• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@ivvka29 kolikátý DPO jsi?
8. nov 2012 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 už to vidím 8 :slight_smile: a jak se cítíš?
8. nov 2012 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Ahoj, tak dnes mi zavedou 2 embryjka, snad to dobře dopadne.
Užívej si mimíska v bříšku a pohlaď ho za mě,měj se krásně, těhulkově! :wink: To to letí ty už jsi 18 týden, fíjo, pa. :confused:
8. nov 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanicinka
velmi drzim palce, nech sa to po druhykrat podari a nech je z teba strastna mamina :wink:
a budes si davat dve mimina ?:slight_smile:
8. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanicinka mocinky držím pěstičky :dizzy_face:
8. nov 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanicinka Jéé už? A dvě? Třeba tu budem mít další dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to držim mooooc palce:slight_smile: Pak písni jak ti je a jak to probíhalo:slight_smile: Tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face:
8. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
millagross
tak ako vysetrenie?...vsetko v poriadku? uz ti je lepsie a mas lepsiu naladu?...dlho som o tebe nepocula :wink:
8. nov 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci Já jsem už napnutá jak kšandy a ty píšeš,že zas s testem počkáš :grinning: držím palce :dizzy_face:
8. nov 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacule34 To já vůbec netušim kdy budeš moct jít na další IUI. Dr ti to neřekl? Možná v prosinci nebo v lednu?
8. nov 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 no oni mě tlačili do IVF..já se k IUI rozhodla teď. nechala jsem vztaz MUDr. at mi zavola :wink: zeptam se
8. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacule34 :slight_smile: Tak pak písni co ti řekl.
8. nov 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no len keby som ti napísala aké všemožné choroby som už prekonala...tak na veku vždy žiaľ nezáleží:frowning2:( dnes som bola na krv, ale výsledok bude až zajtra, tak som zvedavá, dúfam, že to bude OK.-)
8. nov 2012 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
ahojky, som rada, ze si sa ozvala....velmi drzim palce...urcite to bude v poriadku.... :wink:
ja som este nedostala menzes a priznam sa, ze sa mi ani do toho druheho IUI nechce ist....ale uz som sa na to dala, mam doma lieky...tak raz to este skusim...
8. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ešte vyskúšaj aspoň raz... ešte šťastie, že to nie je nejaký náročný zákrok... no ja som mala včera hroznú migrénu a nechcela som užívať lieky, tak som musela celý deň ležať s obkladom na hlave:frowning2:( ale našťastie mi je už fajn...
8. nov 2012 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
este raz skusim a potom budem sviatkovat...:slight_smile:..pocula som, ze nie je dobre tolkokrat ten krcok otvarat, potom mozu byt aj ine dosledky...
fuha, tak to muselo byt tazke, ked ani pitie vody nezabera...ale dobre ze ti je lepsie...
mna dnes boli hlava, odolavala som od tabletky, no teraz som si uz dala...lebo by som ani robit nemohla :slight_smile:
8. nov 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe to si ako ja:slight_smile: ja tiež najskôr čakám, či to náhodou neprejde, ale keď už človek cíti, že to nejde tak si musíš dať tú tabletku...mňa všetci presviečali, že v tehotenstve nebudem mať migréy a akosi sa im to nevyplňa, dúfam, že to bola posledná.-)) no a mžno budete mať vianočný darček, ak to stihneš :slight_smile:)
8. nov 2012 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
myslim, ze ta to prejde, kamoska tiez bola migrenova, v tehotnosti mala na zaciatku len jednu a potom uz nemala :slight_smile:...takze uz budes len uzivat... :slight_smile:
som velmi zvedava, co povies, ked ti uz ukazu na ultrazvuku babatko :slight_smile:...a termin ti vychadza na jul vsak?
8. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe joj, strašne sa teším:slight_smile:) len sa bojím najviac, aby začalo byť srdiečko, lebo s prvým sa to žiaľ nepodarilo:frowning2:( ešte som to ani nepočítala, že nakedy:slight_smile: to asi na ultrazvuku mi povie
8. nov 2012 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
urcite to dobre dopadne :slight_smile:...nezopakuje sa dvakrat to iste.... uz je mu tam dobre a pekne si uziva :slight_smile:
povie, jasne...ale bude to asi RAK....skvele citlive znamenie :slight_smile:...mam taku dceru :slight_smile:
8. nov 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no také ešte v rodine nemáme:slight_smile:) a inak od dnes som na PN, tak si môžem doma vyvárať a oddychovať:slight_smile:
8. nov 2012 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no také ešte v rodine nemáme :slight_smile: ) a inak od dnes som na PN, tak si môžem doma vyvárať a oddychovať :slight_smile:
8. nov 2012 o 11:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 hello mozes aj mna pridat pls na 1. IUI 31.10 ? dakujem :slight_smile:
8. nov 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 test už mám, tak to asi dnes zkusím, sice to nebude poránu, ale kdyby se povedlo, tak už by se asi něco ukázalo ne? Zkusím to tak držte pěstičky :dizzy_face:
8. nov 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci dnes 8DPO
8. nov 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci vieš čo normálne nič neobvyklé..
8. nov 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci no čo test povedal? či nerobila si?
8. nov 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Oprava :slight_smile:))) ja som bola na IUI 2.11 :grinning: som daka popletena pls napises mi to do tej tabulky? dakujem :grinning:
8. nov 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Inak co je to to DPO pls? :slight_smile:
8. nov 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlásím, že jsem dnes 3DPO a to břicho mě pořád bolí. Dopoledne ok, ale teď odpo mě to zase chytá. Není to teda nějaká hrozná bolest, ale prostě, když třeba vystupuji z auta nebo jdu rychleji, tak se břicho ozve :sweat_smile: . Ach jo, to bude teda dlouhých 14 dní, pořád se pozoruji a z každého píchnutí jsem nervózní :rolling_eyes: .
8. nov 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 DPO= den po oplodnění :wink: .
8. nov 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok