• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@niveagirl cafko ja som bola tiez v iscare v ba, nam hned robili testy a tak a ty si bola u doktroy lattakovej? taka mlada blondinka? ja som s nou bola spokojna... :astonished:
9. nov 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
lattakova je super, kamoska k nej chodi a velmi precizna lekarka...a vyslovene sa specializuje na tuto oblast gynekologie a chodi na rozne medzinarodne fora...mlada ale dobra :slight_smile:
kamoske to vyslo na prvykrat....
9. nov 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 Inak spocitala som si to od januara doteraz statisticky to zatial vyzera takto :sunglasses:

1.IUI: 10 bab
2.IUI: 8 bab
3.IUI a viac: 6 bab

je mozne ze som sa pomylila dakde o jednu babu alebo ak ale najviac sa podarilo po prvom a druhom otehotniet :dizzy_face:
9. nov 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusipe Jasne sak ja som s nou spokojna len by ma zaujimalo ze aka lekarka bola akoze neprijemna alebo tak lebo to mi na nu nesedi :sunglasses:
9. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a ako si si to tam dala???do googla???ja mam N27 a N97 kokos...a s tym sa vraj nemaroduje ci co akoze nechapem..a neviem na ake idem este mi to nepovedal,,,
9. nov 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
to je Petrova... :slight_smile:...mozes byt spokojna...mas skvelu odbornicku :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Som spokojna zatia ona mi robila moje prve iui takze snad vsetko vyjde hned na prvy krat..presne o tyzden by som uz mala vediet na com som som strasneee nedocakva uz :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
to chapem...ten cas sa vlecie :slight_smile:....a chodis aj do prace, alebo si doma?...mne to utieklo, lebo som bola v praci a stale nieco mala.... :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 normálne si napíš do googla diagnóza Z31.3 a ono ti to tam vyhodí a tam máš rôzne tie diagnózy tak pozri či tam nebude aj tá tvoja, ale to by ti bol tvoj doktor povedal.....
9. nov 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe chodim do prace normalne :slight_smile: zatial nemam dake ze problemy ze by ma bolelo brucho alebo tak, len bvyam unavena,ale je to mozne ze to je z tych liekov co si davam kazdych 12hod - utrogestan... :unamused: alebo si to len nahovaram lebo skoro vstavam a neskoro chodim spat :angry:
9. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
ale to by si mala prave vela spat :slight_smile:...pekne odpocivat aspon pocas spanku... :slight_smile:
a Sandry co mate vy za problem, ked ste isli na IUI?
9. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dobre skusim to najst...a ako sa mas?
9. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ahoj moja, dlho som o tebe nepocula...ako sa dari...pripravujes sa na druhe kolo?...
ja som dnes dostala menzes, tak na pozretie by som isla az 19.11. ... :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ok tak to skús....a mám sa dobre....relaxujem, čítam knihy.... :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no dnes som sa konecne ako tak vyspala.. :slight_smile: doteraz som malo spala lebo som si v robote nadrabala takze som skoro musela vstat a skoro zaspat ale spavala som take 7-8hodin ale tak mne to nestaci ja som drichmos ja spim vela hlavne cez vikend takych 10hod :slight_smile: no a mali sme taky problem ze u partnera ze mal malo spermosov, ja som bola oka ale aj tak som mala hormonalnu pripravu, brala som 5dni lieky 2krat na 3ti den menzesu a potom este 48hod pred iui som si pichla injekciu do brucha aby sa mi uvolnilo vajicko a potom teraz teda si davam tie lieky na udrzanie tak som zvedava no :slight_smile: a ty? ako si na tom ?
9. nov 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj moja no nechodím sem už tak často ako predtým snažím sa prísť na iné myšlienky a nie stále rozoberať IUI a príznaky druhých....to my nerobí dobre...... a áno pripravujem sa na druhé kolo akurát som dnes 5DC tak som začala s clostilom.....
9. nov 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
tak to si ako ja, ja som tiez taky spachtos....ja dokazem spat o 10. do 10 :slight_smile::slight_smile:....milujem byt v posteli :slight_smile:
sme asi tak podobne ako vy...ja vraj uplne ok (uz mam jedno dieta) a muz trosku menej spermii, vraj na dvojku :slight_smile:....tak sme skusili 1IUI,ale nevyslo....tak uvidime ako druhe, lebo tento mesiac to zase skusime....pokusame sa rok...a vy?
9. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
uplne ta chapem...dobre robis....aj ja zabludim sem tam...lebo uz su mi tiez vase osudy blizke, a akosi ma zaujima ako sa vam dari a ako si uzivate :slight_smile:
ja som dnes dostala menzes... :slight_smile:
velmi ti drzim palceky...
9. nov 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ako ti je dobre ze si zasa zacala stimulovat..ja este nic neviem ...nic neviem kokos..uz zacinam byt s toho nervozna...kokos...vcera som na dalsom vysetreni..mam cystu totu a cisticky a mam 3 vajicka ale su male maju 1mm...a su na lavej strane kde mam aj tu cystu...a na pravej strane mam nieco 12mm ale co to uz neviem kokos..ked mi nic nepovie pokial nebudem mat vsetko komplet kokos...a este som bola na magnetickom v pondelok a mam cystu v hlave 8mm a sa ma pytal ci mi s tym niekto nieco robi kokos dufam ze to nebude nic vazne lebo uz nemam na to nervy .... :frowning2:
9. nov 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak už aj ty sa blížiš k druhému kolu...... :slight_smile: ....však aj ja tebe držím palce aby sa to podarilo..... :wink:
9. nov 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no my skusame prvy krat bejbe, nedarilo sa rok tak sme sa rozhodli ist na kliniku a tam dam spravili vysetrenia a zistilo sa ze ma moj muz 4-5mil a norma je asi 15mil... :unamused: mne robili testy a bola som oka tak a hned nam dali na druhy mesiac ze mame skusit iui..i ked sa nam to spociatku zdalo dake narychlo a tak sme necakali ze hned :wink: tak a uz mam za tym a som zvedava teda.. :sunglasses: inak tiez si mala tie tabletky injekciu a bereies tiez teraz potom ten utrogestan?
9. nov 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no tak pokiaľ nebudeš v poriadku tak nemôžeš podstúpiť IUI musí sa najskôr robiť niečo s tou cystou....alebo čo máš za problém.....ale tak držím palce aby všetko dobre dopadlo...drž sa :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
no my sme mali 16mil :slight_smile:....takze vraj menej...no nevadi...hlavne ze su :slight_smile:...aj my sme isli tak narychlo na to prve...uz ho neberiem, kedze krv bola negativna..ale brala som ho...dnes som dostala menzes, takze na 5 den zacnem zase brat clostilbegyt na stimulaciu...a kolko mas rokov?
9. nov 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dakujem pekne aj ty sa drz..uz odchadzas?
9. nov 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mam 28 :slight_smile: isla si tiez do dakeho centra alebo si to risila so svojou gynkou? a tiez si sla na krv po 14dnoch? :sunglasses: no mame menej spermosov no takze uvidime :sunglasses: podla mna 16mil je normalne ako nam hovorili a kedze uz mate jedno dieta doma tak je to mozno otazka casu :sunglasses:
9. nov 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
hej po 14 dnoch....ja som sa ani netestovala, kedze tie testy vychadzaju, navychadzaju spravne...tak som to nechala na istotu :slight_smile:
vraj 20mil je ok, tak uz neviem :slight_smile:
ja mam ale dieta z prveho manzelstva :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ale nám to nepovedali v Icare, ale to mi prišli výsledky steru. to robia každý rok test na rakovinu krčka maternice a vtedy lekár vezme aj ster. No a tam mi výsledky ukázali, že tam je nejaký bacil. :slight_smile:
9. nov 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 My sme tam ešte neboli, iba sa tam chystáme, hneď ako sa preliečime z kvasinkovej infekcie..Len sa rozhiódujem ešte ku komu sa tam objednať? Hm..neviem, čítala som o tamojších lekárov aj negatívne aj pozitívne veci.. Myslím, že je to o šťastí, koho a v akej nálade ho tam nájdem..tak snáď to nejak prežijeme ...:slight_smile:
9. nov 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jaj ale tak aj tak mate podla mna spermi oka no neviem sak uvidite prinajhorsom pojdete na to ivf kde je vuyssia sanca uz :sunglasses: a liecis sa v dakom centre alebo normalne u gynky?
9. nov 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl tak urcite to bude oka podla mna :sunglasses: ked sa vyliecite to mas za mesciac a mozes sa poradit ku komu mas ist :sunglasses: precitaj si recenzie na doktorov a tak a podla toho sa mozes rozhodnut :sunglasses: ja som sla k doktorke, lebo som nechcela uz chodit k svojej gynke lebo som nebola spokojna s nou takze preto ma dali k jeto doktorke :sunglasses:
9. nov 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok