• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zuzu... jsem z tebe na vetvi... se mnou mluvis cesky... s sneckou slovensky... jsi dobre multilingvisticka... lebo ako so to hovori ... :grinning:
25. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď si aj tak rozumieme nie? Vďaka za ty info, je mi to též divné tolik léků a hlavně když ju jsem sto pro v pořádku,ale asi ví co dělají... třeba to pak vyjde natuti, to bych jedla cokoliv... díky kapkám mi hned zmizela cysta a jsem v pohodě, vitamíny jen ráno a jinak co my napsali oni, myslím, že 10den je brzo,ale v krvi, no snad... za pokus nic,ale stejně nebudeš vědět sto pro co když bude negativní a ty si to budeš myslet, přitom bude jen brzo a těhu za týden budeš..užij si opatrně hory a uvidíš pak... vem si testíky a ráno čůrej na papír..
25. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka ja som este len 6 dni od IUI, testovanie je v nedohladne :grinning:
25. feb 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to v hlave vzdy prepne :grinning: :grinning: :grinning: a to, ze pisem cesky si uvedomim az po odoslani prispevku... pletiem piate cez deviate :grinning:
25. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.. no jasně, že si rozumíme... a rozkaz šéfová... vezmu testíky a budu čůrat jak zběsilá :grinning:.... chichi...
25. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... neva, i tak ti vždy rozumím... :grinning:.....
25. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne zubi nam musis dat vediet,ze si v tom :dizzy_face: Nezabudni!!!!
vždyť já jsem takový mix... táta slovák, mamka češka... :grinning:
no vidíš a z hor vás přijede víc... to už bych pak za chviku mohla čůrat i já,ale zařekla jsem se, že do kontroly čurat na papírek nebudu.. až co řekne krev nebo mrcha..taky neřekli jak dlouho utroš a ten zbytek brát..tak asi do kontroly a kam jedete Alpy nebo u nás?
25. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja dodnes nechápem prečo sme sa rozdelili :confused:
to ani ja snecka :angry: :sunglasses:
já to taky nechápu, bydlím na hranicích a stejně je tu většina smíšených párů...vedle sedí Dr. slovák a jsme velcí přátelé... :wink: nás jen tak někdo nerozdělí...
25. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... nene, jen Rokytnice... stačí... taky dobrý.. :slight_smile:....

snecka... ani já to nechápu....

zuzu.... to víš, že si to pro sebe nenechám.. budu lítat po celých horách a shánět připojení k netu :grinning:.... a kříčet na plné kolo, že chci na koníka :grinning:
25. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zakřič z kopce... to uslyšíme :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubi ty chodíš do Apolinaře, dnes tam rodila Vereška, jooj také fufule a majú tak ľahko babetká :angry:
25. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dočítám a přeji dobrý den :grinning: Jsem na stránce 186,tak koukám že zubajda přestěhovala mrchu z nížin do džín - no hlavně ať to nejsou tvoje džíny,to je pak fuk jestli jsou v nížinách :wink:
rudy ty tvoje slzy byly trénink na těhotenské hormony,to budeš prečet i u reklamy na Vitanu :wink: Držim palce ať to vaše cestování bylo úspěšné a příště už jenom slzy štěstí :slight_smile: A s tou pohyblivostí taky nevim - já jen vim,že my máme 95milionů a 52% se mrská trochu pomaleji,což je asi výsledek docela dobrej, když jich je teda asi tak 45milionů úplně v pohodě a navíc když je fouknou do dělohy,tak v těch vajcovodech nemusí už tolik pospíchat ne? :wink: Ale hádám,že na dalších stránkách ti někdo odpověděl,tak jdu číst stranu 187 :grinning:
25. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... ok... zakřičím.. :grinning:

snecka... jojo k Apolináři ... no, taky mi příjde, že ji vidím pořád jen s břichem.. :grinning:...

ahojky latunka... no jo no... jsem trdlo :grinning:
25. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tady se drží městi :grinning: Tak to máme držení městí na hnoji - však my si tady brzy dotvoříme nějaké kouzelné zaklínadlo po kterém "ztloustneme" :grinning: :grinning:
vítám holubičku a přeju hodně štěstí - do třetice všeho dobrého a snad to vyjde!
domácí reinseminace jsou taky dobrej termín :grinning:
j.cien tak to mě mrzí,že jsi to měla takhle hrozné :frowning2: Strááášně moc ti držim palce,ať ti to vyjde - já tě pustim před sebe do té fronty na čápa,když jsi musela takhle trpět! :confounded: Já ani nevěděla,že mi tam dr něco strčil - bůhví čim vlastně inseminoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
A jdu koktat další stránku :slight_smile:
25. feb 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latu vítám..taky nevím, jestli mi tam fakt něco foukl, to máte krásné výsledky..no i zázraky se dějí...tak mě po denní čeká taky domáci iui :grinning: tak uvidíme, jak to posychrujeme :wink: tak si všechny držmě městi a ono se to povede ni?
25. feb 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka.. koukám, že čteš dokonale... nic ti neujde :grinning:....
25. feb 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latu: tak to mame krasne cisla :dizzy_face:
nam sa o takych moze tak akurat snivat :sweat_smile:
25. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem to celé dočetla :slight_smile: vy toho nažvaníte teda :slight_smile: Já byla dnes na půl dne v práci a tam je to s netem na prd, asi to fakt sledujou,tak se neodvažuje sem strčit rypák. No a taky potřebuju kvůli miminku psímu chodit brzy domu a práce je mraky,tak makám jak fretka :wink: Dneska tady ta Beruška moje byla prvně sama - je to šikulka, udělala jen jednu loužičku a s kakáním počkala až jí vyvenčim :slight_smile: Pak jsme šly na první vodítkovou procházku - jenom asi 50metrů na zastávku, protože tam měl manža pauzu,tak jsme ho byli olíbat - já z ní mám takovou radost, je hrozně šikovná i to vodítko zvládla v pohodě, každej den se naučí něco nového a já bych jí láskou sežrala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Za to ovule asi nemá ráda pesany, bo se na mě tenhle cyklus vybodla a vypadá to,že rovnou poslala tetu mrchu :angry: :angry: :angry: Uvidíme co z toho vyleze, množství odpovídá spíš špinění,ale barva spíš na mrchu,ale už jsem takhle "barvila" jeden den asi před 2týdny,tak to třeba zase přejde a dočkám se té ovule :wink:
25. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, ktora otvara temu November/Listopad 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ??
25. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej latu, ta Tvoja "princezna" je nadherna :sweat_smile: :dizzy_face:
25. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čísla jsou sice krásný - ale za to se mnou je to asi nějaké divné,když ani hromada vajec nepomohla :angry: a to si myslím,že to muselo být hodně nadějné když i doktorka byla přesvědčená,že mi na kontrole pouze přepočítá uchycená miminka :frowning2: Ale co - čo bolo,to bolo :grinning: :grinning: :grinning: Ono se to povede,já chci taky na léto pupek,abych se s nim mohla chlubit a taky aby mě v těch vedrech musely ostatní kaštani pustit v MHD sednout :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... jéééé.. nová diskuze ??:...
25. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu děkujeme :slight_smile: Nechci jí dávat do alba tady na oříkovi,ale ráda se s ní chlubim (jako správná matka,že :grinning: :grinning: ),tak tady mám na stránkách o pár fotek víc:
http://latunka.webgarden.cz/galerie/obyvatele-latunkova.html
25. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chci také do diskuze, nejdýl tak do "začátek decembra 2009 ":grinning:
25. feb 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latu... Beruška je nádherná... vypadá jako malá lištička... :slight_smile:... :wink:
25. feb 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeejj milujem psíkov, Latu je krásna
25. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok