• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lusipe neboj určite to nebude negatívne........pfuj pfuj pfuj držím palce aby to dobre dopadlo moja.....:wink:
3. dec 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ako?? drzim prsty, nenapinaj nas :slight_smile:
3. dec 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hej som sybila a zajtra budes mat pozitivne vysledky :grinning: :grinning: inak aj mne zistovali z krvi ci nemam protilatky v iscare v ba :zipper_mouth:
3. dec 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
No neviem este,netestovala som :wink: cakam zajtra na krv,poobede pisem :wink:
Ale ja nemam ziadne priznaky,len ma sem tam pichne v tom vajecniku...
3. dec 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
Ty si zlaticko...osobne ta pridem vybozkavat,tomu ver :wink:
A nevies pod akou polozkou to tam je? Lebo ja mam cele tie vysledky doma, tak by som kukla... Tiez to mam z iscare :wink:
3. dec 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe tak sa tesim na pozitivne pismenka! :slight_smile: drzkaj sa...
3. dec 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 No to mám brať od dnes 2 týždne :unamused: , už som si jednu vzala, zajtra sa ale na tie lieky ešte spýtam, či je to ok :slight_smile:
3. dec 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe No mne to robili v Heliose pri prvej konzultácii pred IUI, inak žiaden gynekolog na to neprišiel :angry:
3. dec 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neviem kde to je,lebo mne to citala z karty...mi zobrali krv a povedla ze ci mam stitnu zlazu oka aj hormony a na tie protilatky vysledky som cakala dlhsie to viem...kks inak som zjedla na veceru polku pizze teraz mi je z toho zle...tak nie vzdy sa podari zdravo stravovat hlavne ked sa stretavame s kamoskou v pizzeke :grinning:
Zajtra cakam pozitivne spravy :wink:
3. dec 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 dakujem za odpoved. hm rozmyslam, ale ked zavedu spermie priamo do maternice tak by sa mali vsetkym tym latkam vyhnut, ci nie? ja som si myslela, ze v maternici uz nie su :(
3. dec 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neviem kde to je,lebo mne to citala z karty...mi zobrali krv a povedla ze ci mam stitnu zlazu oka aj hormony a na tie protilatky vysledky som cakala dlhsie to viem...kks inak som zjedla na veceru polku pizze teraz mi je z toho zle...tak nie vzdy sa podari zdravo stravovat hlavne ked sa stretavame s kamoskou v pizzeke :grinning:
Zajtra cakam pozitivne spravy :wink:
3. dec 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe sorry za dvojitu odpoved pisala som z postele v mobile :slight_smile:
3. dec 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Ahoj, 3.IUI bude 7.12. děkuju za doplnění
4. dec 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
@mimka
@rojica
Dobre ranko dievcata, tak krv odobrata :wink: ale dnes tam bolo nejako prazdno az som nechapala, ci vsetci uz rezignovali :slight_smile:
a uz som si dala na zajtra termin u Harbulaka na konzultaciu, takze sa pripadne dohodneme co dalej :slight_smile: ale ja by som chcela mat cez december pauzu, ked idu tie vianoce :slight_smile:
Sandri, tak tebe je ako dobre, v pizzerke :slight_smile: mne sa tiez zda, ze mi to vtedy v Iscare robili, lebo na jedny testy som cakala tiez dlhsie...no idem to postudovat :slight_smile:
rojica drzim palceky dnes....
4. dec 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
ahoj, velmi drzim palce.... :wink:
4. dec 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
ahojky, tak ako dnesny testik?...sup sem pozitivnu spravu :slight_smile:
4. dec 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe děkuji a držim palce aby ti dnes řekli jen pozitivní zprávu :wink:
4. dec 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nestihala som ho rano sfotit, ale su skoro rovnake :slight_smile: len mi vrta hlavou, ze ake vysoke hcg to je ked som dnes cca 13 DPO a testovacia ciarka je fakt dost tmava.
4. dec 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a velmi, velmi, velmi drzim prsty!!!!! netestla si?
4. dec 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
nie netestovala som :wink: ...ale uz som pripravena na negativne aj sa tak citim, ze asi dostanem :unamused:
to je ale skvele, ze je to tak...mozno ze to budu aj dvojicky :slight_smile:...
4. dec 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nesranduj :grinning: inak, mna tiez bolelo dost brusko a krize, presne ako pred mrchou. O kolkej vies vysledky?
4. dec 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
a kedy ides na krv ty? vo stvrtok?...nechcela by si dve? :slight_smile:
po 14.00 budem volat a urcite napisem ....
4. dec 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe držím palce na výsledok:slight_smile:)
4. dec 2012 o 09:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
dani, dakujem pekne....dufam, ze tebe uz je lepsie a babatkam sa dari :slight_smile: o com teda nepochybujem :wink:
4. dec 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ešte to nie je ono, ale už je to konečne o niečo lepšie:slight_smile: no ja tiež dúfm že sa im darí, na ultrazvuk idem za dva týždne, tak uvidíme...
4. dec 2012 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe bola som vcera, ale doky povedal ze je este skoro, ze sa nemam stresovat a v piatok rano mam prist, nech to je regulerne :-P strasne sa ponahlal, mal porod, tak len na schodoch vypocital ze v stredu IUI, o 2 dni ovulacia ci co mrmlal ze mozem byt tak akurat 10 dni po oplodneni. Aj ked osobne si myslim ze ovu uz bola v stredu ked som v pondelok pichala ovitrelle :-P a dve? hm, chcela jasne...ale budem rada ked sa po 8 rokoch dopracujem k jednemu :grinning:
4. dec 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
hlavne je ze ti to test ukazuje....no z negativne nemoze byt :slight_smile:....hlavne aby si bola teraz vo velkom klude a uzivala si to krasne...a citis sa inak ako?...nejake priznaky?....8 rokov?...to ako myslis?...boze ved to je vecnost....
4. dec 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125
to som rada, pekne si davaj vitaminky a nech sa im u teba paci.... :slight_smile:...vysledok dam urcite vediet :slight_smile:
4. dec 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no 8 rokov snaha o babo :slight_smile: priznaky nemam ziadne, trosku bolestive bradavky ale inak vobec nic .....akurat vela spim, vlastne od toho 4 dna po IUI som velmi unavena, z kancelarie odchadzam s tym ze si musim ist lahnut :grinning: kazdy den poobede potiahnem 3 hodky a chodim spat okolo pol 10, naspim teraz toho hodne :slight_smile: si velmi zlata, silno ti drzim prsteky, nech zacivas ten krasny pocit!
4. dec 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
jejda, to vazne?..ako si to zvladla tak dlhe obdobie?...a to zabralo to IUI?...ja umrem....to je fakt uz osud...velmi ti to zela, urcite mam toho za sebou velmi vela....a kolko mas rokov?...si zlata...ale ja citim ze uz pride menzes, to uz za tie roky poznam :slight_smile:
my sa snazime asi 14 mesiacov
4. dec 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok