• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Čaute babenky, dúfam že ste po víkende oddýchnuté. Ja som náchcip, celý víkend som preležala.
Gucci je mi strašne ľúto, že Ti to nevyšlo a viem presne aké chvíle prežívaš, ale neboj zajtra bude lepšie a potom zo dňa na deň lepšie a lepšie a zase budeš v túžobnom očakávaní. Ja dnes idem na nejaké vyšetrenie asi kultivácie a kvr a potom o týždeň na folíky. Tak uvidíme.
Ozaj žienky chcela som sa Vás spýtať, či vám doktor robieva priebežne vyšetrenia, pečeňové testy, keď beriete Clostil a mali ste niektorá cysty, že je dosť časté.
23. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem zlatusiky moje, idem sa ponahrievat, no aj ja si myslím že to mám prechladnuté, tieto dni som bola fakt vystavená zime, tak a teraz budem v teplúčku :wink:
23. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky snecka... ty jooo.... a nemůže to být následek nachlazení třeba, mně při nachlazení také bolí v kříži a záda.... kurňa, ať ti je dobře... a nebo to je příznak čehosiiiii nadějnééého .... :slight_smile:...

ruda, ahojky dívča.... no já se cítím... tak nějak unaveně... včera jsem prospala celou neděli...sice jsme byli na plese, ale já nepila a pak jsem spala 8 hodin... no a mám divné tlaky v břiše, ale kdoví, jestli si to všechno nevsugerovávám.... se uvidí koncem týdne... a tobě se to krátí, viď... zítra jdeš v kolik???
23. feb 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snecka - pokud jsi byla vystavá zimě, tak to ti jen fakt záda ,,omrzla". Být v teplíčku, pít čajík, bude líp ;o)
23. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: tlaky můžou znamenat i začínající těhu :slight_smile:
23. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky... jéjjda.. kéž by...takových tlaků ale bylo.... už nějak přestávám doufat... :confounded:
23. feb 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky :slight_smile: koukám,že tady proběhlo pár neúspěchů - to mě mrzí :frowning2: Já jsem dneska 24DC a čekám teprve na ovulku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale u nás se stejně nesexíkuje, protože máme v pelechu toho mrňavýho vetřelce :grinning: :grinning: :grinning: Během příštího cyklu si dojdeme na to vyšetření hlaviček spermíků a pak asi zkusíme teda IUI,ale mě se fakt do ničeho nechce,já chci zázrak,aby se zadařlo doma :wink:
zubajdo,tak doufám,že se ty tlaky cca za 10dní obtisknou do testu :wink:
23. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka.... jéjej.. kéž by... nooo..... zázraky se ale dějíííí... stačí na ně věřit... :grinning:...

mizííím na obídek... páááá
23. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka: co je míněno tím mrňavým vetřelcem? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem jaksi v obraze :sweat_smile:
23. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi jaképak zázraky, je to jasná věc, mrňous/y se uhnizďují a vrtají a dloubají a berou ti energii, uvidíš, jak budou umět příští týden malovat dálnice!!!! to by bylo skvělé, jdu v tvých šlépějích, jítra v 8 manža a já v 10... takže v šest vyjet, takže v pět vstávat... máme to daleko a to počasí...skvělé...
Snecka, tak to je jasné, záda musí mít teplíčko a bude líp..ale může to trvat i týden i dýl...žádné prudké pohyby, nic těžkého nezvedat...
mesiačik,ano cysty jsou často , já si taky jednu Clostíkem vystimulovala,ale za měsíc byla fuč, naštěstí,ale i tak měsíc čekání zbytečně... to čekání je děsné...
smilky,u latu mají štěňátko....skoro mimi...teda mimi,ale chlupaté :wink:
23. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky mohu se přidat? Mám PCO a clostil na mne nezabírá... zvařujeme stimulaci FSH a IUI.
Nemáte s tím některá zkušenost?
Na IUI jde muž o 2 hodky dříve aby mohli sperma "upravit"?
23. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenickan: Ahojky, vítej .. jj, při IUI jde manža cca 2 hoďky před tebou
23. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenickan: ještě nejsem moc zběhlá ve všech zkratkách, co je to PCO? :unamused:
23. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsou policystická ovária:( - neovuluju
23. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky - jj,jak psala ruda,mámě štěňátko :slight_smile: mimi k nám nějak nechce,tak jsme si pořídili aspoň takovéto miminko a hned je tady veselejš :wink:
lenicka - PCO teda moc nevím,jen že hodně holek bralo proveru a dost často to pomohlo,ale když jsi měla clostil,tak to už máš asi i proveru za sebou - fakt tomu nerozumim,tak snad neplácám kraviny :sweat_smile: a jestli se nepletu,tak FSH je např. gonal a puregon,že? Ty zkratky mi taky moc nejdou :grinning: Já měla gonal a měla jsem pak hyperstimulák,ale já jsem retarda -nejdřív jsem nereagovala a pak najednou během pár dní začala reagovat až moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na a IUI i přes nadúrodu vajec nevyšlo :angry:
23. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenickan.... clostil ti nezabira?.. ani ve vetsich davkach,? jestli se teda davaji vetsi davky?... nechodis nahodou do CARU k Apolináři?... já ano...
lenickan.. jojo, dvě hodky musí jít manže před tebou, aby ty spermie upravili a vybrali ty nejlepší.. :slight_smile:...

ruda... jééé to by bylo skvělé kdyby to byli ti mrňousové... a dva hned :grinning: .. tak zítra ti držím pěstičky, ženská... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zub: clostík nezabírá v dávkách 3tbl./den k Apoli jdu tento čtvtek poprvé
23. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lenickan, vítám tě mezi nás bojovnice, brala jsem clostil2/den,ale já normál ovulovala, bylo to jen jako podpora k těhu..ale nepovedlo se.. teď už jsem píchala injekce před iui..myslím, že víc jak tři denně se už asi nedávají, tak ti asi změní léčbu, s PCO zkušenosti nemám..je toho pěkně moc a každá z nás má problém trošku jinde...ale pokud to jde poradíme si.. tak budu držet palce... zubi díky... já budu spokojená i s jedným jednou,ale dva dvě taky bereme!!!!
23. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenickan.... aha, tak doufám,že ti ve čtvrtek u Apoli pomůžou a dají nějaký účinný lék :slight_smile:.. dej určitě vědět... :wink:
23. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooooooooooo :dizzy_face: ako sa dnes mame ?? kto je dnes a zajtra na programe ??? :grinning:
snecka, chudinka, len na seba davaj pozor a vyhrievaj sa a nech Ta manzelik dobre vymasiruje ... mna tak seklo pred silvestrom :unamused: nech kupi konsku mast a s tou ta poriadne vymasiruje, mne to pomohlo :wink: :slight_smile:
ruda: Teba to caka zajtra??
23. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik zuzulka... máme se celkem dobře :slight_smile:... jak ty???... jak se cítíš po iui???.... :wink:
23. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zuzi, jo jo zítra jdeme na to, muž leží a vymlouvá se, že musí být v klídku aby měli klucíí sílu... a já uklízím a uklízím... :grinning: jak je od pátku s ocáskama v břiše, nějaké změny??? nezapomeňte holky, že rodíme spolu ju? ne aby jste mě v tom nechaly...
23. feb 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.... to si piš, že rodíme spolu.... a když jedna bude mít porodní bolesti, tak prostě nohy k sobě.. a nepustit nic ven :grinning:

jdu na poraduuuuu :cry:
23. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj porada,,,v tuto dobu??? co to má být, co děláš zubi?
23. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: jasne ,ze rodime spolu ...ani o den driv, ani o den pozdeji :grinning: :grinning:
ruda: nejdes na to IUI s mym chlapem :sunglasses: :grinning: :grinning: ta podoba mi je zvlastni :grinning:
ja jsem OK, zádne zmeny, zadne zvlastni pocity, o vikendu jsme to jeste pojistili :dizzy_face: a ted uz jenom vyckavame :dizzy_face:
23. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: zitra drzim palecky ...i u nohou :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenickan: ahoj,nezoufej,já na tom byla stejně,taky mi zjistili,že neovuluju,brala jsem clomhexal,to je stejný,jako clostil,bralala jsem za den i 6 tbl a nic,přitom laparka i hysterka v pořádku,pak jsem přešla na kliniku a před IUI mě zkusili nastimulovat menopurem a ejhle,to bylo folikulů :slight_smile: ,ale stejně se teda nezdařilo :frowning2: ,teď nás bude čekat koncem března až začátkem dubna 3.pokus IUI,
Ale pozitivní zpráva,nevzdala jsem to,dala jsem se psychicky do kupy a když mrkneš na moje albíčko,najdeš tam moje ovu testíky,které vyšly krásně pozitivní i bez léků,teď chodím k jednomu léčitelovi,ten mi dává hodně naději,říkal mi,že mám zablokované mléčné žlázy a tam je ten problém,tak piju nějaké čaje a můžu vám říct,že po druhé jeho návštěvě se mi začíná už upravovat cyklus,můj cyklus byl nejdřív 62-54-42-atd a teď jsem to měla za 33,což už je hodně dobrá zpráva,uvidíme,jak dál budem pokračovat
Tím Vám všem chci říct,ať neztrácíte naději,ta je tu vždycky a určitě jednou na nás to šttěstí sednou musí a my objevíme krásné // čárky ne na ovu testech,ale už na těhu testech.Tak snažilkování zdar :wink:
23. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tím jsem chtěla lenickan i říct,že pokud nereaguješ na clostil,tak třeba potřebuješ jen silnější stimulaci.
jak říkám,já nereagovala na žédné léky a po menopuru jsem měla krásné ovulky a teď jsou i bez léků.HLAVU VZHŮRU A HODNĚ ŠTĚSTÍ :wink:
23. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,ve stredu mam prvni IUI bez stimulace,tak se tesim a trochu i bojim.
Boli to a muzu jit pak normalne do prace,jeste ten den?
A jak dlouho to cele trva?
Diky :wink:
23. feb 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok