• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lusipe haha no neviem skusim :grinning: tak dufam ze to bude oka teda a ze to akoze patri aj k tomu u mna :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe veru boli, a poriadne...a stale, boli ma to aj ked si chcem vyfukat nos :frowning2: :frowning2: no dufam, ze prasknu pri mrche, vtedy to aspon az tak neboli, lebo raz mi praskla, ked som niesla tazku tasku s nakupom z obchodu, som myslela, ze mi rozdrapi aj riť :slight_smile: tak to bolelo...ja neviem preco sa urobili, normalne som brala clostil, na 11DC bola na sone, ci pekne narastli foliky, a namiesto toho 2 cysty, takze pregnyl uz nepichali, kedze foliky nie su, nemohli sme ist ani na iui, kedze by sa nemalo co oplodnit :frowning2:
neboj nic, ako vravim, to sa uz gulka mala gula vajickovodom, sem tam niekde narazi :slight_smile: , lebo bludi chudinka:slight_smile: tak ta to pichne, ale chce sa dogulat az do teplucka, kde sa pekne zahniezdi :grinning: :grinning: :grinning: a prave ty to budes, co nam napises , ze budes pozitiv! a potom budem cakat na ten tehotensky cmiaganec :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
jejda, to je fakt smola, ze sa to takto urobilo a ze opice sa pekne nevyvinuli :wink: ...hlavne aby sa to dalo teraz pekne dohromady a dalsi cyklus uz vezmes v plnom prude... :slight_smile:..siska a ty si 82 rocnik narodenia? :slight_smile:....dobre som vycitala ? :slight_smile:
moja, tak to by bol taky tehotensky cmukanec, ze by si z toho otehotnela aj ty :slight_smile::slight_smile::slight_smile:...dnes si dam este na vianocnych trhoch pekne punc a zatial nemusim detskym :slight_smile:....tak to rychlo vyuzijem, co ak nahodou predsa :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 moja ďakujem ti veľmi pekne......bolo to aj pre nás ťažké rozhodovanie ale nakoniec sme pristúpili aj na túto alternatívu........a už to mám aj ja z krvi potvrdené, že je to negatívne...... :frowning2: :frowning2: ....čo už ale tretie kolo je už moje..... :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.
LEDEN / JUNAR
@leeena_4 IUI - 5.1.2012 ________ POZITIV, 41tt, 1.10.2012 syn Tomáš :hearts:

UNOR / FEBRUAR
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012______POZITIV, 39tt, 19.10.2012 syn Miško :hearts:

BREZEN / MAREC
@kajkusa 4. ... - 7.3.2012__________POZITIV, 39tt, 24.11.2012 dcéra :hearts:
@kalipso 1.IUI - 8.3.2012__________POZITIV, 41tt, HCG 136,7 :hearts: holčička
@bambulka101 3.IUI - 12.3.2012____POZITIV, 34tt, 23.10.2012 syn Miško :hearts:
@valentina10 2.IUI - 15.3.2012______POZITIV, 39tt, 21.11.2012 syn Miško:hearts:
@ivoka 2.IUI - 20.3.2012___________POZITIV, 39tt, HCG 219 :hearts: dievčatko

DUBEN / APRIL
@misiatko81 1.IUI - 29.4.2012_______POZITIV 33tt :heart: chlapček

KVĚTEN / MÁJ
@maybay 2.IUI - 1.5.2012__________POZITIV, 33tt, HCG 275,7 :hearts: chlapeček
@smudlinka10 1.IUI - 7.5.2012 ______POZITIV, 32tt, :hearts: holčička
@mihaji 1.IUI - 7.5.2012 ___________POZITIV, 32tt, :hearts: holčička
@lucy130881 2.IUI - 20.5.2012______POZITIV, 29tt, HCG 1005 :hearts: dievcatko
@lea1333 - prirodzene_____________POZITIV, 28tt :hearts: chlapeček

ČERVEN / JÚN
@adelkaurso - po 3.IUI, prirozene______POZITIV 28tt :hearts: holčička
@ivet55 4.IUI - 3.6.2012______________POZITIV 27tt :hearts: dievčatko
@janulka1980 9.IUI - 18.6.2012________POZITIV 26tt :hearts: dievčatko
@rory_g 5.IUI - 19.6.2012_____________POZITIV 26tt :hearts: chlapeček

ČERVENEC / JÚL
@sweet81 2.IUI - 26.7.2012___________POZITIV 20tt :hearts: chlapeček

SRPEN / AUGUST
@briuska 1.ET - 1.8.2012 _____________POZITIV 20tt :hearts: chlapeček
@krmv IUI - 3.8.2012_________________POZITIV 19tt :hearts:
@bes22 ___________________________POZITIV 17tt :hearts:
@katarinakatka 1.IUI - 23.8.2012________POZITIV 16tt :hearts:

ZÁŘÍ / SEPTEMBER
@rikinka1612 IU I- 7.9.2012 ____________POZITIV 14tt :hearts:

ŘÍJEN / OKTÓBER
@arabiana 1.IUI - 1.10.2012____________ POZITIV 11tt dvojčátka :hearts::hearts:
@majus28 1.IUI - 5.10.2012____________ POZITIV
@dani125 2.IUI – 12.10.2012___________ POZITIV

LISTOPAD / NOVEMBER
@merry1001 3.IUI – 14.11.2012____________16 DPO
@absti 6.IUI - 23.11.2012__________________7 DPO
@sandra077 2.IUI- 30.11.2012______________0 DPO
@consti 2.IUI-30.11.2012___________________0 DPO
@rehonka 8.IUI -
@kahlann 2.IUI -
@denda29 2.IUI -
@danda81 2.IUI -
@chilinka 1.IUI -
@evunia 3.IUI -
@lukha80 3.IUI -
@2lil 2.IUI –
@janka13ke 1.IUI-
@lusipe 2.IUI-
@holanci 5.IUI-?
@ivvka29 3.IUI -

PROSINEC/DECEMBER
@terulilinka 3.IUI-
@medvedinka 2.IUI -
@sanchezova 3.IUI -
@rojica 3.IUI
@trefulka 5.IUI
30. nov 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja tak u mňa je to už na 100% negatív....... :frowning2: .....a ty sa len pekne držkaj a neboj všetko dobre dopadne a na vianoce sa budete tešiť z pozitívného testíku..... :slight_smile:
@rojica
moja zlata :(...urcite to dobre dopadne v tretom kole....budem na teba velmi velmi mysliet....ale aspon ides hned do tretieho kola....u mna su len dve kola a potom sa uvidi....
@lusipe no potom už budeš kočíkovať neviem čo ešte chceš riešiť..... :wink:....moc moc ti to prajem..... :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre povzbudenie vsetkym snazilkam :dizzy_face:
nas vysledok 9.IUI :sweat_smile:
drzim Vam vsetkym palce!
30. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lusipe my uz na iui nejdeme, chceli sme to teraz druhy krat este skusit, kym sa neschvali ziadost na ivf, ale tak si dam aspon pauzu, aby som bola potom na februar na svistika 100% pripravena. to by som mala aj najkrajsi darcek k narodeninkam :grinning:, ano 82ka som ja. a ty mas kolko rokov? a ten cmukanec budem ocakavat...kedy ides na krvicku? tak presne, daj si teraz este punc, zachvilu uz nebudes moct, my tu mame zase jarmok, pojdeme s mm na varenô vínko :grinning: :grinning: :grinning: a dam si aj za teba aj za rojicku :grinning: nech sa nam postasti :grinning:
@rojica a aj si si poplakala? lebo ja som v ten den revala ako sibnuta, ale som sa vyrevala, vyhresila, prekliala vsetky "obcianky" a na druhy den bolo hned lepsie :wink: tak teraz nech cim skor pride mrchavica, nech mozes ist do tretieho kola...ja budem pauzovat, sledovat vas a odratavat s vami zeny moje :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica
si zlata...myslim, ze si to prajeme obe velmi a navzajom... :slight_smile:....
30. nov 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Je pravda, že tohle mě povzbudí :wink: . Děkujeme za motivaci :slight_smile: . Dianka je krásná po mamince :wink: .
30. nov 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
janulka, jej to je krasna slecna :slight_smile:...a uz jej hovoris nejakym menom? :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 DAKUJEME!!!! ta je kraaasna :grinning: :grinning: :grinning: a ako si spokojne odfukuje....
inak ta velmi obdivujem, ze 9 IUI!!!! Ja by som sa uz asi zblaznila :frowning2: drzim ti aj babulke palce :grinning:
joooj dobre to padne, zeny posielajte foto, piiiste, poteste nas.... :grinning: :grinning: :grinning:
inak uz je v tabulke len merry1001 - tak cakam na pozitivnu spravu :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 nie moja už som neplakala.ale musím povedať,že som prekliala hádam aj toho hore... :frowning2: ...poplakala som si už dosť musím sa teraz pozviechať a šup šup do tretieho kola....a verím že to už bude naše.......a ak nie tak to nevzdáme a pôjdeme ďalej príklad naša Janulka s číslom 9.... :slight_smile:
30. nov 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dani125 Tak se brzo uzdrav:slight_smile:
30. nov 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no merry sem vôbec nechodila tak ktovie, že či sa aj dozvieme správu lebo to by už vedela....však je už 16DPO......
30. nov 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak treba sa navzájom podporovať.....a verím, že by som to babenky bez vás už ani nezvládla......a psychicky sa zrútila..... :frowning2:
30. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82
ja mam 33, mala som den pred tymto druhym IUI, tak som si hovorila, ze to by bolo presne k mojim narodeninam.... :slight_smile:...ale mas pravdu, teraz sa to uz musi podarit :slight_smile:....tak ako ja tebe k tvojim narodeninkam :slight_smile:
si zlata :slight_smile:...daj si teda aj na nase zdravie a ja zase na to tvoje :slight_smile:....inak aj ja som Silvia :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
v utorok idem na krv, tak budem mudrejsia :slight_smile:...a o dva dni mame potom zaplatenu lyzovacku na Kaprune, tak uvidim, ci budem lyzovat, alebo sediet v bufete s knihou v ruke :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
@lusipe bude sa volat Dianka (mimochodom, v den ked som robila test, mala meniny...ale to sme ani nevedeli :slight_smile: )
@natalie77
dakujem dievcata....poviem Vam, uz som IUI ani neverila, chodila som tam jak na klavir, zo zotrvacnosti...ked nevyslo 8, preco by malo 9te, to som si hovorila...tak som robila "vsetko naopak"...chceli sme si dat pauzu a v zime na IVF
test som si robila za stromcekami na stavbe (aby som mohla vysadit utros).... som tam skakala od radosti jak diva :grinning:
doteraz nechapem co to jak to, ze sa to...
p.s. kupili sme si 3tyzdne pred otehotnenim stena! :wink:
30. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@rojica jaaaj, a preco je v tabulke? som myslela, ze su tam len tie, ktore do tejto temy chodia :unamused:
30. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 tak ona bola s nami v októbri a dosť často sem chodila....tak teraz vôbec neviem že čo je s ňou.... :unamused:
30. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, ved preto sme tu spolu....nesmies sa zrutit, lebo potom by ti psychika este uskodila....to ti nedovolime...pekne budes bojovat s nami moja zlata :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe však ja už bojujem veru dosť dlho.....len jedine čo my ide na nervy že musím len doma sedieť a skoro nikde sa nepohnúť..... :frowning2: .....
30. nov 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
klobuk dolu moja...ze si to takto zvladla....vidis, vsetko je tak ako ma byt...a ty si sa tiez dockala.... :slight_smile:
ale uzasne je, ze lekar bol ochotny to tolkokrat robit....v Gynfiv to nechcu.... :(...porad taktiku ako na lekara aby vysiel v ustrety :slight_smile:
krasne meno, pekna symbolika :slight_smile:....a teraz mas uz aj psika, novy domcek a aj babatko... :slight_smile:
@rojica ja sa tiez citim lepsie, ked viem, ze je tu niekto s rovnakym osudom...ja som tu dlho nic nepisala, len kukala, citala, az nedavno som zacala a fakt to pomaha :slight_smile:
@lusipe no tak to ides dostat ten najsamkrajsi darcek k narodeninam, presne tak, ako ho ja dostanem vo februari :grinning: a este aj menovkyna, no to sa mi luuubi :grinning: tak do utorka to tu pretrpime s tebou a neboj, ved tak v pluhu sa budes moct na tom Kaprúňe :grinning: spustit...moja suseda lyzovala do 8!mesiaca, nechapala som, ale jej nebolo vidno, ze je vobec tehotna a strasne sa doma nudila, tak sa chodila lyzovat :wink: a budes mat potom maleho lyziarika :grinning:
@janulka1980 ze za stromcekami :grinning: :grinning: :grinning: sa rehocem riadne :grinning: no, asi budem musiet chlapovi kupit to stena po ktorom tak strasne tuzi, bral by domov kazdeho tulacika, tak mu asi kupim a potom pride aj babatko :grinning:
@rojica
moja, nemusis byt doma...praveze normalne zi....lebo toto je horsie pre teba...to skor dievcata po IVF lezia doma...po IUI mozes normalne fungovat...
30. nov 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
veru menovkyna :slight_smile:....inak s dcerou som aj ja lyzovala do 5 mesiaca, ale opatrnejsie....jaj to bolo nezodpovedne :slight_smile:....no inak je pravda ze ona je teraz lyziarka a pretekarka :slight_smile:...tak mozno aj to druhe by potom bolo narodene rovno s lyzami... :slight_smile: lebo my sme na svahu celu zimu, kvoli dcere :slight_smile:
a kde mate tie hody?...odkial si? :slight_smile:
moj muz zase tuzi motorku a ja ze na co, ved kam dame potom babo, ci ho bude tahat za sebou :slight_smile:...a mozno by sme mali kupit, a potom to pride :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 veľmi to pomáha že sa vzájomne podporujeme a držíme sa navzájom.....je to dobrý pocit že na teba niekto myslí..... :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe domcek este nie je...snazime sa, aby aspon daco bolo pred porodom
ja chodim do CARu v Prahe, tu s IUI 6krat do roka zdarma nemaju nastastie problem...nikto neprehovara (samozrejme, ak nemas komplikacie, co IUI nedava vacsiu sancu)
preto sme to vyuzili....minuly rok som bola 3x, tohto roku od januara kazdy mesiac dokopy 6x
@sisulik82 mala by si pre neho super darcek na vianoce - steniatko. priatel aj preto chcel psika...a mal pravdu, o chvilku to bolo :wink: (dokonca najprv boli dvojcatka, az tak to zafungovalo :slight_smile: )
30. nov 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok