• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kalista32 ahoj moja ako sa máš? už si tu dávno nebola.... :wink:
3. dec 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
týý jooo krásný čárky. Měla jsi nějaký příznak?
3. dec 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,
co říkáte na bolest podbříšku a lehké špinění 9 DPO po IUI? Dnes jsem ´10DPO a podbříšek citím... Mrcha by měla přijít tak za 3 dny...
3. dec 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti
ahojky, tak to bude dobre znamenia podla mna :slight_smile:....urob si testik, ale myslim, ze to je jasne :slight_smile:
3. dec 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
no ja utros celkom dobre zvladam...mierne navrete brusko, ale da sa to :slight_smile:
jasne, treba cvicit stale a neobmedzovat sa, sport moze len pomoct :slight_smile: ja jem tiez dost zeleniny a ovocia, ale skor cervstve stavy mi chutia :slight_smile:
3. dec 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
no kéž by. Dneska si chci test koupit a zítra ho asi udělám. Ale bojím, bojím že to bude mrcha...
3. dec 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti ahoj, já to tak měla taky a pak mi přišla menstruace, ale test si udělej, jen bych s tím počkala asi na 11 den
3. dec 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti
nie neboj sa...urcite to bude dobre....spinenie je dobry priznak....u vela dievcat.... :slight_smile:....drzim palceky nech je to priznak tehotnosti :slight_smile:
konecne by bol v novembri po IUI uspech :slight_smile:
3. dec 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica já mám taky hrozné bolesti když mi to příjde, nemůžu dva dny vůbec nic, protože je to hrůza
3. dec 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti nikdy neztrácej naději, každá to právě máme jinak. mě to štěstí nepotkalo, ale tebe třeba ano :slight_smile: přeju ti to
3. dec 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti nie, ziadne priznaky... prvy test som robila 9 dni po IUI a 11 po ovitrelle, skus testnut, na 10 ti uz urice ukaze nieco :wink: silno drzim prsty!!!!
3. dec 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no tak zajtra budem teda drzat place a uvidis ze to bude tam pozitivne viem to :wink:
3. dec 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka podla mna je to tam drzim palce ale vidim to velmi pozitivne ako pozeram na tie testy :slight_smile:
3. dec 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimka
no ono ti bude stupat hcg uz docela rychlo, tak ked by si sa testovala zajtra alebo dnes, tak uz opat to bude ine :slight_smile:....velmi drzim palce :slight_smile:
3. dec 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@absti Ahoj, taky jsem mela hrozne bolesti podbriska po IUI, jakoby mela kazdym dnem prijit mrcha...ale neprisla...u nas bylo 1.IUI uspesne......ja jsem zacala testovat tusim 9.DPO a 11 den po Ovitrelle a vykoukala jsem si tam neviditelneho ducha...bolest v podbrisku je pry, ze se roztahuje deloha a uchycuje se...drzim opravdu palecky, at je to mimi :slight_smile:
3. dec 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sandra077 dakujem a tiez silno drzim prsty!
@lusipe zajtra rano skusim znova, chcem kazdy druhy den.

jak vas tu baby citam, az mi slzy tecu....ako sa povzbudzujeme, tesime, radime.... vsetkym drzim prsteky!!!
3. dec 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamakrelka
@sanchezova
@mimka
@lusipe
no testík dneska koupím. Už teď se děsím, že tam // nebudou. S tou bolestí podbříška tak se mi spíš jako zdá kdyby mě pálilo..
3. dec 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti mysli pozitivne! aj mna boli podbrusko, akoby som to mala kazdu chvilu dostat :-P drzim prsrty!
3. dec 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimka
veru, prezivame to tu vsetky spolu, povzbudzujeme sa a drzime spolu, lebo kazda prechadzame takmer tym istym :slight_smile:
pekne testuj, urcite to vyjde :slight_smile:....ved su tam jasne dve ciarky :slight_smile:
3. dec 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak babenky ja mám už 3 IUI schválené..... :grinning: ...volala my Behúňová, že môžeme pokračovať tak ma teda riadne prekvapila. :slight_smile: ....zajtra by sme ani nemuseli ísť do Blavy keď že to mám schválené ale nemám Pregnyl a ani papier k notárovi......ale to nevadí....
3. dec 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sanchezova no u mňa je to našťastie len jeden deň na druhý je už všetko ok....síce ešte silno krvácam ale už aspoň nie sú žiadne bolesti..... :slight_smile:
3. dec 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
skvela novinka :slight_smile:...to ona sama od seba ti volala?.. to si sleduje svoje pacientky, ktora ako dopadla a potom sa im ozyva? :slight_smile:
velmi sa tesim s tebou....tfuj tfuj pre stastie :slight_smile:....
3. dec 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no veru sama od seba lebo ja som sa pre istotu k nej objednala a ona to tam má poznačené a výsledky od môjho gynkoša jej už dorazili a videla, že je to negatívne tak my hneď volala že nie je problém pokračovať ďalej.....strašne milá doktorka.... :slight_smile: .......ja som sa tomu tiež veľmi potešila,ale nejdem sa radšej tešiť vopred......... :wink: lebo to zase zle dopadne.....
3. dec 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
tak tomu hovorim skvela lekarka....super pristup... :slight_smile:....to by som chcela vidiet ci by sa mi ozval aj Dr. Harbulak :slight_smile::slight_smile:
a vravela, ze iba teraz tretikrat, alebo je ochotna aj dalej, ak by bolo treba? ...teda pevne verim, ze nebude :slight_smile:
3. dec 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Ahojky, tak jak se cítíš? Já si připadám, jak kdybych na IUI vůbec nebyla. Absolutně mi nic není, což je příjemné překvápko, po té přechozí IUI :wink: :dizzy_face: . A i psychicky vše ok, v podstatě na to vůbec nemyslím, jen občas mi dojde jako, že aha, já vlastně byla na IUI tak můžu být těhule :grinning: :wink: . No prostě pohoda, asi na mě mají ty vánoce pozitivní vliv :grinning: :sunglasses: .
3. dec 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no ti poviem teda a že sú v GF zlý doktori ja som s nimi nadmieru spokojná.. :slight_smile: .....a verím tomu že by aj Harbulák zavolal.....na to som sa jej nestihla opýtať ale zajtra to určite urobím.......
3. dec 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti No tiez dako necitim zmeny..okrem toho bruska nafuknuteho..a tiez nic ma nemeni a tak tiez na to nemyslim ze co ked som atd nesnazim sa dako obmedzovat iba trosku menej alkoholu chcem pit i ked v sobotu som to troska prehnala :grinning: nemyslim vobec na to ze co ked sa to stane alebo som ani ze nejsom proste obcas mi napadne ze co ked sa vytvara novy zivot vo mne ale to je vsetko kedze musim este dlhooo cakat kym sa to dozviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: pohodicka u mna ani utros neni az taky zly ako predtym len som z toho strassne unavena vecer bud rada ze ho neberies... :confused:
3. dec 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky ahojte,
potrebovala by som od Vás radu, či nemáte s tým niektorá skúsenosti...
Dnes som bola na 10DC na sone, tak mala som na ľavo 14,18mm folik a na pravo 20,14,14mm a sliznica maternice 5mm, vraj je to málo, tak na zajtra idem na IUI a lekárka mi predpísala liek ESTRIMAX, že mám brať na tú sliznicu 1 tabletu počas 2 týždňov. No a keď som to teraz otvorila, vyzwrajú ako antikoncepčné tablety, sú očíslované, ale čítam tu v príbal. letáku, že sa nesmie užívať v tehotenstve
:confused: a čo keď sa to zajtra podarí a budem tehotná a to mne akože tie lieky neuškodia??? No som teraz riadne zmätená, nebrali ste to niektorá? :fearful: Dík
3. dec 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 a ake dlhe mavas cykly? ja som bola na 11DC na usg, mala som dva foliky, 13 a 14mm, sliznicu iba 5.5mm. doki kazal este pockat, ze ak mavam dlhsie cykly, tak este mame cas. no a na 15dc uz bola sliznica 11mm a nic specialne som nerobila, iba pockala :slight_smile:.
3. dec 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik No ja mávam dlhé, ale mňa stimulovali clostilom, aj minule prvý krát mi robili IUI na 11DC, doki chcela počkať do stredy nech ešte dorastú ostatné, ale mm v stredu nemôže, tak ideme skúsiť zajtra, len teraz som zmätená či bŕať tie lieky, ale lekárka by mala vedieť čo robí, nie?
3. dec 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok