• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maximka33
@sandra077
@consti
jaj cim viac sa dievcata blizi 14 hodina, tak citim, ze menzes uz dostanem snad hned....
4. dec 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ako rychlo pis sme nedockaveee :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak co???
4. dec 2012 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
Moja, je to negativne :(...nevadi, treba ist dalej....
4. dec 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe :frowning2: nee a aj som tak verila.... :unamused: nevadii ides na dalsie?
4. dec 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe kup si ten gynex aj ja si ho kupim ked to nevyjde...
4. dec 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
nie teraz nechcem ist na dalsie, chcem si dat mesiac pokoj....zajtra idem na konzultaciu k lekarovi, tak uvidime....ale ked tak az v januari alebo neskor....
4. dec 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe akurat som ti isla pisat, ze som uz ako na ihlach... :frowning2: a uz si volala??? ja neviem, ale ten november bol fakt nejaky zacarovany :angry: do kelu tam, preco to nikomu nevychadza??????!!!!!
ja som volala teraz do dovery, ze sme pred tyzdnom podpisali ziadost o ivf v centre, ze ci to tam vobec maju, no a samozrejme, ze nemaju!!!!!! :angry: to akoze drzia 2 tyzdne v centre a potom to poslu? Ja sa tu idem zblaznit z kazdeho dna a oni to takto natahuju! Normalne som nasrata! :angry: preto to trva tak dlho - 2tyzdne na polici v centre a 3tyzdne kym sa uradnici k tomu priberu, no a este idu byt sviatky, no amen tma! sa ani nedozijem!
4. dec 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmm a chces ist na iui dalsie alebo ivf? jasne pauzu si dam aj ja ked by to nevyslo teraz a potom skusim v januari zase iui a ked nic tak ivf...taky je plan takze do par mesiacov to uz urcite vyjde taky je moj plan :slight_smile:
si smutna teraz uprimne si tomu verila tentokrat ci citila si ze nic?
4. dec 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82
neviem, tento mesiac je strasny.... :(
toto nie je normalne aby bolo tolko neuspechov...
co nam zostava :(...treba ist dalej....a ja si dam vecer dobru slivovicu :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sandra077
neviem, su to take zmiesane pocity...chvilu si myslis, ze nic, potom chvilu veris ze ano....neviem povedat co som citila...
mozno som v kutiku duse dufala, ale aj bola pripravena na neuspech...
nevadi, ideme lyzovat a budem sa teraz venovat chvilku sebe :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisulik82 to je dake divne ze ti to este tam neposlali..tak skus tomu centru zavolat ze si volala do poistovne ci maju tvoju ziadost a ze preco ti to este neposlali tam na schvalenie...to si musis najprv daco vybavit dat overit notarom zase zaniest k lekarovi a az oni im to poslu tej poistovne na schvalenie?
4. dec 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja by som si dopriala poriadny reset teda dnes...potom aj ten vyletik urcite bodne aj lyzovacka vidis aspon si ju bezstarosti uzijes...uvidis dobre bude a ked to najmenej bdues cakat to pride tak to byva podla mna...drzim palce nech mas vela sil a nepripustas to tak velmi a nech si coskoro oba pozitivne naladena :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
ano ,ono to je teraz tazke, ale viem, ze zajtra bude dobre...vyspim sa z toho a bude fajn...a pojdem dalej :slight_smile:
jasne, na lyzovacku sa velmi tesim....uz sa neviem dockat...budem lyzovat do bezvedomia :slight_smile:...a na vianoce nebudem o suchu :slight_smile: si zlata....
dievcata, dakujem vam vsetkym za podporu, velmi si to vazim...a kiez by som mala tu moc, tak by som vam vycarovala babatka :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe moja neboj nic, teraz si oddychnes, uzijeme si vianoce a potom v januari pojdeme obidve na to :grinning: a kam idete na lyzovacku? juuuj, aj ja by som isla :grinning: a mozno sa vam ta zadari prirodzene maly lyziarik :wink:
@sandra077 no, neviem preco to neposlu hned na druhy den od podpisania...asi zbieraju, kym bude viacej tych ziadosti, aby usetrili na postovnom...ale iba to natahuju!!!! uz to tam davno mohlo byt...
nic sme nenosili k notarovi, len sme to v centre podpisali a oni povedali, ze to poslu do poistovne a ked to schvalia, ze sa mi ozvu...ale znama mi povedala, ze si mam tak po tyzdni zavolat do poistovne, lebo to zvyknu "aj niekam odlozit" a dneska asi clovek musi niekoho stale bombardovat aby sa niecoho dockal! zajtra tam volam zas, ak nic, pisem doktorke, ze kde to viazne! :angry:
4. dec 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe treba to tak brat ze vsetko zle je na nieco dobre..nic nie je nahoda vsetko sa deje z nejakej priciny a mozno nas ten hore testuje aby sme si urcite veci vedeli viac vazit daco pochopit naucit sa z toho atd...netreba klesat na duchu nejsme neplodne proste sa nedari ale urcite sa zadari proste okolnosti nam to nedovuju ale raz to vyjde a potom zabudneme na vsetky problemy co momentalne mame a budem si uzivat to nase vysnivane :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 ja by som volala doktorke hned kedze to zavisi od nich kedy to poslu....takto natahovat ludi to je dost blbe od nich podla mna...vidis aj ty si pekne oddychnes od starosti cez vianoce pekne sa napapas budes pozerat rozpravky tesit sa dufam zo snehu a darcekov a navstev a rodiny atd..uvidis ubehne to ako voda a bude zase januar spat do prace a mozte to zase riesit..taky mam plan ja tiez co sa ma stat sa stane necham to na toho hore a ked mi nema byt dopriane tento rok uz nabuduci sa sto pro podari aj kebyze idem na ivf :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
sandri, napisala si to krasne :slight_smile:...presne tak to beriem...ved vies, ze ja som velky optimista :slight_smile:....a nevzdam sa :slight_smile:.ine boje v zivote som uz vyhrala :slight_smile:...tak toto tiez zvladnem :slight_smile:
budem teraz cvicit, aspon mi zase rit spevni :slight_smile:
@sisulik82
ideme na Kaprun tento vikend az do buduceho utorka a potom od dalsieho piatka do Mnichova...takze veselo, veselo :slight_smile:
hej, lyziarika po rodicoch :slight_smile:
ved sa pridaj :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe juj super lyzovacka mnichov parada treba vypadnut a v mnichove maju super piva my sme boli na oktoberfeste u znamych prvy krat v zivote a bolo paradne cely vikend iba pivo a dobre jedlo proste paradaaa :sunglasses:
4. dec 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 uz som si uvarila aj alchemilkovy caj :slight_smile:...a vonku nadherne snezi :slight_smile:...aj my sme chceli ist na oktoberfest ale sme to nestihli zial,tak ideme na vianocne speciality :slight_smile:...a pivo som dakedy nemusela, ale teraz mi nejako zacalo chutit :slight_smile:
4. dec 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 joj sandri, dakujem za povzbudenie :slight_smile: na vianoce sa extra tesim, ze budem domka, budem pozerat rozpravky, s tym prezieranim som zacala uz teraz, od soboty som pozrala uz vsetky vianocne perniky, co som piekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , volako mi chuti ako som brala ten clostil...a ja sa tesim aj zo snehu, dnes v robote mi az vysivalo, lebo som si predstavovala, ze na buduce vianoce si uz budem tahat na sankach maleho cloviecika s cervenym nostekom :astonished:
ty kedy mas ist na krv?
@lusipe cvicit by sa zislo aj mne na tu moju rit, len keby sa mi chcelo :confounded:
juj, aj ja by som isla, pred par rokmi som pracovala v rakuskych alpach, no a to som sa chodila lyzovat stale, ale tak tam sa aj lyzovalo :grinning: ako som na svk, tak som volako zkysla a na tychto nasich svahoch mam pocit, ze si idem nohy dolamat :grinning:
4. dec 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby v štvrtok ideme na konzultáciu do ISCAR BA, sa teším konečne sa niečo pohne :slight_smile: Mám takú otázočku: vten den nám budú robiť nejaké vyšetrenia? Neviem či priateľovi budú robiť spermiogram? ( robili mu asi pred rokom) A vraj sa nemáme milovať 3 dni pred odovzaní spermíkov je to pravda?
4. dec 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl hej je to pravda pred spermiogramom by partner mal abstinovat 3dni..a vysetrenia okrem asi krvi a normalneho gynekologickeho podla mna vas nebudu dako vysetrovat ale spermio je dolezity aj krv tvoja na zistenie problemu alebo iba zistenie ci ste oka obaja...drzim palce :slight_smile:
4. dec 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe urcite si uzijete na trhoch a tak tam sa mi zda ze maju vsetko take lahodnejsie a lepsie co sa tyka potravin a tak sa mi zda ze tam maju kvalitnejsie suroviny :slight_smile: tak si to uzi a hlavu hore bude dobre :sunglasses:
4. dec 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
s tym len suhlasim, ze maju lepsie...tam klobasa je aka uzasna...nie ako nasa....a hlavne z tych stankov clovek nepride nasmradeny ako tu v BA....ze hned aj vlasy musim umyvat :slight_smile:..dakujem velmi pekne za podporu :slight_smile:
4. dec 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 Vďaka za info, si milá :slight_smile: Ako vidím, ty si znova po IUI ale tentokrát ti to musí výsť. Veˇˇlmi ti to prajem a vlastne každej z vás :slight_smile:
4. dec 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 krv mam az neskoro 18.12 lebo ideme 14.12 to je presne dva tyzdne po iui do parzia tak ale 13.12 mam dostat mrchu takze uz budem dopredu vediet aj bez krvi ze na com som..kedze minule som to dostala vdaka utrosi presne na 28 den co bude toho 13steho....takze bud budem zapijat smutok v parizi alebo sa tesit :sunglasses:
tak tak treba si uzit toto krasne obdobie vianocne treba si dopriat hlavne jedla :grinning: a pohody s ludmi co mas rada :sunglasses: uvidis ze ivf uz vyjde a teraz si uzivaj dokym si este mozes kym nejsi tehu :grinning: ber to iba z pozitivnej stranky :slight_smile:
4. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe uzi si to tam urcite ti bude superne uvidis a to pivko mnaaam zavidim uprimne najlepsie maju weiss beer :grinning:
4. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl dakujem snad vyjde ak ne nevadi svet sa nezruti a budeme stale skusat a verit :slight_smile:
4. dec 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@niveagirl nam na prvej konzultacii zobrali krv (mne) a mm urobili spg...ked ste tam boli pred rokom, tak urcite mu ho zoberu, ale my sme to museli dopredu nahlasit, ked som nas objednavala, ze chceme aj spg + konzultaciu...
a ano, 3-4 dni pohlavna abstinencia :grinning: ale viacej nie, aby neboli bojovnici zase stari :wink:
drzim palce :grinning:
4. dec 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok