• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lusipe však jasné moja a verím ti....ja som tiež nechcela íst do Iscare v Blave....preto ten Martin......tak tam vám určite pomôžu moja a určite bude stačiť IUI.....budem vám moc moc držkať palce.....a dúfam, že nám budeš stále informovať, že ako to prebieha......
5. dec 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ja viem, ze to myslis dobre, tiez som to nechapala, preco by som sa tam trepala, ved to musia robit tak isto, a tiez ma nezaujima ci sa bude niekto usmievat...skor mi ide o prilezitost este neist do IVF :slight_smile:
ved aj ja ti teraz drzim palceky, velmi sa setri a pi Gynex :slight_smile:
musi to teraz vyjst... :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe idete dnes??? no super ... tak daj vedieť ako to prebehlo... tiež si myslím že harbulák bude tlačiť do IVF ... ja keď som išla do centra som bola rozhodnutá že ak mi hneď povedia IVF tak idem do toho ...teraz sa už neviem rozhodnúť... a v mojich rozhodnutiach je už aj tá možnosť že sa zmierim s 1.dieťaťom :( ... vieš koľko cca by ťa stálo IUI v čechách???
5. dec 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
vies ja by som do IVF isla, keby som mala nejake zdravotne obmedzenie, ze by vysledky ukazali, ze ina moznost nie je...ale ist len tak, ked sme obaja ok, mi pride zbytocne silenie.....a ty si uz raz bola prirodzene tehotna, tak tiez si myslim, ze je to zbytocne...mozno to chce cas a skusat iba IUI...no co som sa pytala tak 2600 KC, tak asi 100 EUR...to nie je az taky rozdiel, nie?
5. dec 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe je mi luto, hlavku hore a ides dalej...musi to raz vyjst!
5. dec 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ja keby že tam chcem ísť tak pre mňa je to strašne ďaleko a ja verím, že my aj tu pomôžu......a preto som ti napísala o tom úsmeve lebo jedna baba o tom stále písala, že doki v čechách sa stále len na ňu usmieval..... :grinning: ...no akurát si GYNEX idem vybrať na poštu už my to prišlo....tak som strašne zvedavá, že či to zaberie.......nejdem sa s tým zaoberať a idem sa tešiť na vianoce.....budem si pomaly vyzdobavať bytík a niečo aj vypekať.... :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
mimka, si zlata, dakujem pekne, a u teba sa to ako vyvija?
5. dec 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bojovnice, uz patrim k vam, vcera prve IUI za nami :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica
jasne ze ti pomozu na Slovensku....v tom nie je rozdiel... :slight_smile:...jaj, ako zavidim, ze si vies uz popiect...ja az tesne pred vianocami, lebo mame stale nejaky program... :slight_smile:...hlavne ti nemoze uskodit, len pomoct :slight_smile:....
5. dec 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe však práve centrum ako centrum ja v tom rozdieli nerobím....ako niektoré babenky..... :unamused: .......ja sa už tak teším s tej vianočnej atmosféry a ešte aj ten sniežik napadol a je to všetko krásne biele..... :grinning: :grinning:
5. dec 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka ahoj a kde chodíš do centra?
5. dec 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj, gf, klasika :wink:
5. dec 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka tak to si ma potešila ja tam tiež chodím akurát včera sme tam boli.....a ideme do 3 IUI...... :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:@lusipe hello no nakoniec som si nedala vanu lebo ma uz preslo to kychanie vcera este rano trocha kycham ale to tak mam vzdy a potom to prejde :wink: super ten gynex ze si si kupila ja ho tiez mam v plane keby daco kupit a cvicit poctivejsie tu mojzisovu :slight_smile: vcera sme mali asi tu co si mala aj ty janku taku s okuliarmi brckave hnede vlasy..sme cvicili s loptami bolo to ine ako minule ale super :slight_smile:
5. dec 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica fuu :slight_smile: a kedy bude? este v decembri? ja sa snazim na to nemysliet, pripravit sa, ze keby to na prvykrat vyslo bolo by to prilis ruzove :slight_smile:, ale netusim, co tie dva tyzden porobia s mojou hlavou :sweat_smile:
5. dec 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe snad vsetko ok :slight_smile: kedy idete na dalsie kolo? das si teraz pauzu?
5. dec 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
vazne?...no ona to obcas takto menila a bolo to dobre :slight_smile:....ja som tiez vecer cvicila mojzisku :slight_smile:....a potom si dala slivovicu vo vani :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimka
dnes sa idem dohodnut s lekarom, ale ja chcem pauzu....aspon mesiac.... a robila si dalsi testik?
5. dec 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neni v ba ze gynfit ci take daco este take centrum asistovanej ako iscare? sa mi zda aj lacnejsie ze iui stoji 55 tam..
5. dec 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nie, az zajtra rano. Asi je zbytocne robit kazdy den, ked hcg stupa obden. A stresuje ma to aj ci spravim, aj ci nespravim...uz sa tesim v piatok na krv. Ja som asi divna, najprv som smutna, ze sa to nepodari, ked sa podarilo, som smutna lebo sa bojim...chcem sa uz tesit :-/ ....schvalujem pauzu, tiez by som december vynechala keby nam to v novembri nevyslo...A sup uspesne do noveho roka! :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@spalka no veru ešte v decembri...v piatok akurát začínam brať Clostil tak ak všetko pôjde tak ako má tak by som to mala stihnúť.....ja sa tiež nechcem nejako na to sústrediť.....lebo dve IUI nevyšli..... :frowning2: ......
5. dec 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
podla mna mas normalne pocity...keby sme otehotneli prirodzene, tak by sme to tak neriesili a nebali sa tak...ale toto je ine...stale sa budem bat az do konca tehotnosti :slight_smile:....ale ty sa nemas coho bat, len si to pekne uzivaj....a kup si po piatku nieco pekne tehotenske :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimka urcite budes mat pozivitny vysledok ked ti vysli testy dve ciarky uvidis drzim palce :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe snad od piatku sa budem nahlas tesit :wink: a ako si uhadla ze uz teraz potrebujem maxi saty? :D
5. dec 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 dakujem, dam vam vediet spolubojovnicky :slight_smile: ja s tebou sandri normalne pocitam dni :grinning:
5. dec 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe jooj, mrzí ma, že to nevyšlo... treba si urobiť pauzu, myslieť na iné veci, pekne si uži Vianoce a snáď bude rok 2013 úspešnejší:slight_smile:
5. dec 2012 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no veď toto že jedno dieťa máme prirodzene aj keď po 8r. snaženia sa :slight_smile: ale máme a problém podľa mojej dr. nemáme... tak sa mi tiež moc nechce do toho IVF ... ale zasa chcem skúsiť všetko preto aby sme mali aj druhé... a čakať 8rokov už teda nemôžem :( .. fakt neviem čo robiť :(
5. dec 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no do tretice vsetko dobre :slight_smile: a mozes okolo vianoc testovat :wink:, ozaj, ako rychlo ti vyprchal pregnyl?
5. dec 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka hehe super dikes :grinning: ale tak az po 10dnoch by sa teoreticky mohlo daco ukazat..i ked sme po iui vecer sexovali a potom uz ne lebo nebolo kedy..takze si myslim ze moc sme tomu nedali ...ze nezvysovali sme bohvie ako nase sance..a teraz uz je neskoro :confused:
5. dec 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil uz si bola na iui druhom a nevyslo? ked si mala dieta prirodzene a nemate daky problem tak by som iui skusali dokym sa da..ked sa na ivf necitis ale chapem ta ze preco nechces.. :unamused:
5. dec 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok