• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica no když pánové to berou trošku jako srážku ega. já jsem manžela nemohla dostat půl roku na spermiogram, ale nakonec jsem ho nechala ať se s tím smíří a v pohodě. takže si dokážu představit jaký to bylo to s ním vyřešit . oni jsou prostě lovci a vrchní samci. :grinning:
29. nov 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova však práve dosť ťažko to znášal a bolo na ňom vidieť,že ho to trápi,že on už nemôže splodiť dieťa.... :frowning2: ....potreboval nato čas aby sa s tým vyrovnal ale nakoniec sme to spolu zvládli....a išli sme do toho :slight_smile: .....a verím,že ked sa to malé narodí ani si len nespomenie, že to nie je od neho..... :slight_smile: ......idem ja do hajan lebo zajtra idem na krv aby my potvrdili negatívny výsledok..... :frowning2: :frowning2: ...tak sa maj krásne a ešte pekný večer....pa :wink:
29. nov 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica zítra se drž, já to absolvovala v úterý, ale byla jsem s tím smířená, takže ani slza neukápla. mysli na to že na vánoce je to naše :slight_smile: dobrou noc
29. nov 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mozem mat v sebe 9dni po IUI este pregnyl?
30. nov 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanchezova doplňuji informace - 5.12.2012 konzultace ohledně dalšího postupu IUI nebo 2. IVF
30. nov 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ako vidim krasne ste sa rozpisali vecer :slight_smile:....
mala by som prosbu, som 10 den po IUI a mam dost vyrazne pichanie sem tam vo vajecniku, kde som mala vajicka...nie je to bolest podbruska...len citim vajecnik dost....mala ste to niektora? dakujem za odpoved.
30. nov 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
podla mna uz nie :slight_smile:....podla mna je to nieco ine :slight_smile:
30. nov 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka já testovala desátý den, a už tam nic nebylo. takže to vypadá nadějně :slight_smile:)) a u mně taky :slight_smile:))
30. nov 2012 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa velmi nechcem tesit, vybehla hned a dost silna... skusim este v nedelu testnut :slight_smile:
30. nov 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanchezova ahoj moja tak už to mám za sebou....už len počkať na telefonát od sestričky...... :slight_smile: ....inak moja ak to vieš tak ma preraď z tabuľky na december....
30. nov 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj tak to pichanie je možno že dobré znamenie..... :wink:
30. nov 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, velmi na teba myslim....a ver ci never, stale si myslim, ze je u teba nadej....drzim palceky a ak by to aj nevyslo, je dobre ze pojdes este do tretieho kola....my to dokazeme..som si ista.
30. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe však tak nádej umiera posledná...... :grinning: ......a musíme veriť, že nám to všetkým tu vyjde.....už si musím len počkať na telefonát od sestričky. :frowning2: ......a ty kedy ideš vlastne na krv?
30. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
no ja az v utorok....este to mam za par dni :slight_smile:...ale fakt si neviem vysvetlit ten vajecnik...snad to nebude cysta....
30. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no hej cysta ale v podobe bábätka. :grinning: ....neboj bude to dobré..... :slight_smile:
30. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
no ja si myslim, ze by ta malo boliet podbrusko a nie vajecnik, nie?...ked ja uz neviem...som z toho uz mimo :slight_smile:...
30. nov 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja ja tiež neviem,že čo má bolieť a čo nie.....nemysli na to sústreď sa niečo úplne iné.......čo plánujete na víkend?
30. nov 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
no vikend bude vesely :slight_smile:....dnes ideme na vianocne trhy tu v BA, vyvencit dieta,lebo furt sa len uci :slight_smile::slight_smile:...no a zajtra ideme prevziat auto :slight_smile: a poobede so znamymi na vlaku a s detmi na vianocne trhy do Viedne...nech maju vylet :slight_smile:
a ty co planujes?...si uz teraz doma?
30. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe aj mna dost picha podbrusko, ale tak na intervaly :-/ bt nemeras?
30. nov 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
nie nemeriam, vlastne som to nikdy nerobila, tak ani neviem ako by to bolo :slight_smile:
a kde si bola na IUI?
ja som 10 den po, ale nechcem testovat :slight_smile:...ja na to nemam nervy :slight_smile:....musim pockat na krv v utorok :slight_smile:
30. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no my máme zajtra oslavu starká ma 80tku tak ideme baviť a konečne si budem môcť aj trochu vypiť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a zase sa idem obžrať.... :grinning: :grinning: .....my tiež pôjdeme pozrieť na vianočné trhy keď pôjdeme do Blavy.....už sa normálne teším ako si dám fajný punčík.......juuuuuuuuj inak aj vo Viedni musí byť krásne...... :slight_smile: ......tak budete mať teda pestrý víkend....to je dobre aspoň prídeš na iné myšlienky..... :wink:
30. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ja som skusila merat hned den po IUI a dnes som si povedala ze koed bude vyssia tak testnem... som len 9 den po a robil mi Hredzak v Splne v Ke. trosku sa bojim, ale su to moje prve 2 ciarky, este nikdy som ich nevidela na teste :slight_smile: skus testnut :wink:
30. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 no a užívala si aj nejaké lieky, či len tak čajík a vitamíny? no ten mesiac bol nejaký plodný:slight_smile:)

@lusipe hej som na PN už 3 týždeň a do roboty sa nechystám teda:slight_smile: no tak na začiatku to bol dosť šok pretože to vyzeralo, že sa uchytili tri... tak to nebola až taká sranda, ale nakoniec sú teda z toho dvojičky, mala som tri folikuly tak sa asi nejak posnažili:slight_smile: celkom tomu nechápem, lebo pred tým som mala 4 a neuchytil sa ani jeden, ale bola som na tom prefuku tak možno aj tým to bude... alebo som sa smiala, že som chlapovi dávala veľa vitamínov:slight_smile:) a inak ten je z dvojičiek celý nadšený:slight_smile:)
30. nov 2012 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dani125
tak to uplne chapem, ze ste nadseni....urcite to zvladnete a vsetko bude v poriadku...a najma ked budes doma a pekne sa nechas obskakovat :slight_smile:
ja sa dvojiciek trosku bojim, lebo mam 50kg aj s topankami, ci by som ich vobec donosila :slight_smile:
a aj teba bol len vajecnik?...je to take sem tam pichnutie, tak neviem co sa moze diat...podbrusko nejako neboli len take nafucane :slight_smile:
30. nov 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a ty si ako teraz na tom? som nepostrehla, že či už si testovala,či nie? ale čítam, že idete oslavovať tak aspoň sa zabavíš:slight_smile: my sme boli na maminej 50 a ja som tam sedela ako také chúďa choré... som si to ani trochu neužila:frowning2:
30. nov 2012 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
jezis ved ja to ani neviem merat :slight_smile:...to ma byt vyssia teplota, ci nizsia? :slight_smile:
ani ja som nikdy nevidela dve ciarky na teste :slight_smile:...ked som cakala dceru, robila som si testy dva....a nic neukazal...a tehotna som bola :slight_smile:
takze ja sa testu bojim :slight_smile:...ale ked ti ukazalo, negativne to nemoze byt :slight_smile::slight_smile:
30. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja vážim 48:slight_smile:) takže tiež nič moc, ale vieš po tom ako sme boli vystrašení, že to môžu byť aj trojičky, tak toto sa nám zdá ako pohoda:slight_smile: a známa čo ma dvojičky, tiež bola taká chudučká a zmákla to, tak dúfa, že sa nedám zahanbiť:slight_smile: bude to fuška, ale čo by som pre ne neurobila:slight_smile:
30. nov 2012 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dani125 moja dneska som bola akurát na krv aby my potvrdili negatívny výsledok tak ani 2IUI nám nevyšlo :frowning2: :frowning2: ...a testovala som 11DPO a bola tam len jedna čiarka tak som už vedela, že to neklaplo.....no a chceli by sme ešte skúsiť tretie kolo :slight_smile: tak snáď to tretice všetko dobré........a ty si mala problém s vajcovodami keď si bola na prefuku?..........
30. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
ale jasne ze to dobre dopadne :slight_smile:...fuha, tak to sme ake velke baby :slight_smile:....a predpokladam, ze chces dve baby :slight_smile:...hm, trojicky, tak to uz je dost tazke...vsetko okolo a sama zvladnut, to uz aj pomocnika k tomu treba, lebo ani na prechadzku sa s nimi nevyberies :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
prosim odpovies mi este na ten vajecnik ? :slight_smile:....dakujem....mam trochu obavu, ci to nie je cysta :unamused:
30. nov 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica joj to ma mrzí...:frowning2: ale nevzdávajte to, vyskúšajte ešte, veď koľkým babám to vyšlo až na 3, 4 krát... budeme ti všetci držať palce:slight_smile: no k tým vajcovodom... ja som mala také komplexnejšie zdravotné problémy a prekonala som nejaké infekčné choroby a bola som si dať urobiť diagnostiku a tam mi doktor povedal, že mám tam nejaké baktérie a tie môžu brániť otehotneniu... tak som doktorovi v care povedala svoje obavy, ale tú diagnostiku som vynechala, aby ma nevysmial:slight_smile: a on, že je to moje rozhodnutie, že to môžeme vyšetriť, tak keď to prvý raz nevyšlo tak som sa na ten zákrok vypýtala, výsledok bol OK, že všetko je priechodné, ale ja si myslím že tá tekutina mi to tam pouvoľňovala a hneď to potom vyšlo:slight_smile: a ty si nebola?
30. nov 2012 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok