• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@2lil hmm mne zobrali normalne krv a robili vsetky vysetrenia aj mi povedala ze spravi na to ci nemam protilatky v krvi proti spermiam a vysli mi negativne ale tiez to trvalo dlhsie tie vysledky... :confounded: ja by som sla na ivf ked teda sa to nevylucuje ze to mas najprv dako preliecit alebo tak a potom ivf..neviem ze dakej babe to tusim nevyslo kovli tomuto ze mala protilatky tak neviem.... :cry:
10. dec 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 baby ja som si istá že mi povedal že hormo profil mám na hornej hranici a že mám protilátky na spermie a preto sa nám ani IUI nepodarilo...ešte aj sestrička sa ho pýtala akú diagnózu má dať na žiadosť o IVF do poisťovne a jej povedal že no veď protilátky ... ukazoval mi aj výsledky z krvi ...že všetko oka len toto že mám...tak ja neviem :( ... ako dobrý deň si zo mňa robia? či???
10. dec 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 no však aj mne tie výsledky povedal až teraz ... po 2.IUI ... že všetko mám dobré len že sa ukázalo že mám protilátky a preto že ani to IUI neklaplo... tak že odporúča IVF a začal vysvetľovať prečo... že samozrejme ak by sme boli striktne proti IVF tak je tam možnosť liečby a potom skúšať či už prirodzene alebo IUI ale že vzhľadom na môj vek a hormo profil odporúča IVF...takže aj tebe to robili v CAR? a kam chodíš? bo ja už som z toho mimo... niekto píše že v CAR sa to nerobí... a tak teraz neviem či si zo mňa srandu dr robí alebo... :angry:
10. dec 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no u mna to nazvali: zvysena bunecna imunita
10. dec 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no ja chodim do ISCARE v ba tam mi doktorka hned ked som tam dosla prve bolo zobrala mi krv na vsemozne vysetrenia hormonov sitinej zlazy protilatky a pohlavne choroby tusim este hovorila...vsetko som mala oka ale vysledky protilatok mi tiez povedala nieskor az po prvom iui....ze mam negativne..ale my zase nemame moc dobre spermosky tak preto sa nam zase nedari... :unamused: tak uvidime no hovorim ja chcem 3 krat iui skusit a potom ivf keby daco...skus si zistit ci to nevadi ze mas protilatky to umele alebo co....ale asi pri iui mas ovela mensiu sancu podla mna ako pri ivf...
10. dec 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no tak ja som z toho už jeleň :( ... ale ešte sme si srandu robili že to je preto že sme s manželom už 20r že už aj moje telo má právo na nejakú tú alergiu voči nemu ... tak možno len nejaká tá hladina tam je iná ako má byť a z toho to vydedukoval alebo ja naozaj neviem :( ... a teraz budem len googliť nech na niečo prídem aaach jaaaj :(
10. dec 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil presna ako hovori @sandra077 pri IUI je asi mensia sanca, ked zabijas spermie...pri IVF sa tato "faza preskoci" uz ti vlozia oplodnene embryjko, ziadne spermie nezabijes a vacsia sanca :wink:
10. dec 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milagrosss20 no v stredu idem už na krv a kontrolu folík...tak uvidím, že ako dopadnem.... :slight_smile:
10. dec 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 ja chodím do GF v BA a tiež mi bral pri prvej konzultácii krv na všeličo ...ešte aj sestrička vravela že jej musí zobrať viac bo bude veľa vyšetrení ... ja som s dr. po prvom IUI nebola hneď sme sa dohodli že druhá konzultácia bude po 2.IUI ak sa nepodarí že to už bude mať odsledované dva cykly a všetky výsledky už bude mať... a že sa dohodneme o postupe..a tak dnes sme sa toto dozvedeli :( ...manžel sa pýtal že čo to znamená všetko a tak mu vysvetľoval prečo máme väčšiu šancu na IVF ako pri IUI ale ja som so sestričkou riešila žiadosť na IVF tak neviem presne ako mu to povedal...večer vyspovedám ešte manžela :slight_smile: ... ale tak sa potom v CAR robia nejaké testy aj na tie protilátky nie?
10. dec 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no tak to bude super teda darček pod stromček.....držím moc palce.... :wink:
10. dec 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hej hej len si ma teraz zas nastrašila s tou alergiou na plod :( .....
10. dec 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to je "dalsie" stadium....to vobec nemusis mat.... :wink:
10. dec 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky, dneska jsem 10.den po IUI a bojím se jít koupit i ten test....asi počkám do pátku na krev....stejně mi chodí ms dřív...nemám žádné příznaky a tak nějak se připravuju, že to nevyšlo, ale znáte to...naděje umírá poslední.... :wink: .
10. dec 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@2lil tak uz mas podanu ziadost na ivf? ak hej tak super tes sa na to a uvidis ak teda to nevadi ze mas protilatky ivf by ti teda malo vyjist iui zbytocne podla mna vyhodene peniaze aj nervy...ja by som sla do toho a keby daco mi bolo nejasne by som sa este s doktorom porozpravala..ale asi to nevadi teda na ivf...ked to doktor tak dal..chod do toho bez starosti :wink:
10. dec 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 viem že to nemusím mať ale ak mám protilátky tak môžem mať aj toto nie? tak prečo ma hneď nepošlú na nejaké vyšetrenie nech sme si pred IVF istý že to nepodstupujeme zbytočne ??? ja už dnes nerozumiem ničomu :(
10. dec 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77 jej tak to sme tri co mame dnes 10den po iui este aj @consti ma...ona si bude robit test v piatok..ja som si robila dnes ale nic... :frowning2: tak tiez este skusim v piatok ked dovtedy nedostanem mrchu lebo v piatok ma dorazit u mna...ja cestujem v piatok uz rano takze krv mozem ist az ked sa vratime v utorok... :unamused:
10. dec 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova Hele já to naše druhé IUI měla taky dramatické :grinning: . Tak třeba je to fakt dobré znamení, povím v pátek :wink: .
10. dec 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@2lil skus sa este objednat k doktorovi nech ti dako vysvetli veci ked nie si si ista....
10. dec 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no je to nějaké divné..třeba má na to jen podezření, ale proč tě pak teda na to vyšetření neposlal?
10. dec 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 sám povedal že on navrhuje IVF keďže je to u nás tak ako to je... že tam sa to celé obíde a presný postup teda vysvetlil manželovi :slight_smile: ... hej papier sme dnes vypísali neviem kedy to pošlú do poisťovne ... ale keďže som už začala zas stimulovať clostilom povedal že 3.kolo IUI je na mne ... že šanca tam vždy je ...takže idem skúsiť ešte IUI a kým príde schválená žiadosť tak ešte stihneme asi aj raz prirodzený cyklus :slight_smile: tak snáď jedno z tých dvoch klapne a ak nie nevadí ideme do IVF veď tam je tá šanca 50 na 50 :slight_smile: ...
10. dec 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica děkuju, no kéééééž by to vyšlo:slight_smile:už bych nemusela dokupovat dárečky :wink: :grinning:
10. dec 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukha80 no tak to nie to by bol ten najkrajší darček pre vás..... :wink:
10. dec 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jasne chapem ked to takto mas vymyslene tak chod do toho..ja tiez by som sla do tretieho kola ale teraz ked nam nevyjde toto druhe tak az po novom roku a potom ivf 4-x krat na to ja uz nemam fakt nervy to absovovat... :angry:
10. dec 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil já jsem se ptala co by to znamenalo, kdybych měla alergii, tak by mi museli nasadit prášky, sex jen s ochranou a za měsíc by mi vzali krev jestli se to zlepšilo a pokud ano, tak jedině IVF. Už bysme to nemohli zkoušet přirozeně,protože by se mi ta alergie zase vrátila. Přirovnala to k senné rýmě, že když bych ji měla, tak se taky nebudu válet ve stohu slámy :grinning: :grinning:
10. dec 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 ja som chcela toto tretie kolo preto že sa mi majú tvoriť vajíčka na pravej strane :slight_smile: a tam mám vajcovod ...na ľavo je to zbytočné bo vajcovod je vonku :( ... preto som chcela skúsiť toto 3.IUI ... a ďalší cyklus prirodzene ak stihneme :slight_smile:
10. dec 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natalie77 Tak moc držím pěsti, já chci testovat až v pátek. U mě žádné extra příznaky, jen mě teda včera dnes docela pobolívá břicho, jak kdyby se chystalo na mrchu, ach jo. Ale je to docela brzy, mám mršku dostat až sobota nebo neděle :sunglasses: .
10. dec 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 ja neviem ... jasne povedal tvoria sa vám protilátky proti spermiám tak aj toto môže byť dôvod prečo IUI nevyšlo ... tak asi tých protilátok nemám nejak veľa alebo neviem... ale vyšetrenie nato mi museli robiť keď mi ukazoval tie výsledky ... len neviem teda prečo to neriešil ďalej ale tak asi on vie... nenapadlo ma to prebrať s ním...ale keď pôjdem v piatok k nemu tak sa ho spýtam...
10. dec 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil on je doktor, takže snad ví co dělá. Když tam jdeš v pátek, tak se ho na všechno zeptej, ať máš klid :wink:
10. dec 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no hej v piatok sa ho spýtam ... ale tvorba protilátok je to isté ako alergia?? asi blbá otázka no som z toho už mimo :slight_smile: ... tak hádam vie čo robí ... možno som to doplietla ja ale som si istá že si to dobre pamätám...
10. dec 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jo tak to nevim...on ti v pátek všechno vysvětlí :slight_smile:
10. dec 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok