• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no je prekrasna :dizzy_face: :wink: skutocne, taky maly rostak :wink:
25. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a taky se někdy chová jako liška podšitá :grinning: :grinning: :grinning:
Už máš zabaleno? A namazaný líííííže? :grinning: :grinning: To je schválně ten překlep,vyjmenovaný slova ještě zvládám,ale Pepovi/y brýle jsem nepochopila nikdy :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambule, ja utekam domov..........majte sa krasne a zajtra som tu ako na koni :grinning: :dizzy_face: pa paaaaaaaaaa
25. feb 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já se těšim,až jí budu fotit vedle kočárku :slight_smile:
25. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzí pápá, tak hlavně ať je ten kůň modrý a ne bílý - sníh už nechci ani vidět! :wink:
25. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: latu
25. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
latu... zabaleno ???.. blázníš.. ???.. ja budu balyt až v sobotu :grinning:... a líííže už jsou namazanýýý :grinning: a já budu s nima, když dostanu ms :grinning:
25. feb 2009 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě že ta mrcha k tobě nedorazí, jinak by bylo na sjezdovce asi veselo :grinning: :grinning: :grinning: A koukám,že k balení máš stejný přístup jako já :grinning: Ostatně i manžela jsem si sbalila na poslední chvíli :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jo... to by bylo na svahu nablito... a ještě k tomu za mnou červená čára zeshora až dolů... páč první dny ms leju jak konev :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já taky chtěla napsat nablito,ale pak jsem si říkala,že to drzé někomu psát - ale vidim,že si rozumíme :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jen mi to napiš :grinning:.. hihi.... přece nenapíšeme nablinkano.. nebo nazvraceno .. uáááá.....

mizííím, páčko
25. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky holky dnes mě po včerejší IUI pěkně bolelo břicho v práci jsem myslela že nevydržím (bylo to ještě horší než před MS) :frowning2: Mě je jinak 27 let o mímo žádné zatím nemám i s tou roční přestávkou se o mimčo snažíme cca4 roky tak to snad konečně vyjde... :sunglasses:
25. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
j.cien : chápu tě mám u toho také bolesti jsem totiž taky po konizaci čípku...ale musíme být statečné za mimíska to opravdu stojíí!!!!!!!!!! :wink: :grinning:
25. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj,taky jsem zatla zuby a vydrzela to...doktor uz to chtel vzdat,ze to nema cenu,ze to musi v narkoze dilatovat...ale mne bylo lito,prijit o IUI,mame mizerny spermio a zrovinka byl docela dobry...

Spise se bojim...jak se pri IVF zavadeji embryjka...to se dela pres ten cipek?
To pak bude asi sirsi ta kanylka...a to uz asi opravdu nedam...
25. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdáááááár

zubaj: ty máš tátu slováka a mámu česku? to je prdel, já naopak :grinning:
26. feb 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko :dizzy_face:
26. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
26. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hoooooooooooj dííívčence.....

gucci.. no jooo,... tak to je nooo.. hihi... :grinning:... a děda byl napůl maďar... a babička ruska... :grinning:...

ahojik zuzu, smilky.. :slight_smile:
26. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky holky..tak dnes jsem začala schůzí v práci, odpoledne seminář a večer noční..ble, j. cien, při IVF to nějak udělají i kdyby tě přispat měli, neboj, a jestli se můžu zeptat jak dobrý bylo to spermio? nám se zvedl počet na 78 milionů,ale jen 10% pohybu :frowning2: tak jsem z toho smutná, moc šancí nevidím, když u dravých je úspěch 10% tak co pak u nás, to už nejou procenta,ale zázrak...
26. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ruda: ahojky, kdyby tvůj lékař si nebyl jistý že jsou manžovi spermíci tak strašně pomalý a že by k vajíčku neměli šanci doputovat, tak by tě na IUI neposílal a šla bys rovnou na IVF :wink:
26. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ruda... ZÁZRAKY SE DĚJÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chce to špetku štěstí, špetku naděje, špetku zázraku a ty // se tam musí objevit :wink:
26. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky jste moc hodné, mám dnes depáka, tak snad to brzo přejde.. hlavně ten zázrak by to byl..už si říkám, že to třeba nejde protože bych nebyla dobrá máma...no deptím děsně :unamused:
26. feb 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ruda... no ty jsiiiii aleeee, bys zasloužila přes holej zadek!!!!!!!!!! ... zapomeň na depky!... kurňa ženská..!... :angry: :angry: máš štěstí, že jsi až v Hodoníně, jinak bych ti přišla vyčinit ! :grinning:....
26. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zubi mije milovaná, asi bych to potřebovala, nic se mi nedaří, jsem protiva a bojím se ,že tím ubližuju těm nejbližším..nejraději bych se na 14 dnů vypnula ze zásuvky..navíc sama doma, tak deptím a deptím,ale naštěstí mám vás..to zase přejde..snad je to jenom momentka :rolling_eyes:
26. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty rudoško jedddnaaa!!!!!!!!!!běž se napapkat...a bude ti lépe... plný žaludek rovná se pozitivní myšlení...

já teeeedaa určo jduuu :grinning:
26. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
díky zubííííí, už se stalo, bylo aj masko pečené výborné..no nic moc účinek,ale jdu pesanem ven, tak aťmá radost aspoň on a na smutek bude dost času za 14 dnů ne? a nějaká změna u tebe? nevolnosti, okuurky nebo tak něco?
26. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jé, hoky, já to konečně dostala.... po dlouhém čekání se špinění pěkně rozjelo :grinning: :grinning: :grinning: já snad budu dnes oslavovat, můžeme se konečně pustit do druhéhé kola IUI
smilky: možná, že se uvidíme v caru, koukala jsem, že mi bude 12 DC vycházet na pondělí 9-tého, zítra se budu objednávat
26. feb 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jovi: ahojky, já jdu na UTZ v pátek 10. den, a tipuju že půjdu v pondělí na IUI tj. také 9.3. :wink:
26. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jovi: kolik tě stál 1. IUI? :slight_smile:
26. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok