• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@misha1104 jej gratulujeeem :slight_smile: ako vidim si otehotnela po prvom ivf :wink: kolko si mala predtym iui ak sa mozem opytat?
5. dec 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neboj, aj ja som teraz ako zelenac "mudra" a vesela...ale o dva tyzdne mi bude cukat riadne :grinning:
5. dec 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka čo ťa čaká o 2týždne???
5. dec 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no vysledky iui :unamused:
5. dec 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka jaaaj prepac akosi to tu nestiham sledovat :slight_smile: ... budem silno drzat palce...
5. dec 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil dakujeeem :sunglasses:
5. dec 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil drzim paste velmi aj ja tebe a keby nieco, terapia modreho konika nas aspon na chvilu zachrani :slight_smile:
5. dec 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
heh sa neviem dovolať do GF ... a keď sa dovolám a chcem prepnúť na môjho lekára tak mi tetuška v telefóne povie že pán doktor si nepraje aby mu pacientky volali .... napísala si moje číslo a že keď ho uvidí povie mu nech mi zavolá ... :( ... myslím že tretie kolo nebude tak jednoduché u nás a nestihnem to :(((
5. dec 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky. No jsem zpět od doktorky, nechala mě doma do příští středy, tak se kurýruji. Prý když mi teploty neklesnou, tak mi nasadí antibiotika, ale doufám, že na tento scénář nedojde. Po cestě zpět jsem nakoupila vánoční přáníčka a tak se tím teď bavím, plus mi tu manžel nechal dvě alba na fotky a cca 500 fotek z dovolené, tak to mám o zábavu postaráno :grinning: . pa pa, jdu si zase lehnout :wink: .
5. dec 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@spalka mne práveže pri prvom IUI MK nerobil dobre...preto pri druhom som sa odmlčala ....
5. dec 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti drzim palce nech sa cim skor uzdravis :slight_smile:
5. dec 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka vieš čo moja na 7DPO som testovala a bol tam ešte duch tak že ešte vtedy tam bol pregnyl.....lebo potom sa už žiadne čiarky neukázali..... :frowning2:
5. dec 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ach to ne :frowning2:, tak skusim o tyzden co to da, mala si pregnyl 5000j?
5. dec 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka áno presne ten som mala aj ja....tak je zbytočné tak skoro testovať až niekedy na 10 a 11DPO.....držkám ti palce..... :slight_smile:
5. dec 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 Ten uzávam aj ja, ale zatial nic :frowning2: Tebe blahozelam. . .
5. dec 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 díky moc, jen se nevzdávej.. pořád je ještě hodně možností :wink:
5. dec 2012 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisulik82 Vies co nejdem momentalne, som v piatom rocniku na VS, idem to dokoncit a v juni by som chcela ist na IVF, asi IUI nema zmysel. . .a ty ako?
5. dec 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Ahoj, poprosim Ta o zmenu v tabulke. . .nepôjdem na 4. IUI, ale niekedy v juni na IVF. . .dakujem
5. dec 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ahoj dakujem dve iui....ja osobne v mojom pripade som iui nedavala velku sancu koli zdravotnym problemom ale ivf hned vyslo a to na 200 percent.. :slight_smile:
5. dec 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte dievcata, tak uz som sa vratila od lekara....bol uplne skvely...vsetko nam vysvetlil, pozrel dokladne ako sme reagovali na stimulaciu, ake boli odbery spg, proste vsetko....a potom povedal, vy ste pre mna hrozny pripad....lebo vsetko je uplne ale uplne ok....ze to sam nechape....taky bol zlaty, nasmiali sme sa....a navrhol teraz mesiac pauzy a v januari a februari skusime este dvakrat IUI a uvidime....tak dievcata....ja to potom DAM....u nas je to asi psychika, tak si idem teraz uzivat krasne obdobie pred vianocami....
velmi vam drzim vsetkym palceky :wink:
5. dec 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rojica dakujem velmi :slight_smile:, aj ja tebe
5. dec 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 super a ake to teda bolo to ivf? bolo to zle hrozne treba tusim si pichat dake hormony predtym nie?
5. dec 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
ahojky tak skus im dat info, ze by si rada stihla dalsi cyklus, ci by to vedeli posurit :wink:
5. dec 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dovolala som sa na recepciu a chcela Harbulaka ...vraj si nepraje aby mu pacientky volali .. chcela moje cislo a ze mu povie nech mi zavola...tak cakam :slight_smile: ale teda ruzovo to nevidim...ale si ma potesila ze vam navrhol dalsie IUI ... sam povedal mesiac pauza? abo ste sa spolu natom zhodli?
5. dec 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
ak by sa ti neozvali naspat, skus hned rano zajtra...urcite to recepcne pochopia :wink:
on sam navrhol a to je presne to, co sme chceli aj my...nema to vyznam silit tesne pred vianocami a potom tu budem upratovat, piect, tahat tazke... :wink: chcem si to uzit...takze sme sa zhodli :wink:
5. dec 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 jasne tak ako pri iui troksu viacej
5. dec 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 a bolelo to ked uz bolo potom? asi si musela byt aj par dni doma ...?
5. dec 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nie ak sa neozve asi to tak má byť a nechám to tak ... aj keď tento mesiac by mali byť folíky na tej strane kde mám vajcovod... možno sa podarí prirodzene :slight_smile: ... uvidíme :slight_smile:
5. dec 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky caute! zase ste tu toho tolko popisali, ze nestiham citat :grinning: presla som to len tak zbezne, ale postrehla som, ze sa tu dost toci okolo ivf...
Ja osobne sa ivf vobec nebojim, ba priam sa na to neskutocne tesim, keby mi zavolali z centra zajtra, ze ci nechcem uz ist, sadam do auta a trasu brezno-martin urobim schumacherovskou rychlostou a po ceste si uz rozopinam gate :grinning: V nasom pripade je to jedina mozna cesta, nadej, utesenie, ze sa mi ide splnit sen, a aj pojdem do toho s tym, ze sa to podari a basta! :grinning: Na iui sme prvy krat isli s tym, ze to ideme len skusit, lebo ani dr. o tom nebola velmi presvedcena vzhladom na nasu diagnozu, ale, ze vyskusame a uvidime, nevyslo, co som aj tak vnutorne tusila... Tak nebudeme tym stracat cas, a skusat, ci sa to niekedy o x rokov podari, nechcem skoncit na psychiatrii :frowning2: Keby sme boli uplne zdravi, tak by som urcite aj ja chcela vyskusat co najviac iui, ale mne by to robilo zle na psychiku, keby ze sa stale opakoval negativny vysledok. Takto som rada, ze to uz nemusime podstupovat a vo februari si pojdeme po babatko :grinning: :grinning:
@2lil podla mna sa ivf vobec nemusis bat, ale moj nazor je taky, ze pokial o tom zena nie je 100% presvedcena, ze to chce podstupit, a ze sa to podari, tak to potom nema vyznam...tak ak sa na to necitis, tak si na to nechaj cas, mozno sa to casom zmeni, lebo ta psychika je svina, a aspon u mna je to tak...
@rojica v heliku dr. hovorila, ze iui robila kolko krat chces, tak sa tam informuj, veru tak, treba hladat centrum, kt. nerobi problem iui aj viackrat opakovat....
inak som volala teraz do heliku, ze kde to vazi s tou nasou ziadostou a oni ju este neposlali! pred tyzdnom sme ju podpisovali...mna asi picne z toho cakania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))
5. dec 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok