• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@milagrosss20 ale veď nepredbiehaj udalosti ešte nevieš ako dopadnú výsledky.......
6. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe citim krece asi jak jse uvonuji vajíčka nekdy je to takova bolest az to rizne
6. nov 2012 o 13:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
moja, co je s tebou?....neboj, preco by ste isli?
ako si na to prisla?
6. nov 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84
to je dobre, oni dozrievaju :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
to akoze ja som do stareho zeleza? :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
najskor napises, ze som este mlada a potom ked ty si mladsia, tak ked dovrsis moj vek, tak sa ti to nepaci ? :grinning:
6. nov 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja jsem si to myslela jsem zvedava co mi dneska rekne doktor a co ty jakjsi na tom
6. nov 2012 o 13:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84 jojo ty se píchají pred IUI, pak jen vkládás utrogestam
6. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no ved ja nepredbieham ale viem citim to tak ze to bude,,, :frowning2: mam vyraznu autoimunitu a aj toto PCO ci to je kokos ach.. :frowning2:
6. nov 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ako som pisala..mam taky pocit :frowning2: a dnes mam aj taky smustny den ci co...
6. nov 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jojo na 3IUI, rano me bolelo trochu bricho, vcera vecer rezalo v levem ovariu, ale jinak O.K., kdyz se to ted nepovede tak v lednu IVF
6. nov 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to som sa asi potom zle vyjadrila....... :grinning:
6. nov 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac tak držím palce aby trojka bola tvoja šťastná...... :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac tak ze když na to pujdu tak pak budu ještě něco brat nebo co me pak ceka prave ze to podstupuji porve a pocity mam vseliake ted po tech praskach jakjsem bral ana tech 5 dni na vyvolani ovulace me poboliva levej vajecnik a citim takove krece nekdy to az reze
6. nov 2012 o 13:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica děkuji
6. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac a nejni riziko ze muzu mit dvojčata
6. nov 2012 o 13:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ale neboj zvládneš to všetky máme niekedy zlé pocity a nakoniec to dobre dopadne..... :wink: ...tak hlavu hore....
6. nov 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
ty vesela kopa mas zly den? ....:slight_smile:....tak sup sup, pekne sa usmej, chyba tu tvoja energia :slight_smile:
co si zabudla ako si nam vcera pisala, ako tvoj uzasny manzel, ktory ti robi srandicky :slight_smile:
a ak by si isla na IVF,tak poistovna preplati...a na tu druhu cast sa peniazky najdu....vzdy sa najdu...
6. nov 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabca84 áno berú sa tabletky cca 5dní to sú nato aby sa ti pekne tvorili folikuly ... pôjdeš na kontrolu a keď budú pekné veľké tak ako majú byť tak ti pichnú inekciu na vyvolanie ovulácie a následne na druhý deň alebo obdeň bude IUI ... a po IUI sa vkladajú tabletky ...
6. nov 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84
pri IUI mozu byt dvojcata, lebo ti dozrieva viac vajicok :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil jse nejvic bojim proste nedovedu jsi představit ze bych mela mit dvojčata. mam 7 letou dceru a ta chce sestřičku :slight_smile: dneska jdu na pomereni tak pokud budou takovi jako mají byt tak mi pichnou injekci ? doplaci jse za ty injekce a ty prasky nejni to utrogestan
6. nov 2012 o 14:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe je toho jse nejvic bojim mit ještě dvocata mam s předchozího vstahu dcerku ty je uz 7 myslela jsem si ze stihnu dřív mit ještě jedno ale u manžela zjistily ze ma malo pohyblive spermiie co jsem cetla takových je tady vic :frowning2:
6. nov 2012 o 14:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84 ak budú vajka také ako majú byť tak ti povedia že aby si si dala pichnúť pregnyl alebo čo máš ty neviem.a na druhý deň by si mala ísť na IUI....a u nás sa za injekciu neplatí nám to hneď dajú v centre.......a utrogestan si vkladáš po IUI podľa toho ako ti povedia v centre....ja som to mala 2-0-2....
6. nov 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84
neboj, to nemusi byt pravidlo...vela dievcat caka jedno babatko, ved pozri tu tabulku....takze nemusis mat dve...hlavne je, aby jedno bolo, ked si to zelas...
ja tiez radsej dve po sebe ako naraz... :slight_smile:
s mojim 50timi kilami by som ich ani nedonosila...
@gabca84 ja som bola na kontrole folikul v 12DC a kázali mi na druhý deň večer ísť na pohotovosť si dať pichnúť pregnyl ...pichá sa po 22hod a ovu príde po 36hodínách po pichnutí ... nedoplácala som nič ...ten pregnyl mi dali v CAR a len som s ním prišla na pohotovosť... áno tabl po IUI sú utrogestan... a tie dvojčatá? hmm veď by si mala dvojitú radosť :slight_smile: ...ale chápem ťa ...
@gabca84 já jsem v gennetu platila pouze doplatek 7 Kč za pregnyl (injekce). Jinak to nestojí nic. A za utrogesta se taky doplácí v lékárně minimum..
6. nov 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim Vás,kedy ma vyznam testovať po IUI?
6. nov 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102
podla mna az na 14 den....
@jaja102 já bych řekla, že 14DPO
@gabca84 jojo potom se zavadeji globule utrogestanu/hormon progesteron/ neboj vse bude o.k
samozrejme ze je riziko ze to budou dvojcata, ale ja bych je i brala
6. nov 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe dakujem...
6. nov 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nevieš náhodou ako dopadlo @holanci....nejako som to tu nepostrehla..... :unamused:
6. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok