• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@sisulik82
@isabellaa
tak kocky mam po vcerajsom utz a verdikt taky..po gonaly 125denne som mala 3 foliky a teraz po puregone 112 denne mam ze 8-10 foliky vsetke skoro rovnako velke takze asi IUI nebude lebo je ich vela ta super :frowning2: ale asi n ieco natom bude ze puregon je trocha iny a silnejsi
4. dec 2012 o 15:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 mariska, ze 8-10 folikov :wink: , ja ani jeden :frowning2: tak co teraz, nejdu ti to robit?
4. dec 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 ako ze ani jeden?? :unamused: cim si stimulovala??neviem znizili mi davku aby nedorastli vsetke a zajtra sa uvidi ci bude iui alebo nie ale neverim lebo foliky som mala skoro rovnako velke a tym ze ta davka sa znizila iba o malicka tak tam nebude nejaky velky rozdiel mala som na pravo 3x11mm,1x10mm a 1x9mm a na lavo 2x11mm a 2x 10mm takze ako to pocitam tak su 9 od 11 do 9mm co je skoro rovnake..ja na gonal reagujem slabo skoro vobec mozno by si mala zmenit liecbu
4. dec 2012 o 15:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 mne davali len clostil - 3 az 7 den...a na miesto folikov sa mi urobili 2 cysty, nechapem preco...som nevedela, ze davaju na iui aj ine lieky, som si myslela, ze len clostil...tak zajtra ides? daj potom vediet, ze ako si dopadla, som zvedava, co z toho bude :grinning: budes mat 5cata a jedno babetenko by si mi mohla potom darovat :grinning: ci?
4. dec 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Jůů, super! Tak to jsem ráda, tak to já si ho dám :wink: .
Jinak už ležím v pelechu, mám 37,2, takže malinko zvýšená teplota. Paralen si vezmu na noc. :wink: Piju čajíčky a kurýruju se :sunglasses: .
4. dec 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Je mi to líto...Ale jak píšeš, dej si slivovičku, užívej si. U nás během dvou hodinek, co jsem spala, napadl sníh, vypadá to pohádkově :dizzy_face: . Jinak já to mám podobně, taky pokud tohle IUI nevyjde, tak to necháváme do konce roku být v lednu nebo únoru IVF :wink: . Jak píše @sandraO77, tak do pár měsíců to prostě vyjde a hotovo :dizzy_face: !!
4. dec 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 no ked ich bude 9 tak rozdam viac ako iba 1 :grinning: asi by ma kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: som uz aj celkom pripravena na viacpocetne tehu ale max tak dvojky..podla mna mi neurobia iui a a ni mi nedaju pregnyl ale aj tak to rysknem a dam domacu kuchynu...ja som mala tiez kedysi clostil a tiez to bolo u mna bez folikov az nato ze mi to znicilo vystelku maternice a museli mi robit kyret ale teraz uz je ok
4. dec 2012 o 16:13  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky tak ako pozerám tak ste sa riadne rozpisali.....:grinning:.....ja som už na ceste domov z Blavy....kontrola dopadla dobre lieky som dostala tak šup šup do tretieho kola.....:wink:......dala som si aj vareneho vínka na povzbudenie...:-P.........@lusipe.....to my je ľúto, že to nevyšlo.....ale ako vraviš treba ísť ďalej....a ty si cez sviatky oddychnes, naberies síl do nového roku a potom to už hravo pôjde.....:slight_smile:..
4. dec 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@consti budeme bojovat ked to teraz nevyjde aspon si uzijeme vianoce a silvestra aj s poharikom :slight_smile: a potom v novom roku to uz bude iba otazka mesiacov kedy sa to podari :wink: takze sa tesim tak ci tak na novy rok 2013 lebo bude urcite najlepsii :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa kuriruj pekne lezkaj doma aj par dni...ja smrkam tiez tak na striedacku tak si planujem dat kupel dnes nech sa tiez vypotim :sunglasses: dzim palce nech sa cim skor vyzdravis :wink:
4. dec 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica tak super drzim palce na tretie kolo uz to vyjde uvidis :wink:
4. dec 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 no kedy že maš pravdu, ale tak necháme sa prekvapiť......:slight_smile:
4. dec 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 No čo už, ešteže som sa vás tu spýtala, lebo priateľ už plánoval na večer tuli - muli :slight_smile: Ešteže sa mi obed vydaril chutný ( síce ho bude mať na večeru) aspoň ho kompenzujem :D Spg mu robili v pred rokom ale len na urológií v NZ. V centre ešte nie.
4. dec 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 moja a ty sa ako cítiš?....:slight_smile:.....okrem toho, že na teba niečo lezie, ale polovička to nie je....:grinning:
4. dec 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica hehe no tak dufam ze dnes poleze :grinning: no nic okrem toho sa citim normalne nic zvlastne sa nedeje :sunglasses:
4. dec 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe kočko, tak to je škoda.. ale asi jsi to tušila..co se dá dělat.. tak si dneska dej víc než skleničku i za nás, co nemůžem! nemůžu třeba i tatarák a nivu, tak si to ještě můžeš užít, než budeš mít taky takové omezení.
4. dec 2012 o 17:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hura, ideme s tebou do tretieho kola :grinning:
4. dec 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 tak už som konečne doma..... :slight_smile: ....tá cesta je strašné únavná :frowning2: .....ale oplatilo sa ísť keď že som dobre dopadla......tak že v piatok začínam s Clostilom....
4. dec 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja ja som si ten gynex objednala cez net a majú obchod u vás v Blave len neviem presne ako sa volá.lebo to nepredávajú v lekárni......akurát dneska my to prišlo tak vyskúšame som zvedavá, že či to niečo zaberie..... :unamused:
4. dec 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe brouku, je mi líto že je to negativní :unamused: ale jdeme dááááááááááááál !!!!!!!!!! já taky plánuju na pátek párty před 3.IUI :slight_smile: neboj, v létě vyjedeme všechny s kočárkem :slight_smile: klidně za váma holky pojedu na slovensko jen proto , aby jsme se prošly spolu :dizzy_face: i s @rojica
4. dec 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
já jsem zvědavá jak dopadnu v pátek na UTZ před IUI, doufám, že tam zase nebudu jezdit 4x do týdne aby jsme zjistitli jestli ten folík doroste nebo ne, tak to bylo minule :frowning2:
4. dec 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@absti pak písni jak jsi dopadla s testíkem , držím pěsti :sunglasses:
4. dec 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já vám říkám, že nejpozději do valentýna budeme všechny těhotný, jasný??? :sunglasses:
4. dec 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sanchezova
@rojica
@sisulik82
@sandra077
@maximka33
@consti
Dievcata, dakujem vam velmi pekne vsetkym za podporu...ste zlate...a ako pise sanchezova....to sa raz urcite musime stretnut, ked budeme mat babatka :slight_smile:...tolko toho co tu spolu prezivame :slight_smile:...som za vas vdacna :slight_smile:
ja som sa uz z toho vyspala, tak ideme dalej... :slight_smile:...tesim sa na lyze v piatok :slight_smile:
gynex som si dala objednat cez lekaren, tak mi maju volat ci pride :slight_smile:
no a dnes idem k lekarovi na konzultaciu, lebo ja som mala len dva cykly, tak som zvedava, co na mna vybali :slight_smile:
ale ja chcem december volno...ked tak az januar :slight_smile:
@rojica a aj si sa pytala Behunovej, ze co si mysli, preco to nevyslo dvakrat?....ja sa dnes na to budem pytat....
@consti ty sa pekne vyliec a hlavne si davaj pozor na seba...
@sandri ty si davas vanu? ja sa jej vyhybam teraz, len sprchu si davam...ale vcera som do nej vliezla, a dala si k tomu slivovicku :slight_smile:
@maximka33 mamina pekne sa nam setri a posli tehotensky virus :slight_smile:
@sisulik82 este raz dakujem za stvorlistok, urcite zaberie, len teraz nebol ten spravny cas :slight_smile:
5. dec 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusipe ahoj moja to si pekne napísala a vychutnaj si lyžovanie... :wink: ....a pýtala som sa jej na to a jedine čo my povedala že je tam tá šanca veľmi mizivá a čo ma ešte sklamala tak my povedela že už sa dá IUI len 3x a hneď my dala papier na IVF ale ja sa na IVF necítim......ale budem rada ak sa aj ty popýtaš Harbuláka predsa ten je tam hlavný......potom daj info......ale ak to nevyjde ani na tretí krát a už my nevyhovejú tak bohužiaľ budem musieť opustiť centrum a ísť do druhého......už som si obzerala Iscare v Martine......
5. dec 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
jejda, to som si aj myslela, ze to bude takto :(....oni nechcu robit viac ako 3 IUI....ach jaj....ale ja tiez nechcem IVF este....
no my sme sa objednali na januar aj do Brna do Reprofitu, aby sme si porovnali...inak ten lekar, nieco fakt super...normalne si so mnou mailoval, dobry den, dakujem pekne, prajem krasny den, nehnevajte sa ze vas nemozem hned prijat....no skoro som odpadla....a vraj sa pobavime, ze co sa sa urobit....tak si porovnam dve zariadenia....
a ak bude chciet IVF Harbulak, tak ziadost mozeme podat ale mu poviem, ze chcem dovtedy este dve IUI bez stimulacie :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá .... po dlhej odmlke sa hlásim ...
tak ja som sa už vyplakala a tak som nabrala silu vám oznámiť že naše 2.IUI bolo zas negatívne :( ...
@lusipe je mi to ľúto... čo budeš robiť ďalej??? ako budeš postupovať? tiež tuším chodíš k Harbulákovi že? ja k nemu idem v pondelok ale to už budem asi 6DC a tak 3.kolo nestíham :( ...
5. dec 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
vidis, tahame to spolu, nie si v tom sama :slight_smile:....
ideme tam dnes poobede, tak uvidim co povie...ale vyzera ze bude tlacit do IVF....a ja chcem teraz v decembri pokoj, preto som nechcela ani IUI teraz....chcem dat telu trosku pokoj....
5. dec 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe.....hmmm tak už aj ty si sa dala na to Brno ja keď to slovo počujem tak sa my dvíha adrenalín. :angry: .....ale samozrejme je to každého osobné rozhodnutie......lebo ja s ich milých slov a úsmevu neotehotniem....však aj Sanchezova tam chodí a vidíš už tretí krát ide na IUI...tak je to to isté ako aj v druhých centrách......my chceme skúsiť Martin a máme to aj bližšie......
5. dec 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova neboj sa dobre do dopadne....budem ti držať palce...... :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
no ja inu moznost nemam, ak ma bude tlacit Harbulak do IVF a nebude chciet este IUI.... Brno mam najblizsie z BA a v Bratislave ine centrum nie je...Iscare mi nesadol....tiez som sa branila Brnu, ale co ine mi zostane?...budeme si robit vylety :slight_smile:....ja to neberiem, ze tam to urcite vyjde a nikde inde, ale skor, ze budu ochotni mi urobit IUI este, teda dufam :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok