• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil Hlavu hore! Ja už by som tiež mohla mať vnúča ... a po pokúšaní prírody máme tú odvahu dať sa pokúšať ešte aj chémiu a medicínu... Nech to para tlačí, chceme bábo, cítime sa na to a hotovo... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. dec 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil :grinning: som sa pobavila na tom babe 9 mesacnom, humor ta ale neopusta, tak to nebude az take zle :slight_smile:, zatial nerieste, skusite este tretie IUI a dovtedy sa to utrasie :slight_smile:, ale osobne poznam aj stastnu maminu 3 chlapcekov z umelka a vsetko ok :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe tak kebyze som v tom tak sa tesim najviac na svete a som ukludnena viac...proste nejsom stale nervozna nemyslim na to stale ci ano alebo nie..len sa stane vecer ze zvysim hlas alebo sa akoze rozculim ale mna to hned prejde ..ja som napr aj nervozna ked som hladna alebo nemam dlho sex...a teraz po iui sme dako nemali kedy lebo som bud bola unavena alebo sme boli dakde mimo domu a nedalo sa... :sunglasses: ale vcera sme si to vynahradili a uz je to lepsie jasne normalne mavame tak 3-4 krat do tyzdna ako je cas...lebo v noci ked uz sa mi chce spat najviac tak sa mi zrovna nechce :astonished:
5. dec 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ahoj,... ako dlho sa snažíte? takže ma úplne vieš pochopiť ... kam chodíš do CAR? u nás je to podobne...nemilovali sme sa ani nepamätám už sa to nedá ... jednoducho len povieme ideme "pracovať" :( ... zabíja to náš vzťah :( ... ja som na dne... vyhýbam sa kamoškám bo sú buď tehotné alebo majú čerstvé bábätká ... proste horor... chcem zas žiť !!! lenže u nás to rozhodnutie či ísť do IVF ale nie je zložité po viacerých stránkach :( ... a manžel to nechal na mňa povedal že s každým mojím rozhodnutím bude súhlasiť a ja neviem ako ďalej...
5. dec 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka no ja som taka predtym podrazdena rozcitlivena alebo bezcitna chladna :grinning: mne sa to striedaju nalady kedze som znamenie rak a ten je velmi naladovy :grinning:
5. dec 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 nebojím sa samotného IVF bojím sa toho čo príde potom ... ak by to neklaplo ... to by som nezvládla ani keby som mala 100 tak úžasných manželov vedľa seba :(((((
5. dec 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete nahodou decapeptyl blokuje ovu?ja mam vela vajok a najvecske ma 15mm a kazali mi pichnut dnes decapeptyl 0.2mg a vraj nemat styk keby nahodou :unamused:
5. dec 2012 o 10:55  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LEDEN / JUNAR
@leeena_4 IUI - 5.1.2012 ________ POZITIV, 41tt, 1.10.2012 syn Tomáš :hearts:

UNOR / FEBRUAR
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012______POZITIV, 39tt, 19.10.2012 syn Miško :hearts:

BREZEN / MAREC
@kajkusa 4. ... - 7.3.2012__________POZITIV, 39tt, 24.11.2012 dcéra :hearts:
@kalipso 1.IUI - 8.3.2012__________POZITIV, 41tt, HCG 136,7 :hearts: holčička
@bambulka101 3.IUI - 12.3.2012____POZITIV, 34tt, 23.10.2012 syn Miško :hearts:
@valentina10 2.IUI - 15.3.2012______POZITIV, 39tt, 21.11.2012 syn Miško:hearts:
@ivoka 2.IUI - 20.3.2012___________POZITIV, 40tt, HCG 219 :hearts: dievčatko

DUBEN / APRIL
@misiatko81 1.IUI - 29.4.2012_______POZITIV 34tt :heart: chlapček

KVĚTEN / MÁJ
@maybay 2.IUI - 1.5.2012__________POZITIV, 34tt, HCG 275,7 :hearts: chlapeček
@smudlinka10 1.IUI - 7.5.2012 ______POZITIV, 33tt, :hearts: holčička
@mihaji 1.IUI - 7.5.2012 ___________POZITIV, 33tt, :hearts: holčička
@lucy130881 2.IUI - 20.5.2012______POZITIV, 30tt, HCG 1005 :hearts: dievcatko
@lea1333 - prirodzene_____________POZITIV, 29tt :hearts: chlapeček

ČERVEN / JÚN
@adelkaurso - po 3.IUI, prirozene______POZITIV 29tt :hearts: holčička
@ivet55 4.IUI - 3.6.2012______________POZITIV 28tt :hearts: dievčatko
@janulka1980 9.IUI - 18.6.2012________POZITIV 27tt :hearts: dievčatko
@rory_g 5.IUI - 19.6.2012_____________POZITIV 27tt :hearts: chlapeček

ČERVENEC / JÚL
@sweet81 2.IUI - 26.7.2012___________POZITIV 21tt :hearts: chlapeček

SRPEN / AUGUST
@briuska 1.ET - 1.8.2012 _____________POZITIV 21tt :hearts: chlapeček
@krmv IUI - 3.8.2012_________________POZITIV 20tt :hearts:
@bes22 ___________________________POZITIV 18tt :hearts:
@katarinakatka 1.IUI - 23.8.2012________POZITIV 17tt :hearts:

ZÁŘÍ / SEPTEMBER
@rikinka1612 IU I- 7.9.2012 ____________POZITIV 15tt :hearts:

ŘÍJEN / OKTÓBER
@arabiana 1.IUI - 1.10.2012____________ POZITIV 12tt dvojčátka :hearts::hearts:
@majus28 1.IUI - 5.10.2012____________ POZITIV :hearts:
@dani125 2.IUI – 12.10.2012___________ POZITIV dvojčátka :hearts::hearts:

LISTOPAD / NOVEMBER
@absti 6.IUI - 23.11.2012__________________12 DPO
@sandra077 2.IUI- 30.11.2012______________5 DPO
@consti 2.IUI-30.11.2012__________________5 DPO

PROSINEC/DECEMBER
@lukha80 3.IUI - 7.12.2012________________
@terulilinka 3.IUI-
@medvedinka 2.IUI -
@sanchezova 3.IUI -
@rojica 3.IUI
@merry1001 4.IUI
@rehonka 8.IUI -
@kahlann 2.IUI -
@denda29 2.IUI -
@danda81 2.IUI -
@chilinka 1.IUI -
@evunia 3.IUI -
@2lil 2.IUI –
@janka13ke 1.IUI-
@lusipe 2.IUI-
@holanci 5.IUI-?
@ivvka29 3.IUI -
@saurer 1.IUI-

IVF
@chantalle 1.IVF-19.11.2012_____ET
@harley26 1.IVF - 22.11.2012___POZITIV
@zuzulik1001 1.IVF - november ?
@misha1104 1.IVF __________POZITIV :hearts:
@trefulka 1.IVF - prosinec 2012
@ewsonek 1IVF- říjen 2012 ??
@ivanya 26.11.2012__________OPU
@janulkaa23 2.IVF– prosinec 2012
@stella881 1.IVF december/januar
@crime 2.IVF -
@ramdy 2.IVF- Leden 2013
@pechlinka 11.12. konzultace na IVF
@siinda 2.IVF 2013- januar___KET
@sisulik82 1.IVF januar 2013

JINÉ
@mat_ova - laparoskopie
@linddi - laparoskopie
@liliana30 4.IUI – 2013
@milagrosss20 - 20.11. vyšetření u lékaře
@sarah00 - LPS, konzultacia pred 1.IUI
5. dec 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil moja, musis byt silna...niekedy sa to tazko hovori...ale ako sama pises, mas urcite skveleho manzela, ktory ta podporuje a doma uzasneho synceka...uzivaj si teraz tuto krasnu rodinku, nenechaj si to pokazit niecim, co vidis, ze nevies ovplyvnit.... lebo poznam aj vela pripadov, kedy si uz muzi povedali dost....a odisli...tak sa prosim venuj jenu, sebe (ved rada cvicis) a syncek ti urcite robi radost...a kasli na kamosky...nie vzdy dieta znamena stastie...a ZIT?...s dietatom moja? :slight_smile:....nechcem ti brat iluzie, sama mas jedno :slight_smile:...prve dva roky, zit nebudes, len doma s plienkami a kasickami a sem tam niekam... :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: musela som to odlahcit, prepac :slight_smile:
5. dec 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@2lil My 3 roky. Chodím do GF. Ja to beriem za pačesy tentoraz, žiadne váhanie ani dilemy... :wink:
5. dec 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmm ukludniť sa ? ako sa to prosím ťa robí???? uvidím v pondelok čo mi dr povie... aj keď viem že bude tlačiť IVF ... proste mám pocit že im ide o prachy ... a ako im mám potom veriť??? chcem skúsiť 3.IUI teraz v decembri bo by mi mal ovulovať ten správny vaječník a nechce sa mi potom čakať zas 3mesiace... ale neviem ak sa mi dnes mrcha pustí som v péčku :( nestihnem nasadiť clostil :(
5. dec 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nema vyznam sa trapit tym, co by mohlo byt, keby a co ked keby...stop! aj psychika robi vela a ked si budes hovorit ze sa nieco pototo a tak sa to aj vazne pototo :sweat_smile: zvladnes vsetko aj keby hrnce padali :wink:
5. dec 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil tak ked dopredu sa bojis zlyhania tak by som do toho nesla..treba do toho ist s tym ze tomu veris ze to vyjde....jak sa hovori psychika robi velmi vela a posobi aj na fyzicno osoby...my sme obaja taky napr ze ked to nevyjde tak sa moj muz tvari ze je to oka ale citim ze neni ze je sklamany..ale on to nedava najavo priamo ani to nepovie ale ked vidim ze sa rozculuje nad malickostami tak viem ze sa s tym nezmieril... :unamused: lebo mame problem s jeho spermoskami trocha... :confused: a to je chlap vies aki su...precitlivenli na seba a musia byt najlepsi...a ked nejsu tak to zle beru...
5. dec 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita jáááj keby to bolo také jednoduché ... u nás to rozhodnutie je oveľa ťažšie :( ... ale tak nejako už len bude...len keby som sa už vedela rozhodnúť... už ste podali žiadosť na poisťovňu ???
5. dec 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka to si aj ja stále hovorím dokola...veď ešte skúsime 3.IUI a kým poisťovňa schváli žiadosť budem tehotná :slight_smile: ale....
5. dec 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ale? stop ale! :grinning:
5. dec 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
tak tak, pekne len sexikujte, z toho musi byt radost a nie povinnost.... :slight_smile:.my sexujeme stale, aj ked vieme, ze to nema zmysel :slight_smile:..teda myslim ten na otehotnenie :slight_smile:....a chlapi to potrebuju, citit, ze to je take prirodzene, a nie ze sa od nich ocakava prave v tejto chvili robenie deti...
mam kamosku, ktora to 5 rokov stale riesila, planovala....a len vtedy ked ovu test ukazal...a teraz uz s nou muz nechce ani spavat....a nevie s tym nic urobit...uplne zabila v nom muznost a ani sa mu chudakovi nepostavi :(
5. dec 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dobre si mi dala :slight_smile: ... toto všetko si uvedomujem ale akosi teraz to všetko cítim úplne inak... máš pravdu že 2deti neznamená šťastie to si budem pamätať ...vždy keď mi bude tak ako teraz si na to spomeniem :slight_smile: ... si zlatá ... moc ďakujem :slight_smile: .. daj mi prosím vedieť čo vám Harbulák povedal...
5. dec 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ku komu chodíš??? fuu kiež by som bola tak jednoznačne presvedčená o tom ako ďalej :slight_smile: ... držím vám palce...
5. dec 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
:slight_smile:...to som rada suseda moja :slight_smile:....ja ti poviem uprimne, ked budes chciet... :slight_smile:...a myslim, ze to ti pomoze najviac :slight_smile:...vies co je to s malymi dvoma detmi? :slight_smile:...cisty cirkus...kamosky ani z domu nevyjdu pomaly, ani kava, cvicenie uz vobec, a ani si nevedia najst pracu, lebo im nema kto ist po deti po skolke.... :slight_smile:...takze uzivaj si to teraz a moja, cert by v tom bol zakopany aby to nevyslo :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
uz jedno ti vyslo...a pamatas kedy? :slight_smile:....ked si bola v klude :slight_smile:....tak hor sa do toho....naloz maleho a prejdi sa na vianocne trhy a daj si dobry horuci punc .... a ALKO:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
5. dec 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil aj mne je do revu ked vidim tie krasne babaticka, tuzim si materstvo este raz, poslednykrat vychutnat, vieme ze v trojici este nie sme kompletni, tak ale ked to nepojde tak to nepojde... planujem si aj ine veci (skolu, pracu, zabavu - dcerka je uz vacsia a samostatnejsia, konecne :wink: ) ako zalozny plan :grinning:
5. dec 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka hej hej stop :slight_smile: .... ja sa pozbieram a bude zas dobre... na začiatku som bola presvedčená o tom že pôjdem aj do IVF .... potrebujem mať zas to presvedčenie že ako ďalej... myslím že to je to čo ma teraz ubíja... ale chcem ísť do 3.kola tento mesiac a kým poisťovňa schváli žiadosť mám ešte ďalšie 2mesiace čas rozmýšľať čo urobiť ďalej... a to sú ďalšie dva mesiace na skúšanie či sa to podarí prirodzene ... len ako si to dať do hlavy že takto to bude a hotovo? a netrápiť sa tým či toto rozhodnutie je správne????
5. dec 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe si zlatá :slight_smile: ďakujeeeem
5. dec 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
pocuj, ved toto co si napisala @spalke...tak citam ako citam....dievca moje, ty vies co chces....a mas v tom jasno... :slight_smile:.....ty sa len bojis :slight_smile:....ty potrebujes pocut, ze je to dobre rozhodnutie.... :slight_smile:...klobuk dolu, mas recht....CHOD DO TOHO tak ako si napisala :slight_smile:...ma to logiku a dava to cele zmysel :slight_smile:...Takze mas ZELENU :slight_smile:
5. dec 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil nijak, to sa neda, musis prejst tymto peklom planovania a pochybnosti aby si chytila zo samotnej beznadeje druhy dych :grinning:
5. dec 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka áno ale ja sa neviem zmieriť s takým záložným plánom :( ...
5. dec 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no zalozny plan treba :wink:... tak sa miesto myslienok na to, ako to moze s babatkovanim zle dopadnut sustred na to, ako si vystavat zalozny plan, ktory by ti vyhovoval, musis mat nieco, co by ti robilo radost a chcela by si dosiahnut aj popri tom najdolezitejsiom - rodinke :wink:
5. dec 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmm tak to je zle..jasne ze sexujeme aj ked to akoze nema vplyv na otehotnenie...co je maximum co sme boli bez toho bol u nas tyzden..takze ked to neni uz cez 3dni tak sa snazime o napravu..len moj chlap stale chce nech sa prezliekam do sexi pradielka a ja na to nemam stale chut sa prezliekat aby som sa mu pacila..sak ani on nemusi prstom pohnut ale ja mam byt stale sexi a upravena? hmm...ale jasne ze to spravim ale nie vzdy sa mi chce a mam naladu..chapes... :confused:
5. dec 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka prave to je to ze ine nechcem :( ... ale dakujem za povzbudenie ...bude zas dobre to len ten neuspech z IUI ma tak dostal ...
5. dec 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 ahoj mozes dat do tabulky dve srdiecka cakame dvojicky..zatial tak dufam ze to aj tak ostata a bude vsetko ok ako sa mas?
5. dec 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok