• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tak etse raz
baby, ak viete porovnat, ktory car v blave je najlepsi na iui? Lezanie po zakroku, pristup lekarov....
27. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 úplně normálně :slight_smile:) nikde nepíchá, nic nebolí ... jak si to měla ty po IUI?
27. nov 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa
ahoj, ja som bola na prvej konzultacii v Iscare...no hruza, strasne cakanie na chodbe, podla mna je to spinave oproti Gynfiv a pristup lekarky katastrofa...muz ma hned bral prec, ze toto teda nie :slight_smile:....v GF sa mi paci, mili lekari, sestricky, je to tam ciste a ma to system..nikdy dlho necakas, tie procesy maju dobre zvladnute...
co sa tyka lezania po IUI, tak tam sa velmi nelezi....vraj to netreba...ale potom som zostala cely den doma a nenamahala som sa... lezat po zakroku nemusis, to je ako keby prirodzene....ved aj ked je to prirodzene, tak normalne fungujes :slight_smile:
27. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 dobře :slight_smile:
27. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26
a si doma? alebo pracujes?.....pekne oddychuj, nech sa babatku u teba paci :slight_smile:
27. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 cauko, ty si uz po ivf? Este len nedavno sme boli v diskusii o clostile a ty si uz takto pokracila?
Drzim velmi palce :wink:
27. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a kolko si prosim ta platila? vdaka
27. nov 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa
je to lacnejsie...55 EUR...
27. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. nov 2012 o 10:41 • lukaslumbersky
@lusipe ja uz sem v praci - od vcerejska .. doma sem šílela. Dělám v kanclu, takže nic náročného. Aspon mám myšlenky i někde jinde než u iVF :slight_smile: ty si na tom jak?
27. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa jj, nabralo to u nás spád, když sem se dostala do CARu :slight_smile: co ty? v jaké si fázi?
27. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 Já jsem měla po IUI hrozně nafouknuty břicho a bolelo mě. Pak nic a až kolem 13DPO mě bolelo občas břicho jako kdybych to měla dostat. Tak za 6 dní si budeš dělat test?

@absti :slight_smile:
27. nov 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26
to uplne chapem..ja som bola teraz doma dva dni po druhom IUI a uz som myslela ze mi sibne :slight_smile:....tiez musim trosku medzi ludi a prist na ine myslienky :slight_smile:...tiez som v kancli :slight_smile:...a kedy ides na krv?..ja o tyzden....
27. nov 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 som opat na clostile, v care -brne sa vyjadrili, ze este 3 mesiace s clostilom a ak sa nezadari, tak potom stimulka....rozmyslam, ze pojdem na 2.iui do blavy, kedze sa tam budem zdrziavat dalsie 2 tyzdne, nech na 100% vyuzijem clostil a dominantne folikuly
27. nov 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa
a kolkykrat beries clostil?...a co mysleli stimulkou?...IVF?
27. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe v lete som brala 3 mesiace a teraz v zime mam skusit este posledne 3 mesiace. Ano, ivf mysleli.
Myslim, ze mi to dal kvoli tomu, ze dobre reagujem na clostil, diag. laparo bola v poriadku a mm ma spermie ok.
Akurat ja mam pco - no ale tym clostilom pregnylom a duphastonom ovu prebehne
27. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako ja...aj ja som brala v lete 3krat clostil...a nevyslo...a teraz druhy mesiac aj s IUI.....a ked nevyjde, asi si dam pauzu, ved este mame cas, necitim sa pod tlakom veku zatial....tiez sme ok...
a skus to IUI v Gynfiv, urcite to dobre dopadne u teba... :slight_smile:
27. nov 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe nech nam obom vyjde 2.IUI :wink: a kolky dpo si? A pichali ti aj pregnyl? Lebo nebol v lekarnach, uz je, nevies?
27. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa
teraz som 7 dpo a ano pichali mi ho...mne ho dali v Gynfiv, lebo presne ako hovoris, tak v lekarni nie je....drzme si palceky navzajom :slight_smile:
27. nov 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak po dnešní krvi jsem NEGATIVNÍ, 3. IUI bude v prosinci :frowning2:
27. nov 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova
ahoj, je mi to luto, ale je skvele, ze ides hned na to 3krat po sebe :slight_smile:
27. nov 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jeeej tak to je uz dost 7dpo, ochvilu budes testovat :wink: Drzim, drzim, aj palce aj prsty :grinning:
27. nov 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa
vies, ja nebudem testovat...ja to nechavam na istotu na krv...ked som sa raz asi pred 3 mesiacmi testovala a bolo to negativne, tak som si povedala, ze tento stres uz nepotrebujem a ze krv je istota.... :slight_smile:...aj ja tebe velmi drzim palce...urcite daj vediet ako a kedy ides a kam si sa rozhodla :slight_smile:
27. nov 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti nie moja ešte neprišla mrcha ale robila som si testík a nebol tam ani náznak po druhej čiarke.... :frowning2:
27. nov 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nie moja robila som si test a nebol tam ani náznak po druhej čiarke jedine ak by som si ju dokreslila.... :frowning2:
27. nov 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
Moja, musim ti poslat tento obrazok: ja tam vidiet, ze este len 9 den sa vajicko zahniezduje a teda produkuje HCG, ktore je v tom case minimalne....takze az na 14 den je jasne...skus este vydrzat...velmi ti drzim palceky....
27. nov 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ale moja ja som už dneska 11DPO tak by my tam určite už niečo ukázalo....a ďakujem za obrázok.....si zlatá :slight_smile:
27. nov 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
uvidime, nechajme sa prekvapit.... :slight_smile:
27. nov 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja ja si už nič nebudem nahovárať aj tak viem že to iné nebude......ale čo už taký je život a ak bude možnosť ísť do 3 kola tak hneď pôjdem aj keď si veľmi neužijem sviatky ale toto my je prednejšie vianoce sú každý rok.... :slight_smile:
27. nov 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
a ides hned do tretieho kola?...mne povedal zatial len dvakrat a potom sa vraj dohodneme...
27. nov 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok