• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Holčičky, na IUI stimulujete jen clostilem nebo i injekčně? Příští týden začnu stimulovat fostimonem a mít domácí snažení, ale uvažuju, jestli nezkusit rovnou iui...na dvě tabletky clostilu jsem nereagovala, pořád nebyla ovulace :frowning2:
30. nov 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saurer ahoj, já nestimulovala vůbec, jen jsem dostala den před IUI pregnyl a hotovo :wink:
30. nov 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova hmm, tak to je krása :slight_smile: to se někdo má, když má ovuli :slight_smile: tak držím pěsti! :wink:
30. nov 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saurer no jak se to řekne :slight_smile: dva měsíce jsem ji neměla , nebo teda měla , ale folikuly dorostly jen málo a byly nepoužitelné. tento měsíc to bylo v pohodě, ale nevyšlo to , takže další měsíc znovu :sunglasses:
30. nov 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova a ten clostil nechceš? já už jsem ochotná zkusit asi vše :unamused:
30. nov 2012 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saurer ten mi dávali před prvním IUI a pomohl, takže do něj klidně běž :slight_smile: já to bohužel už nestihla, nasazuje se když to dostaneš myslím.
30. nov 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova jojo, na začátku cyklu...mě právě dvě tabletky nezabraly, tak teď chci zkusit injekce fostimonu a kdyby nevyšly, tak v lednu zase clostil, ale třeba tři tabletky..tak uvidíme...každopádně přeju hodně štěstíčka a pevné nervy!
30. nov 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saurer já ten clostil brala 5 dní , to mi řekl doktor a pomohlo.taky přeju pevné nervy a ať to vyjde :sunglasses:
30. nov 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81Ahoj,ani tretie IUI nevyslo,mozes ma vyciarknut z tabulky,dakujem
1. dec 2012 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 to mě mrzí..

Holky, možná si mě pamatujete z minulého měsíce, kdy IUI nevyšlo. ale teď jsem těhotná. vypadá to, že to vyšlo hned první měsíc, co jsem užívala gynex - rostlinné kapky. začala jsem jen týden před ovulkou.. takže všem doporučuji :slight_smile:
1. dec 2012 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sanchezova jasné moja že na vianoce je to naše musí :wink: však ideme do toho spolu nie.... ....a už máme pre šťastie aj štvorlístok od Sisulik..... :slight_smile: .....tak ti želám príjemne strávený víkend.....ja si to ho tiež idem vychutnať aspoň dneska..... :slight_smile: .....
1. dec 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 wau tak to je skvelá správa, že vám to nakoniec podarilo...... :slight_smile: :slight_smile: ......a môžem sa opýtať čo sa týka tých kvapiek tak to taký istý názov aj u nás nevieš?.....a ešte raz gratulujem k tehu.... :slight_smile:
1. dec 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saurer Ahoj, ja som mala teraz spontanny cyklys, boli sme na iui bez stimulacie... Mne sa folikuly tvoria v pohode... Bolo to nase prve iui a ak nevyslo mozno dalsi cyklus mi nasadia aj clostil... Je to strasne individualne, pre mna bola iui bezbolestny minutovy zakrok :wink: tak asi keby som v Tvojej situacii a picham hormony asi by som to chcela poistit aj inseminaciou, ved popri nej mozete tiez aj doma snazilkovat :wink:
1. dec 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda no ahoj moja no ako sa máš?.......už si si urobila ja testík?....či nebudeš testovať?.... :wink: :wink:
1. dec 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica vinko ribezlove fajne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sanchezova samozrejme, ze patrilo vsetkym snazilkam :grinning: aj tebe :wink:
1. dec 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 juuuuuuuj tak si si to teda užila moja......ale dneska si aj ja dám už vínko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 jaska, ze pamatame, to je SUPER!!! a podarilo sa prirodzene, alebo ste boli na iui, lebo som to nejak nepostrehla :grinning:
moj stvorlistok uz zacina fungovat! :grinning:
1. dec 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisulik82 ty si také naše šťastíčko.....nedáme si ťa.... :grinning: :grinning:
1. dec 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 skoda :frowning2: mojka, drzali sme ti palce, aj sme ta uz spominali a cakali na spravicku od teba, skoda, ze vam to nevyslo :frowning2: idete do dalsieho kola?
1. dec 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj, pocuj Ty si celkom ako moj drahy, ten tiez chcel dnes testovat :grinning: Este som len 7dpo, ked testovat tak buduci tyzden, niekedy v piatok cca... Teraz je to este uplne zbytocne, ale moj mi uz nakazal kupit testy, tak predpokladam, ze bude otravovat aby som testovala.... Ty mas uz vysledky? Alebo az v pondelok?
1. dec 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda jáááááááááj tak to je naozaj ešte skoro keď si len 7 deň....ja som si myslela, že je to už viac..... :wink: ....moja ja som bola včera na krv ktorá bola negatívna.... :frowning2: :frowning2: ....a v utorok idem do Blavy že ako ideme ďalej postupovať, že či sa pôjde do tretieho kola alebo bude treba dať pauza, ale rada by som išla ešte ďalej....no uvidíme ako sa vyjadrí pani doktorka..... :unamused:
1. dec 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica děkuji :slight_smile: co se týče toho názvu, určitě se to bude jmenovat stejně. cena je 400-500 kč a vydrží asi tři měsíce. ale já se jich raději ještě nebudu zbavovat, i když v těhu se už brát nemají. držím palečky.
@sisulik82 přirozeně :slight_smile: a to ani ne každý den :slight_smile:
1. dec 2012 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 už som si to zistila aj prečítala čo všetko obsahuje a určite si tie kvapky kúpim.....u nás stoja 21 eur....ale na cene nezáleží len aby pomohli...... :slight_smile: a inak môžu sa hneď používať ako začnem stimulovať?....
1. dec 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica já jsem začala uprostřed cyklu. můžeš si zkusit tady najít téma gynex, já to udělala a ptala se holek, jestli prodají zbytek a za pár dní mi napsaly. akorát že já už měla nové balení. ušetříš třeba půlku, to poštovné asi nebude na slovensko tak vysoké ne?
1. dec 2012 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda vydrž holka, to je moc brzy. zkusila bych to od 10dpo. mně se teď objevily čárky 11dc, i když přirozeně.
1. dec 2012 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky je tu někdo, kdo stimuluje před IUI Menopurem? Já ho dnes budu píchat druhý den a IUI tak cca za 10-11 dní. Clostil nezabral, tak uvidíme!

@maximka33 moc gratuluji :slight_smile:
1. dec 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky ahojte, ak sa môžem ku Vám pridať, budem rada :slight_smile: , ja sa chystám tiež na 2 IUI, v pondelok idem na sono, tak dúfam, že druhé sa podarí :unamused: A mám tu už aj nejaké spolubojovníčky ako pozerám :wink: @sisulik82 tak tu si Ty doma??? :wink:
@sandra077 držím palce, ja idem v pondelok na sono tak uvidíme ako to dopadne :pensive:
1. dec 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 :grinning: :grinning: :grinning: no dlho som bola len tichy pozorovatel ale teraz uz bojujem s ostatnymi :grinning: a jasne, ze sa druhe podari, ved som si dala poriadny hryz z pernicka stastia za teba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko kočky,
o tom gynexu jsem slyšela , mám ho objednaný, jinak tedy mě čeká dle výpočtu 7.12. UTZ zda se vytvořily nějaké folíky a pak hned půjdeme na to. ještě se musím objednat aby mě vzali, ale myslím že to bude v pohodě.
Dnes se mi zdálo zase o miminu, zase to byla holčička. :grinning:

@sisulik82 čtyřlístek jsem si uložila na plochu a vezmu si ho sebou vytištěný na 3.IUI do kapsy :slight_smile:
mohly by jsme to udělat všechny :slight_smile:

@rojica užívej každý den, ne jen dnes. zítra je první advent, znamení že za 4 týdny budem těhotný :slight_smile:
1. dec 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maximka33 ved mne je to nad slnko jasne!!! Ja s tym vobec nemam problem :wink: len moj drahy precita na teste ze "uz 4dni po oplodneni" a matematika ho nepusti :grinning: ... A nechce si to dat vysvetlit...
1. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok