodla dalsie IUI hned v nasledujucom cykle - naturalnom. No tento krat si ho casovat budem ja - po vsetkom co som absolvovala svoje telo poznam dokonale........no poviem vam, ze ak sa toto podari, "vytriem kocura" vsetkym lekarom :grinning:. Ja si len zavolam do centra a poviem, kedy ma byt IUI....Dr. suhlasila, nakolko som uz "velmi pokrocila snazilka".
2. nov 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdárek děvčata
tak opět pokračuju v mojí anabázi bez MS :slight_smile: ale zdneska jsem tomu utnula tipec, ráno jsen byla za dr. aby mi píchl vyvolávačku už 27DC, abych mohla co nejdřív na krev do caru.
Listopad bude zabitý, ale v prosinci už mě budou pěkně stimuovat a konečně se začne něco doopravdy dít... teď mi to už ale tuplem neubývá.
V pondělí jsem byla na zkoušce sboru a kouknu na kamarádku, která tam se mnou chodí pravidelně a najednou koukám, že ona nestloutla tím, že nemá práci a je doma...ale že je těhule...no pěkně mi vyschlo v hrdýlku...do včerejška jsem měla depku...ale dneska jsem už zase v poho...tech těhulí je ale už kolem mě nebezpečně moc, už by mě mohla nějaká tou epidemií nakazit :slight_smile:
2. nov 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle júúúúj zlatučká :wink: :wink: :wink: :grinning: tak tak nevzdávaj to ale ja by som ti odporúčala pauzičku aspoň jeden cyklus a prosím s pánboškom sa nehádaj teraz ti požehná je na čase po tom všetkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. nov 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista32 celkom v pohode to zvládam...... :slight_smile: ...a vy ste sa ako rozhodli? čo podstúpite?
2. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saurer tá tehulkovska epidémia sa dostane aj ku nám a to tak že jej vybehneme na proti :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
2. nov 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 přesně tak :slight_smile: už si pomalu obouvám tenisky :grinning:
2. nov 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica 7.11. ideme na stretko som trošku nervózna aj nedočkavá ale zato odhodlaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. nov 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok