• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
to fakt nevím.. ale když, tak to bude jen nějaká zanedbatelná částka... zkus to v caru prověřit, vlastně ty jsi taky sanuska... no když jsme byli na iui , tak nám právě taky říkali o tom zamražení,takže vím, že tam to jde :slight_smile:
24. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Smilky pokiaľ je to pre tvojho mužíka dôležitá cesta ja by som počkala s IUI, veď ti nič neujde a možno práve sa to podarí prirodzene a žiadne IUI byť nemusí, určite by som netlačila na pílu a nechala tomu volný priebeh, ale to je len moj názor.
No a žeby mi bolo lepšie to sa nedá povedať, ešte ma začína bolieť aj spodok brucha, dúfam že aj tam mám nejaký zápal, tento mesiac sa to nejako na mňa sere, s prepáčením.
Jovi volľáko dlho ty nechodí mršula, nepojdes radšej za dokim.
24. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmražení určo něco stojí
jako pokud se jedná "jen" o IUI tak byhc to fakt nehrotila a nechala to na další měsíc
nevím jak jsi domluvená s dr., jestli jste se domlouvali konkrétně na březen
24. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: zkusím tam zavolat a zeptat se, třeba to půjde
24. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ceníku mají kryokonzervaci spermií na 1 rok za 1 900,- jenže tobě nejde o rok, tak zkusit se na to poptat
24. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: koukala jsem na jejich stránky, a ten ceník je fakt šílenej, to raději ještě měsíc počkám :wink:
24. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka: minulý pondělí jsem měla utrouš naposled a do teď nic
24. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: taky si myslím, měsíc čekání se dá ještě zvládnout.... horší by bylo, kdyby měl odjet třeba na půl roku :slight_smile:
24. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: to je fakt :slight_smile: není to půl roku :wink:
24. feb 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To snecka: přirozeně v měsíci březnu to asi těžko, protože v době ovulace bude právě manža pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, ja by som sa vás chcela spýtať, či si robievate aj ovulačný test, keď idete na IUI. Malo by to ukázať v ten deň, alebo ako to je.
Jovi, ja som len pri prvej IUI brala utroš a zdalo sa mi že som z neho aj nejako pribrala, v noci som sa strašne potila a mrcha mi meškala 5 dní, čo sa mi ešte nestalo. Vždy mám pravidelné 28 dňové cykly. Tak keď mi ho predpísal pri 2IUI tak som ho nebrala. A aspoň mi nebolo na figu. Takže určite má vplyv na meškanie.
Zubi myslím na teba a pevne verím že sa Ti koncom týždňa objavia //. Veď už predsa niektorá musí túto smolu prelomiť. Mám pocit že tá úspešnosť je 1% a nie 15%.
24. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smilky nikdy nehovor nikdy :wink: , možno bude ovu skôr alebo neskôr alebo si maličký počkajú na ten správny okamih, veď keď čítam niektoré príbehy, väčšinou otehotneli tak že o tom ani nevedeli ani nepredpokladali že by to mohlo práve vtedy vyjsť.
24. feb 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik: je to 15% :wink:
já si ovu testy při IUI nedělám, když mě hlídá dr.
24. feb 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik3: 10-15 % se píše :wink: .
Já si nikdy ovu testy nedělala, jen jsem si měřila v jeden čas BT. Pokud jsem pod lékařským dohledem, tak není asi třeba si dělat ty testy.
24. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem ukořistila telefon od manži, kterej přijel na otočku domů.... tak sjem volala do sanusu a tam mě řekli, že mám ještě týden počkat a když ms nepříjde, tak mi vemou krev, která na 100% prokáže případné těhotenství. Také mi povídal, že se stává, že hladina hcg je v moči nízká a proto na těhotenský test nereaguje...
24. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: pesan spí,tak jsem vás dočetla a koukám,že je tady hromadná vlna vyčkávání :wink: tak doufám,že všechny spadáte do těch úspěšných procent :wink: já vás někdy doženu a holt porodim trochu mimo vás, mě se totiž někde toulá ovulka - teda netoulá,ona si takhle načas dává vždycky v přirozeném cyklu :wink: A tak aspoň pak ani mrcha neotravuje tak často :grinning: :grinning: :grinning:
smilky já bych asi počkala na další cyklus,lepší přeci bude když na to budete dva :wink: Já se teda taky hroutila,když manža odkládal konzultaci na IUI o další měsíc a pak jsem musela měsíc čekat na schválení léků a potom další měsíc než skončil stávající cyklus a mohlo se začít se stimulací :wink: Nakonec to uteklo ani nevim jak,ale kdyby mi někdo v tom říjnu řekl,že půjdu na IUI až v půlce ledna,tak by mi hráblo :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: jůů, to by bylo prima, kdyby se ti tam ty dvě // schovávaly a pak by se ti to prokázalo až z krve :wink:
24. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka: trošku jsi mě nakopla :wink: kdo si počká, ten se dočká :sunglasses:
24. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: no to je možný s tím HCG ,a jak si to měla u prvního dítěte? kdy se ti ukázal pozitivní test
24. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: to bylo trochu zamotaný.... v den zpoždění jsem měla test negativní, tak jsem to nechala být, pak se mi vyrazit planej pásovej opar a já byla na ATB doma, no a asi po týdnu mě začali hrozně bolet prsa, tak mi to nedalo a zkusila jsem to znovu a byli tam // ale té druhé se moc nechtělo :slight_smile:
24. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mesiacik... dekuju.... doufám v to samé.. a hlavně, aby nás tu bylo spousta, co najde ty dvě tlustice... já, jestli mršule nedorazí, tak bych zkusila testík v neděli.... to bych měla být 12 DPO, jenže to už budu druhý den na horách,,... takže vám sem ani nebudu moct napsat výsledek... až na další týden v neděli... a jestli to dostanu, tak si hory vskutku užiju... ta moje mrcha mrchovatá je jak tekoucí vodovod... hnus jalovej bolavej :frowning2: :angry:

jovi.. držím pěstičky... ať se ti brzo ukážou... no, pěkně tě to napíná...
24. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posouvám dopředu... abychom se někde neztratily :grinning:...
24. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubi tak Ti prajem príjemný týždeň na horách, uži si to tam a nemysli na mrchu, ja už pevne verím že nepríde.
Ja tiež idem na lyžovačku vo štvrtok a vrátime sa v nedeľu. No a pondelok mám ísť hneď na utz, pozrieť folíky a utorok 3.3. podľa mojich výpočtov by mohlo byť IUI. Dúfam že nebude naprosto zničený po tej chate a že to absolvujeme v pohode. Potom dám vedieť. Ty sa držkaj a hlavne mysli pozitívne.
24. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik... jsi ale zlatááá... držím ti pěstičky..ať to 3.3. proběhne v pohodě... :wink: a pak se už jen budeme těšit z rostoucích bříšek :slight_smile: :wink:
24. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo já myslim,že mrcha nemá lyže,tak s tebou na hory nepojede a zůstane radši u někoho v nížinách :grinning:
jovi tak vidíš,třeba se ani teď té druhé nechce a přitom tam má být :wink:
24. feb 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latu... juj... to by bylo fajn... jsem normálně četla.. místo v nížinách.. tak v džínách... :grinning:... to si raději džíny s sebou brát nebudu :grinning:....
24. feb 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holčiny, teda super to tu žije.. než jsem to dočetla.., spermíky bych nemrazila, jen bych počkala, ber to, že kdyby jsi měla třeba cystu jako já, taky bys musela čekat.Tak jsem po 1 iui, vstávání v 5 máme to taky skoro sto km, manža nástup v 8 a já v 10, vzali mě o 3/4 na pokoj a na výkon jsem šla až mezi půl a 3/4 na jedenáct, vůbec to nebolelo, Dr. byl milý, zlatý a hladil a utěšoval, trvalo to tak 2 minutky,ale já jak jsem byla celá vystreslá, hladná a s nervamy na pochodu, tak mi to všechno nějak přišlo líto, že mě "oplodňuje cizí chlap a ten můj sedí v čekárně a že co když to v labině popletli a mám nějaké cizí spermíky... no začali mě téct slzy jak hrachy a nešli zastavit ani po cestě domů..tekly skoro pět hodin s přestávkami..měli jste to někdo..naví je to i hormonama a tou dornovkou, taková reakce se prý může objevit.. jo a pak jsem ležela asi 1/2 hodiny a raději i vautě a doma, teď jsme byli jen na večeři a zítra už práce, 11.3. jedu na kontrolu. manža se zlepšil v počtu z 33 na 78,ale pohyb jen 10% je možné s tím otěhotnět???
Zubi, to je super, jak to uteklo, tak ať jsou tam// a mrcha na horách neprudí, stejně nemá zaplaceno a není objednaná :grinning: sem se teda rozepsala, moc jsem se na vás těšila :slight_smile:
24. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ruda... jůůů, tak to máš za sebou.. tak teď už jen čekat na vytoužené tlustice :slight_smile:... moc ti to přeju... já jsem teda nebrečela, já si pobrečím až dorazí mrcha :grinning:... tak tfuj tfuj tfuj... ať to jde jak po másle.... :wink:
24. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem normálně tvrďák, při mé práci to ani jinak nejde,ale ta Dornovka prý může mít různé reakce i ýtden na to, někdo se směje, někdo brečí, blije kadí..a se mnou dost hábali s kostrčí a hrudní páteří a to je dost emoční místo, vše se vším souvisí, jsem v pohodě, vše zlé se ze mě snad vyplavilo... a jak jste na tom vy s pohybem kupředu? my teda nemáme 90melounů,ale začínali jsme na 28, tak nějaký význam kapky a vitamíny měli,ale pohyb nám jde dolů...a když ti to neklapne, co dál? dáte ještě iui? my tak jednou a pak rovnou ICSI, chci být těhu a budu do léta a basta...
24. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.... no... my máme spermone uplne v pohode...i pohyblivost a morfologie... problem je ve mne... po laparce mi nasli endomrchu.... jinak, kdyz nevyjde tohle, tak pujdu jeste na jedno IUI a pak bych sla take do IVF... mam podobne prani.. chci se v lete chlubit briskem :grinning:.. v zime to je naprd, brisko schovane pod bundou... :grinning:
24. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok