• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lusipe v iscare,ked mi ppo IUI dali spravu,tak ta, to mam,Tebew nedali?
15. nov 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 moj manzel mal teraz po precisteni 13,6 mil v ml,tak neviem,ci je to dobre alebo ani nie.
15. nov 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak presne ako som predpokladala, nevyslo nam to. Uz na ultrazvuku som to vedela, lebo dr. povedala, ze asi to nevyslo. Hned ako som si sadla do auta, tak som sa riadne vyrevala :frowning2: a preklinala vsetky ciganky a zeny, kt. deti rodia ani nevedia ako:( a ani ich nechcu... Potom sme sa sli tarat po obchodoch, manzelik mi kupil "ako odskodne" pekne cizmicky, lebo tie stare sa mi uz po 4 rokoch rozpadavaju. Druha vlna revu prisla poobede, ked volala sestricka s hlasom ako anjelik, ze sa to bohuzial nepodarilo, ledva som sa s nou rozpravala, tak som sa vyrevala opat a potom este do tretice pred spanim :cry: :cry: :cry: No, a dnes uz musim dat hlavu hore, dufam, ze mrcha pride coskoro, aby sme mohli ist do druheho kola. Aj ked som vnutorne citila, ze to nevyslo, aj tak ma to zobralo, ale ideme bojovat dalej!!!!!
16. nov 2012 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ďakujem dufam, že tentokrát bude úspešne.....:slight_smile:
16. nov 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 tak to my je ľúto ze to nevyšlo, ale treba sa len vzchopiť a ísť ďalej.....:slight_smile:...mne to tiež na prvý krát nevyšlo a dneska ideme už do druhého kola tak musíme veriť, že sa to podarí...:wink:.....tak nech mrcha dorazí čo najskôr......a inak musím povedať, že si pekné odškodné dostala.....:grinning:
16. nov 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, můžu se zeptat - už od IUI mě pobolívá podbřišek, je to normální? v letáku Utrogestanu o tom nic není. normálně mívám bolesti jen první den MS, jinak ne, tak nevím, co si o tom mám myslet. Díky.
@sisulik82 to mě moc mrzí, ale hlavu vzhůru, jednou to vyjít musí. Já se obávám, že u mě to taky nevyjde, měli jsme jen 3mil. spermií, když tady čtu o 13 milionech......
@rojica držím palečky
16. nov 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvedinka ahoj, já byla na IUI v úterý a taky mě pobolívá podbřišek a i pravá strana, asi je to normální
16. nov 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvedinka Ahoj, vy ste mali koncentráciu 3mil v ml po precisteni? Kam chodis ?
16. nov 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 do ISCARE v Praze. první kontrolní spermio jsme měli dobrý, to druhý, který bylo pro IUI, bylo horší, doktorka říkala, že je spíš na IVF než na IUI, ale že to zkusíme.
16. nov 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvedinka len kvôli mnozstvu spermiam chodide to Iscare, alebo aj u Teba je niečo?
16. nov 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001
hej aj mne dali spravu, ale neviem co y toh, lebo tam su nejake cisla 10x10 na siestu, tak neviem co to znamena a potom 75 percent A+B.....
16. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
jaj moja, uplne chapem tieto pocity, u mne boli pred 10 dnami.... :(....ale neboj, preboli a zase sa budes tesit do druheho kola....neboj raz to vyjde...a mas uplne pravo si poplakat....to sme asi vsetky take....ale cizmy museli potesit :slight_smile:
16. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ne, snažíme se už od srpna loňkého roku, letos na jaře jsem brala 3 měsíce clostil s Duphastonem, pak měla moje gynekoložka podezření na PCO, tak mě poslala na laparku, kde zjistili, že to PCO není a že je všecko v pořádku, další dva měsíce se pořád nic nedělo, tak mě poslali do ISCARE, kde udělali spermio, který vyšlo v poho, pak mi zjistili cystu a když zmizla, tak jsem dali teĎ v pondělí IUI. bez stimulace, s jedním folikulem, jen s Ovitrelle. prej bych šla ještě na jednu v prosinci a když nic, tak v lednu na IVF.
16. nov 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvedinka
ahoj, inak nie je to smutne, ze hned p oroku snazenia posielaju na IUI ci IVF, ked si v poriadku a muz tiez?...ved je normalne ze to moze trvat rok a viac....len ako to tu tak citam, toto je biznis.... :(
16. nov 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 hlavu hore!
ja som ako odskodne dostavala zakusky :wink: keby cizmicky, tak by som ich mala plny botnik jak pre stonozku.. :grinning:
budem drzat palce do dalsieho kola, utriet slzy a tesit sa na dalsi pokus :dizzy_face:
16. nov 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a+b=75% som mala aj ja, nevim, co to znamena, ale uplne hore je to objem v mil v ml. . . .
16. nov 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001
tak to musim pozreit doma...myslis ze ten objem je po precisteni?...mam pocit, ze ich bolo 5mil :(
16. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe je tam napisane, ze je to po . . . tak kukni doma a uvidis. . . v podstate staci len jedna jedina :slight_smile:
16. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001
asi som slepa, nevsimla som si to...ale kuknem :slight_smile:...jasne, jedna bojovnicka, to potom bude baba po mame a sestricke :slight_smile:
16. nov 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky tak mám to už za sebou, dneska som bola u Harbulaka a musím povedať, že bol veľmi príjemný a verím, že mal tú správnu ruku....:slight_smile:
16. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri akej velkosti folikov pichate injekciu? som 12 dc, 2 dominantne 28 a 21 mm a mam pichat az v pondelok a v stredu IUI.... nie je to neskoro?
16. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ahojky moja, tak super...a ako sa citis? vsetko ok?...budes opat doma dlhsie?....urcite mal dobru ruku...ved je to dobra strana :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
16. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
ahoj, to sa mi zdaju uz dost velke, mne pichali prave v takej velkosti...a kam chodis?....
pre istotu by som sa snazila prirodzene aj dnes a zajtra a v nedelu....aby si to neprepasla....
16. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak musím povedať, že mám s toho oveľa lepší pocit ako pri prvom a cítim sa dobre len trochu spinim ale na to ma dr upozornil, že aby som sa nezlakla.....:slight_smile:
16. nov 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no ved aj mne sa to zda vela a este cakat do stredy :frowning2: do splnu ku Hredzakovi.... preco to nechal az na stredu nechapem, tak snad vie co robi.... lebo mi pride nefer robit IUI ked budem po ovu.... to spravi pred tym este usg aby sa uistil? je to nasa 1.IUI a taka vselijaka som z toho.... :unamused:
16. nov 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka fuu tak to maš dosť veľké foliky to je podľa mňa už neskoro ja som mala včera tiež dva o veľkosťou 21a 20 a dneska som bola na IUI.....a kde chodíš do centra?
16. nov 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
mne uz nerobili sono predtym...uz urobili samotnu IUI....ale skus to poistit, keby nahodou.... lebo to je az o 6 dni....
16. nov 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica drzim prsty! ja tomu nechapem, to praskaju obe naraz? joooj preco som namiesto ekonomie nestudovala gynekologiu? :grinning:
16. nov 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hej poistime to urcite, ale aj tak mi to pride nefer, ak uz teraz doky vie ze je to zbytocne.... :unamused:
16. nov 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
v nich sa nikto nevyzna...a kazdy to robi po svojom..ale dobre to dopadne....a mozno prirodzene :slight_smile:
ja tiez idem buduci tyzden na 2IUI ale sa pokusame kazdy den aj dovtedy, mozno sekera vystreli :slight_smile:
16. nov 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok