• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dani125 :slight_smile: Já měla zánět průdušek,tak mi dal doktor antibiotika. Jinak čaj s medem a jitrocelový sirup.:frowning2: A zázvorovej čaj ten celkem pomáhá.
30. nov 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe trojičky sú už veľmi nebezpečné a rizikové pre detičky aj pre matku... doktor mi hneď povedal, že je super, že to takto dopadlo, inak by mi odporúčal redukciu... čo by som ja asi psychicky nezvládla... takže som strašne vďačná, že si to príroda vyriešila sama:slight_smile: no moja ja ti poviem, že mňa tiež ten vaječník pichal a tiež ten na tej strane, kde boli vajíčka... nepanikár, môže to byť dobré znamenie:slight_smile: mne to potom prešlo tak za týždeň...
30. nov 2012 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 no tak ja som mala najskôr nejakú virozu a teraz teraz dutiny upchaté, ani som nemohla hovoriť, mne dali bioparox, to je taký antibiotický sprej, že to sa môže... no veĎ ja som všede hľadala ten zázvorový čaj, ale nikde som nenašla taký len zázvor, ale všade tie zmesy chrípkové a to sa bojím piť:frowning2:
30. nov 2012 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 ja som bola aj na prefuku a rok na to aj na laparke ale doktor ma uistil že je všetko OK ale to bolo pred 3 rokmi......ale teraz keď to ani druhý krát nevyšlo tak mám o tom mierne obavy. :unamused: ....že či sa tam náhodou niečo nevyskytlo......ak by nevyšlo ani tretie kolo tak sa aj ja objednám na ten prefuk aby som si bola na istom.....len neviem, že či budem môcť podstúpiť štvrté IUI keď že nie vo všetkých centrách to povoľujú.....
30. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
to by bolo tazke rozhodnutie...ale riziko troch je naozaj velmi velke...presne...priroda to zariadila tak ako ma byt. :slight_smile:
inak ja som tiez bola na tych prefukoch vo februari....vraj vsetko ok...ale ja som citila tu tekutinu v bruchu, take chladenie, ale skor na lavej strane :slight_smile:....mala si ten pocit?...jasne, pockam na krv a potom sa uvidi..keby to bolo nejake neznesitelne, tak im budem volat, ale zatial je to ok :slight_smile: inak necitim nic, dokonca tentokrat ani prsia nebolia :slight_smile:
30. nov 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 môžeš ma prosím ťa vymazať s tabuľky a presunúť na december..... :slight_smile: ...ďakujem...
30. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a prečo? veď si to celé sama platíš, tak je to tvoje rozhodnutie. Ja som doktorovi hneď na začiatku povedala, že k IVF sa veľmi neprikláňam a nemal s tým žiadny problém, vravel, že zvyknú robiť tak max 4, ale že keď budeme my chcieť...ono asi aj na diagnoze záleží, keď si v poriadku tak prečo nie... ešte muž bol na nejakom takom špeci vyšetrení spermií za 120 EUR, že či to má dlhodobejší zmysle to robiť... a s tým prefukom - mne to robili priamo v centre v Heliose, pekne v narkoze tak ma to ani nebolelo a pod ultrazvukom lebo som sa nechcela určite nechať rongenovať...
30. nov 2012 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 Tak mě bioparox nepomohl na ucpaný nos,tak jsem si prostě kápla kapky do nosu,ale je pravda,že až na konci 4 měsíce. Kup si čerstvej zázvor a kousek oloupej a nakrájej na plátky. Zalej vroucí vodou a přidej med a citrón.
30. nov 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica určitě:slight_smile:
30. nov 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe buď pekne trpezlivá, my môžeme len držať palce:slight_smile: ale vieš, že keď to najmenej čakáš vtedy to zrovna klapne:slight_smile: no ja som po tých prefukoch sa nemohla prebrať z narkozy:slight_smile:) to sa mi už druhý krát stalo... všetky baby už boli preč a ja som si zvesela spala:slight_smile: a potom som bola taká oťapená, že ani neviem, som mala taký pocit nafúknutia...
30. nov 2012 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 áno určite moja...... :slight_smile:
30. nov 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 no vidíš, to ma vôbec nenapadlo...ďakujem za radu:slight_smile:no veď to, že už máš aspoň po prvom trimestri, ja som len v 8 tt... tak mám z toho strach... ale snáď ak to zvládnu už bude všetko OK...
30. nov 2012 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
jaj, tak mne to robili len ambulantne :slight_smile:...ja som bola pri vedemi, takze som to vsetko citila, a videla aj na obrazovke ako mi to ukazoval :slight_smile:....ale to ti robili od spodu, nie ako laparoskopicky, vsak?....juj, narkoza je blba...aj mne sa po nej dobre spi :slight_smile:
30. nov 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ak to je tehu tak by mala byt bt okolo 37 st. V utorok ides na krv? silno drzim prsty! :slight_smile:
30. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 no veď uvidíme že čo mám povie doktorka ak to nebudú rešpektovať tak bohužiaľ pôjdeme do druhého centra.....lebo ja sa na IVF necítim a ešte zvlásť ako som v poriadku tak nie je dôvod to podstupovať......ja som pri prefuku bola pri vedomí....síce to trochu bolelo ale dalo sa to prežiť.....
30. nov 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no aj mne ambulantne, som ráno prišla a asi o 14 ma prepustili, ale manžel to musel podpísať, že ma bude strážiť:slight_smile:) najlepšie bolo, keď som prišla taká dorozbíjaná do čakárne... sa všetci tak vydesene pozreli, že to čo tu idú s nami robiť:slight_smile:)))
30. nov 2012 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj, tretí pokus sa vydarí bez komplikácií a s pozitívnym výsledom a nebudeš to musieť vôbec riešiť uvidíš:slight_smile:))
30. nov 2012 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
tak mna pustili hned po zakroku...zisla som z kozy a isla domov :slight_smile:
mna to nebolelo, celkom dobre som to znasala :slight_smile:...no mna muzik nemusel strazit, ja som pekne doma lezkala sama a on pracoval :slight_smile:
30. nov 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 no keby si tak mala pravdu.....ale aj tak ďakujem za povzbudivé slová..... :slight_smile: ....a ty sa pekne lieč aby sa mali bambuľky v brušku dobre a krásne rástli..... :wink:
30. nov 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe tak mozno to je ono ja verim ze ano drzim palceee :sunglasses:
30. nov 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte takze dakujem vsetkym co na mna dnes rano mysleli sla som sice az o 10:30 cca ale nevadi uz to mam za sebou ani to tak nebolelo ako minule a bolo to ovela kratsie a mali sme viac spermosov tak uvidime no snad sa podari teda :slight_smile:
30. nov 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 tak držkám palce aby sa bojovníci poriadne zakúsli..... :slight_smile: :wink:
30. nov 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077
ahoj Sandri, no skvela info...tesim sa, ze ste mali viac bojovnikov :slight_smile:...aj ti povedali pocet?...robila to Lattakova? :slight_smile:
velmi drzim pesticky :slight_smile:...dufam, ze pekne doma oddychujes a budes cely den :slight_smile:
30. nov 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nooo mali sme 15mil pohyblivych a 14 mil nepohyblivych tak doktroka povedala ze to staci na iui. Lattakova minule robila teraz iba asistovala a robila to taka ina :sunglasses: ale nebolelo to a mala som menej krvy potom ako minule...a utros si zacnem davat vecer od dnes to je najhorsie...ked to potom vyteka blee..a povedala ze sa mam najskor testovat 14 den a dojist na krv, ale ja mam dostat 13.12 kramy a ideme s muzom prec vo stvrtok a vratime sa az v pondelok takze na krv mozem ist az 18 utorok rano.... :unamused: no doma nejsom lebo musim byt v praci ale ja mam pohodovu pracu sedim za pocitacom ziadne namahanie ani stresy :grinning:
30. nov 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
super, tak to si mala skvele cislo....to musi dobre dopadnut :slight_smile:...a ty si aj krvacala pri zakroku?... lebo ja nie...a nepovedali ti, aby ste to este teraz dva dni zapecatievali? :slight_smile:...tak ked ti to nevychadza prist na ten datum a medzi tym nedostanes ten menzes, tak budes vediet, ze je dobre :slight_smile:...hej, test nema zmysel robit skor :slight_smile:
tak ked uz teda pracujes, tak pekne v pohodicke, ziaden stres a pohyb vazny :slight_smile: hm ten utrogestan je neprijemny, neviem si predstavit, keby som bola tehotna, ze si ho musim davat cele dva mesiace :slight_smile:...ale asi sa vtedy berie prehltanim tusim :slight_smile:
30. nov 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neboj, urcite to nebude cysta, ked ta to len sem-tam picha, skor si myslim, ze sa uz pomalicky kotula do maternicky :grinning: Mne sa tento cyklus namiesto folikov urobili cysty, boli to jak fras, ale je to bolest taka, ze to citim stale cely den bez prestania, takze teba ked len kedy-tedy pichne, tak to urcite nebude cysta, to boli inak, mne ide rozdrapit cely podbrusok, ledva som dosla z roboty domov, nevladala som uz ani stat, ked sedim, je mi lepsie :frowning2: No a tesim sa na tu bolest, ked mi prasknu, sa asi zblaznim :frowning2:
@rojica inak sklanam sa pred vami, hlavne tvojim muzikom, ze k tomu pristupil takto, je to proste "macher" :grinning: , moj, ked sme este nemali vysledky a povedala som mu tuto moznost, razne zamietol, ale mozno by sa dal casom prehovorit, lebo ja by som prenho urobila to iste, keby moje vajicka boli nepouzitelne :slight_smile:
@sandra077 sandri drzim pazure, nech sa svistik zahniezdi, super, ze sa vam zlepsilo to mnozstvo oproti minula, zeby zabrali tie vitaminy??? :wink: A teba to prvy krat bolelo a si krvacala? Lebo ja absolutne nic, ani som nic necitila, cakala som, ze kedy to pri zavadzani zacne boliet a dr. ze "hotovo", a ja ze: "to uz"?
Boze zeny, nikto nam nechce povedat pozitivnu spravu nech sa nakopneme???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no sak verim ze to vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala krv po zakroku predtym aj teraz...ale nie az tak vela ako minule...neviem...minule mi dali vlozku a povedali nech este mame vecer styk ale na druhy den nepovedali a dnes nic ale nevadi ja si ho doprajem aj tak pre istotu :grinning: dnes budem pekne doma pozerat tv snazit nic nerobit a zajtra musim napr varit zelhlit vysavat tak mozno zajtra sa trosku ponamaham ale dufam ze to je oka ze to mozem... :confused:
a ten utros blee najhorsi je este som po nom dost unavena a otapena. :confounded:
30. nov 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 dakujem...no hej ja som mala po zakroku krv ne ze krvacala som ale mala som krv teraz trochu menej a minule to dost bolelo normalne som citila take pichnutie a teraz dnes teda ma to nebolelo ale ked mi davali spermose tak potom ako som tam lezala ma rozbolelo brucho bolo to take neprijemne.. :angry: tak je neviem minule mi dali vlozku som nechapala preco ale ked som si nasla krv tak som pochopila...tak neviem ci som daka divna alebo je to normalne ze som mala krv :frowning2:
30. nov 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
sisulik, snad mas pravdu, lebo ako vravis, cysta boli v kuse a asi omnoho viac ako to ja citim :slight_smile:
jaj, keby to bolo tak, tak by som vas vsetky vybozkavala, lebo uz fakt tu treba nieco pozitivne, kedze tento mesiac je zatial taky aky je :(
urcite si prasknu same...mne sa dokonca sama raz vstrebala, ale nemala som bolesti z toho potom...takze nemusis mat....a tebe sa urobili cysty aj ked ti pichli pregnyl?...lebo vtedy zvyknu prasknut.....
tak pekne radsej odpocivaj, nenamahaj sa...lebo ja ked som ju mala, tak som nesmela cvicit a ani sexikovat, lebo by sa mohla zvrtnut a zablokovat vajickovod a krvacat do bruska....tak radsej sa setri a nechaj sa obskakovat :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
Sandri, myslim ,ze to zavisi od tela a kazda mame iny krcok maternice...niekto ho ma citlivejsi...takze to podla mna nic neznamena, urcite to dobre dopadne :slight_smile:
a vysavat posli muzika, ty urob len parky :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
30. nov 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok