• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@sweet81 Jo a gratuluji ke chlapečkovi, hlavně, že je vše v pořádku.
5. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci
A ty si ako na tom?uz si bola na krvi?
5. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana
Az sa mi to zda neuveritelne cim si si presla?a kolko rokov to trvalo?
5. nov 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana děkuju:slight_smile:
5. nov 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe No, je to vlastně rok. Měla jsem hrozný bolesti při MS a doktor pořád, že nic a přitom mi tam už krásně kvetla Endometrioza. Našel mi vlastně až letos v lednu cystu na vaječníku, objednal mě na na laparku kde mi odstranili víc cyst, srůsty atd. a našli tu Endo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem docela zoufalá, brečela jsem, měla jsem docela velkej nález. Potom jsem hned dostala léčbu, zastavili mi MS aby se ložiska vytratily. No a po léčbě jsme to zkoušeli chvíli doma a pak mi navrhli IUI tak jsme to zkusili a hned napoprvé :sunglasses: Šlo o čas, kdyby to nevyšlo do Vánoc, museli bysme do IVF. Nemoc by se vrátila.
5. nov 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@arabiana tak to je teda fakt pribeh....ty si to babatko ,teda babatka fakt zasluzis :slight_smile:
Ale hlavne ze to dobre dopadlo a tarez sa uz mozes len a len tesit :wink:
A mas aj nejake priznaky?alebo si sa to dozvedala az z krvi? :slight_smile:
5. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Každá máme svoje trápení, já doufám, že jsem si své vybrala už před otěhotněním.
Na krev jsem vůbec nešla, dělala jsem doma test a nepřišla MS, tak jsem šla za pár dnů k doktoru a už tam byly gestační váčky :grinning: To víš byl strach, aby nebylo mimoděložní. :grinning:
Píznaky jsem měla, pálila mně žáha, měla jsem bolavý prsa a občas mě píchlo u vaječníku.
Žáha mně pálí do teď, po všem. A večer mám úplně bolavý bradavky, úplně hořej :grinning:
5. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana
Urcite to uz bude dobre a budes si uzivat krasne tehotenstvo :wink:
Ani si nesnivala o dvoch co? :wink:
Ja som mala presne tie iste priznaky az sa mi to nezdálo,no ale zial nevyslo to...
Asi neni ten spravny cas....
5. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Děkuji :slight_smile:
Neboj, určitě to brzy vyjde. Letos je prý plodný rok :wink:
5. nov 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,...potrebujem poradiť...neviem či mám dnešný deň brať už ako 1DC alebo nie.. vložka čistá celý deň... ale vždy po čuraní papier krvavý ...keď si dám tampón tiež krvavý ...no akoby to zo mňa nechcelo von abo ja neviem :( .... kedy mám teda začať brať clostil? mám brať tento deň ako 1DC alebo len ako špinenie? ... dik moc...
5. nov 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jsem clostil brala od 3DC, ale podle toho jak Ti to rekl DR.
5. nov 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana gratuluju ke dvojcatkum :slight_smile:
5. nov 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nebyla, já nechodím do CAR, ale do státní nemocnice, tam na krev nezvou. Pokud budu meškat MS mám si udělat test a případně poté přijít na krev. Test už bych mohla udělat, ale jsem posera, tak chci počkat tak do čtvrtka. To už bude jasné buď budou, nebo nebudou. Ale kéž by byly // :dizzy_face: 3x jsem dělala test 13 a 14 DPO, tak teď chci zkusit až déle až tka 16DPO, ale břicho bolí :frowning2:
6. nov 2012 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana blahozelam :grinning: a drzte sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky ako sa dneska máme?.....@arabiana.....srdečne gratulujem k dvojičkám.......... :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 držím palce, aby bolo všetko v najlepšom poriadku:slight_smile:
6. nov 2012 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciannac ja ho mám brať od 5DC .... len teraz neviem či včerajší deň mám brať ako 1DC alebo ako špinenie :( ... vždy som dostala mrchu ráno a normálnu to čo som mala včera som nikdy nemala a tak neviem ako to brať :( ...
6. nov 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
moja, ber prvy den ten co si zacala krvacat...
a ono posun jeden den urcite nebude mat ziadny vplyv....ved aj ovulaciu mame kazda iny den, takze to nezohra ulohu...
6. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana já mám na krajíčku když to čtu :grinning:
6. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no škoda:frowning2:( ale máš správny postoj, presne treba si užívať pekné veci, keď sa zameriaš iba na jednu, potom to nie je dobré... máš skvelého manžela a aj to dieťatko určite príde:slight_smile:
6. nov 2012 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj, na to jsem se ptala u doktora, protože já vždycky špinim před MS a doktorka mi řekla, že 1DC se počítá až když je jasná krev. Takže špinění ne...
6. nov 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana gratulujem k dvojičkám :slight_smile: to muselo byť prekvápko:slight_smile:
6. nov 2012 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
si zlata....presne to si myslim... lebo poznam uz aj take pripady, ze zena sa upla len na otehotnievanie, ziadny zivot s nou a muz potom od nej odisiel... a to ja asi nepotrebujem :slight_smile:
ale tebe velmi drzim palceky, nech to dobre dopadne... :wink:
urcite to pride, ale vtedy ked to prestanem riesit... :slight_smile:
6. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 .... @lusipe no len o to ide že ja som mala jasnú krv ale len keď som sa utrela a to vždy a teda dosť, len vložka bola celý deň čistá pustili sa mi normálne až večer okolo 21hod. tak som z toho teraz v neistote...
6. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe šak to tak býva... veď ja tento mesiac som mala také stresy, že som išla na to IUI iba kvôli tomu, že som už užívala clostyl a vôbec som nečakala, že by sa to mohlo zrovna teraz podariť...a vidíš... no idem dneska na ultrazvuk, tak dúfam, že bude všetko ako má byť...
6. nov 2012 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
@lukha80
@milagrosss20
@rojica
@maybay
Mooooc děkuji všem :slight_smile: Překvápko docela bylo, ale byl to opravdu krásný pocit vidět ty dvě srdíčka vedle sebe ťukat.
Manžel byl nadšenej, já mám trošku obavy jak to budu zvládat, ale to už předbíhám....hlavně to ve zdraví donosit.
Zvláští je, že ikdyž tam jsou dvě tak nemám vůbec žádné nevolnosti, nejsem ani unavená, bříško taky už moc nebolí. Za to ke konci to bude asi něco, jak se tam budou přetahovat :grinning:
6. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dani125
tak tak, ked to najmenej cakas....aj ja idem na to druhe IUI len preto, ze som si dala predtym zavazok, ze pojdem....ale uz je mi to akosi jedno...
vies, mi sme velki lyziari, lyzujeme uz od oktobra...a kvoli tomuto stale nejdeme...tak som povedala, ze v decembri uz urcite :slight_smile:
budem drzat palce...urcite to bude dobre...daj potom vediet ako si dopadla...a ake pocity si mala :slight_smile:..je to prve babatko vsak?
lebo ja uz jedno mam :slight_smile:
6. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana
urcite to zvladnes...hlavne aby sa pekne narodili v pravy cas :slight_smile:
verim, ze to musel byt zazitok a ze ste boli prekvapeni, ked zrazu dvojicky, kedze ste ani nestimulovali :slight_smile:
6. nov 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana neboj, určite to zvládneš, uznávam aj pre mňa by to bol šok, ale je to dvojnásobná radosť, ja idem na UTZ dnes, tak možno udem tiež ešte prekvapená:slight_smile:))
6. nov 2012 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no a možno sa zadarí práve na tej lyžovačke:slight_smile:) romantika bude:slight_smile:)no dám určite vedieť ako som dopadla...
6. nov 2012 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok