• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@bambulka101 ahooj, gratulujem k syncekovi!!! kedy sa presne narodil? nech zapiseme do pamatnej tabulky :wink:
15. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ďakujem :slight_smile: veď ja som už z toho taká nešťastná... bojím sa či to neublíži bábatku. lebo doktor mi stále hovoril, len nech neochoriem, že je to nebezpečné...:frowning2:( ale nemám vysokú teplotu, dneska idem k nemu tak uvidím, čo mi povie... a ty ako? stíhaš ešte do Vianoc?:slight_smile:
15. nov 2012 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 Ahoj, uz som po 3. IUI, bola som vcera, mala som 4 foliky, tak uvidim. . .a teraz cakas jedno?
15. nov 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak nám 2. IUI nevyšlo.. :frowning2: Tak do tretice všetko dobré! :slight_smile:
Držte palce
15. nov 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 no tak to sa určite jeden chytí:slight_smile:) neviem ešte... som nebola na ultrazvuku...dneska idem k lekárovi tak uvidím, či mi ho urobí...
15. nov 2012 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
neboj, pokial to nie je nejaky zapal pluc, chripka, ale len prechladnutie, vsetko bude ok...ved vela zian byva chorych na zaciatku...moja svagrina mala dokonca chripku a maly je krasny a zdravy... :slight_smile:
no ja stimulujem dnes 3 den, a v pondelok idem na sono a krv a rozhodne sa.... :slight_smile:
15. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29
je mi to velmi luto...urcite to raz vyjde....treba verit, i ked dnes je to asi tazke...
15. nov 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe @janka13ke @sisulik82 aj ja mám vždy po clostile viac vajíčok pri 1.IUI som mala veľa (neviem kolo) a akurát mi nepichli pregnyl ale IUI bolo.
2.IUI som mala 2 krásne, 1menšie a kázali pichnuť pregnyl a IUI nevyšlo zase....tak ja by som doma sexovala jedna radosť aj napriek zákazu....hehe :slight_smile:
15. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dúfam, že budeš mať pekné folíky pripravené:slight_smile: no veď to sa práve bojím, že čo keď je to chrípka... ťažko posúdiť, či je to iba viróza alebo niečo horšie, kto sa v tom má vyznať.-(
15. nov 2012 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 budeme držaťpalce určite!!:slight_smile: je to smutné, keď to človeku stále nevychádza, ale netreba strácať nádej!
15. nov 2012 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
to by si bola uplne hotova, keby to bola chripka, strasne bolesti tela, vysoke teploty, proste totalne zly stav, ale myslim, ze ty si len prechladla...skus tu vitaminovu bombu, co som pisala, urcite pomoze a dietatku neuskodi...
jaj, tesim sa, co napises ked prides od lekara, ked ti urobi sono :slight_smile:
doteraz som nemala problem s folikulami, tak snad ani teraz... :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no veď práve to, že včera som nemohla ani vyliezť z postele , tak ma všetko bolelo a ja nikdy nemávam vysoké teploty, moje telo ju akosi nedokáže vyprodukovať.. fičím na citrone a cesnaku, skúšam všetko prírodné:slight_smile:
15. nov 2012 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
urcite to bude dobre, neboj sa...i ked chapem tvoje pocity.... :wink: asi by som mala tiez strach...len tym strachom si niekedy mozeme viac uskodit....takze usmev a uzivaj tehotenstvo :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dani125 ďakujem Ti veľmi pekne
15. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 no s tymi styrmi mozno aj dvojicky :slight_smile: nech to vyjde :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 daj potom vediet, co Ti povedal, co ste videli :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 mne by to az tak nevadilo, radsej jedno. . . ale zasa radsej dve ako nic :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 tak to je super zpráva, to už musí vyjít!!! :wink: My jsme měli IUI doma, protože jsem byla v pátek na měření a už jsem měla folikul 23 mm, tak řikala, že to už je velikej, že v pondělí by bylo pozdě.Tak mi píchla ovitrelle a měli jsme se snažit doma v sobotu večer , takže ted jsem jakoby 5DPO :grinning: ale moc tomu šancí nedávám...uvidíme
15. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
no vidis, a mozno prave to vyjde aj prirodzene :slight_smile:
a doma ste sa pokusali len v tu sobotu vecer, alebo stale? ozaj dievcata, po IUI ste boli v klude, alebo ste to este poistovali? :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe v sobotu večer a v neděli, pro jistotu. :wink: Po 1.IUI jsem nemohla nic jistit, protože mě strašně bolelo břicho.Při 2.IUI jsme jistili jak ten den, tak den po a stejně to nevyšlo :frowning2: Je to asi jedno...
Uvidíme jak to dopadne :wink: Ale už by nám to všem mohlo vyjít, když budou ty vánoce :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ty dva přestaly růst...
15. nov 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a v klidu jsem nebyla nikdy, doktorka mi řekla, at dělám vše stejně, že to je jak po sexu..tak jsem jí poslechla...
15. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
jaj tak to my tak isto...jedna radost a stale :slight_smile:...ale zatial nevyslo :slight_smile:...to je podla mna o uplnej nahode.... :slight_smile:
jasne ze to vyjde a uz coskoro...mam tusaka :slight_smile:
15. nov 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 lebo ja mám tiež obavy s toho môjho ľavého vajcovodu ale dneska na kontrole boli dva foliky na pravej strane tak by sa to už mohol aj zaradiť.....:slight_smile:....možno, že už zajtra ma čaká 2 IUI....
15. nov 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, super, velmi sa tesim s tebou :slight_smile:....musi to tentokrat vyjst.... :slight_smile:...
15. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica uz zajtra? a kedy to budes vediet?
15. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 mrzí mě to :frowning2: . Tak do třetice všeho dobrého... :wink: . Hlavu vzhůru, když je pořád naděje, tak netřeba házet flintu do žita...drž se!
15. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica uz? Tak to budu drzet vse co mam, at tentokrat dostanes poradne bojovnicky a za 2 tydny ti muzem gratulovat :wink:
15. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Luci ahoj! Já jdu zítra na OPU! Vcera sem byla na kontrole ..
15. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok