IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
rojica
5. nov 2012
@lusipe dobré ránko želám.....no ako už si bola na krvičke?..... 🙂
lusipe
5. nov 2012
@rojica
dobre ranko moja....prave sa chystam doma a idem 😉
ale nedavaj tomu velku nadej...ved uvidime....nemoye bzt tento november taky skupy na pozitivne info 🙂
dakujem pekne...
rojica
5. nov 2012
@lusipe ale však uvidíš.....držkaj sa....neboj dobre to dopadne..... 🙂
milagrosss20
5. nov 2012
@sweet81 ahoj 8.11 idem na dalsie vysetrenie 😃
milagrosss20
5. nov 2012
ahojte baby..co mame nove?
lucijeta
5. nov 2012
@maximka33 @rojica @2lil aoj holky, jak jste na tom? já už 3DC a přišla teda celkem bolestivě :-|
milagrosss20
5. nov 2012
@lucijeta jooj ani tebe sa nepodarilo?
2lil
5. nov 2012
@lusipe držím silno palceeeee !!!!
2lil
5. nov 2012
@lucijeta ahoj ..ja pri mojom 45DC som sa bála ako to bude no dnes som 1DC 🙂 ...tak aspoň trošku svetla v mojich tmavých dňoch ...a mrcha prišla tak ako vždy ... ani neviem že je tu...
rojica
5. nov 2012
@2lil ty sa más moja ja som tiež 1DC ale s takými bolesťami že až....ale 3 tabletky zabrali a už je dobre.... 🙂
rojica
5. nov 2012
@lucijeta ahoj moja ja som dneska 1DC ale bolesti boli dostatočné ako vždy ja to mám stále tak..... 😞
2lil
5. nov 2012
@rojica tak to mi je ľúto ... mňa len kríže bolia ...ale teda teším sa že konečne došla...
mimka
5. nov 2012
@lusipe ja tiez drzim silno prsty... 🙂
rojica
5. nov 2012
@2lil ale už je to dobre....len mám obavy, že či vôbec pôjdem do druhého kola....ty to máš už isté, ale ja nie.... 😞
mimka
5. nov 2012
@rojica ahoj, preco to nemas iste? kedy mas ist k lekarke?
2lil
5. nov 2012
@rojica ale jasne že ideš do druhého kola...neboooj večer už budeš na istom aj ty 🙂
rojica
5. nov 2012
@mimka ahoj mám jej dneska volať a ak to tento týždeň nestihnem tak budem musieť čakať už len do decembra......lebo dneska som už 1DC......a od 5 DC sa začína stimulovať..... 😞
rojica
5. nov 2012
@2lil no bodaj by si mala pravdu..... 😉
mimka
5. nov 2012
@rojica tak rychle volaj! mne doky kazal prist hned 1 dc, nech ani nevolam, len proste mam prist.... skoda cakat dalsi mesiac, volaj....
rojica
5. nov 2012
@mimka no budem ešte poobede volať lebo teraz doktorka nie je v centre.....a prečo hneď v 1DC?....a ty ku komu chodiš?
mimka
5. nov 2012
@rojica do splnu k hredzakovi... neviem preco 1dc, pre mna je vsetko nove... neviem fakt....
rojica
5. nov 2012
@mimka a čo chcela by si podstúpiť IUI?...a aký máte problém?...
mimka
5. nov 2012
@rojica ano, ideme na 1. IUI, problem praveze nemame ziadny, len sa nedari....to je ten najvacsi problem....
rojica
5. nov 2012
@mimka hmmm tak takých je tu viacej ktorým sa nedarí.....a kedy idete na prvú konzultáciu?....či ste už boli?...
mimka
5. nov 2012
@rojica na prvu sme boli 12.9. , odsledoval cyklus, spermio, laparka, IUI....
mimka
5. nov 2012
kolko platite za IUI?
rojica
5. nov 2012
@mimka a všetko bolo v poriadku?....ja som platila za IUI 110 eur ale ja som mala plavcov od darcu..... 🙂 ....od partnera je to tuším okolo 50 eur.....
mimka
5. nov 2012
@rojica myslis laparka, spermio? spermio vraj ukazkove, laparka tiez, vajcovody priechodne... tu cenu ma asi kazde centrum indivudualnu....ja som sa na to ani nepytala 🙂

mate tak zly spermiogram? inak vsetko ok?
rojica
5. nov 2012
@mimka všetko je ok okrem toho spermio...... 😞 .....a ten spln či ako si to napísala to je v Blave?...
mimka
5. nov 2012
@rojica je mi to luto... ja som taky problem mala s ex manzelom (azoospermie) dalej ako po spermio sme nedosli lebo nechcel darcovske spermie... po 10 rokoch sme sa rozviedli... on teraz caka male s novou "zenou"... takze aj tiez najhorsie spermie netreba podcenovat 🙂 a spln je v kosiciach.....