• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mimi_2 no mala by vediet. ja som tiez brala clostyl 2x1 3-7DC, ale s tym, ze este nedame iui, ale skusime to pekne doma. no a doki vravel,z e mame cas. ale dneska uz bol folik giganticky a aj ta sliznica uz bola krasna, takze mi dnes iba pichli pregnyl. takze si myslim, ze mozno ma sancu sliznica este prirodzene dorast. ale ten estrimax myslim baby brali v pohode. tak sa asi pise, ze nebrat v pripade tehotenstva, teda ak sa potvrdi, ze si tehu, tak ho vysadis, nie?
3. dec 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik No my musíme IUI, lebo ja mám protilátky na spermie, takže asi samovolne sa to nepodarí. Aj mne pichli Pregnyl, ale nevravela lekárka, že by tá sliznica to ovplyvnila, tak uvidíme či sa podarí, ešte sa potom radšej spýtam na to čo ak by to vyšlo...
3. dec 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 urcite ti doktorka poradi ako najlepsie vie :slight_smile:. drzim palce :slight_smile:
3. dec 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nic negativne nebude! :angry: stvorlistok uz zacal fungovat, aj stonku som si pre stastie dala vysusit, aby nam vsetkym priniesol stastie :grinning: zajtra ocakavame radostnu spravu s tehu virusikmi, hned nam napis :grinning: ja zajtra volam do poistovne, ze ci tam uz vobec tu ziadost maju :unamused:
@rojica ja vas nestiiiiham ani citat, tolko toho za den popisete :grinning:
3. dec 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 citala som letak o estrimaxe, ale tam pisu, ze sa dava zenam v menopauze? :confused: tak teda neviem, ale tak doktorka hadam vie, nedavala by to len tak pre nic za nic...a to si mas akoze dat teraz, pred? ci po?
3. dec 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no vieš keď človek nemá doma čo robiť..... :grinning: :grinning: .....
3. dec 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aj ja chcem byt domkaaaaa :grinning: ale uz zachvilku budem :grinning: len s tymi vychadzakmi to nie je bohvieco...minule som citala, ze jedna baba mala vychadzky neobmedzene, to sa ako da? Lebo takto sa velmi ani z domu nemozes hnut, co? :frowning2:
3. dec 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 jooooooooj ja by som radšej chodila do práce už my je doma dlho....a to s tými vychádzkami je tak že podľa toho akého máš doktora niektorý ti môže dať po 3 hodiny vychádzky doobeda a poobede niekto neobmedzene ale ja mám len po 2 hodky a to je o držku......inak dneska my volala doktorka že môžeme ísť do 3 IUI..... :slight_smile: ....tak ma potešila.....
3. dec 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no to je veru o drzku, ked nemozes napr, odist na cely den...
a to preco ti volala doktorka? to nerozhodujes o tom ty?
3. dec 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2
Ahojky a kde ti robili testy na tie protilatky?vraj to robia v prahe a kvoli tomu tam baby chodia,ale pocula som ze to robia aj v gynfiv :wink:
3. dec 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 tak aj ja ale aj doktorka my musí povedať, že či môžeme ísť ďalej.....tak preto my volala aby sme sa nemuseli trepať do Blavy ale aj tak tam zajtra ideme lebo aj tak nemám pregnyl a papier k notárovi......moja no tak to sa veru nedá jedine keď idem na nejaké vyšetrenie k doktorovi tak to mám potvrdené tak môžem pochodiť.....
3. dec 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe myslim, ze v heliku jej robili...lebo aj mne to robili v heliku...normalne z krvi to zistuju a mam ich svinuchy jedne aj ja :frowning2:
3. dec 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aha :grinning: a k notarovi idete nieco vybavovat?
inak v sobotu som piekla medovnicky ((ma asi nakopol ten 4listok:slight_smile: a uz zostalo len par kuskov, normalne som ich vsetky zozrala! :unamused: a nak! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved kazdy jeden bol za jednu snazilku a ved zachvilu sa uz aj tak idem zaoblovat, tak preco nezacat priberat uz o 2 mesiace skor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahaha
3. dec 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 moja k notárovi musíme ísť vždy pred IUI inak by ho neurobili....musia nám to overiť že priateľ súhlasí s darcovskými spermiami a nezaprie dieťa keď sa narodí.....tak asi tak.....ale to asi všetky baby musia mať keď idú na IUI nielen my to máme darcu......tak to som strašne zvedavá že či to zaberie.....či sa budeme zaokrúhľovať spolu..... :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jaaj, to som veru nevedela, lebo my sme nemuseli ist nikde...tak to asi preto, ze ste mali darcovske...boze to este aj notar sa musi do toho tahat? :fearful:
najprv zaokruhlovat, potom funiet a nakoniec bedakat...krasa...tesim sa na to! :grinning:
3. dec 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 no veru je okolo toho viacej papierovačiek ale čo už.....a musím povedať že je to blbý pocit keď si notár pozrie papier a vidí,že čo je tam napísané.........tak sa budeme na to tešiť spolu...... :wink: .....
3. dec 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
Mne sa tiez zds ze mi to robili ,no musim sa popytat :wink: a beries na to nieco?
Tak naucena s dcerou,a caka ma zehlenie :wink:
Nechcete prist na brigadu? :wink:
Od notara sme to museli mat aj my potvrdene i ked nemame darcovske.
3. dec 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
Sandri ty nejako toho vela vies :wink:
Co si sybila?kiez by :wink:
3. dec 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe jeeeeeeeeeeej ja prídem ja strašne rada žehlím......dúfam, že toho máš dosť......aby sa my to oplatilo..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jooj zehlenie veru nie, ja odkladam uz mesiac, uz si pomaly nemame ani co obliect :confused:
na to bohuzial nic nie je :frowning2: tiez som si myslela, ze sa to da nejako preliecit tabletky ale veru neda, skusili sme to iui, ale dr. povedala, ze je to len pokus, lebo, ze tie protilatky mozu byt aj v krcku, takze som sa volako tak nastavila, ze to aj tak nevyjde...
@rojica vy obidve chodite do BA? lebo v heliku od nas nic nechceli...nastastie... :dizzy_face:
3. dec 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 hej obidve s lusipe chodíme do BA a ako vravím v každom centre je to iné....... :slight_smile: ...
3. dec 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a este ste sa nazivo nestrestli??? :grinning:
3. dec 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 ahoj. ako ti zistili, ze mas protilatky? ide o protilatky v hliene krcka maternice? povedali ti, ze vsetky spermie su ``mrtve``? myslis, ze IUI moze vyjst, alebo co ti povedal lekar? ja mam asi podobny problem tak preto sa pytam. dakujem za odpoved
3. dec 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 nie veru nemáme to šťastie....síce zajtra ideme obidve do centra ale lusipe ide ráno na krv a ja som až na 12tu objednaná...tak sa zase neuvidíme...... :frowning2: .....a tebe už schválili tú žiadosť?.....
3. dec 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
@nikadel
Mne moja kamaratka vravela ze sa na to daju na par dni nejake liek,nie som si ista ci to nie je rastovy hormon a malo by to moct, aby sa protilatky prestali tvorit....
Hej s rojicou sme sa este nevideli a zajtra sa budeme minat :unamused:
Ale snad nam to raz vyjde a dame si dobry kolacik v meste,sisulik aj ty si vitana :wink:
3. dec 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj dievcata, ani sa mi zajtra neche ist na tu krv.... Nechcem pocut to zase Negativne :frowning2:
Radsej by som pockala na menzes a nemala tento stres :unamused:
3. dec 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel zistili mi to z krvi...ano, ie o protilatky v hliene, ktore mozu byt aj v hliene krcku maternice a tie svine pozieraju vsetkych bojovnickov :frowning2: mne povedali, ze sa to vyliecit neda, ze to moze po tehotenstve zmiznut uplne, cize sa to napravi, ale nemusi...sice spominala dr. nejaku liecbu s kondomom :astonished: ale neviem presne o co ide, neviem, ci sa tam davaju nejake lieky, ale trva to asi pol roka a nejak mi to dr. nenavrhovala a my sme uz cakat tak dlho nechceli, lebo mame este ine diagnozy....skusili sme 1x IUI, vtedy nam dr. povedala, ze sa to ale nemusi podarit, lebo tie protilatky mozu byt aj v krcku, sice ti zavedu spermoskov priamo do maternicky, ale ak su aj tam tie protilatky, tak smola :frowning2: no a nevyslo nam to...chceli sme skusit este druhy pokus, ale nam to nevyslo, lebo ani po clostile sa mi neurobili ziadne foliky, namiesto toho cysty...tak sme podali ziadost o IVF...a cakame na schvalenie :unamused:
@rojica ale kde...to sa este nacakam...zajtra volam do poistovne, ze ci to tam uz z centra vobec poslali...
@lusipe sisulik dakujem, ja si dam rovno celu tortu ak nam to vyjde :grinning:
3. dec 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a test si si vobec nerobila? ty si dobra, ja by som nevydrzala...
3. dec 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
Nerobila :unamused: nemam odvahu moja... Uz som parkrat videlo to negativne tak nemam na to uz nervy :unamused:
3. dec 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 jaaaaaaj a ja že to už maš schvalene.......:frowning2:......to strašne dlho trvá a teraz keď ešte idú sviatky tak to veru potrvá.....
3. dec 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok