• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ruda... ufff, skončili jsme.... no dělám v nemovitostním fondu... :confounded:

j.cien... tak super.... neboj se... mě to poprvé nebolelo, takže buď v klidu... a trvá to malinkatou chvilinku, za 5 minutek jsem byla venku z ordinace... a pak jsem sla rovnou do prace.... drzime pesticky... :wink:
23. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien: nevím,kam chodíváš,ale já měla IUI vždy na celý den,jelikož jsme na kliniku dojížděli 100 km,ale normálně ráno tam přiedete,manžel jde 2 hodiny před tebou na odběr spermatu a pak jdeš ty,no a pak ti to tam šoupnou a jdeš domů :slight_smile: ,někde holky ležívají asi 15 minut,někde ne,mě hned řekli,že můžu odjet,do práce jsem nikdy nešla,neboť jak říkám,odjížděli jsme tam v 5 ráno a vraceli se ve 4 odpoledne,ale pak při druhém IUI jsem zůstala po tom ještě 2 dny doma ležet,ale není to prý nutnotstí,hodně štěstí
23. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky,to vis ,ze se bojim...jsem straspytel :wink:
23. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l26.. ahojky.. přeji ti, ať ti to 3IUI vyjde.... já mám teď po 2IUI a čekám na verdikt, někdy koncem týdne už budu vědět... :astonished: :wink:

j.cien.. také jsem se bála, a nakonec to opravdu nic nebylo.... :dizzy_face: :wink:
23. feb 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z toho si nic nedělej,já měla při prvním IUI takový nervy,že jsem se klepala jak osika,nejhorší bylo,že jsme byli objednaný na 9,tak jsme tam přiejli asi v 8,já mezitím začala špinit,tak jsem byla na nervy a na řadu jsem přišla až ve 2,byla jsem tak na nervy,byla jsem špatná z toho,že jsem nevěděla,co se se mnou děje a nakonec po tom celodenním čekání mě v klidu oznámili,že je to ovulka,že se to špinění stává,při durhým IUI už jsem byla naprosto v klidu
23. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi tak moc drzim palce,at je to tam// :grinning:
Ja se bojim hlavne proto,ze mam pry zuzeny vstup do delohy/ po konizaci cipku/ a treba pri laparce se mi tam tim katetrem vubec nedostal,takze ani nezjistil pruchodnost vejcovodu..
Tak snad si na mne vezme neco uzsiho... :confused:
23. feb 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jcien... myslíš hysteroskopii?.. to jdou katetrem přes pochvu do dělohy... průchodnost pak zjistuji laparoskopicky... nedelali ti spis hsg?..nebo jak se to nazyva??.....

jinak díky za palce.... :slight_smile:...
23. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien,to je jen taková malá úzká kanylka,taková umělá hadička,nic víc,tou ti to tam vstíknou,fakt to nic není,to ani neucítíš
23. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo,tak ať tam jsou // :slight_smile:
23. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zubi,mela jsem klasickou laparoskopii za ucelem zjisteni pruchodnosti vejcovodu/tj.hysteroskopie a to se jim jaksi nepovedlo provest,protoze do me delohy proste tu hadicku nestrcili...pise se tam ze Schulze katetr pro zuzeny vstup nemozno zavest...
tak proto plasim,jestli mi to IUI vubec pujde udelat..
23. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien,jak již napsala zubajda,IUI se provádí pochvou přes děložní hrdlo
23. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,oni si poradí,jak to tam šoupnout :grinning:
23. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,vim,ze pochvou...vsak take pochvou mi tam pri laparce nesla strcit ta hadicka! :frowning2:
23. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt se nestresuj,myslím,že nejsi jediný případ,oni už budou vědět,jak na to,vůbec na to nemysli,vypni trošku,zaměř se jinam a na IUI nemysli,budeš vynervovaná a blokneš si ovulku,neblbni fakt,dobře do dopadne
23. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jo :grinning: snad mi to tam strci :slight_smile: ,dam pak vedet :slight_smile:
Jsem trochu traged...a z moznych komplikaci mam pokazde vsechny :confounded:
Pekny vecer holky!
23. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím pěstičky a dej vědět ahoj
23. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko holky
trochu nestíhám, moc práce, snad to bude dneska lepší

nějaké novinky?
24. feb 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci. ahoj, nějaké novinky, takjá těhule nejsem, dneska jsem dělala ještě jeden kontrolní testík a byl negativní - no jak jinak, a ms si taky ještě neráčila dorazit....
24. feb 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: jééééjky :angry: , ale ty ten utroš už nebereš dlouho co? difné
a který jdi DPO dneska?
24. feb 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska jsem 17 DPO a utrouš neberu od minulého pondělí... jen čas od času se objěví narůžovělý hlen a jak rychle se oběvil, tak rychle zmizí, což za ms nemůžu rozhodně považovat.... už mě to fakt štve, připadám si blbě, že nefunguju tak jak by ženská měla :frowning2:
24. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak 17 DPO to už bys měla na testu nejmín stín :unamused: , tak to mě mrzí
a ty chodíš někam do CARu? nechceš tam zkusit zavolat?
24. feb 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěla jsem, ale mám rozbitej foun a manža se vrací dlouho z práce :frowning2: no asi počkám do konce týdne a pak to začnu nějak radikálně řešit... na diskuzi o urtoišovi jsem četla, že jedné holčině přišla ms až za 12 dnů po dobrání.... takt o mám ještě čas :grinning:
24. feb 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tjo to je mazec ten utroš
já jsem si řekla, že až půjdu za týden na UTZ tak se dr. zeptám, jestli je nutné, abych ho brala
24. feb 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeji hezké ráno děvčata.
Jovi: já dobrala utroš v sobotu a zatím nic, snad mršule brzy dorazí :confounded: Hlavu vzhůru, není všem dnům konec :wink:
Včera mi manžel naznačil, že by měl jet v době IUI do ciziny, a že jestli to nechci posunout o měsíc, já už ale nemám další nervy, ale na druhou stranu vidím že by do té ciziny potřeboval pracovně jet, já fakt nevím, mám psychiku na pohodu. Byla jsem naladěna na to, že bude 1. pokus a teď se mi to začíná mlžit, nevím co dál. Co byste mi poradili vy? Co byste udělali na mém místě?
24. feb 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psychiku na pochodu, ne na pohodu :astonished: ach jo, a to je terpv ráno
24. feb 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pokud nemáš jinak žádné problémy, tak je utrouš tak bycho tom také přemýšlela, já ho dostala na srovnání dlouhých cyklů - nedostatečnost žlutého tělíska tvořit progesteron (myslím, že to tak říkal), a utrouš ho tím nahrazuje..
smilky: no jestli tam musí, tak vám nic jiného nezbyde... hele my bysme měli jít na IVF v květnu a zrovna na víkend, kdy by měl probíhat transfer apod. tak jede manža taky do zahraničí, tak čekáme jak to vyjde, když tak to posunem bud na duben nebo červen, nedá se svítit, ten jeden měsíc mě už nezabije
smilky: tak když potřebuje do té ciziny jet, tak se domluvte v caru a oni sperma zamrazí a až půjdeš na iui , tak ho akorát rozmrazí a manžu k tomu nepotřebuješ
24. feb 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: a měla bych to nahlásit příp. sestřičce, že na to nepůjdu v březnu, ale že bych přišla až v dubnu? nebo tam volat nemusím a stačí tam zaplout v dubnu ... mám dilema, ale manža tam asi fakt potřebuje ..
24. feb 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: a to zamrazení něco stojí?
24. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok