• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leria supeeeer! ideme ta vsetky nasledovat! :grinning: :grinning: :grinning:
@rojica este neviem, buducu stredu idem na ultrazuvk a podla toho ake budu foliky...uz aby to bolo :confounded:
20. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sisulik82 neboj určite to bude už čoskoro.....
@leria...GRATULUJEM K POZITÍVNEMU VÝSLEDKU..... :slight_smile:
20. nov 2012 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lusipe tak v skratke...rozpad 10ročného vzťahu, kvôli mojej neschopnosti otehotnieť...mali sme ísť na umelé, vtedajší partner sa toho nejak obával a vykašlal sa na mňa...dal sa dokopy s mojou "kamarátkou"už majú 2 dcéry...ja som s mojim novým partnerom 3 roky, od začiatku o všetkom vedel a bol mi oporou...minulý rok som bola na laparke,v marci, potvrdili endometriozu a pohnojili :slight_smile: do roka som otehotnela prirodzene a sranda bola, že pred nastupom na insemináciu...žial som potratila, respektíve od začiatku nebola akcia srdiečka...bola som na hemato, neviem to odborne popísať, no mám nejakú formu hustnutia krvi...takže asi budem brať lieky....no bola tu možnosť, že by som prirodzene otehotnela....len ja mám už 38 tak som to nechcela nechávať na náhodu,preto CAR... pomohlo 2 IUI a dúfam, že všetko dobre dopadne...navyše sa mi vytvorili aj nejaké myomy, tak aj preto :wink:
20. nov 2012 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leria a do akého CAR si chodila?
20. nov 2012 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leria
uha, tak to je fakt pribeh plny zazitkov...urcite to muselo byt tazke, ale lepsie bez deti ako potom s takym muzom riesit deti...uz si presla svojim a tentokrat to musi vyjst a budes si uzivat aj ty krasne babatko :slight_smile:
a chodis do gynfiv v BA?...drzim palce nech to pomoze...
inak mam skvelu kamatku lekarku na hematologickej klinike na Antolskej, keby si potrebovala :slight_smile:
20. nov 2012 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rojica ja som z Košíc a chodím ku doktorke Toporcerovej :slight_smile:
20. nov 2012 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe juj si zlatá...ale ja som zo šaľeného východu :grinning: mám tiež velmi zlatú hematologičku doktorku Hulíkovú, síce bola som u nej len 2krát, no urobila na mňa dobrý dojem :slight_smile:
20. nov 2012 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leria
jaj tak to asi je fakt daleko :slight_smile:...
20. nov 2012 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luciannac ahoj, tak se to nepovedlo? to je fakt škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. nov 2012 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky, tak mršule už dorazila a první IUI tím pádem nevyšlo :sunglasses: . Takže jedeme další kolo a další IUI buď 30.11. nebo 2.12. :dizzy_face:
21. nov 2012 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sweet81 Ahojky, tak první IUI nevyšlo a můžeš mě tedy do tabulky šoupnout na prosinec (IUI bude 30.11 nebo 2.12.)
21. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@consti
luciannac
ahojte, je mi to velmi luto, ale jasne, treba ist do druheho kola a urcite to dobre dopadne :slight_smile:
21. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica ahoj, tak koukám, že už jsi 5dpo, držím co můžu :dizzy_face: jaké to bylo? cítíš se nějak jinak než po tom prvním? a co počet, řekli ti kolik bojovníčků tentokrát? věřím, že teď s tím pravým vaječníkem to bude ončo a za pár dní hlásíš // :wink:

@2lil aoj a jak to u vás vypadá? půjdete do druhého pokusu?
21. nov 2012 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucijeta ahoj moja hej som som už 6DPO a cítim sa dobre a aj oveľa lepší pocit som mala ako pri prvom pokuse len neviem, že či sa to podarilo musím ešte čakať a koľko bolo plavcov tak to ti veru neviem povedať zabudla som sa na to opýtať :frowning2: .....a ďakujem za podporu...... :slight_smile: ....a 2lil už nechodí na MK, ale tiež je už 3DPO.... :slight_smile: ....a ty sa ako máš? čo máš nové?...
21. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica tak to je dobře :slight_smile: já z toho právě poprvé neměla moc dobrý pocit a ani se mi nechtělo do druhého pokusu..
my jsme teď byli na 4 dny u nás na chalopuce, pohodka u krbu. dnes jsem 19dc a asi 14-17dc mě hodně pobolívaly vaječníky, tak jsem ráda, že se tam něco děje, ovu asi není, ale aspoň cítím, že ty kapky na mě nějak působí a když jim dám čas třeba se i ovulky dočkám.. v pondělí jdu na preventivku ke své gyndr. tak ji poprosím ať mrkne na sliznici a pokud nenarostla asi si nechám píchnout vyvolávačku
jo, takže nakonec taky šla hned na druhý, tak ji pozdravuj a oběma držím pěsti :slight_smile:
21. nov 2012 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucijeta ok moja pozdravím ju a ďakujeme musíme veriť, že tento krát sa to aj podarí...... :slight_smile: ....ja síce neviem čo ma to napadlo ale dnes som si aj testla a mala som tam ducha ale to je ešte s pregnylu ani sama neviem že čo ma to napadlo..... :grinning: len som chcela vidieť, že ako to vyzerá mať na teste dve //..... :grinning: smiešne však.....lebo to asi nikdy nezažijem.... :frowning2:
21. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leria Ahoj,ja som otehotnela po IUI,za umelé oplodnenie považujem IVF,pretože pri IVF sa vkladá už oplodnené vajíčko do maternice a pri IUI sa vkladajú iba spermie partnera do maternice a k oplodneniu dochádza prirodzene a to že to máš potvrdené znamená,že si bola už na krvi a tiež držím palčeky
21. nov 2012 o 18:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leria teším sa s tebou,mja som ti to hovorila
22. nov 2012 o 06:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@consti jeej to nevadi pojdeme aspon spolu je nas tu viacero co to nevyslo snad si v pohode a uvidis dame to na druhy krat :slight_smile: ja idem na kontrolu o tyzden v stredu a ked budem fit dam to asi toho 30.11 :sunglasses:
22. nov 2012 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leria aj ja gratulujeeem :sunglasses: je to parada vyslo teda druhe iui? nesla si na ivf teda ak tomu rozumiem :slight_smile: a k tvojmu zivotnemu pribehu..bud rada ze teraz mas chlapa co za tebou stoji a neopusti ta v tom najhorsom obdobi..lebo to je fakt zbabelost a chudackost podla mna..takze bud rada ze mas po boku super chlapa a budete mat krasne babatko mozes sa teda tesit :wink:
22. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sandra077 Super, tak to na tom budeme stejně :wink: . A testovat budu na mé narozky, pokud teda mršula na mé narozky nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@consti jej a kedy mas narodky v decembri? to by bol najkrajsi darcek coo :wink: dufam teda ze vam to vyjde na druhy krat ja v to tiez verim :wink: aj tak som si povedala ze prvy krat som kvazi aj rada lebo som mala asi tyzden predtym herpes vies na perach oslabena imunita aj som skoro mala zapal mocovych ciest ale brala som na to prirodne lieky a vyliecilo sa to...ale prestala som ich brat v stredu a v piatok bolo prve iui...chapes takze som si povedala ze to pride ked budem uplne fit :sunglasses:
22. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@consti Ahojky, tak to mě mrzí. Ale hlavu vzhůru a šup do dalšího, které vyjde. :slight_smile:
22. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandra077 No já bych v to taky ráda věřila, ale jsem nějaká skeptická. Dio druhého IUI už jdu spíš jen tak,a by se něco dělo a pokud to vyjde, tak jen dobře :wink: . Narozky mám 14.12. :wink:.
@crime Jasně, zkusíme další kolo a uvidíme :wink:
22. nov 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@consti nebudd preco si musis mysliet pozivitne daktroym to vyslo na druhy krat :slight_smile: inak kolko by si isla? ja max 3 krat asi lebo doktorka tak hovorila a ze potom je to ivf... :confused:
22. nov 2012 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby, asi som sa opäť zbytočne začala tešiť :frowning2: ,dnes som bola na kontrolnom hcg...doktorka mi nepovedala, hodnotu...len že predvčerom som mala 60hcg a dnes to malo byť zdvojnásobené, no kleslo....že sa tam niečo deje, no naznačila že to nevyzerá dobre...viem to len 2hodky, musím to nejak spracovať...to zúfalstvo...prečo som si myslela, že by som to mala mať také jednodúché?prečo rodia ženy, ktoré deti nechcú?....ja sa z toho pozbieram, v pondelok mám ísť opäť na krv...no dovtedy tá neistota :frowning2: v sobotu mám ísť kamoške na svadbu, vôbec neviem ako to zvládnem, najradšej by som sa opila z toho zúfalstva alebo niekam utiekla...píšem tu lebo som nešťastná a neviem čo s tým...ako to vstrebať...ak náhodou potratím, tak už skončia aj moje šance na ivf...v apríli mám 39...a neviem či naškrabem 4 tisíc ako samoplatca....dlabem už na všetko...neviem či nájdem ešte silu bojovať...viem že niektoré z vás prešli ešte ťažšou cestou...ja som proste slaboch...dakujem že si to prečítate...nemusíte sa však trápiť slovami útechy...ja viem že všetko je tak ako má byť, aj ked mám teraz zlosť a som zúfala...ešte sa dvihnem a budem bojovať...len škoda že toho času nemám viac :wink:
22. nov 2012 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandra077 No mně doktorka takly říkala2-3 x , ale nakonec půjdeme jen dvakrát, pak jeden cyklus pauza, to bude stejně kolem Vánoc a v lednu pak IVF :sunglasses: :wink: .
22. nov 2012 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leria Nic není ztraceno, i kyž chápu, že ta nejistota je děsná... :angry: . Držím pěsti a dle tvých slov na konci jsi velká bojovnice a vybojuješ to!! :dizzy_face:
22. nov 2012 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sandra077 si zlatá, no asi nič z toho :frowning2: ešteže mám toho chlapa ako si písala...je pri mne ked ho najviac potrebujem :wink:
22. nov 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@consti si zlatá, no tak nejak prebiehalo moje prvé neuspešné tehotenstvo, takže velké nádeje si nerobím...hoc príroda je nevyspytatelná, ktovie...
22. nov 2012 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok