IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
lusipe
2. nov 2012
🙂
@kalista32
u nas sme sa pokusali asi 10 mesiacov...u mna je vsetko ok....a u muza spermie na znamku 2...tak neviem, kde je problem....
preto sme skusili IUI prvykrat...ja mam o 2 tyzdne 33...tiez nie malo 🙂
ja davam muzovi prave selezin...je lacnejsi a vraj zlozenie ako profertil...hej ten je drahy, poznam...a pije MACA...skvela vec....
kalista32
2. nov 2012
aáááá žienky má niektorá z vás skúsenosť s IUI od darcu ??????
lusipe
2. nov 2012
@kalista32
je tu jedna kocka....
a preco chcete darcu?....ved ma nejake spermie nie?....na IVF to staci, nie?
rojica
2. nov 2012
@kalista32 ahoj ja som podstúpila IUI od darcu, ale my sme spolu už o tom písali..... 🙂
janulka1980
2. nov 2012
@kalista32 ani jeden rychly plavec by sa nenasiel na ICSI? :-N
ivvka29
2. nov 2012
@lusipe tak určitééé
kalista32
2. nov 2012
@lusipe no z mojich 30 vajíčok sa nám podarilo nájsť 9 plavcov na 9 em. 🙂 a do ET ktorý sa konal na 3 deň od odberu vydržali horko ťaško 2 a aj tie nam odletely do nebíčka 😞 😞 😞.
kalista32
2. nov 2012
@rojica ako sa máš ? 🙂 🙂 🙂 .
lusipe
2. nov 2012
@kalista32
je mi to luto....ale urcite sa to zlepsi....skuste brat tie lieky....urcite zvysia sancu....nevzdavaj sa 😉
kalista32
2. nov 2012
@janulka1980 no to sa poradíme s MUDr. ale moja polovička je za darcu 🙂 🙂 🙂.lebo pri IVF mi nabehoval ohss tak by bol račej keby som postúpila aspoň IUI 😉 😉 😉.
kalista32
2. nov 2012
@lusipe môj chlap užíval ten spomínaný profetril a to zlepšenie si dáva načas 😞 😞 😞.
lusipe
2. nov 2012
@kalista32
budem drzat palce nech sa to zlepsi....urcite to bude ok.... 😉
crime
2. nov 2012
@sweet81 ahojky, tak já hlasím, negativ potvrzený i z krve 😞 2. IVF mi doktorka dovolí až v únoru. 😞 Tělo se prý teď musí dostat do normálu. Takže nás teď čekají genetické a imunologické testy.
kalista32
2. nov 2012
@lusipe asi ste trpezlivejší 🙂 🙂 🙂 nás už tlačí čas 😞 😞 😞
kalista32
2. nov 2012
@crime ja som si tiež dala dostatočnú pauzu 16 mesiacov 7.11. idem sa poradiť a pôjdem na to 🙂 🙂 🙂 😉
crime
2. nov 2012
@kalista32 tak držím palečky, ať to tentokrát klapne!! 🙂 🙂
kalista32
2. nov 2012
@crime každý pokus nám dáva každej šancu veľa šťastia aj TEBE 😉 😉 😉 🙂 .
crime
2. nov 2012
@kalista32 děkuju moc!!! 🙂
lusipe
2. nov 2012
@kalista32
Kazda raz budeme mat babatko....ja mam kamosku so stvrtkou jedneho vajecnika a muz nie uplne super spermie...a ked to vzdala tak otehotnela uplne prirodzene 😉
Zazraky sa deju 😉
kalista32
2. nov 2012
@lusipe to máš pravdu moja zázraky sa dejú pánboško nás len testuje a potom roby zázraky 🙂 🙂 🙂.
little_miracle
2. nov 2012
@kalista32 ahoj, my sme mali 3x IUI s darcom, ale bez uspechu. No ja si myslim ze to nacasovanie nebolo optimalne - a to je zaklad uspechu. Nie je to jednoduche, pretoze nie sme stroje a kazda reagujeme inak, preto je uspesnost IUI vseobecne nizka.
lusipe
2. nov 2012
@little_miracle
Uplne s tebou suhlasim....stastie treba skusat....
kalista32
2. nov 2012
@little_miracle súhlasím s tebou je to tak ja sa o darcovstvo pokúsim prvý krát uvidím čo mi navrhne moja MUDr. 🙂 🙂 🙂 netreba strácať nádej panboško nás na začiatku skúša a on vie, že každá z nás si to zaslúži 🙂 🙂 🙂 😉 .
little_miracle
2. nov 2012
@kalista32 @lusipe jaaaaaaaj dievcence, len mna skusa uz nejak moc 😞 ....uz by fakt stacilo!!!!!!!
Ja som sa dnes dozvedela krutu spravu - ze nase 3.IVF nevyslo, no aj napriek tomu som si dohodla dalsie IUI hned v nasledujucom cykle - naturalnom. No tento krat si ho casovat budem ja - po vsetkom co som absolvovala svoje telo poznam dokonale........no poviem vam, ze ak sa toto podari, "vytriem kocura" vsetkym lekarom 😃. Ja si len zavolam do centra a poviem, kedy ma byt IUI....Dr. suhlasila, nakolko som uz "velmi pokrocila snazilka".
saurer
2. nov 2012
Nazdárek děvčata
tak opět pokračuju v mojí anabázi bez MS 🙂 ale zdneska jsem tomu utnula tipec, ráno jsen byla za dr. aby mi píchl vyvolávačku už 27DC, abych mohla co nejdřív na krev do caru.
Listopad bude zabitý, ale v prosinci už mě budou pěkně stimuovat a konečně se začne něco doopravdy dít... teď mi to už ale tuplem neubývá.
V pondělí jsem byla na zkoušce sboru a kouknu na kamarádku, která tam se mnou chodí pravidelně a najednou koukám, že ona nestloutla tím, že nemá práci a je doma...ale že je těhule...no pěkně mi vyschlo v hrdýlku...do včerejška jsem měla depku...ale dneska jsem už zase v poho...tech těhulí je ale už kolem mě nebezpečně moc, už by mě mohla nějaká tou epidemií nakazit 🙂
kalista32
2. nov 2012
@little_miracle júúúúj zlatučká 😉 😉 😉 😃 tak tak nevzdávaj to ale ja by som ti odporúčala pauzičku aspoň jeden cyklus a prosím s pánboškom sa nehádaj teraz ti požehná je na čase po tom všetkom 🙂 🙂 🙂 😉
rojica
2. nov 2012
@kalista32 celkom v pohode to zvládam...... 🙂 ...a vy ste sa ako rozhodli? čo podstúpite?
kalista32
2. nov 2012
@saurer tá tehulkovska epidémia sa dostane aj ku nám a to tak že jej vybehneme na proti 😃 😃 😃 😉
saurer
2. nov 2012
@kalista32 přesně tak 🙂 už si pomalu obouvám tenisky 😃
kalista32
2. nov 2012
@rojica 7.11. ideme na stretko som trošku nervózna aj nedočkavá ale zato odhodlaná 🙂 🙂 🙂 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli