• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojky j.cien... to mě mrzí, že to šlo tak špatně.. ale koukám, jak jsi statečná, že jsi to přetrpěla a podařilo se... doufám, že už to nebudeš muset absolvovat znovu...a zadaří se... :slight_smile:... teď už přijde jen to příjemné... hodně štěstí... :dizzy_face:
25. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky Zubi,fakt hnus,ale klidne pujdu zase,jen at mame mimi!!!

Ale dalsi IUI uz mi nenavrhnul,ted jestli prijde MS,tak antiko na mesic a pak hned stimulace k IVF.
25. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak doufám, že na to IVF nebudeš muset... :slight_smile:...
25. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky moc,take ti preji // a vsem dalsim ,ktere si to preji stejne jako ja :slight_smile:
25. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien, to mi je lito, ale pevne verim, ze ta bolest ti prinese vytozene // a prtouska :wink: my zeny jsme schopne podstoupit vsechno jen aby jsme se dockali mimi :grinning:
jsme bojovnicky !!!!!!!!!!! :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
Zubi: nebud pesimistka, musis tomu verit!!!!!
beru: utros jsem nikdy nebrala, ale klidne to im muze byt....
25. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si říkám, že kdyby to plození bylo na chlapech, tak vymřeme po meči.. :grinning:.... oni takový pimprdlichové... :grinning:... ještě, že to ta příroda takhle dobře zařídila ...
25. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.cien.: ahojky,tak to je mi líto,že to pro tebe bylo tak brutální,ale jsi statečná :slight_smile:
Tak teď jen čekat,držím pěstičky,ať výjdou na testíku // :wink:
Já jsem byla včera na další ko u léčitele a říkal,že jsem na tom mnohem líp,než minule,odblokoval mi mléčné dráhy a frčí to tam prý tak,jak má,dokonce už mám i pravidelnou MS,což jsem předtím neměla,ještě mám další čajíky,tak snad to taky pomůže
25. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo,s tou přírodou je to dobrý vtip.....ještě ,že to příroda takhle zařídila :grinning: ,příroda to spíš u nás moc nezařídila,dkyž musíme absolvovat tohle všechno :frowning2:
u mě,pokud se nestane zázrak od toho léčitele,tak jdu začátkem dubna na 3.IUI :confounded:
25. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holčiny, já byla na uzv asi 9 DC a iui 13, od druhéhé dne cyklu jsem píchala stimulaci.. jsem první den po iui a bolí mě s přestávkama břicho jako před MS... beru Utroš 3x denně a ráno jestě anopyrin a Prednison..není to nějak moc léků? do toho si dám babyplán a kapky od bylinářky a jsem po snídani..děs, manža psal sms" koušou?" kdyby bylo na chlapech, tak fakticky vymřeme.... zuzi zubi myslím na vás... a na všechny, j.cien, to je mi líto, já ani nevěděla a bylo hotovka..jen ten emoční průvan a nával slziček...sem to nějak nezvládla kontrolovat.... ale stane se... na kontrolumám jít 15den po iui není to brzo? myslíte že už by něco v krvi poznali?
25. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rudi: mě po IUi říkali,že mám začít testovat 18 den LF,což je 18.den od ovulace,no léků máš požehnaně,já byla před IUI taky stimulovaná,a na IUI jsem šla 14-15 DC,záleží,jak rychle ti rostly folíci :wink:
nechápu na jednu stranu,proč máš jít na kontrolu,mě zkrátka řekli,že když to nedostanu,mám přijít pak za 14 dní po vynechání na UTZ,což už by bylo znát na UTZ,dřív ne a pokud MS příjde,tak příjde,ale na ko jsem nešla,ani po těch 14 dnech,vždy MS přišla,mrcha jedna :zipper_mouth:
Tak uvidíš,ale jak říkám,na UTZ je hodně brzy,držím pěstičky
25. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
břicho tě může určitě bolet,to je i tou stimulací,než si to tělo dá dokupy a i ten utrouš k tomu přidává,já ho pak musela vysadit,bez něj MS nepřijde a hlavně mě držel BT pořád nahoře,takže jsem se radovala a ono to bylo utroušem,
25. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím nevím,jestli ta kombinaci léků a bylinek už není trošku moc,aby ti to spíš neuškodilo,ony ani kapky ani čaj od bylinkářů se nesmí užívat ve velkém množství a dlouho
25. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... 15 den po IUI.. tzn.. 15DPO by z krve určo něco poznali... jinak teda máš těch prášků požehnaně.. já po iui neberu nic, ani utrouše mi tentokrát také nedali...že mi stejně nezabírá a špiním po něm :pensive:
25. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo:z krve ano,ale na UTZ ještě ne
ruda:vidíš,dej tomu čas a přeju //
25. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já po utrouši taky špinila a hlavně MS mi to hodně oddálilo,musela jsem ho vysadit
25. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky.. a myslite, že kdybych si šla teď v pátek na krev.. to bych měla být 10DPO, tak by z krve bylo něco poznat?...
25. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě příjde 10DPO dost brzy,ale zkusit to můžeš
25. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se ted docetla, ze test gravidity z krve lze delat od 9DPO... tak snad.. no uvidime.. chci to vedet pred horama... nez zacnu blbnout na lyzich.. :grinning:
25. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky si myslim zubi, ze je to dost brzo...aleeeeeee za pokus to stoji :grinning:
ja, jsem zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rudo, mas tech leku vic nez dost ...ja chrumem :dizzy_face: jenom kyselinu listovou a i na tu casto zapominam :grinning:
25. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: ,
to tak rýchlo prešlo, zubi už sa chystáš testiť, držím palcuchy, ako sa inak cítite?
25. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik snecka.. no premyslim, jestli neni brzo jit v patek na krev... mela bych byt 10DPO... jenze v sobotu odjizdime na hory vis a ja chci mit nejakou jistotu...

co ty... jak se citis???
25. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si odmyslím ten moj chrbát tak fajn. Ja si myslím že už 10 deň by z krvi mohli zistiť prípadné tehotenstvo.
25. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidim... v patek i tak mam zajit ke gyndari na utz... tak se ho na to zeptam a rovnou mi to tam kdyztak nabere...

a zkousela jsi na to teple obklady?... :slight_smile:
25. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasné zubi už som vyskúšala aj nemožné, dnes som sa nemohla dostať z vani :grinning: , som sa už musela osprchovať, som si myslela ze tam budem spať :grinning:, a preco más ísť už 10 dpo na UZV?
25. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l26: ahojky, koukám, že píšeš, že ti utrouš prodlužoval cyklu, mě se to taky stalo, brala jsem ho porvé a byla hjsem z toho vykulená, všude říkají, že do dvou až třech dnů od vysazení by ms měla přijít, ale o prodloužení nikde nic.já jsem po vysazení 10 den a konečně už to vypadá, že ms bude.. musít to rychle někam zaklepat.
25. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka... no gyndař mi řekl, ať příjdu před ms na utz, nevím.. aby se asi podíval, jestli prostě praskli a jestli neuvidí žluté tělísko, nebo nevím...
25. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha zubi, no som sa dnes pobavila, volala mi kolegyna ze si kazdý vo firme myslí že som už na rizikovom, že som tehotná, no hold smola :frowning2: , škoda že nemajú pravdu a možno aj majú :sweat_smile:. Ako každý rád rozpráva o druhom, včera večer som zhlušila pohár uhoriek, a moj chlap sa smial že zober si ich do roboty na stol, ze budu z toho v riti všetci.
25. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snecka, chuda ty sa este stale trapis :angry: s tym chrbatom :pensive: nech ti to rychlo prejde!
25. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzulik ako moja, kedy testuješ?
25. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok