• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@consti
jej, tak to teda musi vyjst, ked to budu este aj narodeniny....mooooc ti drzim palceky :slight_smile:....a davaj na seba pozor... :wink:
7. dec 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica ty si zacala brat clostil aj ja som ho brala tento a predosly mesiac a dnes mi pichli pregnyl, tak uvidime, co doma dame a ked nic z toho nebude, tak by som chcela stimulovat uz injekciami - gona,l puregon....
A navaly tepla si nemala od clostilu? Lebo ja ano...
7. dec 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa
ahoj, ja so mala tie navaly tepla prvy mesiac...uplne ma oblialo :slight_smile:....ale potom to uz preslo na tretikrat :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saurer ahoj, ako sa citis po injekciach, vsetko ok?
7. dec 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa moja ja už idem do 3 IUI....a vždy som stimulovala clostilom....ale dva pokusy nevyšli :frowning2: ....ale tento tretí už bude môj.... :slight_smile: ......so mnou ten clostil veru nič nerobil nič vážne som nepostrehla.....ale teraz my dr zvýšila dávku tak uvidím, že ako to teraz bude účinkovať.... :frowning2: ..
7. dec 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Díky moc! Byla bych moc ráda, ale raději si od toho nic neslibuji :wink: . A ty si moc užij lyžovačku :dizzy_face: !! Jdu koukat na Lásku nebeskou, pa pa :wink:
7. dec 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti Dík, že si mi o tom podrobnejšie rozpísala. Ja som práve vybavila UZV a krv 9 DC - vľavo mám 15 mm a vpravo 18 mm. Takže IUI bude v nedeľu. (Dobre, že som nečakala do pondelka a išla som tam dnes.) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica jasne, ze bude tvoj :wink: , na kolko Ti teraz zvysila? Ja som brala od 3dc 2x1, cize jeden balik 10tbl.
7. dec 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa ja som vždy brala a aj beriem od 5DC 2x1 a teraz my dala na 3x1 tak som zvedavá či pomôže........ :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica treba verit, ze pomoze :wink:
7. dec 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa no už nič iné nám ani neostáva...... :slight_smile: ....a vy sa snažilkuje zatiaľ doma? či si už aj niečo podstúpila?....sorry ale nie som v obraze....
7. dec 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jedno iui v lete, teraz skusame doma a potom uvidime
7. dec 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hello zelam skvelu lyzovacku a oddych zavidim bude vam supernee :slight_smile: tak dufam ze to s @consti prelomime i ked sa tiez dako zvlast necitim len trosku ze sa mi jak kaby nabaluje tuk okolo bruska..mozno si to ale nahovaram neviem ale citim sa dako "tlsto" asi aj kvoli tomu ze nemozem chodit cvicit a nemam taky pohyb ako predtym a iba jem normalne ale zase sa neprejedam dako moc normalne jak predtym tak neviem..o tyzden snad budem vediet viac i ked planujem tesit v pondelok iba tak zo srandy :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
dakujem :slight_smile:....ale ved aj tebe bude v Parizi...tusim sa budeme minat:slight_smile:...to si mozno len trosku nafucana z hormonov, ale to prejde, alebo neprejde a uz budes pekne priberat z ineho :slight_smile:...velmi ti to zelam....a mojzisku mozes cvicit pekne opatrne :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellaa tak držím palce aby sa zadarilo.... :wink:
7. dec 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica dakujem a tebe nech pekne rastu foliky :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka cafko akos ?dnes ides na krv ci uz si bola a budes vediet kedy vysledky? uz sme nedockave kedze si mala dve ciarky :slight_smile: inak ake testy si si kupila co ti ukazali tie ciarky pls? :grinning: ja som zatial iba si kupila mamatest :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa no budem im pekne dohovárať aby sa snažili..... :grinning:
7. dec 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 no ja tiež len ten test kupujem ale neviem, že či my nepredávajú zlý keď my vždy len jednu čiarku ukáže.... :frowning2: ....tak by som aj ja chcela vedieť, že aké sú to testy ktoré ukážu dve čiarky..... :grinning:
7. dec 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe dakujeem no ja idem az o tyzden rano letime v piatok presne z budapesti takze uplne rozbity nevyspati budeme...ale nevadii tesim sa uz takto o tyzden budem pozerat orvy krat na eifelovku :grinning: my ideme iba od piatka do pondelka..takze cele 3 dni cca...ty sa budes mat lepsie kedze tam idete asi na tyzden co? :wink: no ja som chodila na antigravity co milujem ale kebyze som tehu nemozem to cvicit lebo to cvicis aj dole hlavou a to neni dobre :slight_smile: no a mojzisku no to je take nudne skor ale kebyze mam cas to cvicim lenze dojdem domov oddych a potom daco robim stale okolo domacnosti alebo ideme von alebo tak...moc sa mi nedari prinutit sa sama od seba doma... :confounded:
7. dec 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aj ja sak toto podla mna su dake pokazene :grinning:
7. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti hello akos snad uz ti je dnes lepsie a stale oddychujes :sunglasses:
7. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@sandra077
@sanchezova
@sisulik82..
@absti

ahoj holky já se mám po ránu dobře, byla jsem na UTZ av pondělí jdeme na 3.IUI tak jsem zvědavá . v neděli si mám sama píchnout ovitrelle , no to bude boj :grinning:
7. dec 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 a kedy budeš testovať?...... :slight_smile: ....chceme už počuť tú pozitívnu správičku.... :wink: .....
7. dec 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no po spravne by sa malo tak 14den po ale ja skusim stastie na 10 den ale zase ked tam nebude nic nebudem si z toho robit este hlavu :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova super drzim palce ze do tretice vsetko najlepsie :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanchezova neboj tentokrát to už dobojujete do pozitívneho konca...... :wink:
7. dec 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 10 deň je ešte skoro......ale na 14 deň tam už určite budú dve //.... :wink:
7. dec 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077
takze ides prvykrat do Pariza?...urcite stacia 3 dni, to stihnete vsetko pekne popozerat a zazijete nadhernu vianocnu atmosferu... :slight_smile:...my ideme na 5 dni...to chodime kazdy mesiac, lebo dcera je lyziarka, tak s klubom :slight_smile:...rodicia spolu a deti trenuju :slight_smile:...antigravity som neskusala, ale dostala som kupon na vyskusanie, len je platny do 20.12. a to asi nestihnem :( hej mojziska je skor o prinuteni sa....ale spevnuje super zadok a chrbat :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanchezova
velmi drzim paceky....tfuj tfuj..musi to vyjst....a daj si ho pichnut na pohotovosti.... :slight_smile:...ja by som to sama nezvladla :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok