• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@dani125 Je tak to přeji hodně štěstíčka....poprvé ultrazvuk?
Já se hned ptala doktora jestli tam nejsou tři :grinning: Naštěstí neeeeeeee.
6. nov 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
budeme cakat....pekne si uzi ten krasny pocit :slight_smile:...tfuj tfuj pre stastie :slight_smile:
6. nov 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel tak držím palce :slight_smile: ... potom daj vedieť výsledok ... nemala si žiadne potiaže po zákroku?
6. nov 2012 o 09:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci
neboj bude to dobre...velmi drzim palce, aby si tuto zacarovanu snuru pokorila :slight_smile:
6. nov 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to já bych včera brala jako 1DC
6. nov 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe děkuju moc :dizzy_face:
6. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana no tak tomu ver moja ze ked bude uz pred porodom tak v tedy to bude brutal kokos :grinning: chiiii najprv brusko a potom ty pojdes :grinning: a potom tie malinke budu na teba kukuckovat s tymi malimi kukadlamy :grinning: chiiii
6. nov 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojk jdu poprvé na iui a chci jse zeptat jak jestli to boli .
6. nov 2012 o 11:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska jdu na pomereni vajíček abych mohla jit i IUI bude to poprvé. brala jsem na ovulaci prasky a co me bude cekat dal ctu tady ze vam pichaji nejake injekce.
6. nov 2012 o 11:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84
ahoj, nie, vacsina z nas brala od 5dc po 9dc clostilbegyt na stimulaciu, aby sa rodilo viac vajiciek...potom asi medyi 10 =14 dnom prichaju pregnyl, aby si dostala ovulaciu a ides na zakrok...
a neboli to vobec....ziadne zlvastne pocity....nemusis sa bat...
6. nov 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mne dnes dal doky clostilbeg... som 2dc a mam ho brat od dnes a 16.11. kontrola... preco tak skoro ten clostil, neviete niektora?
6. nov 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
to ti neviem povedat...ja som ho brala na 5dc...ale asi lekar vie, co robi, tak mu doveruj a uvidis...urcite to dobre dopadne...
6. nov 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana
@lusipe no tak dve hodinky som si počkala v čakárni a doktor mi zahlásil, že ten ultrazvuk mi ešte neurobí, že mi nechce zohrievať brucho, že počkáme až tak, keď by mala byť reakcia srdiečka... tak za jedno je to asi dobre, ale tak budem až do vtedy v strese... iba na krv že mám prísť v štvrtok a podľa toho, že to budeme zatiaľ sledovať.
6. nov 2012 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka ja som brala od 3 DC tak je to asi individuálne:slight_smile:
6. nov 2012 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
jezis, to nemyslis vazne?....fuha, viem ako si sa tesila....ale urcite to bude dobre....mozno ma pravdu....tiez som o tom pocula, ze nie je dobre robit vela ultrazvukov, predsa len je to nieco neprirodzene...
a citis sa ako?...
6. nov 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84 ahoj.... IUI vôbec nebolí ...necítila som vôbec nič ani len to čo cítim pri bežnom vyšetrení :slight_smile: ... berú sa tabletky a keď budú folikuly (vajíčka) dosť veľké pichnú ti pregnyl na vyvolanie ovulácie ... aby mohli lepšie naplánovať čas zákroku IUI ... kľudne sa pýtaj ak chceš niečo ešte vedieť ... :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil
ako ti je dnes?...uz tusim lepsie citam :slight_smile:
ja som si vcera dala slivovicu a potom sme s muzom vypili flasu vinka.... :slight_smile:
a dnes je mi uz lepsie :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dani125 @lusipe dakujem baby, ja mu verim :slight_smile: len vsade citam ze od toho 5-9 dna a ja sup na 2dc ak to vobec mozem pocitat za 2 den :slight_smile:
@dani125 blahozelam :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe celkom fajn, včera večer mi bolo na zvracanie, dúfam, že je to dobrý znak:slight_smile:) tak aspoň podľa tej krvi uvidím, ak bude HCG ďalej stúpať tak by to malo byť ok nie? a ty už máš nejakého drobca? som nevedela:slight_smile:
6. nov 2012 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 ..to mi je ľúto že ti ultrazvuk neurobil... ale presne ako vraví aj @lusipe určite to bude dobré a dr. vie čo robí :slight_smile: drž sa a dávaj na seba teda vás pozor :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 Dvě hodiny? joj
aaale co, hlavně že tam je. A kdy tě tedy pozval?
6. nov 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no budem dávať:slight_smile: od štvrtka idem na PN, predsa len to počasie je hrozné, chrípky útočia:frowning2:( a ty sa chystáš na ďalší pokus?
6. nov 2012 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no práve som došla z posilky ... som sa tam trochu vyšantila bo hneď ako som došla trénerka že no čo ako??? kua tak asi ako keď som došla cvičiť? :angry: ma to zas rozplakalo ...tak som cvičila o 106 :slight_smile: až ma krotila :unamused: ale už v pohode ...tiež sme večer vínkovali :slight_smile: do vianoc to snáď stíhame nie??? :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
hej, este pocas vysky sa nam podarilo :slight_smile:...takze ma slecny 11 rokov....a teraz by sme chceli druhe pre radost a potom tretie :slight_smile:....vtedy som nechcela a bolo....teraz chcem a nie je :slight_smile:...to je paradox, nie? :slight_smile:
to je urcite dobry znak :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana no že až po 25. novembri ... :frowning2: to sa ešte načakám... ale tak budem myslieť pozitívne:slight_smile: tebe kedy robili prvý ultrazvuk?
6. nov 2012 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to už máš veľkú slečnu:slight_smile:) to je zaujímavé, lebo vätšina žien má problém s prvým a potom to už ide samo:slight_smile:)
6. nov 2012 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
vyborne si urobila....cvicenie pomaha a uvolnuje hlavu...koza,co sa pyta :slight_smile:....aj ja pojdem dnes na jogu a dobre sa uvolnim...vcera som chcela ist aj behat, ale vinko vyhralo :slight_smile:
snad to stihneme a dostaneme darcek...inym ani nemusim mat :slight_smile:...teda iba drobnosti :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
hej slecna....a mozno preto, ze je tam taky velky rozdiel...ved to uz zacinam ako keby odznova... :slight_smile:
prvorodicka :slight_smile:
ale ked raz som dieta mala, tak bude aj druhe... :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 dobre robíš keď sa dá tak treba doma oddychovať ... len bacha moc to nepreháňať :slight_smile: .... hej ideme do druhého kola...nemôžeme si dovoliť depkovať a pauzovať nás tlačí vek :( .... ak neklapne ani tento cyklus dr chce už IVF :( ja moc ešte nie ale žiadosť podáme to je cca 2mesiace a zatiaľ budeme skúšať IUI a snáď to klapne a na IVF sa ani nedostaneme :slight_smile: ... ty sa drž a o všetkom novom poprosíme info :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
hej tak isto je to u mna.... ja podam potom ziadost a budeme skusat IUI, ale bez stimulacie, lebo mne sa vajicka rodia a ovulujem...tak by to bolo zbytocne....
6. nov 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok