Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
rojica
5. nov 2012
@mimka my sme zase nemali problém ísť do darcovstva uvažovali sme nad všetkými variantami.....ale tak on nejaké spermie mal keď teraz čaká s nou ženou malé.....možno že bol problém v tebe....
mimka
5. nov 2012
@rojica netvrdim ze nie, to nikdy nevies s istotou.... 2x som potratila v 7tt, picham fraxaparin na striedacku s clexane... som sa aj zasmiala pri tvojom pripevku 🙂, je otazne ci je otcom ..... to tiez nikdy nevies 🙂
rojica
5. nov 2012
@mimka hmmm tak to my je ľúto.....a na čo je dobrý ten flaxapirin a clexane?.....
mimka
5. nov 2012
@rojica mam hustu krv....
rojica
5. nov 2012
@mimka a to kedy zistili? či až keď si 2x potratila?....
mimka
5. nov 2012
@rojica nie, mala som zdravotne problemy... ty mas robenu imunologiu, hematologiu?
rojica
5. nov 2012
@mimka hematológiu hej imunológiu nie.....
dani125
5. nov 2012
@sweet81 môžem poprosiť, ja som v tabuľke duplicitne aj v novembri, keby si mi to zmazala, dúfam, že to už zostane len pri tom pozitívnom októbri🙂) a inak ako sa máš? všetko v poriadku?
rojica
5. nov 2012
@dani125 ahoj ako sa má čerstvá mamina?.... 🙂
dani125
5. nov 2012
@rojica ahoj🙂 no zajtra ma čaká prvý ultrazvuk, tak dúfam, že bude vštko ok, bábatko pekne v brušku ako má byť.-))
rojica
5. nov 2012
@dani125 tak držím palce aby to dobre dopadlo......a bábätko sa malo v brušku skvelo... 😉 ....daj potom info ako si dopadla.....
milagrosss20
5. nov 2012
@mimka ahoj si spokojna s dr.?
maximka33
5. nov 2012
@lucijeta čauky, já jsem dnes už 5dc a celkem slabá, to se i divím... bolesti menší než minulý cyklus, kdy byla první stimulace.
rojica
5. nov 2012
@maximka33 ahoj ty sa tento mesiac nechcela ísť do 2.IUI?
rojica
5. nov 2012
@milagrosss20 ahojky ako sa dneska máme?
milagrosss20
5. nov 2012
@rojica aaahijky mam sa dobre a co ty??citam ze si dneskaj dostala??????
rojica
5. nov 2012
@milagrosss20 no veru som 1DC.....a chystám sa do druhého kola...... 🙂 ......musím veriť, že toto druhé bude moje šťastné..... 😃
sweet81
5. nov 2012
@dani125 Ahojky,tek to jsem si vůbec nevšimla :-N Odpoledne opravim🙂
Já se mám jinak fajn. Vysledky dopadli dobře,tak si začínám užívat těhotenství🙂 Doufám,že mě už nic nezaskoči.
milagrosss20
5. nov 2012
@rojica jasnacka ze bude 😃 a bola si aj pri svojom gyndakovy???
rojica
5. nov 2012
@milagrosss20 áno bola som hneď ráno....a stále ostávam na PN..... 🙂
milagrosss20
5. nov 2012
@rojica to je dobre ze ta nechal...on sa ta pytal ci chces byt pn alebo sam to povedal???je lepsie byt doma a oddychovat ako keby si mala tam dvihat tazke a dychat tie smrady...aj to skodi pocatiu...a do car kedy ides?
rojica
5. nov 2012
@milagrosss20 on sám ma nechal doma že by bolo zbytočné rušiť PN keď idem do druhého kola..... 🙂 .....do centra pôjdem už len na prvú kontrolu folikúl a na krv....tak že 10 alebo 11DC....
lusipe
5. nov 2012
@sweet81
jezis super...velmi sa tesim s tebou a pekne si to uzivaj.... 🙂
lusipe
5. nov 2012
@dani125
dani, tak pekne tehulkovanie 🙂 a ako sa citis? nejake nove priznaky? 🙂
lusipe
5. nov 2012
tak dievcata, bola som rano na krvi...sestricky strasne zlate...spytali sa ma ci krvacam...a ja ze nie, vsetko ok, len ma mierne boli podbrusko a prsia, ale nic vyrazne...
a ona na to: to nevadi, priznaky nemusia byt ziadne, takych sme tu uz mali... 🙂
tak ma trosku ukludnila 🙂
ale kokso normalne mi je na zvracanie...asi z toho stresu z cakania 🙂
mimka
5. nov 2012
@milagrosss20 no spokojna.... nejako tomu nechavam volny priebeh, nepytam sa, co doky povie to spravim a uvidi sa 🙂 tiez chodis do splnu?
mimka
5. nov 2012
@lusipe a testik? 🙂
milagrosss20
5. nov 2012
@rojica noo vidis to je super toto...teraz len pekne oddychuj a aaaaaaa pripravuje sa na tehulkovanie 😃 chiiiii a teraz pojdes do car az na vklad ci ako?
lusipe
5. nov 2012
@mimka
ja som si nerobila ziadny...idem na istotu na krv 🙂
mimka
5. nov 2012
@lusipe obdivuhodne! 😃 pfuj pfuj

Začni písať odpoveď...

Odošli