• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janka13ke to mě moc mrzí, já to měla stejné, museli mi kvůli tomu zastavil loni v březnu IUI a doma prý jen s ochranou, bylo vysoké riziko mnohačetného těhoteneství, tím, že jsem po operaci dělohy, tak by museli dělat redukci, a tom bych asi nezvládla, takže se to zastavilo....
Příští měsíc to vyjde :wink: .
14. nov 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke
@sisulik82
dievcata tak tomu nerozumiem.... ja som mala pravidelnu ovulaciu a krasne sa mi vzdy rodilo vajicko, no doktor mi dal clostilbegyt, aby zvysil pravdepodobnost...mala som vtedy vzdy 3 vajicka....no nevyslo to....aj teraz pri IUI som mala 3 a nevyslo....tak potom nechapem, preco tebe zakazali, ved sa nemusi ujat ani jedno....
14. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 Jak jsi na tom? Vidím, že už jsi 14 dpo :dizzy_face: !
14. nov 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no veď je to tiež nechápem, mne tiež dali clostil a urobili sa mi 3 vajká a urobili IUI, tak som sa janky pýtala, že nechápem, že prečo jej to stopli? :confused: a natalie77 tiež písala, že jej to stopli, tak tomu nechápem:(
14. nov 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti zajtra idem na krv, lebo dnes sa mi nedalo, ale vcera som robila test a bol krasny bielucky :angry: takze si myslim, ze to nevyslo :frowning2: ale uvidime zajtra :confounded:
14. nov 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nejsem teda taky zkušená, ale taky tomu nerozumím, dyť přece folikul nemusí nutně znamenat, že je v něm vajíčko...já měla jen jeden folikul svůj, nestimulovanej, to je pravděpodobnost asi mizivá, co?
14. nov 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vím, že hovořili o riziku mnohačetného těhu a hyperstimulačním syndromu...asi je to případ od případu...měla jsem k tomu i výsledky krve....lékaři jsem věřila, takže jsem se nepídila, další měsíc jsme iui normálně dělali bez stimulace...
14. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 drž se, třeba to vyjde koukni kolik holek tu bylo s negativním testem a dobře to dopadlo....neházela bych flintu do žita... :wink:
14. nov 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@medvedinka není mizivá, proč?
Vždyť někdy ženám vše funguje a jen spermie jsou pomalejší...tak proto IUI...ale ne všechny musí mít stimulaci. Naděje umírá poslední...
Dokonce i na ivf je nativní cyklus...takže tak :wink:
14. nov 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77 ďakujem za povzbudenie, si zlatá :slight_smile:
14. nov 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 Tak to budu na krev mooc držet pěsti!! Dost holek má na testíku čárku až později, tak dokud není mrcha, je pořád naděje :dizzy_face: !!
14. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77 díky, já jsem dost taková pesimistická - nejdřív jsem se upírala ke Clostilbegytu, kterej jsem měla na tři měsíce bezvýsledně, pak k laparce, která na nic nepřišla a teĎ už mám takovej negativní postoj, asi abych zas nebyla zklamaná.
14. nov 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 však od toho tu jsme...když já byla minule po 5.iui na dně, tak jste mě tu taky v tom nenechaly :wink: .
Prostě i když je iui, může se uhnízdit později, krev všechno ukáže...ale jedno je jisté..dle tabulky i u 8.iui je naděje :slight_smile: .
Já mám testovat za týden....už teď mám všechny příznaky, únava, bolení prsou, ale jen díky utrogestanu a po ovitrellu.
Prostě už to mám vsugerované, asi falešná březost, či co...no a postupně se smiřuju, že tyhle příznaky mám každý měsíc..takže zase nic...teď jsem ještě po iui dva dny krvácela...takže to vidím po novém roce na ivf.
Držte se.
14. nov 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke no já jsem měla po clostylu při 1.IUI 2 folíky 21mm a jeden malinkej a doktorka byla uplně nadšená, že to je super jak na clostyl reaguju..., ale na druhou stranu je pravda, že vícečetné těhu je vždycky rizikovější...takže asi záleží na přístupu každého doktora...
14. nov 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
myslim ,ze to cele zavisi od lekara a od zeny, ci ma nejaky problem alebo nie...niekedy to moze vyjst bez stimulacie....dokonca,ked to mne navyjde teraz, tak dalsie chcem bez liekov....len IUI....
ale urcite to dobre dopadne :slight_smile:
14. nov 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvedinka no nevim, myslim, že jak je folikul, tak je vajíčko..takhle si to aspoň myslim. A není mizivá proč?K oplodnění je stejně potřeba jen jedna spermie a jedno vajíčko,takže to stačí. A pokud ovulku máš, tak není třeba stimulovat..hlavu vzhůru!! :slight_smile:
14. nov 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvedinka
jasne netreba vesat hlavu, podari sa to raz...kazdej to casom vyslo, vyjde aj nam :slight_smile:
14. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti
@natalie77
@lusipe babule zlate ste, ze mi drzite palce, ja uz volako stracam vieru, lebo na prvy krat by to bol skor asi zazrak...a veru, tie tehu priznaky su kazdy mesiac, a kazdy mesiac nic:( len sklamanie...
este, ze si tu vsetky navzajom drzime palce, lebo by ma asi porazilo :cry:
14. nov 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
ak sa mozem spytat, kolko mas rokov?...jasne, ze to moze vyjst na prvykrat, pozri do tabulky, su tam aj take dievcata :slight_smile:....mozes sa kludne zaradit medzi ne :slight_smile:
14. nov 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe 30 :unamused: ved tu tabulku obzeram vkuse :grinning: dodava mi nadej... a uz som tam :sweat_smile: aj ked sem velmi nepisem, sledujem kazdy bozi den, a citam vsetko, ze co sa deje a drzim palce kazdej!
14. nov 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
hej, to sme na tom asi rovnako :slight_smile:...ibaze ja uz mam o tyzden 33 a mam jednu dceru...
veru, vsetky to sledujeme a verim, ze to coskoro vsetkym vyjde...ved inak to ani nemoze byt.... :slight_smile:
ale je treba aj zit...ved dieta nie je vsetko :slight_smile::slight_smile:
14. nov 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 Viděla jsi tady tu statistiku, nevím, kdo jí sem dával...že se na 1.-3. pokus zadaří hodně snažilkám..takže neházet flintu do žita..a myslet pozitivně, obávat se a truchlit až po sněhobílém testu nebo po negativním ktervním testu... do té doby hurááá...a juchuchů :grinning: . Jsem na sebe zvědavá příští týden, jak vám tady budu brečet...tak mi pak nakopírujte tohle povzbudivé juchuchů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na MK už nepřilezu :wink:
14. nov 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 Hele já prostě doufám, že i na poprvé se může podařit, třeba myslet pozitivně :dizzy_face: . Konečně se už dozvíš, co a jak, já musím ještě pár dní počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mně je taky 30 a brzy mi bude 31 :sunglasses: . To je v pohodičce :wink: .
14. nov 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jste mladice...já chci také být o pár roků mladší....mám pětiletého chlapečka....no a o druhé jsme se začali snažit před více jak třemi lety...jenže ve dvaceti zodpovědný, chytrý no zkrátka dobrý genetický materiál prostě nikde nebyl.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale dávám si čas do března, pak to balím...zklamání bylo až až...do té doby juchuchůů :grinning:
14. nov 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tu jednu dcerku by som teda brala, vsetkymi desiatimi :grinning: :grinning:
@natalie77 ano, ano, treba mysliet pozitivne, dakujem vam hrozitansky :grinning: najhorsie je to cakanie, keby to clovek vedel hned na druhy den :confounded:
@consti zajtra uz budem 100% vediet :wink:
inak ja kazdemu co sa mu furt dookola vypytuju, ze kedy uz budeme mat babo hovorim, ze cakame na vianocne akcie s babatkami v tescu...a tie budu zachviiiiiilu :grinning:
14. nov 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77
tak toto bolo uzasne napisane :slight_smile:...jasne treba si uzivat a ono to pride:slight_smile:
14. nov 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
no tieto otazky milujem...ako keby bolo dieta cielom zivota...ved niektori mozno maju v plane este nieco si uzit a cestovat a nielen deti robit ako my :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
dobre im odpovedas, to sa musim naucit :slight_smile:
ja zase si myslim, ze to dostanem k narodeninam, lebo sa mi asi pred rokom snivalo o novom aute, v zadu v sedacke bolo babatko, strasne malinke narodene....a auto je objednane, pride o dva tyzdne...tak a teraz je rad na babatku:slight_smile:
14. nov 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Tak to je krásný :dizzy_face: !!
Když jsme u těch náhod, tak mně dnes přišel balík s dárky, co jsem objednávala na vánoce a jako pozornost tam byla přiložena nálepka Mládě v autě :grinning: . A asi před měsícem jsem se účastnila soutěže o to, kdo napíše nej povídku o max. 10 větách na téma podzim a já tam psala něco o tom, že se třeba už tento podzim konečně podaří a jelikož výhrou bylo luxusní pero, tak že doufám, že jím napíšu první řádky do deníčku našeho miminka a já to vyhrála :grinning: :dizzy_face: . Takže jsem vyhrála pero za skoro 5000 :dizzy_face: ! Tak teď už jen to miminko :dizzy_face: :dizzy_face: !!
14. nov 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@natalie77 Co ty víš, třeba se podaří přirozeně i po takové době, my se taky snažíme 3 a půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Nedávno otěhotněla jedna má kolegyně a té je 38 a čeká první...a vyšlo to přirozeně i přesto, že už se chystali do CARu :wink:
14. nov 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok