• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lusipe však ja sa snažím normálne fungovať ale myslela som to tak že by som radšej chodila do roboty....ale takto keď mám len dve hodky doobeda a dve poobede vychádzky tak to nie je bohviečo....a ani cez sviatky sa nebudem môcť poriadne pohnúť z domu lebo sa to na dve hodky neoplatí....to ma štve najviac....lebo ja by som behala až až.... :grinning:
30. nov 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
no uvidim ci bude lekar ochotny pristupit na toto...mne dal zatial len 2 cykly, i ked sme uplne ok....ale ja nechcem ist este na IVF, tak som ochotna si to aj zaplatit, len nech vyskusa viackrat :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zeny idem ja na ten jarmok, dat si to varenô vinko :grinning: a pripit si na nase stastie co nas caka :grinning:
30. nov 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja ja si myslím, že nám to povolia lebo ani ja nechcem ísť do IVF....tak tých našich doktorov musíme nejako prehovoriť. :grinning: ...však aj tak si všetko platím sama už od 1IUI mne to poisťovňa neprepláca....tak podľa mňa by im to mohlo byť aj tak jedno......lebo ak som v poriadku tak nechcem zbytočne podstupovať IVF.....
30. nov 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 joooooooooooj moja ako ti závidím aj ja by som si veru dala....ale už vydržím do utorka a keď pôjdeme do Blavy takto určite využijem a dám si fajný punčík.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
suhlasim s tebou...musime sa nenechat prehovorit...ved ja mam pravo rozhodnut sa, co chcem so svojim telom robit....je moje a hotovo :slight_smile:...nech sa lekar uraza kolko chce :slight_smile:...a ked mi to nebude chciet urobit, pojdem inde...ved nie je jediny :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe presne tak moje slová ja som si tiež povedala, že ak nám už v GF viac IUI nepovolia tak sa s nimi rozlúčim a zvažujem že pôjdeme skúsiť do Martina do Iscare alebo možno že aj do Blavy keď už tam chodíme.....
30. nov 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica mohla si si odskocit do brezna a dali by sme si spolu :grinning: a inak v heliose im je to asi jedno, ze kolko krat iui kedze sa za to plati 100euracov, tak mi dr. na otazku, ze kolko krat mozme ist na iui, povedala, ze kolko krat chceme...
30. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no tak do Brezna som chodila dosť často......ale teraz som tam už dávno nebola......no ja si platím v GF 110 eur tak že by im to tiež mohlo byť jedno.....
30. nov 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
jaj, tak uz viem, ze si z Brezna :slight_smile:....pekny kraj :slight_smile:....prednedavnom som bola kusok na babskej jazde v hoteli Kaskady :slight_smile:...
tak to je potom super, ze su takyto, BA je uz asi velmi businessova :(
30. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 a ty chodíš do Heliosu? lebo som si to obzerala a nikde nemôžem nájsť cenník...... :unamused:
30. nov 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
urcite je u teba tato moznost, a mozno to mas aj blizsie z domu, ako Bratislavu :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica boze ved to by mali robit zadarmo, ved s tym nie su v podstate ziadne naklady! :angry:
@lusipe juuuj kaskady, tam som este nebola nikdy, ale ked budeme mat tie babule zachvilu, tak si tam dame vsetky 3 stretko :grinning: a odkial si ty siska?
zeny idem ja uz na ten jarmok a kupim vam aj po medovnikovom srdiecku :grinning:
30. nov 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 jééééééééééééééééj tak to je milé od teba..... :slight_smile: .......
30. nov 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
ja som z Bratislavy ale inak z Trnavy :slight_smile:....jasne, dame tam potom stretko...rojica to ma tiez kusok :slight_smile:....a budeme pekne sediet pri bazene a nadavat, ze nas deti nenechaju ani kavu vypit :slight_smile::slight_smile:
uzi si trhy, aj ja pojdem o chvilku :slight_smile:....a na medovnicek sa tesim :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ale Helios je jeden z najdrahších centier....tak tam sa určite nechystám....ale tak možno že skúsime to Iscare podľa toho ako sa pani doktorka v utorok vyjadrí.....ale ešte máme jeden pokus pred sebou tak nejdem predbiehať......
30. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 .....bože ženy ako ja vám toto závidím, že môžete behať kade tade a užívať si to....a ja musím na riti sedieť keď ž
@lusipe
30. nov 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
@lusipe .....bože ženy ako ja vám toto závidím, že môžete behať kade tade a užívať si to...a ja musím na riti sedieť doma keď že som PN......to je o držku...... :frowning2: :frowning2: ......ale tak si to len pekne užite aj za mňa....a príjemný víkendík vám želám.... :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky, vy jste toho teda nakecaly :grinning: .
Tak druhá IUI za námi :dizzy_face: . Bylo to teda dramatické, protože jsem na řadu přišla v 9:30 a dle mého předpokladu doktorka řekla, že uděláme IUI dnes a ne v tu neděli. Folík měl 18mm...jenže manžel byl v práci a v tu chvíli musel jet kamsi za šéfem a musel stihnout dorazit do nemocnice nejpozději do 12. h. a i tak doktorka říkala, že neví, jak se to bude stíhat, že je pátek a nejsou tam tak dlouho, jak ve všední dny. Tak to teda bylo napínavé, ale nakonec to tak tak stihl :dizzy_face: . Bála jsem se výsledku, absinence byla 5 dní, protože je manžel nachlazený a už se těch 5 dní kurýruje. No a dnes to nachlazení sedlo pro změnu na mě :sweat_smile: . Naštěstí jeho výsledky opět na jedničku, doktorka ho moc chválila :grinning: :wink: . Já si mezitím šla vyzvednou Pregnyl, sestra mi ho píchla, pak dorazil manžel a po spermiu jsme šli na obídek a pak já na IUI. Bylo to v pohodě, doktorka i sestřička byly moc milé, i mě tam nechaly ještě asi 2 minutky ležet. A jinak jsem se vůbec nešetřila, šla jsem ještě na nákup a odtáhla pak na bus a z busu domů dvě plné tašky. Pokud se to má povést, tak se to povede :wink: .
30. nov 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe
@rojica
no tak uz som spat z jarmoku, a aby vam nebolo smutno, tak som vam kupila jeden medovnicek pre stastie...dufam, ze mi to admin nevymaze, ale tak na nase bolave duse sa chceme aspon kustik potesit :slight_smile:
stvorlistok posielam pre vsetky snazilky :grinning: tfuj, nech nam stastie prinesia :grinning:
30. nov 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@consti super tak sme na tom rovnako :wink: budeme sa pozorovat :grinning: inak ta to nebolelo ked ti to robiki? Mna trocha ano brusko a potom som lezala par minut a mala som aj krv potom trocha...ten pregnyl je naco pls?my sme take nemali :confused: inak memas take nafuknute brusko z toho? Budete podporovat este dnes? A budes brat utros? Ten je blee :unamused:
30. nov 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
Siska to je uzasne....ten je fakt ze pre stastie :wink: .... Dakujem ze si na nas myslela a toto uz fakt musi zabrat :wink:
Ja som si dala skvely punc a lokse z pecienkou tak je mi fajn...este by to chcelo pohar vinka :wink:
30. nov 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz z neho hryziem, kazdy hryzik za jednu snazilku, prvy bol za mna, druhy za teba, treti za rojicu, stvrty za sandru, piaty za csonti, siesty za ivku, siedmy za gabiku :grinning: :grinning: :grinning: este mi zostala stonka tak kricte ktora este chcete :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sisulik82 jeej zlataaa dakujeem :slight_smile:
30. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 Jééé, moc děkuji za čtyřlístek pro štěstí :dizzy_face: , budu ho potřebovat :slight_smile: .
Zítra moje 7. IUI, v úterý jsme s manželem poslaní na vyšetření imunologie, výsledky budou 11.1., no a pak už jen schválení pojišťovnou a v únoru snad stihneme IVF a příští Vánoce budeme mít voňavou vánočku v zavinovačce :dizzy_face: :slight_smile: :wink: .
30. nov 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82
Jej si zlata moja :wink:
Ja mam pohar cerveneho vinka na stole :wink:
30. nov 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 Ahojky, v lednu ne, do IVF půjdeme už teď :slight_smile: Jak jste pokročili s baráčkem?
30. nov 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 jeeeeeeeeeejda tak to je od teba milé že si na nás myslela......a ďakujem za štvorlístok určite nám všetkým prinesie šťastie......a aké bolo vínko?... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 ty jsi zlatááááááááá s tím perníčkem, sice nevím jeslti to patřilo všem, ale mě ten obrázek potěšil :slight_smile:

@rojica holkaaa moje zlatá, neboj ty naše vánoční testy vyjdou !! musí. však víš :sunglasses:

jinak zítra jdu holky taky na jarmark, koupím si tam něco pro radost :slight_smile:
celý den jsem tu nebyla tak už jsem se těšila na pokec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jsem prasátko, snědla jsem celou čokoládu dneska :grinning:
30. nov 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok