IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
zubajda
25. feb 2009
zuzu... jsem z tebe na vetvi... se mnou mluvis cesky... s sneckou slovensky... jsi dobre multilingvisticka... lebo ako so to hovori ... 😃
ruda
25. feb 2009
veď si aj tak rozumieme nie? Vďaka za ty info, je mi to též divné tolik léků a hlavně když ju jsem sto pro v pořádku,ale asi ví co dělají... třeba to pak vyjde natuti, to bych jedla cokoliv... díky kapkám mi hned zmizela cysta a jsem v pohodě, vitamíny jen ráno a jinak co my napsali oni, myslím, že 10den je brzo,ale v krvi, no snad... za pokus nic,ale stejně nebudeš vědět sto pro co když bude negativní a ty si to budeš myslet, přitom bude jen brzo a těhu za týden budeš..užij si opatrně hory a uvidíš pak... vem si testíky a ráno čůrej na papír..
zuzulik
25. feb 2009
snecka ja som este len 6 dni od IUI, testovanie je v nedohladne 😃
zuzulik
25. feb 2009
mne to v hlave vzdy prepne 😃 😃 😃 a to, ze pisem cesky si uvedomim az po odoslani prispevku... pletiem piate cez deviate 😃
zubajda
25. feb 2009
ruda.. no jasně, že si rozumíme... a rozkaz šéfová... vezmu testíky a budu čůrat jak zběsilá 😃.... chichi...
zubajda
25. feb 2009
zuzu... neva, i tak ti vždy rozumím... 😃.....
zuzulik
25. feb 2009
a hlavne zubi nam musis dat vediet,ze si v tom x-) Nezabudni!!!!
zubajda
25. feb 2009
vždyť já jsem takový mix... táta slovák, mamka češka... 😃
ruda
25. feb 2009
no vidíš a z hor vás přijede víc... to už bych pak za chviku mohla čůrat i já,ale zařekla jsem se, že do kontroly čurat na papírek nebudu.. až co řekne krev nebo mrcha..taky neřekli jak dlouho utroš a ten zbytek brát..tak asi do kontroly a kam jedete Alpy nebo u nás?
snecka
25. feb 2009
No a ja dodnes nechápem prečo sme sa rozdelili =-)
zuzulik
25. feb 2009
to ani ja snecka ]-( 😎
ruda
25. feb 2009
já to taky nechápu, bydlím na hranicích a stejně je tu většina smíšených párů...vedle sedí Dr. slovák a jsme velcí přátelé... 😉 nás jen tak někdo nerozdělí...
zubajda
25. feb 2009
ruda... nene, jen Rokytnice... stačí... taky dobrý.. 🙂....

snecka... ani já to nechápu....

zuzu.... to víš, že si to pro sebe nenechám.. budu lítat po celých horách a shánět připojení k netu 😃.... a kříčet na plné kolo, že chci na koníka 😃
ruda
25. feb 2009
to zakřič z kopce... to uslyšíme 😃 😃 😃
snecka
25. feb 2009
Zubi ty chodíš do Apolinaře, dnes tam rodila Vereška, jooj také fufule a majú tak ľahko babetká ]-(
latunka
25. feb 2009
Tak dočítám a přeji dobrý den 😃 Jsem na stránce 186,tak koukám že zubajda přestěhovala mrchu z nížin do džín - no hlavně ať to nejsou tvoje džíny,to je pak fuk jestli jsou v nížinách 😉
rudy ty tvoje slzy byly trénink na těhotenské hormony,to budeš prečet i u reklamy na Vitanu 😉 Držim palce ať to vaše cestování bylo úspěšné a příště už jenom slzy štěstí 🙂 A s tou pohyblivostí taky nevim - já jen vim,že my máme 95milionů a 52% se mrská trochu pomaleji,což je asi výsledek docela dobrej, když jich je teda asi tak 45milionů úplně v pohodě a navíc když je fouknou do dělohy,tak v těch vajcovodech nemusí už tolik pospíchat ne? 😉 Ale hádám,že na dalších stránkách ti někdo odpověděl,tak jdu číst stranu 187 😃
zubajda
25. feb 2009
ruda... ok... zakřičím.. 😃

snecka... jojo k Apolináři ... no, taky mi příjde, že ji vidím pořád jen s břichem.. 😃...

ahojky latunka... no jo no... jsem trdlo 😃
latunka
25. feb 2009
tak tady se drží městi 😃 Tak to máme držení městí na hnoji - však my si tady brzy dotvoříme nějaké kouzelné zaklínadlo po kterém "ztloustneme" 😃 😃
vítám holubičku a přeju hodně štěstí - do třetice všeho dobrého a snad to vyjde!
domácí reinseminace jsou taky dobrej termín 😃
j.cien tak to mě mrzí,že jsi to měla takhle hrozné 😞 Strááášně moc ti držim palce,ať ti to vyjde - já tě pustim před sebe do té fronty na čápa,když jsi musela takhle trpět! :-S Já ani nevěděla,že mi tam dr něco strčil - bůhví čim vlastně inseminoval :-p 😃 😃
A jdu koktat další stránku 🙂
ruda
25. feb 2009
latu vítám..taky nevím, jestli mi tam fakt něco foukl, to máte krásné výsledky..no i zázraky se dějí...tak mě po denní čeká taky domáci iui 😃 tak uvidíme, jak to posychrujeme 😉 tak si všechny držmě městi a ono se to povede ni?
zubajda
25. feb 2009
latunka.. koukám, že čteš dokonale... nic ti neujde 😃....
zuzulik
25. feb 2009
latu: tak to mame krasne cisla x-)
nam sa o takych moze tak akurat snivat :-N
latunka
25. feb 2009
tak jsem to celé dočetla 🙂 vy toho nažvaníte teda 🙂 Já byla dnes na půl dne v práci a tam je to s netem na prd, asi to fakt sledujou,tak se neodvažuje sem strčit rypák. No a taky potřebuju kvůli miminku psímu chodit brzy domu a práce je mraky,tak makám jak fretka 😉 Dneska tady ta Beruška moje byla prvně sama - je to šikulka, udělala jen jednu loužičku a s kakáním počkala až jí vyvenčim 🙂 Pak jsme šly na první vodítkovou procházku - jenom asi 50metrů na zastávku, protože tam měl manža pauzu,tak jsme ho byli olíbat - já z ní mám takovou radost, je hrozně šikovná i to vodítko zvládla v pohodě, každej den se naučí něco nového a já bych jí láskou sežrala 🙂 🙂 🙂 🙂 Za to ovule asi nemá ráda pesany, bo se na mě tenhle cyklus vybodla a vypadá to,že rovnou poslala tetu mrchu ]-( ]-( ]-( Uvidíme co z toho vyleze, množství odpovídá spíš špinění,ale barva spíš na mrchu,ale už jsem takhle "barvila" jeden den asi před 2týdny,tak to třeba zase přejde a dočkám se té ovule 😉
zuzulik
25. feb 2009
inak baby, ktora otvara temu November/Listopad 2009 x-) x-) x-) ??
zuzulik
25. feb 2009
jeeeeeeeeeeeej latu, ta Tvoja "princezna" je nadherna :-N x-)
latunka
25. feb 2009
čísla jsou sice krásný - ale za to se mnou je to asi nějaké divné,když ani hromada vajec nepomohla ]-( a to si myslím,že to muselo být hodně nadějné když i doktorka byla přesvědčená,že mi na kontrole pouze přepočítá uchycená miminka 😞 Ale co - čo bolo,to bolo 😃 😃 😃 Ono se to povede,já chci taky na léto pupek,abych se s nim mohla chlubit a taky aby mě v těch vedrech musely ostatní kaštani pustit v MHD sednout 😃 😃 😃
zubajda
25. feb 2009
zuzu... jéééé.. nová diskuze ??:...
latunka
25. feb 2009
zuzu děkujeme 🙂 Nechci jí dávat do alba tady na oříkovi,ale ráda se s ní chlubim (jako správná matka,že 😃 😃 ),tak tady mám na stránkách o pár fotek víc:
http://latunka.webgarden.cz/galerie/obyvatele-l...
latunka
25. feb 2009
já chci také do diskuze, nejdýl tak do "začátek decembra 2009 "😃
zubajda
25. feb 2009
latu... Beruška je nádherná... vypadá jako malá lištička... 🙂... 😉
snecka
25. feb 2009
Jeeejj milujem psíkov, Latu je krásna

Začni písať odpoveď...

Odošli