• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@holanci jo, už to čtu... udělej si to z ranní moči, to je určitě lepší :slight_smile:
8. nov 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime zkusím a uvidíme, ale moc šancí tomu nedávám. Zkusím v sobotu ráno. :wink:
8. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci
Neboj dobre to padne...skus radsej rano....drzime ti velmi palce :wink:
8. nov 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jste zlatíčka, děkuju moc. V sobotu ještě napíšu, jak jsem dopadla :wink:
8. nov 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahote dievčence! viete mi niekto povedať niečo pozitývne ohľadom IUI? Môže sa to podariť na prvý krát? Tento mesiac by sme chceli ísť na IUI do ICARE BA.
8. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl ahoj....my sme boli jeden krat na IUI a neg....ale vsetko zavisi od toho aku mas ty alebo mm diagnozu....u nas su problemi ako na mojej tak aj na mm strane...preto teraz pojdeme na IVF...drzim palce...a vyskusat treba urcite vsetko... :wink:
8. nov 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj ..pocuj aku diagnozu ti dal dr do papierov na pnke?
9. nov 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahojky...aku druhu cast mas na mysli????ja som sice vesela kopa ale niekedy ma to tak chybti...a uz chcem mat bibo lebo uz ma to nebavi stale cakat :angry: :angry: :angry: :angry: hmmm...a ty ako sa mas?
9. nov 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 ahoj moja takze ja idem 20.11 na dalsie vysetrenie a to je uz v poradi 3tie...
9. nov 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ahoj moja je to Z31.3 to je presne určené na túto diagnózu....ak chceš tak si to pozri aj na nete...ja som to tam našla..... :slight_smile:
9. nov 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a na aké vyšetrenie ideš?
9. nov 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky můžu se k Vám přidat? Byla jsem ted na 2 uiu dnes jsem 13 DPO a na testu nic takže nám to nevyšlo. Jinak první uiu vyšlo,ale bohužel nedopadlo dobře tak jsem v tuto hodně věřila a nic. Jinak je mi 26 a miminko si moc přeju. Řikala jsem si,že ještě párkrát zkusím to uiu nevím kolikrát můžu na to jít říka se,že 6x do roka tak uvidíme a pak by jsme zkusila IVF a kdy se to podařílo vám po jakém UIU a kdy jste se testovali?Mě řekli až tak 12- 13,ale už jsem to nevydržela a dneska 13 dní po uiu nic to už by se tam určitě něco ukázalo. :slight_smile:
9. nov 2012 o 08:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella881 ďakujem za podporu :slight_smile: dnes si ešteidem povýsledky, robili mi hormonálne vyšetrenia, vraj by nemal byť problém, ale vraj našli nejaké baktérium, ktoré treba preliečiť, že kým to nieje preliečené ani sa snami baviť nebudú :confounded:
takže typujem týžeň mastičky a lieky ( setrička vravela, že je to kandidóza) . Hm..možno z toho bude aj december kým sa tam dostaneme..ale nemvadí, treba byť trpezlivý. Je mi ľúto, že vám to nevyšlo, ale veď raz sa ti musí podariť, a hlavne treba veriť :slight_smile: Uvidíš ak odstránia problém u teba aj u tvojho manžela, tak by vám už podľamna nemalo stáť nič v ceste. Nám vraveli, že som v poriadku a priateľ tiež tak uvidíme.. a koľko sa snažíte?
9. nov 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl neboj sa idu vianoce cas rychlo ujde a budes zdrava... My sa snazime cez 2 roky
9. nov 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno všem! Tak bíško pořád bolí...No tak zase si říkám, že se tam třeba něco děje. Jen se bojím, abych třeba neměla zánět močáku, vždy když si sednu nebo se zvednu ze židle, tak mi podbřiškem projede taková ostrá bolest...No tak nevím. Takto mě břicho nikdy nepobolívalo...Prsa nebolí, ale na to je ještě brzo, i u normálního cyklu mě bolí tak ten týden před mrškou :wink: . Jediné, co je mi podezřelé, že už me dvakrát odpo začínala bolet hlava a vždy to přešlo, což se mi teda nikdy nestalo, vždy se musím narvat práškama. A taky mám moc hezkou pleť, takovou i líp prokrvenou, prostě se sobě líbím :grinning: , ale nevím, jestli za to nemůže třeba ten Pregnyl...Teda já už si fakt přeji, ať je kolem toho 20.11. a vím na čem jsme :wink:. To čekání je nekonečné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .
9. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl
ahoj, tak to si bola isto v Iscare.... tam som narazila raz na tu velmi hlupu lekarku...tiez mi nasla nejaku bakteriu, dala nam s muzom antibiotika, no nepreslo to...tak si nas posadila a vravi...v tom musi byt niekto treti....sanka nam padla dolu....moj muz totalne nasraty, ze co si to dovoluje....tak sme ju poslali do riti a viac neprisli...a potom mi dal moj lekar lieky a preslo to...tak drzim palce, aby to bolo ok...
9. nov 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti
ahojky, neboj sa tych bolesti...je to normalne po IUI...brusko ma pobolievalo az 8 dni, ale nic dramaticke...da sa to zniest...
tak to je dobre...ked sa budes takto citit, urcite to dobre dopadne...hlavne pozitivne :slight_smile:
9. nov 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno děvčata,tak 3.IUI se konat nebude.Dneska jsem byla na měření a 9DC mám jeden 23mm.Takže v pondělí by bylo pozdě(prý se uvolňuje vajíčko tak při velikosti 24mm) a zítra ráno taky nemůžu, protože mi nepíchli pregnyl.Tak to vymyslela tak, že mi dnes ráno píchla ovitrelle a zítra večer se máme snažit doma :unamused: Takže jsem na to zvědavá...
9. nov 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Díky moc! Já jsem snad za ty bolesti i ráda, že si říkám, že se tam třeba něco fakt děje :wink:. No uvidíme, ono to snad uteče a brzy budu testovat. Teda už by se konečně mohl stát zázrak i u nás, moc v to doufám :dizzy_face: .
9. nov 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
uha...skoda...aj mne to minuly cyklud vyslo tak na 9DC....ale mohli to urobit aj bez pregnylu, nie?...no nevadi...mozno budes fakt prekvapena, ze to vyjde prirodzene...tak pekne sup sup, dnes vecer, rano zajtra a este aj vecer... :slight_smile:...drzim palceky...
9. nov 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jo to nevim, možná je i zítra ráno ještě brzo a v neděli tam nejsou..No já to mám pořád jinak.Jednou 12,14DC a teď 9DC. No ale mám být ráda, že vůbec nějaká je :grinning: Hupnem na to raději až zítra večer, ať jsou pořádně nabitý :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
jasne, kazdy cyklus je iny a do toho tie hormony, to vedia narobit cachre machre :slight_smile:....tak drzim palce...urcite to dobre dopadne....len si povedz ze ti je to jedno...ze sa milujes z lasky :wink:
9. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 Ber to pozitivně, kolikrát se po IUI podařilo přirozeně, jak je to tělo zblblé hormony :wink: :dizzy_face: . Držím palce!! :dizzy_face:
9. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti děkuju, snad už se zadaří:slight_smile:
9. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no pokusim se na to nemyslet, ale pochybuju o tom, že to půjde:slight_smile:
9. nov 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
tak potom si musim dat par poharikov vinka a nebudes mysliet na nic :slight_smile:....a ver ze vtedy sa to podari :slight_smile:
9. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti mě teď po 4 IUI bolelo břicho asi 2 dny potom, pak 2 dny ne a pak od té doby až doposud stále pobolívá. Navíc asi 2 dny po tom mě asi půl hodiny tak bolelo, že jsem skoro nemohla ani sedět, kroutila jsem se jak housenka, celý spodek bolel, ale pak to přešlo :wink:
9. nov 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, chcem sa spytat, da sa tobit aj genetika tu v BA, alebo len v tej Prahe?
9. nov 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci A ty už jsi 16 dpo? Tak to vypadá nadějně, ne?? Zítra budeš testovat?? :dizzy_face:
9. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 dakujeem za pridanie :sunglasses:
9. nov 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok