• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lusipe nahahahhahaa ... tiež by som to prijala ako darček a iný ani by nemusel byť :slight_smile: dokonca u nás ani auto :slight_smile: ako u vás by nemuselo byť :slight_smile: .. ale teda nejaké tie drobnosti by som prijala :slight_smile: ... no čo napíšeme ježiškovi :slight_smile: a snáď nám to splní :slight_smile: veď sme poslúchali no nie??? :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe tak ja budem so stimuláciou bo ja potrebujem stimulovať len jednu stranu ...a bez stimulky sa strany striedajú :( ... no uvidíme moc predbiehame :slight_smile: veď tento mesiac je náš nie??? veď sme už na rade :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
19 DC a už tam byly dvě bublinky.
Já jsem se spíš bála aby to nebylo mimo, i to se stává, Ale pak je myslím, HCG v krvi nižší.
6. nov 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
si zlata....jasne, napisem jeziskovi...a vies co? kupim balon stastia so zelanim :slight_smile:....pridas sa? a vypustime ho vecer a snad sa nam to splni :slight_smile:
ides do toho? :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
to si pis, ze sme na rade :slight_smile:
a inak to ani nebude :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe zadarí sa ešte určite a budeš si to vychutnávať a ešte budeš mať k tomu aj pomocníčku tak super:slight_smile:)
6. nov 2012 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
dakujem pekne, urcite vyjde :slight_smile:
dani a smiem sa spytat, kolko mas rokov?
6. nov 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neboj ešte sa zadarí:_) to bol len prvý pokus, či?
6. nov 2012 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ... noo na balóny moc neverím ale .... jeden nikdy nevie :slight_smile: ... ale večer budem pozerať kde balón letí :slight_smile:))
6. nov 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja budem mať teraz v zime 25 takže to nie je ešte dramatické:slight_smile:))
6. nov 2012 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 hej hej prvý pokus ... tak ja verím tomu že sa zadarí len kedy??? :unamused: ... ale verím že to raz príde .... musí !!!!
6. nov 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84 ahoj, niceho se neboj neboli to, nekdy to jen trosku stipne, kdyz zavádí katetr, ale to skoro necitis. Ja jsem vcera byla na 3.IUI. Při 1. jsem brala clostibegyt a pak jsem si pichla pregnyl. A ted u 2 a 3 IUI jsem si pichala menopur a Ovitrelle. Cca 36 - 48 hod pred IUI. Kam chodíš? Fakt se ničeho neboj. :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ale ste sa rozpísali normálne vás nestíham čítať....... :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica taky jsem koukala,
6. nov 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac ahojky a ako sa dneska cítiš?...čítam že včera si bola na 3.IUI....však?......
6. nov 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac chodim k doktoru mikovi v ceskych budejovicich. A proc jse ichaji ty injekce myslela jsem ze to zavedou a pak uz nic nedeji ze jse jen ceka na výsledek jestli jse to povede nebo ne
6. nov 2012 o 12:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
jej, ty si mladunka...budes mlada maminka :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a ty si vari stará?..... :grinning: :grinning: ...ty si tiež ešte mladá...... :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja brala na vyvolani ovulace ted nejake prasky které byly na 5 dni a nic mi nepichaly řekl mi jen ze když budou malo tak pripichavaji injekci ja bych to nepodtoupila ale jelikož manzel ma hodne spatne spermie tak musim genetika je jinak v poradku
6. nov 2012 o 13:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, o 10 dni 33 :slight_smile:
to uz je akurat :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe prave ze ted v sobotu jsem dobrala ty prasky a dneska jdu na zmereni vajíček a pak mi naplanuji hned naplanuji inseminaci
6. nov 2012 o 13:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmmm tak ide byť riadna oslava..... :slight_smile: .....a potom čo som si prečítala tak musím povedať, že máš skvelého manžela.... :wink:
6. nov 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84
tak to mozno pojdes uz o 3 dni :slight_smile:....podla toho ako povedia...a citis nieco v brusku?
6. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, este nie je manzel :slight_smile:....buduci :slight_smile:...ale ano, je skvely :slight_smile:...je len snubenec :slight_smile:....
to by som mala oslavit kristove roky :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ja ich budem oslavovať na rok..... :frowning2:
6. nov 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ale az o rok :slight_smile:....ved to je na usmev :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ale ten vek sa my zrovna nepáči..... :frowning2:
6. nov 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ahoj čo sa deje? že si dala smutných smailíkov.....
6. nov 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj...som trochu smutna s toho ze asi to tak vyzera ze pojdem a umele oplodnenie a nemame nato peniazky :frowning2:
6. nov 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok