• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@rojica kokso a to ako ta mohly vyhodit??ved pocas pnky zo zakona ta nesmu vyhodit...a kolko marodujes?????a to kde si robila ak smiem vediet???tak ked uz ja by som sla na laparku aby som mala dalsi dovod na pnku...skus sa s dr porozpravat aby ta nechal na pnke ked moze lebo ta vyhodili..
28. nov 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ale vraj oni robia predtym rozne testy, tak by im ukazalo, ze mas protilatky proti spermiam....ale ked ti po laparoskopii povedali, ze je ok jedna strana, tak by tam nemal nastat vyrazny problem, ktory by tomu branil....ale daj si to urobit ak ta to ukludni...mne to robili tento rok vo februari a je to v pohode, da sa to zvladnut....a mozno to chce len cas :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak ešte nemám v rukách výpoveď keď že som v ochrannej lehote ale akonáhle ukončím PN tak som skončila.... :frowning2: .....bohužiaľ znižovali sa stavy a postihlo to aj mňa...a robila som v jednej strojárskej firme ako lakovač, ale možno že to aj tak malo byť lebo tá robota my dosť škodila čo sa týkalo zdravia možno že aj preto sa my nedarí otehotnieť......no uvidíme, že či ovplyvním doktora aby ma ešte nechal na PN....
28. nov 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak všetko môže byť možné neviem....možno že sú tam nejaké zrasty ktoré tomu bránia.....aj keď už nepôjdem tento rok do tretieho kola tak nevadí...radšej si chcem byť istá....a potom v novom roku 2013 by sme išli na to....bude to nový začiatok....3IUI...budem mať 33 a ešte aj rok 2013 tak snáď tá trojka bude niečo znamenať a bude úspešná.... :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica skus sa ho opytat a uvidis co ti povie...mna caka toto iste asi...lebo uz dlhoooo marodujem...
28. nov 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 čo ťa čaká?.....
28. nov 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte takze som bola u dotorky na kontrolu a v piatok idem na druhe kolo IUI povedala ze mam dva folikuly nalavo tak dufam ze to je v pohode lebo ja neviem co to znamena ... :sweat_smile: drzte mi prosim v piatok palce od 9hod dakujeeem :dizzy_face:
28. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 a aké boli veľké tie folíky? nepovedala ti doktorka?.....tak ti budem moc držkať palce.... :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica tak tiez vyhadzou...uvidim teda este co bude....
28. nov 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
urcite moja, kdesi som citala, ze rok 2013 ma byt velmi plodny rok...tak asi si musime na neho pockat :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 a ty kde robíš moja?.....a prečo by ťa mali vyhodiť? maródka nie je dôvod na vyhadzov
28. nov 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
tak to je skvela info... :slight_smile:...ja som mala tentokrat tiez dva na lavej strane :slight_smile:...zeby rovnako? :slight_smile:...budeme na teba velmi mysliet a drzat palceky...aj si sa pytala Lattakovej preco to asi nevyslo?
28. nov 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe hmmm moja to čakanie už máme v malíčku. :grinning: ...musíme si počkať vždy na všetko...... :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica robim v milkagre a ver ze im je to jedno a vyhodia raz dva...som dlho na pnke takze tak aleod noveho roka ti mozu dat vypoved len v tedy ak nemaju pre teba miesto alebo ak firma skrachuje alebo zo zdravotnych dovodov..takze tebe by maly dat odstupne ak tam robis 2 roky...
28. nov 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jj pytala mali sme hrosiu pohyblivost a tvar spermosov v porovani s tym ked sme si dali testovat kvalitu prvy krat..tak snad sa to uz teraz zlepsi este viac a budeme mat normalne spermie a vsetko a vyjde to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nepovedala :unamused: ale nevadi snad dostatocne velke na to aby to prebehlo uspesne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 však to je jasné moja že dostanem odstupné som tam už 6 rokov..... :slight_smile: ....tak aj to poteší len že to nevydrží dlho......ale neboj určite ťa nevyhodia....lebo tehotné sa vôbec nemôžu prepustiť...... :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
no daj pekne muzikovi tie vitaminky....moj mal tentokrat o 100% lepsi spermiogram, az lekar nechapal....tak sme sa smiali, ze to asi z toho vinka :slight_smile::slight_smile:
on berie MACA a Selezin a vitamin E....tak asi z toho :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 však keď do toho už ideš tak museli byť ideálne...... :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, ako pises, tak mozno fakt ti to skodilo v praci, tie laky....mozno takto to bude lepsie pre teba a hlavne aj ine zdravotne problemy sa mozu niekdy nasledne vyskytnut...tak to ber ako pozitivny krok do buducna a urcite sa najde ina praca, ktora ta bude viac bavit :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica by si pozerala ze tehotne idu najskor prec...a ja este nie som tehu,,,vcera som si robila test a nic :frowning2:
28. nov 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tiež mám moja s toho taký pocit, že to tak malo byť aby ma vyhodili.....je to síce u nás ťažké si nájsť prácu ale však možno po čase sa niečo nájde.....ale ak ma šťastie obchádzka ako vo všetkom tak to bude veľký problém.... :frowning2:
28. nov 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 moja si prečítaj zakonník práce zamestnávateľ tehotnú nemôže prepustiť......ale neboj ešte nezúfaj...verím, že sa ti to čoskoro podarí......a maróď čo najviac moja ak je to možné... :wink:
28. nov 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
pocuj a vies co sa hovori?...vzdy sa nieco deje pre nieco a nie to co sa zda ako zle na zaciatku, tak bude zle aj potom, prave naopak, az casom pochopis, ze to co ti pripadalo na zaciatku zle, je vlastne dobre, ze sa stalo...
tes sa, ze mas doma skveleho manzela, uzivaj si konecne pohodu, lebo si ju po 6 rokoch zasluzis a novy rok zacnes s plnou silou a radostou na nieco nove... :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe No papa vitaminy papa tak a snazi sa menej pit a sportuje a tak takze dufam ze to bude lepsie tentokrat :sunglasses: treba len verit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no dufam ze ano :slight_smile: :slight_smile:
@lusipe hmmm máš pravdu moja treba sa pozviechať a začať žiť na novo...... :slight_smile: ....aj keď my to tak niekedy nepripadá a pripúšťam si kadečo, ale som si včera povedala, že sa nebudem trápiť lebo to my nerobí dobre.....naberiem silu a som veľmi rada, že mám po boku aj takého skvelého priateľa ktorý ma vo všetkom podporuje :slight_smile:
@sandra077 nedúfaj moja treba veriť..... :wink:
28. nov 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica
no vidis....urcite ked sa zamyslis, rozliahnes okolko seba, zistis ze mas vo svojom zivote vela krasnych veci, za ktore sa bohu oplati dakovat....a to ostatne este pride :slight_smile:....
28. nov 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a ty sa ako dneska cítiš?.... :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok