• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica
moja ja ani neviem.... :slight_smile:...minule co ma boleli strasne prsia, tak ma nebolia teraz....podbrusko ma pobolieva,ale hlavne vecer ked som doma v klude az do krizov :slight_smile:...a inak ma sem tam pichne v tom lavom vajecnik co mi ovuloval... :slight_smile:
inak ja verim, ze sa to podari....ale zase si hovorim, ze by to mal asi boh dat teraz inym zenam, ktore si presli dlhsiu cestu a nemaju mozno tolko stastia okolo seba, ako ja mam teraz v podobe aj inych veci...a hlavne moja cesta nie je dlha, este asi musim preskakat :slight_smile:
28. nov 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mňa tiež pred dvomi dňami bolelo brucho a aj kríže ako keby už mala doraziť mrcha ale nakoniec nič asi preto že ešte beriem utroš ale už len zajtra ho zapijem a dosť aj tak to nemá význam.....určite moja sa to podarilo ver tomu..... :slight_smile: ......budete mať ten najkrajší darček pod stromček.... :wink:
28. nov 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ved sa snazim aby som bola co najdlhsie na pnke..len minule som bola u mojho gyndaka a kokso sa ma pytal ze este marodujem lebo videl papiere s pnky a ja ze hej ze nic ste mi nepovedaly ze ukoncujete a on ze to nie je dovod na to aby som marodovala..a ja kukla na neho kokos cela spocena som bola a povedala mu ze ked budem vypisana tak budem musiet ukoncit toto vsetko lebo mna z roboty nepustia a budem s tym musiet skoncit...tak potom mi uz len povedal aby som sa ukludnila ze v poriadku ze mam len doniest dalsie papiere a ze potrebuje spravu od toho sr co chodim a uz bol iny..kazal mi prist o mesiac a dnes ma sestricka objednala na 17.12. :angry: neako skoro nie? :angry:
28. nov 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 čím skorej tak lepšie moja.....aby ste sa rýchlo pustilo do ďalšieho boja...no len ktovie, že či to ešte stihneme tento rok keď idú sviatky.... :slight_smile: .....a máš aj vychádzky predpísané?.......
28. nov 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe uz mam tu macu som hned sla do lekarne ju kupit :grinning:
28. nov 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
tak to urcitre pomoze...i ked sa hovori aby to aspon 3 mesiace bral... :slight_smile:
28. nov 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica no ved to ze ci nahodou aj nie koli tomu ma tak dala ze potom nebudu robit...no asik nestihnem tento mesiac :frowning2: :frowning2: :frowning2: a taaaak som si myslela ze do konca roka budeme 3ja :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a kukaj tu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dnes som mala dostat a zatial nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. nov 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no nevadi ja verim aj tak ze sa to zlepsilo :grinning:
28. nov 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 naco je ta maca?
28. nov 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
http://biocare.sk/eshop/produkt/maca

Ako Maca pomáha
•posilňuje organizmus, pomáha zmierniť únavu a zvýšiť psychickú odolnosť
•podporuje rast svalovej hmoty a nárast fyzickej i psychickej výkonnosti
•výrazne pomáha pri liečbe impotencie a frigidity, čiže zvyšuje sexuálnu túžbu mužov a žien
•pomáha liečiť niektoré príčiny neplodnosti
•priaznivo ovplyvňuje akné, osteoporózu, nepríjemné stavy pri menopauze a ďalšie problémy ovplyvnené hormonálnou nerovnováhou
•pomáha zlepšiť imunitu
•priaznivo pôsobí na prostatu
28. nov 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja môžem aj ja tú macu užívať? lebo sa tu dosť o nej spomína....
28. nov 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
@rojica
@lusipe no aj mna by to zaujimalo ci to mozem aj ja brat..a kolko to stoji?
28. nov 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 však to je len dobrá správa keď si to ešte nedostala moja...... :wink: ....neboj moja nový rok nový začiatok. :slight_smile: :slight_smile: ...všetko bude tak ako má byť.....
28. nov 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, vraj ju mozu aj zeny uzivat....ale ja beriem Vitamin E a Femibion 800 a muz tu Maca, Selezin a Vitamin E....a inak ta Maca ma obrovsky dobre vysledky...vela kamaratiek to dalo muzom a uplne dobry spermiogram mali :slight_smile:
a ja este do ovulky pijem alchemilkovy caj, lebo clostil narusa sliznicu maternice na uhniezdenie a toto ju vyzivuje :slight_smile:
boze asi idem robit do liecitelstva :slight_smile:
28. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
no stoji to cca. 12 EUR sypana (to sme mali, ale je to take neprijemne na chut, ale vydrzis), co sa tyka tabletkovej verzie asi 16-18 EUR....a to mas urcite viac ako na mesiac....
28. nov 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no aj mne sa tak zdá že teba je v terajšej robote škoda..... :grinning: :grinning: ja tiež užívam Femibion800aj vitamín E ale ešte som aj niečo iné chcela skúsiť....tak si ju najbližšie kúpim a vyskúšam....lebo môjmu by to už asi aj tak nepomohlo..... :frowning2:
28. nov 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nech to stojí čo to stojí len nech to nie to niečo pomôže..... :grinning:
28. nov 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ale pi aj ten cajik...stoji dve eura a je dobry na vsetky tie zenske veci, maternicu, ovu, vajicka, hormony, menzes.. :slight_smile:
28. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmmm ok vyskúšam....ja mám rada bylinkové čaje...... :slight_smile:
28. nov 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
urcite to pomoze :slight_smile:....budem ti drzat palceky :slight_smile:... nezabudni sa usmievat....to je prvorade :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
28. nov 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe však aj ja tebe moc moc držím palčeky....aby to klaplo čo viem, že to už klaplo.... :wink: .....budem robiť všetko preto aby sme mali aspoň jedno bábo.....nič viac nechcem..... :slight_smile: :slight_smile:
28. nov 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica presne tak novy rok nove veci vsetko stare sa uzavrie a priiiide nove :grinning: chiii a neni to moc dobra sprava lebo ja chcem dostat aby som mohla ist dalej vies aby ma mohol uz teraz stimulovat a skusit...
28. nov 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ty pijes aj ten alchimelkovy cajik?ja som ho pila jeden cyklus len...to sa ma pit od prveho dna mmsky do 10 dc nie?asi budem aj toto naspat pit...ja som zacala brat chlorelu a omega 3 mastne kyseliny ale uz som to prestala brat lebo ma s toho brucho zacalo boliet...teraz beriem len listovku a tiez beriem nieco na krv lebo mam malo cervenych ci co..a mam aj vitamin c na co je dobry???
28. nov 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
hej pijem ho ale len do ovulky, potom by sa nemal pit....a pijem ho treti mesiac....vraj sa odporuca asi 6 mesiacov a potom si dat pauzu.... urcite si ho daj spat....pomaha a neuskodi :slight_smile:.... chlorela je vyborna, velmi detoxikuje organizmus, to robis super...vitamin C som ja pila len sem tam, ak na mna lizla choroba...ale precitaj si na nete o vitamine E...vyborny na plodnost aj muza a zeny...
28. nov 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe kokso tak ty vies ake veci tomto..no chlorelu uz neberiem dost dolho brala som len mesiac neviem ci to staci :frowning2: ale uz ma s toho prehanalo a nemohla som nikam chodit pomaly....tak aj to c zacnem asi brat :grinning:
28. nov 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
hej, uz sa v tom dost orientujem :slight_smile:....nie C, ale E :slight_smile::slight_smile::slight_smile:...clorella aspon pol roka...ale ak ti nerobila dobre, skus zeleny jacmen....a ak by ti aj ten robil zle....tak si daj pohar dobreho bieleho vinka, ten ma antioxidanty....aj to si davam pravidelne :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
28. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe fakt?ja si len dam na jazyk trosku cerveneho a mi je zle s toho :frowning2:
28. nov 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
a ty ze si z vychodu?:slight_smile::slight_smile::slight_smile:...no to sa musis naucit :slight_smile:
28. nov 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ano preco?
28. nov 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
no ze sa hovori, ze na vychode vedia ludia, ako sa pije :slight_smile:
srandujem samozrejme :slight_smile:
28. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok