• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 ahoj janulka....chcem sa ta opytat ako to bolo u teba s tym druhym babatkom? vysvetlil ti lekar preco sa to stalo? tiez nam na sone nasli dve srdiecka ale lekar mi povedal ze 17-20percent pri dvojickach sa jedno prestane vyvijat a sa vstrebe....krvacala si vtedy?
28. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja a si uz doma, alebo v praci?....
28. nov 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 presne tak to bolo, vstrebalo sa...ale moje este nemalo ani srdiecko..bolo to v 7tt cca
nekrvacala som vobec, ani trochu
28. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja som v 6tt a bilo aj druhe a bojim sa aby nam to druhe neodislo.....
28. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, prosím vás o radu, názor. Som 6 deň po IUI a začalo ma už druhý deň pobolievať v podbrušku, bruško je trošku nafúknuté. Teraz neviem či je to dobré, alebo zlé. Mali ste aj vy také pobolievanie?! Ďakujem
28. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jablcko1 ahojky, je to normalne! drzim palce! :wink:
28. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jablcko1
ahoj, no ja som 8 den po IUI a citim sa tak isto...pobolieva ma podbrusko, sem tam az do krizov a tiez ma lavy vajecnik, ktory mal vajicka v tomto cykle...ale inak sa citim ok...myslim, ze je to uplne normalne :slight_smile:
28. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 bohuzial, s dvojcatkami a viacpocetnymi tehotenstvami su "vacsie problemy"
ale ak bilo srdiecko, mas dalsi krok za sebou :wink: velmi drzim palce!!! :dizzy_face:
28. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 už jsi měla v 6tt srdíčko? já jdu na utz až příští týden v úterý, budu 5+2 ale to je na srdíčko asi brzy :confounded: u prvního dítěte byla srdeční akce až někdy v 8tt...
28. nov 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ďakujem krásne :wink: ! Dúfam, že to víde. Len neviem, či je to, môže byť príznak tehotenstva, alebo predmenštruačný syndróm ?!? Ty si mala tiež také pocity?! Ďakujem :slight_smile:
28. nov 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jablcko1 ahoj, mně taky trochu pobolívalo břicho a cítila jsem tlaky. tento měsíc jsem ani nestimulovala, ale břicho se taky pořád ozývá. dřív jsem to neměla. na nějaký premenstruační syndrom netrpím. asi to bude pozůstatek clostilbegytu.
28. nov 2012 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
ahojky, tak ty teraz mas pauzu?...hej inak mam kamosku, ktora brala 3 mesiace clostil a nic a potom ked mala pauzu, tak otehotnela....vraj on ma este nejake dozvuky :slight_smile:
28. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja ja som stále na PN a ja už prácu nemám.... :frowning2: ...tak že ešte určite budem maródiť do konca roka....aspoň dúfam, ešte neviem čo nám povie pani Behúňová, že či môžeme ísť do 3 kola alebo nie....
28. nov 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahojky, ano pauzu od iui, jinak se snažíme dál. no rozhodně jsem ovulaci měla, to ukázaly testy i bolesti, tak to mě moc těší. no a teď jen čekám, jestli budu mít příležitost si udělat test, nebo ta potvora přijde dřív. jsem sice 28dc, ale ovulace byla až tak 19. den. no zítra to asi nevydržím a testnu. protože teď ani nevím, kdy má přijít mrcha. sice to mívám 29 dní, ale s tou zpožděnou ovulací se to může protáhnout. po stimulaci byla ovulka 15dc a 28dc už mrcha..
28. nov 2012 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jablcko1 no prave, ze to moze znamenat aj jedno aj druhe...treba vyckat, nic ine neostava :wink:
28. nov 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 držím moc palce, aby to vyšlo!!Kdy máš v plánu testovat?
28. nov 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
jejda, a mozno to vyjde uplne prirodzene... :slight_smile:....to by bolo fakt skvele....velmi ti to prajem :slight_smile:...pockaj este aspon kym nebue 5 dni meskat...po tych stimulaciach to moze byt take vselijake....ale pevne verim, ze sa budes uz velmi tesit :slight_smile:
28. nov 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukha80 ahoj, díky moc :slight_smile: testovat v plánu nemám vůbec, slíbila sem sobě i doktorovi, ze to necham az na krev. takze 5.12 je ted den D :slight_smile: budou to do té doby ale pekne nervy!!!
28. nov 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 jak si na tom ted ty? Co se u tebe deje?
28. nov 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee baby co mame nove?????????????????????????
28. nov 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 tak ti moc moc držkám palce aby to tentokrát vyšlo....a ako sa inak cítiš?.... :slight_smile:
28. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ahoj moja no ako sa máš? už si tu dávno nebola...čo je s tebou?....
28. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ale bola bola len menej pisem...teda sa snazim menej pisat...no ja idem 4.12 ku dr na poslednu konzultaciu kde nam povie ze ci pojdeme na IUI al ebo rovno na IVF takze este musim pocakat ze co bude...a ty ako sa mas uz si bola na dalsiom IUI?
28. nov 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak ti budem držkať palce aby ste sa už pohli ďalej..... :slight_smile: .....moja ja som už po 2 IUI bohužiaľ opäť neúspešnom :frowning2: ....tak ma asi bude čakať prefuk vajcovodov lebo na laparku nechcem ísť už som jednu absolvovala.....
28. nov 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a ved prefuk a laparka je to iste nie?a som citala ze ta vyhodili?
28. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 moja nie je to to isté prefuk je to že ti vstreknú tekutinu a pod ultrazvukom zisťujú, že či sú priechodné......a laparka je pod narkózou......hej moja vyhodili ale ešte som zatiaľ na PN....tak to využívam ale dlho to už asi nebude.... :frowning2:
28. nov 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
a budes sa ich aj pytat, preco to nevyslo?...ze kde moze byt problem?...lebo ako si pisala, ze si mala ovu na dobrej strane a predpokladam, ze darcovske spermie musia davat tie najlepsie, nie?
28. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj :slight_smile: citim se prave uplne normalne. Ani jeden priznak ;( tak nevim co si o tom myslet. Ach jo. Ale pevne verim ze to klapne :slight_smile: jak si na tom ty?? ;)
28. nov 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak jasné, že sa opýtam, že kde by mohol byť problém....ale ja asi viem, že kde bude problém....mám takého tušáka že my robia problém tie vajcovody tak sa chcem opýtať na prefuk že či by sa mohol urobiť aby náhodou aj to 3IUI nebolo zbytočné....to by ma veľmi mrzelo.....a aj na tie darcovské sa opýtam, že aký to má vlastne priebeh lebo my to nejde do hlavy keď som teraz mala folíky na tej správnej strane a ani tak to nevyšlo.... :frowning2: .....možno že som alergická na darcovské spermie..... :cry: :cry:
28. nov 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 ja som po neúspešnom 2IUI.... :frowning2: .......a kedy budeš vedieť výsledok?
28. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok