• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
juj od radosti som to poslala skorej :slight_smile: ...tak volal mi pán doktor Harbulák :slight_smile: ... nech mi ešte niekto povie že GF nikdy viac :slight_smile: aj napriek zmätkom čo som mala prvý cyklus v GF som tam s jednaním spokojná :slight_smile: ....no pán doktor volal som mu povedala že by som rada skúsila ešte 3.IUI tento cyklus :slight_smile: a on pozrel do karty že hmm hmm jasneee treba skúšať radšej IUI ako IVF :slight_smile: ... dobehnite si po recept a pekne začnite brať clostil :slight_smile: a nezabudnite v pondelok máme konzultáciu už sa na vás teším a vyšpekulujeme ako pôjdeme ďalej tak aby sa vám sen splnil :slight_smile: .... neviem čím to je že bol tak milý ale viem že mu dôverujem a keď navrhne IVF idem do toho ...ak povie IUI 100x bude IUI 100x ... juchúúúú taaaaak sa teším :slight_smile:)))
5. dec 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@sisulik82 ja sa nebojím IVF ja sa bojím výsledku .... ak by neklaplo ani IVF zrútim sa úplne :( ...
5. dec 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
jezis, vidis a ty narobis paniku :wink: ....no mily bol preto, lebo som prave od neho odisla a urobila mu dobru naladu :wink: ...som ti vravela, ze bol strasne mily....este aj muz vravel, ze mal z neho vyborny pocit a to je co povedat....
tesim sa s tebou, no ale hlavne sa daj frisko pekne do pohody a mysli uz pozitivne... :wink:
5. dec 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81
prosim ta, mozes ma vyhodit z decembra...ja sa ozvem potom kedy a ako dalej :wink:
drzim palceky.
5. dec 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Tak stejně to máme my. Dokonce nám pan primář řekl, že vůbec nechápe, že už nemáme kupu dětí, že máme naprosto skvělé výsledky oba. Tak asi fakt ta psychika nebo co :wink: . Ono to jednou vyjde, věřím tomu :dizzy_face: !!
5. dec 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe už žiadna panika :slight_smile: ... 3.IUI je naše :slight_smile: a budem mať super Silvestra :slight_smile: síce si nevypijem ale nevadí :slight_smile: ......
5. dec 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@consti
@2lil
My to isté. Ale s tou psychikou už treba konečne zatočiť... :wink: :wink: :wink:
5. dec 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@2lil V GF robia IUI aj cez víkendy, nevieš?
5. dec 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita zatočíííííme .. my to dáme :slight_smile: ....
5. dec 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@manita jasne že robia :slight_smile: ... prečo?
5. dec 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale u Pipín som si všimla toto: v GF su otvoreni do 21.12. do 12:00, a potom 27.,28. a 31.12. robia len odbery a akutne pripady do 10:00 hod. (Tak máčam kofilu v káve a zasa listujem v kalendári.) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. dec 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita hej hej tento mesiac to majú tak ale bežne robia aj víkendy... aj mne dr vravel že tento mesiac IUI len tie čo začnú cyklus do 6.12. inak to už nestihnú....a ty si ako na tom???
5. dec 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil My stíhame. Však Ježiškovi som napísala jasný list... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@manita ktorý DC si ?? ja dnes 1DC ak to bude ako prvé dve tak IUI bude 18teho abo 19teho ...takže tiež stíhame .... len výsledok bude až na nový rok :slight_smile: ale nevadí to bude super správa hneď na nový rok a tak bude určite super aj celý rok :slight_smile:
5. dec 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil Ja 7 DC, pozajtra tam fičím na premeranie, ako sme nastimulovaní... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Rok 2013 má byť podľa bosorákov a numerológov šťastný. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@manita preco ides tak skoro na premeranie??? chodi sa 10DC az 12DC... nieje to moc skoro???
5. dec 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita zas neviem citat ...hmm pozajtra :slight_smile: oka :slight_smile: ... hej hej daj vediet potom ako to ideeeee
5. dec 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Je, ale bojím sa, aby to v pondelok 12 DC nebolo už neskoro. Niektorým dievčatám na 12 DC už robili IUI. :astonished: :astonished: :astonished:
5. dec 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...baby mal niekto s vas skusenost ze partner mal zle vysledky spermii????moj ma leukospermie...no neviem ho dostat na urologiu :frowning2: a musi ist tam sa preliecit..no odmieta mi ist :frowning2:
5. dec 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 no však uvidíme že ako dopadne toto naše posledné kolo..... :unamused: ...ale ja do Heliosu nechcem ísť sú dosť drahý.....som si overovala, že koľko tam stojí IUI s darcovskými spermiami a tam to vyjde až na 360 eur to je podľa mňa dosť.....tak asi skúsime v Martine ale Iscare......
5. dec 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 cafko no moj mal mensi pocet spermii a neviem ci aj tvar a rychlost to ako kedy... :unamused: a preco odmieta tam ist aby sa vyliecil nechapem....
5. dec 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Nebolelo to moc...iba po zakroku kus ked vyberali vajicka ale to len jeden den som bola taka....inak sa to da bala som sa toho tiez ale neni to nic strasne .....su horsie veci laparka atd....a doma som bola par dni...akurat to vyslo ze sme cestovali na sviatky na sk...
5. dec 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha1104 tak potom super dikes za info urcite tp stalo za to :wink:
5. dec 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 neviem ti povedat preco nechce ist ...proste nechce mi ist lebo vie co ho tam caka asi alebo ja neviem proste,,,on ma cez 90milonov spermi ale s toho ma cez 8 miloinov funkcnych..cize je to veeeelmi malo velmi...ma vela bielych krviniek a to mu zabija spermie ci co alebo nieco taketo...uz som s toho hovotva kokso..fakt..
5. dec 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak to nie je dobre moja že ti tam nechce ísť....lebo v takýchto veciach by ste mali mať vo všetkom jasno a navzájom sa podporovať...tak to je to potom pre teba ťažké že ty podstupuješ aj nemožné a on nechce ísť ani len k urológovi....však to nič nie je my sme tam tiež boli síce nás nepotešil, ale aspoň vieme že na čom sme....že to už prirodzenou cestou nepôjde..... :cry: ale zmierili sme sa s tým...taký je život....tak sa skús s nim o tom ešte porozprávať......držím ti moc palce.....
5. dec 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 skus sa s nim porozpravat pri vinku a vysvetlit mu to ze tam musi ist...skus si zistit vsetko o liecbe co to obnasa atd...vysvetli mu to ze bez jeho podpory sa vytuzeneho dietatka nedockate...ze je to dobre aj pre jeho zdravie aby sa vyliecil aj do buducna...neviem ked ta lubi a chce deti a zalezi mu na tom tak by to mal pochopit..musite sa o tom porozpravat...drzim palce nech to pochopi...alebo skus mu dohovorit cez niekoho koho rady berie a necha si poradit...
5. dec 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
@sandra077 ach baby moje..dakujem veeelmi pekne za podporu fakt...ja uz som s nim hovorila vzdy este hovorim len proste on vie co mu tam budu asi robit..a to preto nechce ist koli tomu...hanbi sa alebo mu to je neprijmne..ja som mu povedala ze pokial on tam nepojde tak ja nemozem ist ani na IVF pretoze nas tam hned poselal dr ale on musi byt prelieceny...neviem hladam uz aj veci na internete co by som mu kupila a aby to bral..no fakt ako neviem uz co dalej...
5. dec 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak určite to tam nebude až také strašné čo mu tam budú robiť aby to nezvládol však je hádam nejaké chlap nie.......no mne to potom tak pripadá, že to dieťa nechce lebo keby ho chcel tak s tým nemá problém tam ísť a podstúpiť čo treba......však je to normálna vec nič na tom nie je.....
5. dec 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 presne tak ako hovori @rojica proste ked chce dieta tak to spravi,tu vyhovorky nejsu fakt na miestne,nech je liecba akakolvek preboha sak to nie je chemoterapia alebo co je to normalne,ze kazdy ma daky problem...a co mas hovorit ty? Ivf mozno bude horsie ako liecba jeho na to nemysli? Fakt ked chce dieta niekto urobi pre to aj nemozne,sorry ale toto sa mi zda iba ako vyhovorka...mna by to nastvalo ze na mna serie chlap prepac...drzim palce
5. dec 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
Ako po IUI? Podarilo sa?
@sisulik82
Neviem, mozno preto, že som uz dvakrat potretila a druhykrat som cakala dvojicky. Tak je mozne, ze chceli predist komplikaciam. 12.12 idem na meranie a uvidim....
5. dec 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok