• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Dievčatá, ktorý DC vám robili IUI? Beriem ten clostil a listujem v kalendári, ako sa "uliať" v práci na budúci týždeň - aspoň približne. Pred 12 DC nemusím očakávať, či? :astonished:
5. dec 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 my tiez tak, v pondelok rano sexik, stredu IUI a este vecer sme to poistili a dodnes nic :D moj uz chodi jak stepny cap :grinning: aj mi je ho luto, len sa bojim :slight_smile: a ver, ze to vyjde! ja som uz cestou z centra vravela ze o 10 dni som tehula :slight_smile: hej hej, 9 dni od IUI som aj ja testla...
5. dec 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita 17 DC
5. dec 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka So stimuláciou či bez?
5. dec 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj, aj ja som presvedcena ze do IVF by som nesla...v podstate aj pregnyl a utros su mi proti srsti, ked viem, ze nemam problem a fungujem v pohode aj bez hormonov :unamused:
5. dec 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
chapem, je to tazke rozhodnutie...ale skus sa poradit s lekarom... a uvidis...ale ak ta tlaci cas a citis, ze viac cakat uz nevladzes, tak chod do toho IVF....lepsie asi ako sa deprimovat....
mna ten cas az tak netlaci, takze odolavam :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita so stimulaciou clostilbegytom
5. dec 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka no my sme mali vcera ale to uz je nic podla mna lebo 13 mam dostat mrchu takze to uz nemam asi plodne dni a teraz cim viac sa to priblizuje k tomu tym som nervoznejsia podrazdena neviem... som taka zla teraz ale tak mozem to zvalit podla mna na hormony kedze si davam utros :slight_smile: ale nechcem byt..ale ked sa to nepodarilo prvy krat tak teraz som taka nijaka neviem ci sa mam tesit alebo nie proste som divna ale ked som s kamoskami tak som v pohode ale doma sama s muzom neviem preco som nervozna a zla... :frowning2:
@manita ja som bola 12 DC ale bez clostilu...zdalo sa mi to skoro, ale folikul ze vraj bol uz 22 mm
@dani125
dani, dakujem pekne, hej potrebujem teraz pauzu pre seba....venovat sa inym veciam ako len tehotneniu a snad buduci rok to bude :slight_smile:
@manita mne robili iui 14DC dva krat... :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Ja som tiež vedľa z tých ekrazitov, čo mi predpísali, keď už 1 dieťa mám a žiadne problémy nemáme. Ale už sme na nervy obidvaja z toho snaženia, tak ideme do toho "s pomocou chémie a medicíny", lebo inak by sme už asi skončili v cvokhauze... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 tak vysledok dnes mizerny..IUI nebude a mam pichnut decapeptyl 2mg ma ide porazit :cry:
5. dec 2012 o 10:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
@sandra077
@spalka
Ďakujem, tak ja tú prácu idem brať "vlažne" od 12 DC až po 17 DC. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. dec 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sandra077 mozno si len podrazdena a vnutorne sama bojujes so strachom ci sa to tentokrat podarilo...
5. dec 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita ja som ale stimulovala clostim 5DC som zacala dve denne 5dni a potom na 12 den som si pichla ovitrell a potom 14DC bol IUI..
5. dec 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Dík. Ja predpokladám, že to bude mať podobný scenár... :wink: :wink: :wink:
5. dec 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimka no hej ale snazim sa to potlacit ze sa bojim a nemyslim na to tak ze ci ano alebo nie...uz to bude skoro tyzden pred mrchov a to ja byvam vtedy podrazdena precitlivena lebo mam pms... :frowning2:
5. dec 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita drzim palce a este na ten 12DC mi pozrela folikuyly ci mam asi dostatocne velke na iui :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Aj krv ti brali, či len UZV robili?
5. dec 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita Iba ultra pozerala ma krv mi nebrala.... :wink:
5. dec 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
sandri, skus sa ukludnit, lebo skodis tym babatku a tomu sa u teba nebude pacit...radsej 1Okrat predychaj :slight_smile:
no my sexujeme kazdy druhy den a niekedy aj kazdy....nam to chuti :slight_smile::slight_smile:
5. dec 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sandra077 áno v pondelok sme sa dozvedeli že naše druhé IUI bolo negatívne :( ... máme spolu jedno dieťa ale po 8r. snažení sa ... nemám jeden vajcovod a tak naše snaženie sa má význam len každý druhý mesiac :( ... čo je teda za rok veľmi málo možností :( keď k tomu pridám moje občasné anovuláky čo sú vzhľadom k môjmu veku už normálne tak bez stimulácie máme šancu tak možno 2-3x do roka :( ... preto nám aj navrhujú IVF... keby som mala o rok dva menej tak skúšam rok dva IUI :slight_smile: ale takto .... hmm ťažké rozhodnutie je pred nami :(
5. dec 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 aj ja mavam PMS ale v podobe toho ze sa mi vsetko chce, som akcna, upratujem varim :slight_smile: s chutou... hlavne sa nesleduj a nestresuj dopredu :wink:
5. dec 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova
test jsem nakonec ani nedělala, protože jsem to dostala...
5. dec 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka ahoj,.. veď to že keď vieš že funguješ aj bez hormónov normálne ... viď príspevok vyššie čo som písala sandra077 :slight_smile: ...
5. dec 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Super, chcem tam skočiť pred víkendom 9 DC, len aby mi pozreli veľkosť folikulov, ako zareagovali na tú stimuláciu, a potom v pondelok 12 DC ešte raz. Nechcem to nechať až na ten 12 DC, aby som niečo nepremeškala, ak by bolo už treba a muž by mal dobehnúť a pod. ...
5. dec 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jaaaj suseda moja :slight_smile: ...veď práve ten hnusný čas ... čo by som teraz dala za to aby som mala o rok menej ... len sa bojím toho že som psychicky už tak zle natom že aj keby mi vložili 9mesačné bábo do brucha tak sa neujme :(
5. dec 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a preco sa tak bojis ivf? nam ked nevyjde tri krat iui tak pojdeme na ivf lebo uz sa nam nechce cakat atd kym sa to dako dakedy podari....i ked jasne bojim sa atd neni to priordzene ale tak co uz ked je to vacsia sanca ze to vyjde... :frowning2:
5. dec 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
moja, tak sup sup ukludnit sa...lebo ako vravis, potom sa nepodari ani IVF....mysli na krasne veci :slight_smile:...a ako som pisala, prejdi sa s malym k nam pod dom....ja ta rozosmejem :slight_smile:
ale mozno by si fakt mohla skusit sa len nezavazne poradit v tom Brne alebo skusit priamo to IVF v BA....
5. dec 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok