• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@milagrosss20 tak stále sa chodí na vklad do car....povie my že aké mám veľké folíky a pôjdeme na to.... :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe joj, keby to tak bolo, bol by to ten najkrajší novoročný darček na svete :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neboj moja určite to dobre dopadne a o druhej nám zahlásiš super správičku..... :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka nie nie ja chodim ku dr hermanovy...ale mala som si vybrat ci herman alebo hredzak...ci ako sa vola...ale ja som si citala aj tu na MK ze herman ma viac skusenosti a ze vraj je lepsi ako hredzak co sa tyka IUI a IVF tak som si vybrala jeho....a kedy si zacala chodit k nemu?
5. nov 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha
veru,a hlavne obrovske prekvapko...kedze sme netestovali ani nic...ani som sa nesetrila a makala, este aj v byte sme robili upravy..
to by bol zazrak :slight_smile:
a hvne ten oktober s tym otehotnievanim je biedny :(
5. nov 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
dakujem pekne :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikadel chystám sa v decembri, len neviem ako to bude s lekármi, ak mi náhodou výjde ovulácia pred dvadsiatym decembrom ... :unamused: ty si ako na tom?
5. nov 2012 o 12:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
urcite dam vediet, ci uz bude taka ako onaka :slight_smile:
lebo mi mame ist hned na druhe kolo...
5. nov 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahaaa takze uz na krv a take veci uz sa to nerobi?
5. nov 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ono je tazko riadit sa prispevkami kto je lepsi..... ked nam to nie je sudene, tak sa to nepodari ani v najlepsom care na svete :P zaciatkom septembra sme boli na prvej konzultacii... ty?
5. nov 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ale veď som ti napísala že na krv a folikulometriu pôjdem na 10 alebo 11DC do Blavy....bez toho IUI nemôžu robiť....
5. nov 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe však aj ja idem hneď do druhého kola....tak v piatok už začínam s clostilom.... :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
super, velmi ti budem drzat palce... :slight_smile:...urcite to musi vyjst....
5. nov 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka to mas sice pravdu ale co uz ja som sa dala tam a hotovo..takto sa rozhodla aj moja intuicia...neviem no ja osm tam chcela ist v podstate...ked mi oznamil ze pojdem na dalsie vystrenia...no a ja som bola minuly tyzden na prve vysetrenie a teraz vo stvrtok idem na dalsie vysetrenie takze som zvedava....
5. nov 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmmm to sme hovorili aj v prvom kole..... :frowning2:
5. nov 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ano ano ale niekedy si pisala ze mas volat dnes ci???som sa pomylila????
5. nov 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, sme mlade, nesmieme stracat nadej...niekomu sa to podarilo aj v 36 rokoch a aj neskor...vzdy mame 7 rokov cas....
treba si uzivat zivot a brat ho tak ako pride...hlavne ze mame muzov, ktory nas miluju a ostatne veci pridu, nie ? :slight_smile:
takze podari, jasne :slight_smile:?
5. nov 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe supišššššš pozitivnušššš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
este neviem :slight_smile:...cakam..... :slight_smile:
ako si prisla na to, ze pozitivne? :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ze mas pozitivne myslenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som asi sa zle vyjadrila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nic a ti brali krv na hcg?
5. nov 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 už je to vybavené moja.... :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica mnooo totok som nevedala..akosi dnes sa zle vynadrujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 každý máme svoje dni..... :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
si zlata :grinning: co ine ostava? :grinning:
Hej bola rano...a cakam o 14 vysledky :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica sak toto ze je krasne pocasicko a mne tak trepe do hlavy :grinning: chiiiiiiii ale to nic ja uz sa tesim na stvrtok ze kedy pojdem ku dr . :grinning:
5. nov 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe kokos toto cakanie no nie???taaakze ptfuj ptfuj aby si mala viac ako 5 a potom uz bude male bubu na svete :grinning:
5. nov 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahojky, nechtěli jsme jít v listopadu na druhé iui, protože uež v září jsem stimulovala s clostilem, ale nakonec jsme na iui kvůli podezření na neštovice nešli. no a měla jsem z clostilu trochu psychické problémy. musím říct, že mě to teď dost sebralo, tolik příznaků, ale už jsem nepoznala, co udělaly léky. říkám si, že když se třeba soustředím na změnu práce, tak přijdu na jiné myšlenky. na miminko samozřejmě pořád myslím, jen teď nechci tak tlačit.. necháme to asi na nový rok.
5. nov 2012 o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
hej, je to tazke, ale nic ine nezostava :grinning:
a ked nie, tak nabuduce :grinning:
5. nov 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
veru. mudro hovoris....mozno ta myslienky na pracu zamestnaju a potom pride babatko samo :slight_smile:
lebo mi prilis cakam....a boh to mozno s nami mysli inak.... :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe presne tak...ja tento mesiac napr. musim cakat na dalsi cyklus lebo tento mi len vysetreju takze ak zacnem tak v decembri kokos aaaa ja som si povedala ze do konca roka budeme 3ja.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok