• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lusipe
@sandra077
@sisulik82..
@absti

u nás na pohotovosti ti doktoři jsou na facku, to radši zavolám kamarádce a přepadnu ji v neděli před oběděm :grinning:
beru si sebou čtyřlístek od Sisulika pro štěstí. a doufám, že 24.12. tam najdu // . to by byl krásnej ježíšek.

Normálně a dnes se mi zdálo o dvojčatech. asi už mi ta představa ani nevadí. lepší dvě jak nic :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sanchezova no tento rok sa to nejako rozbehlo s tými dvojičkami aspoň posledné tri mesiace....lebo už 4 babenky čakajú dvojičky..... :wink: .....ja tiež hrozne túžim po dvojičkách ale budem rada keď bude aspoň to jedno...... :slight_smile: ......
7. dec 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja viem ze je skoro ale teraz tu jedndej babe ukazalo uz na 9 den slabe ciarky tak skusim aj ja len to nebudem brat ako smerodajne :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 no ja som testovala na 8 deň a boli tam dve čiarky ale to bolo ešte z pregnylu lebo potom my už žiadnu čiarku neukázalo.... :frowning2: ale u každej je to iné......
7. dec 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica děkuji :slight_smile: fsh a lh jsou hormony - mrkni se do googlu, asi bych ti je nevysvetlila nejlip .)) zjistituji to, kdyz ti provedou hormonalni profil. Na tom si uz byla? Ja mam za sebou 5 cyklu s clostilem ... taky sem na nej docela dobre reagovala, ale bohuzel se nepodarilo ... bylo z toho jen biochemicke tehu ..
@lusipe jj no sak o prinuteni a to mi dako nejde :grinning: jj prvy krat idem tam sa tesim do parzia chodia ludia viac krat proste lebo ze je kuzelny takze vsetci tam chodia jak na klavir co pocuvam :slight_smile: tak super lyziarsky a dcera ma kolko rokov? nevadi jej ze ide s rodicmi? :grinning:
@rojica no ja som testila minule 10den po a nic mi neukazalo a potom 14den po a tiez nic a vedela som ze uz teda nic... :frowning2: tak uvidime jasne ze som nedockava..inak moj muz vzdy ked to mam dostat sa vyhadze na tvari takze zatial sa nevyhadzal :grinning: takze aj to je moje meritko ci dojde alebo nie hehe :grinning:
7. dec 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@harley26 tak krv na HP my brali pri každej kontrole pred IUI tak by tam hádam boli niečo zistili......a teraz si po IVF?......a aké to je biochemické tehu?.....
7. dec 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe @sanchezova mne to pichol moj drahy :slight_smile: ale posledne som tam mala trosku modrinku ale nevadi :grinning:
7. dec 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 tak to je teda fakt dobré znamenie..... :grinning:
7. dec 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica hej je to sranda posledny rok cca tak je dako nastaveny :grinning: kazdy mesiac ze preco som zase vyhadzany mas pred kramami? a ja ze hej o tyzden mam dostat a tak mame spolu pms :grinning:
7. dec 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
ma 11 rokov...trosku skoro na vyske sa postastila :slight_smile:....ale este chce chodit s rodicmi :slight_smile:....tam chodia rodicia s nimi, ale nie vzdy :slight_smile:
7. dec 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 tak to je skvelé...vy sa vo všetkom dopĺňate...... :slight_smile:
7. dec 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe jasne to je skvely vek prve lasky atd jeej o par rokov uz ale bude pubertacka ktora nebude brat asi rodicov a bude chciet vsetko sama :slight_smile: teda aspon tak to byva :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co hovori na to ze by mala surodenca tesi sa urcite nie?
7. dec 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak vo vsetkom nie ale v tomto sa moj drahy dako nastavil na mna :grinning:
7. dec 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellaa ahojky, včera jsem měla teprve první a zatím na sobě vůbec nic nepozoruju, tak snad dobrý :slight_smile: ale já jsem celkově docela dost odolná na vedlejší příznaky léků
7. dec 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
no ona sa velmi tesi... :slight_smile:...skor uz ma vyjadrenia...mama uz by ste mohli mat to dieta, takto ho nebudes mat ani za sto rokov :slight_smile::slight_smile::slight_smile:...tak sa na nej smejeme......strasne by som ho chcela kvoli nej...lebo vidim ze po nom tuzi...aby nebola sama....a ona je velmi zodpovedna, tak by bola pomocnicka :slight_smile:
7. dec 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe tak to mas super teda ze mas dvitu podporu doma zlatee :slight_smile:
7. dec 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeee tak dnes mame za sebou endokrinologiu a geneticke testiky ...boli nam urobene odbery ..no ale este na endo musime ist este raz lebo mi krv zoberie az na 5-6 den cyklu a jemu tiez bude brat krv na stitku som ju poprosila :grinning: uz len tu urologiu neako dokoncit kokso...musim na neho tlacit trochu ...ale som si ista ze pojde lebo uz povoluje...dnes som mu nasadila vitaminy a to macu,vit. E ,selen,kotvicnik zemny ,zinok a este na biele krvinky mi dala v lekarni pyridoxin.......citala som tu na mk ze vela muzom to pomohlo ak maly zly spermiogram a aj niektorym to tak pomohlo ze nemusely chodit ani dalej lebo sa im podarilo spontane...a vy ako?
@sandra077
@rojica
7. dec 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 ahoj moja,...tak čítam že ste sa konečne začali hýbať aj vy už :slight_smile: ... držím silno palce a pekne tlač na polovičku :slight_smile: keď povoľuje tak čoskoro ho máš tam kde potrebuješ :slight_smile: ... chlapi sú tvrdohlaví ale ešte že my vieme ako na nich :slight_smile:)))
7. dec 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saurer tak vcera este len prvu, ja som myslela, ze uz si dalej...
7. dec 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj moja ja som myslela ze uz zomnou nerozpravas :grinning: chiiiii ty povedz ako hmm?ides na dalsie IUI?no hej povoluje lebo mi hovorim ze to beru ajiny chlapi vies?tak aj preto asi....no este tu endo nemam vyhratu uvidim na dalsi tyzden co bude ked tam bude musiet ist :grinning:
7. dec 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 aaale prečo by som s tebou nerozprávala??? :slight_smile: .. len som sa na mesiac odmlčala verila som, dúfala som, modlila som sa že 2.IUI bude úspešné a nebolo :( ... no čo nevadí ideme ďalej ... v nedeľu začínam brať clostil takže ideme do 3.kola ...do tretice všetko dobré ..tak nejak sa to hovorí nie??? :slight_smile: ... neboj bude všetko dobré len to asi do vianoc ako si chcela nestíhate :( ...ale aspoň budeš vedieť na čom si a potom to dáte hneď na prvé kolo :slight_smile:
7. dec 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no ako hovoris..ked mi prisla mmska 29.11 tak som myslela ze ma porazi pretoze som ju vobec necakala tak skoro kokos...a v tedy som si povedala ze nechcem uz dieta ze takto to ma byt ako to je...proste mame byt este samy a uzivat si jeden druhe a zatial taky bestarostny zivot zit....ako ja uz moc ani neverim ze sa nam to podari...fakt nie...ale to nic...ked tak pojdeme na ivf ak budeme mat peniaze a ked nie tak si adoptujem...a hotovo...a preco si tak odisla?chiii ti to pomohlo kusa na to nemysliet?
7. dec 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ja nic take som 7DPO a tak nic noveho nemam okrem toho ze sa mi podarilo rozbit torsku displey nha mobile dotykovom ale funguje len je kusanec ze rozbity jak by si nalomila sklo sikovna som co ti poviem :grinning: no inak mam nafuknute brucho trocha ale to asi z utrosa a obcas posmrkavam z nicoho nic vecer a rano tak mam z toho nervy :confounded: inak nic a ty som rada ze chlap zacina postupne posluchat treba si ho okocit hehe :grinning:
7. dec 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
moja, prosim ta, cez koho si objednavala ten gynex?...nech neskusam inych dodavatelov, ked ten tvoj je zodpovedny :slight_smile:
7. dec 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe v BA si to môžeš kúpiť osobne a ujo ti aj poradí :slight_smile:
7. dec 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
a kde prosim ta?....zbehnem ta :slight_smile:
7. dec 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe máš to v správe :slight_smile: ja som tam bola včera si po to :slight_smile: .... dnes boli len do 13tej už nestíhaš ale v pondelok šup šup :slight_smile: .... inak skús ujovi zavolať ... robieva aj masáže a kadečo tak možno tam bude ...skús sa s ním dohodnúť je zlatý :slight_smile: ...
7. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 a ty si po IUI?ci?no jasne treba ale treba opatrne trochu...lebo on to berie inak ako ja....uz som mu kusa klamala ze mu budu brat krv a spermiogram na kontrolu chiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok