• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maximka33 aké psychické problémy si mala po clostile? ako vieš že to bolo od toho?
5. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
ved to som ti aj ja vravela, ze budete traja...tak sa moja neboj :grinning:
uzivaj si sexik, pekne chodievaj kade tade, lebo ked pride babo, tak budes chvilku doma sediet :grinning:
5. nov 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe fakt?kokos ja si to ani nepamatam kokos normalne ze vypadok :grinning: to s toho ze vela piseme a neviem uz co komu som pisala alebo sa pytala a co mne kto napisal :grinning: :grinning: kratkodoba pamat kokos :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
vidis a to si mladunka :grinning: ...co mam ja hovorit? :grinning:
5. nov 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil měla jsem to dvakrát 7. den cyklu při užívání clostilbegytu. strašné deprese, vynořiliy se mi všechny problémy, co máme, že nemám šanci to všechno vyřešit.. naštěstí další den už to bylo lepší, hlavně kdž jsem si říkala, že to ten lék přivolává..
5. nov 2012 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mladunka chiiiiii citim sa starsie ako mam...sice mam stavy ako nast rocna ale to nic :grinning: :grinning: :grinning: a moj?kokos to radsej ani nehovorim... :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
tak to vy ste aka vesela dvojka :grinning:
5. nov 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mno vcera vyrezal s tekvici ze hellovina chapes?o tyzden neskor ale to nic...vyrezal a nazval ich ze to su nase deti :grinning: chiiii a ze im dal mena Saxo a Gita :grinning: kokos som sa tooolko nasmiala :grinning: chiii a to ma 28 rokof...
5. nov 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
ale ved to je velmi zlate :slight_smile:...presne treba to brat s humorom :slight_smile:...ze 28 :slight_smile:...aj ja chcem :slight_smile:
5. nov 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 a ako dlho sa tie tabletky držia v tele? niekde som čítala že dosť dlho bo že sú celkom silné ... že preto by si ich mala max 6x za život len užívať.. ja som mala hrozný deň keď mi povedali že IUI neklaplo...ale to som brala že to je z tej zlej správy ...celkom som sa s tým zmierila no včera čo som mala to som asi nikdy nebola tak zle na tom...len som plakala a sama nevedela prečo... vnútorne som sa niečoho strašne bála a nevedela čoho...hrozný stav už viac nechcem :(
5. nov 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ved hej je ..a ked bol dat sperky???kokos?ze tam bola mlada laborantka a ze mu s tym pomohla a ze pojde zasa chapes to???no koniec :grinning: s tym mojim chlapom :grinning: chhiii
5. nov 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
moja, a preco ti tak je?....ber to prosim s nadhladom...ved mas krasneho malinkeho synceka a to je tvoje priorita...a dalsie potom pride same, uvidis.... :slight_smile:
5. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja dnes už som v pohode... vlastne aj som bola...len v deň keď som bola na krvi ma to dosť zobralo :( ale na druhý deň už bolo v pohode ... a včera? neviem.... sama neviem prečo...nebolo to z toho že to neklaplo...aj tak som bola nastavená nato že až druhé klapne :slight_smile: ... ale proste hrozný stav... od rána som len štekala, plakala upratovala celý byt...a navečer to bolo najhoršie... vnútorne som sa hrozne bála alebo ja neviem ten stav opísať...no som rada že to je preč...preto ma zaujíma či to môže byť z tých tabl...bo ak áno bojím sa čo so mnou spraví ďalšia stimulácia :(
5. nov 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
neboj, to nie je liekmi...je to tym, ze dufame ze sa to podari a to sklamanie je potom tazke....vzdy to na nas nejako dolahne.... :wink:
ale ked sa budeme stresovat, tak to nam este viac uskodi.... :slight_smile:
musime byt silne a i ked sa mi lahko hovori, teraz 10 min pred dozvedenim sa vysledku :slight_smile:
5. nov 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tiež sii nemyslím moja, že to bolo práve tými liekmi...to by sme hádam každá pociťovali a ja som nemala vôbec také stavy len som si poplakala v deň výsledku a bolo to za mnou...... :slight_smile: ,.....a teraz sa s veľkým nadšením vrhneme do druhého kola...... :wink:
5. nov 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no je jedno z čoho to bolo ale viac si také dni neprosím :slight_smile:
5. nov 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil určite už také dni nebudú..... :wink:
5. nov 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil
kocky,tak tam sa neda dovolat :unamused:
uz mi pisala kamoska po IVF, ze negativne :(
takze ten oktober je fakt na prd....
5. nov 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja tak to len skúšaj......nevydarený mesiac...... :frowning2: ...
5. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky takze negativne aj u mna .... treba ist dalej... :wink:
5. nov 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to my je ľúto.....ale ideme ďalej.... :slight_smile:
5. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe joooj do riti to mi je luto ale to nic treba sa snazilkovat aj prirodzene no nie?
5. nov 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe och ... je mi to ľúto ... nanič mesiac :( ... držím palce v ďalšom boji...
5. nov 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
jasne, ideme dalej a urcite to raz vyjde... :slight_smile:
5. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe to mě mrzí..
5. nov 2012 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
dakujem pekne....
5. nov 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe je to, jakoby ta druhá půlka října byla začarovaná :confounded:
5. nov 2012 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
presne, nie je mozne, aby to bolo takto....kokso uz to niekto musi zlomit... :slight_smile:
5. nov 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81
moja, prosim ta, das ma na 2IUI na november? dakujem :wink:
5. nov 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
@lusipe
dievcata, pozrite na ostatne mesiace v tabulke, niektore su este "biednejsie" :sweat_smile:
vyzera to slabsie a silnejsie obdobia :slight_smile:
drzim palce do dalsieho kola!!! :dizzy_face:
5. nov 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok