• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@sisulik82 až vo štvrtok moja ja beriem clostil od 5DC po 9DC....neviem ako si to ty mala..... :wink:
2. dec 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica inak som minule rozmyslala, ze podla coho to davaju, ja som mala 3-7den...?a a mi to zda skoro uz treti den.. :unamused:
2. dec 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no tak to vôbec neviem lebo ako pozerám skoro každá to máme inak naordinované...... :unamused: ......a na kontrolu folík si kedy bola?.....
2. dec 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla, ze bud 3-7, alebo 5-9 - ale podla coho to davaju to veru netusim...mozno podla dlzky cyklu? Ja mam normalka 28dnovy :wink: na foliky som bola na prve IUI na 10DC a pri druhom 11DC...ty na ktory pojdes?
2. dec 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no vidíš a ja mám tiež 28 dňový cyklus a mám to inak ako ty......ja som vždy chodila na 11DC a v ten deň som aj pichala pregnyl.a na 12DC som už išla na IUI..... :slight_smile:
2. dec 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica :confounded: ten prvy raz som bola na 10DC a na druhy den som pichala pregnyl...mala som foliky 15mm - co sa mi zdalo malo, lebo ine baby tu pisali, ze by mali byt cca 20? a viac...a iui bolo potom na dalsi den od pregnylu, co sa mi zdalo, ze foliky urcite nemohli narast na taku velkost...som si myslela, ze ked su take male, tak sa este pocka, ale im je to asi jedno, pausalne to robia na 12DC...a ja som mala pocit, ze mi ten pregnyl ani nazaucinkoval (neviem, ci je to mozne), ale taku ovulacnu bolest (ako mavam normalne pri ovu) som mala az 2 dni po iui a prestali az po 4 dnoch...takze som si tusila, ze to nevyslo... :frowning2:
2. dec 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no ja som mala teraz pri druhom IUI foliky 20 a 21 mm na pravej strane tak to boli akurát tak ani nečakali a hneď poobede my pichli pregnyl ale tiež neviem že či vôbec zaberá necítila som síce žiadne bolesti až pri IUI som spinila tak bohvie čo sa tam dialo......:frowning2: keď to zase nevyšlo....
2. dec 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@rojica

jaký jste měly den holky? já byla se švagrovou v ikei nakoupit na vánoce a pak v kině, pěkné odpoledne :slight_smile:
2. dec 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova my sme s mladým celý deň preležali pri telke..... :grinning: :grinning: .....ale bol to príjemne strávený dník...... :slight_smile:
2. dec 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica takové dny mám taky moc ráda :slight_smile: zvlášť když venku sněží a můžeme si ještě zatopit v krbu. jinak zítra jdu volat do centra a objednávat se na ten UTZ, tak jsem zvědavá
2. dec 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata :slight_smile:
ako sa vam dari?
@rojica moja,este si doma? alebo si isla do prace? :slight_smile: to sme to cez ten vikend rozbalili :slight_smile:

@sisulik82 siska, este ray dakujeme za stvorlistok :slight_smile:...ja som si zase pripila s puncom na zdravie nas vsetkych babuliek = aj sandri, aj costi, aj sanchezovej, aj rojici , ci maximky :slight_smile:
no je zajtra mam tu krv...tak neviem neviem...ked ani test som neskusila :slight_smile:...ale som pripravena na negativne :slight_smile:
3. dec 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sanchezova no tak nám už do rána nasnežilo.... :slight_smile: ....no a ten krb si môžem jedine ak tak predstavovať ale je to príjemná predstava :grinning: :grinning: ....tak potom daj vedieť že ako si dopadla...... :wink:
3. dec 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj moja ja som ešte stále doma akurát dnes som sa bola ukázať pánovi doktorovi že ako sa mám.....a nechal ma ešte na PN podľa toho že čo nám zajtra povedia v Blave....ak pôjdem do 3 kola tak už od piatku začínam s Clostilom....lebo dneska sa my už riadne pustila mrcha jedna....a brucho ma bolí ako šľak..... :frowning2: :frowning2: ....ty ideš až zajtra na krv však?.....a ja už prácu nemám..... :cry: :cry:
3. dec 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
jejda, to mas silnu mrchu?..ja po clostile mam ledva dna dni a taku len velmi rychlu :slight_smile:...hej zajtra rano na 8 tam pojdem :slight_smile:...a ty az poobede?...skoda, ze sa budem minat, uz sme sa mohli aj vidiet :slight_smile:...velmi ti drzim palce, aby si hned isla do dalsieho kola....a nemas tam nejaku vypovednu dobu?
3. dec 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ja mám prvý deň vždy takú aj s bolesťami ale potom to už bude ok....len to zajtrajšie cestovanie nebude bohviečo...... :frowning2: .....nerada cestujem keď mám mrchu.........hmmm no škoda že sa budeme míňať my sme moja až na 12tu objednaný a potom sa chystáme na trhy...... :slight_smile: ........moja tak ja ti toto neviem povedať ako to tam ide ako som začala byť PN tak od vtedy sa prepúšťa tak neviem že keď ukončím PN že ako to bude prebiehať....veď keby že sa mám s kým o tom poradiť...ale nemám nikoho takého......len čo viem že keď som PN tak nemám nič podpisovať aj keby že výpoveď príde poštou......
3. dec 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no ahoj šišuliatko ako sa dneska máš?.... :slight_smile:
3. dec 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
tak to si pekne uzi zajtra a daj si nieco dobre papat a pit :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
budem na teba mysliet a daj potom vediet :slight_smile:
rada by som ti poradila, ale toto nie je moja oblast...skus nieho z personalnej agentury sa popytat, urcite ti povedia...
3. dec 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe juuuuuuj tak určite si dám fajný punčík a nejakú cigánsku....už sa my zbiehajú slinky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ozvem sa hneď ako dorazíme domov.....ty sa tiež zajtra držkaj.....a dúfam, že my napíšeš pozitívny správičku..... :wink:
3. dec 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti No ja som dostala otrivelle dva dni pred iui som si to mala pichnut na uvolenie vajicka z folikul..teda tak som to pochopila to je to iste? a utros mi dali automaticky je to hnusne...a "priznaky" mam take ako minule ze mam nafuknute brucho z toho...snad sa mi to zmeni lebo mi to lezie na nervy a som unavena po utrosi... :confounded:
3. dec 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
urcite sa ozvi, budem cakat...a ja napisem tiez :slight_smile:...pekne si uzi vyletik v BA :slight_smile:
3. dec 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Já myslím, že ovitrelle je jako pregnyl :wink: . Utroš je prý hnus, ale já ho nikdy nebrala, tak nevím :wink: .
Jinak já se cítím naprosto fajn, až na to nachlazení :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak mi nic není a jsem teda ráda, protože po té první IU mě to břicho fakt dost bolelo několik dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
3. dec 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Ďakujem moja..... :wink:
3. dec 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe drzim zajtra palce urcite to bude dobre a pozitivne :slight_smile: inak ziadne bolesti alebo tak lavy vajcnik ta neboli ?
3. dec 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti no utros je hnus lebo vyteka a byvam po nom neskutocne unavena vecer... :unamused: ale teraz je to lepsie ako minule len mam brusko nafucane a zapchy ako minule neprijemne to je :unamused: ale snad sa to zlepsi ako minule tak po par dnoh... :slight_smile: tiez som sa dako nesterila ale zase som necvicila alebo tak pohodicka :slight_smile:
3. dec 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti ale tiez smrkam asi od vcera snad som neprechladla na vianocnych.. :unamused:
3. dec 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
iba ma sem tam pichne :slight_smile:...nesetrim sa ani ja moja, normalne fungujem...ale je pravda, ze necvicim :slight_smile:
a kedy ides na krv?...
3. dec 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja idem az neskoro lebo ideme do pariza prave vtedy ked to bude 2 tyzdne od 14-17 ale 13.12 to mam dostat takze ked to nedostanem vtedy ani pocas vyletu budem rada :slight_smile: takze si myslim ze budem uz vediet aj bez krvi na com som :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som bola cvicit stredu stvrtok po pichnuti otrivellu tak dufam ze som nic tym nepokazila :confused: a teraz chcem cvicit len tu mojzisovu to je taka pohodove :wink:
3. dec 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
no, alebo budete mat krasny vylet v Parizi a tam oslavite uspech :slight_smile:...vianocna atmosfera a tak :slight_smile:
neboj, to si nemohla nic pokazit, to este nema ziadny vplyv :slight_smile:
mojzisku cvicim aj ja :slight_smile:....to je take na driemanie :slight_smile:...a vraj to vyborne prekrvuje :slight_smile:
kolko ju cvicis?
ja asi 3 mesiac :slight_smile:
3. dec 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ja som iba zacala takze si myslim ze uz to nema daky vplyv na to ale co som chodila cvicit tiez tam prekrvujes cele telo takze si myslim ze je dobre cvicit priebezne..aj som sa zacala stratovat troska lepsie..i ked moja slabina je slane...cipsy a oriesky..takze obcas si ich dam a trosku koly tiez som sa snazila obmedzita pijem mineralky snazim ovocie a zeleninu masko hocjake a tak no uvidime ..hovorim ziadne zmeny zatial okrem toho ze mam nafuknute brucho ale to som mala aj predtym.. :unamused:
no bud to tam oslavime alebo sa totalne opijem vinom a zapijem smutok :confused: uvidime no :rolling_eyes: inak tiez beries utros? nemas z toho unavu?
3. dec 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok