IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
sanchezova
25. nov 2012
@rojica jasné, nevzdávám to .. a ty taky nevzdávej, když si čtu tady příspěvky jak holky myslely že nic a ono jooooooo tak máme pořád naději a šanci . případně půjdeme na 3. IUI v prosinci a na vánoce si uděláme testík a bude to nejkrásnější dáreček ne? 🙂
ramdy
25. nov 2012
@sweet81 no co se dá dělat, příště to snad vyjde
rojica
25. nov 2012
@sanchezova tak jasné musíme bojovať.....tak to by bol teda darček pod stromcek ti poviem teda.....😃😉
ramdy
25. nov 2012
@consti děkuju moc, jak říkám i na blbce jednou štěstí sedne, tak i o mě musí zakopnout, jednou to prostě přijde
sanchezova
25. nov 2012
@ramdy taky si to každý měsíc říkám 🙂

@rojica tak pak taky dej vědět jak jsi dopadla jo? budu držet palečky 😎
lucijeta
25. nov 2012
@rojica neblbni, dyť na testování je ještě brzooo :-N
rojica
25. nov 2012
@lucijeta však zajtra už budem 10DPO..... 🙂
lucijeta
25. nov 2012
@rojica no dyť, já myslím že dřív jak 11 DC to nemá smysl, za 2 dny už můžeš mít krásného dušíka 😉
rojica
25. nov 2012
@lucijeta už mám dva testíky s duchmi ale to bolo ešte s pregnylu. 😃 .....ale teraz už neverím, že by sa tam mohlo aj niečo ukázať.... 😞
sisulik82
25. nov 2012
@rojica a testovala si dnes? 9DC? To je este skoro 😕
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 nie moja netestovala som vôbec aj tak nemám doma žiadny test.... 🙂
sisulik82
25. nov 2012
@rojica lebo si pisala, ze mas 2 testiky s duchmi =-) ???
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 no to som testovala ale to bolo len 5DPO a to boli duchovia ešte s pregnylu.....chcela som len vidieť tie dve čiarky..... 😃
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 ale už ma to prečo lebo ja mám občas také divné dni....ani neviem čo ma to vlastne napadlo.... :-|
lucijeta
25. nov 2012
@rojica ty jsi trdlo :-p testni pozítří a uvidíš, zatím nehaž flintu do žita 😉
rojica
25. nov 2012
@lucijeta no tak to niekedy som to máš pravdu....ale už som v pohode....tak musím si ísť kúpiť test lebo žiadny nemám doma.... :-p
sisulik82
25. nov 2012
@rojica moojka, ze 2 ciarky 😃 Ten isty pocit zazivam aj ja, tiez si myslim, ze ich asi nikdy neuvidim, iba ked si ju dokreslim 😃 Asi nam v lekarni predavaju iba tie jednociarkove :-S
rojica
25. nov 2012
@lucijeta som to ja ale prípad však...... 😃 😃
@sisulik82
lucijeta
25. nov 2012
@rojica no jasné, hlavu vzhůru 🙂 nic není ztraceno..
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 no ja mám tiež taký pocit z toho.... 😞 .......vidíííííííííííííííš to ma nenapadlo tak ak tam nebude tak si ju dokreslím a budem už potom spokojná,,,,, 😃 😃
rojica
25. nov 2012
@lucijeta no nič iné my ani neostáva ešte týždeň musím počkať pokiaľ pôjdem na krv..... 🙂 ...a ty sa ako máš?
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 a ty si už bola moja na ultrazvuku,že aké sú folíky? či ťa to ešte len čaká?
sisulik82
25. nov 2012
@rojica a kedy ides na krv, v piatok? no, to cakanie je najhorsie, ja viem... 😞
sisulik82
25. nov 2012
@rojica este nie, v stredu idem 😃
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 jooooooooooj ani my nevrav, ešte týždeň....už ani ten utroš ma nebaví si stále vkladať.... 😞
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 aha tak budem na teba myslieť a potom daj hneď info...... 😉
sisulik82
25. nov 2012
@rojica no tak ten mi na to vadil najviac, stale som musela mat malu vlozku a z tej som stale mala rituľu vystipanu 😃 😃 😃 a citila som sa ako pocikana ked mi to vytekalo x-)
rojica
25. nov 2012
@sisulik82 tak to poznám tie vložky mením ako na bežiacom páse. 😃 ....čo to stále vyteká.....ale keď to treba tak čo už narobíme.....a ešte ten pocit ako si to tam musím vkladať..... :-p
mimka
25. nov 2012
ten utroš je potrebny velmi? mne ho nedal.... :-S
sisulik82
25. nov 2012
@mimka ja neviem, mne ho dali, zevraj ak sa uhniezdi, tak na udrzanie fazulky...ja som si myslela, ze to davaju vsetkym po iui... :-S