• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rory_g na jednu stranu je to super, že je Vojta už tak velký. Každý den se mě ptá, jak mi je, přijde ze školy, pohladí mi břicho, dá mi na něj pusu a zeptá se: je ti dobře? A co Kryšpínek? (pracovní název) :grinning:, Nesmím se pro nic ohýbat a pořád mi posluhuje....sám od sebe. Ale s prckem už si nepohraje, rozdíl 14 let je fakt moc :unamused: . I když on si to moc neumí představit nebo to pochopit, pořád se mi ptá, kdy bude mimi chápat, kdy si s ním dokáže pohrát s autama apod. :grinning:. On je ještě sám hodně dětský, hravý, samá pistolka a Lego :wink:
14. nov 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briuska :slight_smile: Já jse chtěla po 3 letech,ale kdybych je měla po 2letech tak bych to mohla dát:slight_smile: Manžel chce jen 2 takže to taky moc nevidim.
14. nov 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka101 moc gratuluju :wink:
14. nov 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska To je moc hezký,že má Vojta takovej zájem a těší se:slight_smile: Vetšina puberťáku by byla otrávená,že jim tam bude řvát mimčo. Máš hodnýho syna:slight_smile:
14. nov 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 po dvou je to ideální, a tři klidně můžete stihnout :slight_smile:. U vás to vyjde a bude to nádhera. I kdyby jen ty dvě. :wink: My jsme ještě omezení bytem, máme pidi byt a už teď tu budeme jak sardinky :unamused: . Prodáme a koupíme větší až se vrátím po MD do práce, neutáhli bychom hypotéku na MD :confounded: . Ale i v malém se dá, vykompenzuji to láskou a klidem rodině...teda vynasnažím se :grinning: . Jj, jsem moc ráda za to, jaký Vojta je. Vůbec není klasický puberťák, i když už je taky občas orfněný. Zase nás trápí jiné (hyperaktivita), ale povahu má zlatou!!!
14. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska no tak šup šup ještě holčičku :grinning: Jinak příteli je 32 a s legem si hraje dodnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. nov 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@briuska To já taky budu ráda za dvě. Moje ségra má tři holky a já bych měla určitě tři kluky a to by mě asi kleplo:grinning:
Jo jo my máme hypotéku taky,tak budem ještě na hooodně let zadlužený,ale kdo v téhle době ne,že?
Chápu,že to taky musí být těžky s hyperaktivitou,ale důležitý je že má tak dobrou povahu. A bere léky na to? Mojí sestry kamarádka má taky syna y hyper. a bere teda léky ikdyž se tomu prvně bránila,tak teď je ráda. On má tu ten horší stupeň a nevydržel u ničeho ani chviličku a v normální školce ho nechtěli. Teď si dokáže klidně hodinu kreslit a vůbec je klidnější.
14. nov 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 Dakujem, snad ano :slight_smile: Prve dva razy ma to takmer nebolelo, no dnes to bola katastrofa, aj trocha spinim. . .snad to bude mat efekt. . .a prve dva pokusy som mala len po jeden biedny folikul a teraz mam styri. . .tak uvidime. . .aj aj manzelov spermiogram ked som pozerala, tak naposedy mal 11 mil v ml a teraz 13,6 mil v ml. . .a ty ako?
14. nov 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke 3 vajicka? nie tri folikuly? Alebo je to to iste? ja som mala 4 folikuly a dnes mi robili IUI...
14. nov 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g jj, teď se budu kochat holčičkama koníkových kamarádek :slight_smile: ...a třeba na nás ještě jednou dojde. Lego je super, já si s ním taky hrála i v pubertě :grinning:
@sweet81 no ze třech kluků by mě taky kleplo :grinning: ...teda nejsem objektivní vzhledem k tomu čím jsme si prošli a procházíme u Vojty :sweat_smile: ...tři holčičky jsou ale taky záhul :grinning: ...jinak bere léky od 7 let, bez nich to fakt nejde. Zkoušeli jsme všechno možné, kolem 10 let se konečně zklidnila ta hyperkinetika a dnes už se i v klidu nají, ale ostatní je děs. Nesoustředěnost, zapomínání atd. :unamused:. Máme taky ten horší stupeň, z jedné školy už ho vyloučili, přesto, že měl vyznamenání. Opravoval učitelku a její výklad atd. I proto jsem si tak moc přála holčičku, protože kluci mívají mnohem častěji ADHD než dívky ...a já bych si strašně moc přála to druhé mimi zcela zdravé.
14. nov 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska synovec má taky těžší formu ADHD, je mu 6 :unamused: Ale neboj, určitě bude prcek zdravoučké dítko :dizzy_face:
14. nov 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chcela som sa spytat pichali mi pregnyl pri velkych folikoch 20mm,19mm a 19mm myslite ze by mohla byt ovu realne aj v den podania hormonu kedze boly uz take velke ci az o 2 dni?sa mi zdali byt uz velke na pregnyl
14. nov 2012 o 19:16  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g aby bylo zdravé, tak za to se modlím od té doby, jsme se začali snažit. A co jsem našla // na testu tak snad denně :slight_smile: . S Vojtou si procházíme fakt očistcem, někdy to je opravdu hrozné :frowning2: . Ten kdo má ve svém okolí dítě s ADHD si to dokáže představit, o čem je řeč..ale většina lidí o tom nic neví a tak je pro ně dítě s ADHD jen nevychovaný spratek :confounded: .
14. nov 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 myslím že nejsou velké, 20 mm je běžné, při IUI jsem to tak měla ...i 22 mm. Sice nám IUI nevyšlo, ale to bylo kvůli kvalitě mých vajíček (zřejmě moc tvrdý obal a spermie se nedostala dovnitř). Ovu těžko říct, ale co jsem pročítala mraky diskuzí na netu tak spíše později, než že bys jí měla třeba po 12h, i když i to je samozřejmě možné.
14. nov 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briuska :frowning2: To musí být těžký:frowning2: To vůbec nevim,že na to víc trpí kluci. Neboj určitě budete mít miminko zdravé. To by byla přece hrozná náhoda kdyby to měli oba.
14. nov 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska dakujem,mne stale pichaly gonal pri 16mm max 18m a teraz az pri 20-21mm a 19-20mm co sa mi zdalo uz pozde
14. nov 2012 o 19:41  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 dobre, ze mas za sebou uz prvy trimester.. rychlo sa uzdrav :slight_smile: joj, ale to tehotenstvo je sama obava :slight_smile:
14. nov 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g dakujem :slight_smile: sak to keby som vedela, ci je to tehotenska zalezitost, alebo som chora.. pockam a v piatok asi zbehnem za doktorom, ale ani neviem ci k obvodnej alebo ku gynekologovi, len by som chcela vediet, ci nemam nejaky virus alebo je to normalne.. a myslis ze ak je to ta tehotenska teplota, tak s tym mozem chodit do prace? alebo radsej PN?
14. nov 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Ahoj, ako sa tehulkuje? Bola si na UTZ?
14. nov 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska přesně...ségře malýho vyhodili ze školky, ostatní matky na ni koukají jako na neschopnou...no oproti Tobě má "štěstí", že jim to diagnostikovali asi před rokem. Ona není hyperaktivita to neposedné dítě, jak si většina lidí představuje. Každopádně máš můj obdiv a moc držím palce, aby se druhorozeňátku tohle vyhnulo :wink:
@majus28 dělej si teplé ovocné čajíky s medem a citronem a uvidíš, kdyby se Ti to zhoršovalo, tak určitě k obvodnímu. Ono stejně bys nesměla nic, než půl Paralenu při vysoké teplotě, do nosu max. mořskou vodu a na kašel jitrocelový sirup...ale je lepší si při zhoršení zajít a vzít si PN :wink:
14. nov 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim ás, kolko folikulov ste mali pri uspesnom IUI?
14. nov 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g jj, vidím že jsi naprosto v obraze :wink: . Málokdo ví co je vlastně hyperaktivita, a tak na každé jen trochu živější temperamentní dítko řeknou, že je hyperaktivní. Říkali jsme si s manželem, že jsme masochisti :grinning: :grinning: ...ale touha po druhém byla hodně veliká, navíc je 50% šance, že mimi bude v pořádku, což je hodně :grinning: . A nechceme, aby tu byl jednou Vojta sám. Sice věkový rozdíl bude veliký, ale pořád tu pro sebe jednou budou :wink: .A díky za ty palce :wink:
14. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 na tej spravnej strane,kedze druhu mam nepriechodnu,tak iba jeden :slight_smile:
14. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ahoj moja a ktorú stranu máš nepriechodnú?....
14. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska no je dobře, že jste realisti, ale myslím si, že šance je menší, než 50%...zastávám názor nebo víru, že to špatné už je vybráno... :wink:
@merry1001 já měla 3, ale při samotném IUI už jen jeden :wink:
14. nov 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica asi lavy, nikdy to presne neviem..
14. nov 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 hmm. . .tak to snad s tymi styrmi sa aspon jeden chyti :slight_smile:
15. nov 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g nerozumiem, ako ze si mala tri a potom len jeden?
15. nov 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 Ahoj merry, ako sa máš? chystáš sa na ďalšie IUI? ja som mala pri prvom 4 folikuly a pri druhom 3. držím palce, ja som teraz chorá takže mám veľký strach... dúfam, že to dobre dopadne...
15. nov 2012 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
dani, velmi drzim palce nech sa coskoro uzdravis....pekne popijaj vitaminove bomby :slight_smile:...my hovorime citron vystaveny, lyzica medu, trochu vody...na tom fungujeme celu zimu, pripadne ak citim, ze na nas nieco ide....a neboli sme chori...3 krat denne :slight_smile:
15. nov 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok