• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@rojica keď ono to je tak, že každý pokus je plný nadšenia a očakávania ,že teraz to príde ale treba si zachovať aj tú bázeň a vedieť prijať každý výsledok taký je život :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate niektora nahodou cestne prehlasenie ze zijete ako druh a druzka? dakujem....
2. nov 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka neviem načo to potrebuješ. ja som s mojím partnerom také vyhlásenie potrebovala na IVF .
2. nov 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 na IUI... mam nieco napisane, len neviem ci je tam potrebne aby sme mali rovnake bydlisko...
2. nov 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta :frowning2: Promiň :frowning2:
2. nov 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka mi sme boli u notárky a vysvetlili sme jej načo to potrebujeme a vypísala nám ,že spolu žijeme v spoločnej domácnosti a len sme to podpísali za poplatok 3 ečka . a nemalý sme s tým žiaden problém a pritom môj druh je čech ale žije so mnou na mojej adrese . ale to by nemal byť problém ,že má iné bydlisko prečo sa obávaš :slight_smile:
2. nov 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 jeee dakujem :slight_smile: neobavam sa, len to nechcem mat zle napisane... Presne tak som to napísala, kazdemu kde ma trvaly pobyt, ale ceste prehlasenie ze zijeme ako druh a druzka. Si zlata, dakujem za odpoved :slight_smile:
2. nov 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka nemáš začo ja to budem potrebovať znovu lebo idem ešte neviem či na iUI alebo IVF po odporúčaní od mojej MUDr. aaáááá ideš prvý krát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 ano, prvy krat ideme :P vy kedy zacinate? my este ani nevieme co nas caka, ale tak naladeni sme vselijako :slight_smile:
2. nov 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka 7.11. idem na druhý pohovor prežívam to čo pri prvej konzultácií ale neboj teba čaká pohoda lebo ,že IUI je šetrnejšie ako IVF :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. nov 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 takze ste rozhodnuti pre ivf? chodite do KE? spokojna?
2. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 presne tak moja musíme to brať tak ako to je.....
2. nov 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka ahoj nám to tiež kazali vypísať a nakoniec si to ani nepytali jediné čo sme museli dať overit na matrike tak že súhlasíme s darcovskymi spermiami a že nikdy nepoprieme pôvod dieťaťa.....:slight_smile:.....a ty ideš na prvé IUI?
2. nov 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neviem čo mi odporučí MUDr. :unamused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica fuu to som ani nepocula, ze zapriet povod dietatka... :( to je sila, clovek za nieco bojuje a take blbosti k tomu potrebuju.... hej, prve :slight_smile: buduci tyzden cakam kramy a zaciname...
2. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka musím sa poradiť s MUDr. :unamused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica na matriku tvojho obvodu alebo darcu .
2. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka no to bolo hlavne určené pre priateľa keď že to nebude od neho aby keď sa to narodí ak boh niekedy da tak aby ho nepoprel.....:grinning:.....veď už mám taký zväzok papierov že až.....:grinning:....a vy čo máte za problém?.....
2. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 darcu moja o nič iné im nešlo......
2. nov 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 my sme sa ani neradili, tak sam rozhodol :slight_smile:
@rojica ved to, ze nemame ziaden problem, spermio ukazkove, ja tiez vsetko ok a predsa sa nedari... Drzim prsty, nech uz necakate dlho.... :wink:

nemam o vas baby prehlad, budem tu chodit castejsie :slight_smile:
2. nov 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no tak deda a darcu máš zo svojho okolia ako to vlastne funguje vyberáš si darcu z akého okolia chceš alebo ho určuje centrum ?
2. nov 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka ja som moja akurát po prvom IUI ale bohuzial neúspešne......akurát dneska som bola na krv......ale ak všetko pôjde tak ako má tak chceme ísť tento mesiac do ďalšieho kola......:slight_smile:
2. nov 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka teším sa :wink: :wink: :wink: :slight_smile: a veľmi držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 zo žiadneho okolia moja v centre som vypísala dokument že akú má priateľ krv tá je najdolezitejsia a potom aké má oči,vlasy,pleť,výšku a oni to zhruba podľa toho vyberajú......ale teraz mal darca asi slabých plavcou.....:grinning:...keď sa to nepodarilo...
2. nov 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky idem pozrieť mojich blízkych zosnulých držte sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa
2. nov 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica je mi to luto, ja sa velmi bojim sklamania, ze to nevyjde, ze sa budem bat druheho pokusu.... cize kedy cakas menstruaciu, ci uz mas? to nam mozno vyjde naraz :slight_smile:

@kalista32 ja tiez! :wink:
2. nov 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica už sa netráp viem si predstaviť to sklamanie posielam ti zo svojej nádeje kým sa pozviechaš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. nov 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimka no už som vysadila utros tak by mala doraziť čoskoro.....:grinning:...no uvidime ako to vyjde ešte musím volať dr do centra.....
2. nov 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držte sa žienky papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista32 ďakujem moja.....:slight_smile:
2. nov 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok